Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11753693_992927147432920_581468280745150

 

Tyle się mówiło o Gliku a tutaj Darmian, jego kolega wylądował w United, szkoda, no ale jednak Włosi w dalszym ciągu mają trochę lepszą markę od nas.

Jest jeden problem.Włoski obrońca w lidze gdzie łokcie,krzesełka i walka jest w każdym meczu.Nie znam żadnego makaroniarza obrońcy grającego na świetnym poziomie w premier league.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że akurat chamskich zagrywek włoskich obrońców uczyć nie trzeba. U nich to tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o chamstwo a o walkę chodzi.Dlatego nie ma w PL makaroniarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasperczak poszedł na trenera Tunezji. Widzę że lubi takie egzotyczne i niebezpieczne państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lech młóci się z kibicami Sarajewa w miejscowych Vogosca.

Wg informacji zadyma zaczęła się... od ataku ze sprzętem 7 kibiców Cracovii na 30 fanów FK.

Obecnie zdemolowano cześć miasta, sklepów, samochodów. Oczywiście są ranni, na pewno jeden kibic Lecha dostał nożem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pindolę, czyżby Lech właśnie zakończył swoją drogę do LM? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że oni jadąc do obcego państwa , trochę dzikiego i robiąc tam burdy to albo maja jaja jak arbuzy albo puste glowy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puściutkie, do tego nasrane do nich do pełna.

ale wierzę w naszych forumowiczów i mam nadzieję że nikt ich postawy bronił nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogłeś nic nie pisać i dać się komuś wykazać ;)

Kurde, przez ostatnie wyczyny pseudokibiców Legii, pewnie lajtowo na nich patrzeć nie będą. Przy takich sytuacjach jak zwykle poszkodowany zostanie klub i normalni kibice. Może czas zacząć myśleć o pozwach zbiorowych?

Piachu, potwierdzam twoją teorię, albo mają jaja jak arbuzy albo na śniadanie mieli Mocarza. Właśnie czytam że kibice Lecha śpiewali pieśni wychwalające Serbię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam że kibice Lecha śpiewali pieśni wychwalające Serbię.

 

Co za kretyni, pewnie gnoje nawet nie wiedzą o czym mówią.

Fajną wizytówkę nam robią nasi "kibice", szkoda że na Bałkanach również, gdzie jeszcze nas lubią chyba jako jedyni w Europie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej porcji newsów z neta stwierdzam że robili to świadomie i cynicznie. Dla mnie totalne dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku jak byłem w Mostarze w Bośni gadałem z kilkoma tamtejszymi chłopakami, którzy bardzo chwalili zachowanie kibiców Legii w stosunku do UEFY i tego całego zamieszania z Celtikiem, bardzo im to imponowało i pomimo tego że Bośnia to straszny kocioł kulturowy, czułem się tam świetnie.

W tym roku zamierzam jechać właśnie do Sarajewa i pewnie jeszcze raz do Mostaru, ale widzę że raczej nie będzie o czym pogadać.

Lekki wstyd będzie teraz, więc dziękuje rodakom za robienie bydła nawet na Bałkanach, gdzie jeszcze nas szanują i lubią praktycznie wszystkie narodowości.

Szkoda gadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejną sprawą,że tamtejsze służby mundurowe chyba nie były zbytnio przygotowane, bo spacyfikować 10 polskich chuliganów albo nie dopuścić do starć ciężko nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takie zarzuty też się pojawiają i podobno sporo policjantom zajął przyjazd na miejsce zdarzeń.

Albo się po prostu nie spodziewali że "nasi" zrobią aż takie przedstawienie.

 

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/jn6x-kaos-na-ulicama-sarajeva-masovna-tucnjava-hordi-zla-i-poljaka#/clanak/jn6x-kaos-na-ulicama-sarajeva-masovna-tucnjava-hordi-zla-i-poljaka

 

Wieść się niesie niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić, ale chyba nie wiadomo do końca kto pierwszy zaczął ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg informacji zadyma zaczęła się... od ataku ze sprzętem 7 kibiców Cracovii na 30 fanów FK.

Widzę że "kibice" z mojego miasta już wszędzie się biją nawet gdy tam nie grają.

Za dwa tygodnie druga kolejka Ekstraklasy i derby Krakowa więc wtedy pewnie będzie bardzo ciekawie w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kibice" Lecha krzyczeli tam "To je Srbija", mi to wystarczy, do tego zaczęli przemeblowania w okolicznych sklepach i chyba nawet w hotelu, poza tym przeprowadzali na własną rękę "wywiad środowiskowy" na ulicach.

Do tego raczej Bośniacy ich nie sprowokowali, a że potem przyszli bronić swojego to raczej całkiem normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale burda miała miejsce dzień przed meczem więc za co uefa miałaby karać? Odpalą race na meczu albo zrobią jakąś oprawę, która ukłuje w mafie i wtedy polecą kary. Daleko mi od bronienia tego typu zachowań ale nikogo chyba z nas tam nie było więc po czym wnioskujecie kto zaczął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary sprawą jest smierdzaca bo ci kibole wyszli na miasto i sparalizowali normalne życie , policja tamtejsza to jakieś pajacyki, jeżeli tacy kibole atakują ludność "cywilną" to powinny być użyte wszelakie środki spacyfikowania towarzystwa włącznie z cięższym sprzętem. jakiś jegomosc na jednym filmiki krzyczy, że całą Europa pozna kolejorza kur... Lol :)

To przywiązanie do klubu, ziemi czy po prostu zwykli bandyci? ;)

Pewnie na meczu w Poznaniu będą już puste trybuny, a zastanawiałem się czy goście przyjada z rewanżem ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policja tamtejsza to jakieś pajacyki, jeżeli tacy kibole atakują ludność "cywilną" to powinny być użyte wszelakie środki spacyfikowania towarzystwa włącznie z cięższym sprzętem.

 

Tam policja nie jest potrzebna tak jak u nas, tam każdy zna swoje miejsce i jest spokój, to spokojny i bezpieczny kraj nawet dla obcych ludzi, możesz bez problemu zapuścić się nawet w najgorsze rejony Sarajeva czy Mostaru i nic Ci się nie stanie (jeśli wiesz jak się masz zachować).

Jest dużo bezpieczniej niż u nas np. w takim Krakowie czy innym większym mieście.

Po prostu była noc i podejrzewam że nie dostali żadnej obstawy wcześniej bo nie widzieli takiej potrzeby i nie przypuszczali że nasi coś mogą odwalić.

A to że godzinę prawdopodobnie im zajął przyjazd potem na miejsce to druga sprawa.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba akurat info na plus ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Państwo Islamskie odwołało MŚ w Katarze :D

Drogi Josephie,

Wysłaliśmy już wiadomość w 2010 roku, gdy zdecydowałeś albo zostałeś przekupiony przez byłego emira Kataru, by zorganizować mistrzostwa świata w Katarze. Teraz, kiedy jesteśmy już kalifatem, ogłaszamy, że nie będzie żadnych mistrzostw świata w Katarze, bo Katar będzie wtedy częścią kalifatu pod rządami kalifa Ibrahima Bina Awada Alkarsiego, który nie pozwala na korupcję i odejście od islamu w kraju muzułmanów. Właśnie dlatego sugerujemy znalezienie innego kraju w zastępstwie dla Kataru. Państwo Islamskie posiada rakiety Scud, które z łatwością mogą dotrzeć do Kataru, o czym Amerykanie dobrze wiedzą.

Widzę że już niezłe plany mają ci Islamiści jak chcą Katar przejąć. Jednak znając Fife to nie przejmą się tym wcale i zostawią tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamach rakietowy na MŚ wreszcie by zmusił mocarstwa do pozbycia się tej smierdzacej kupy jaką jest państwo brodatych

Ps. FIFA na pewno się tym nie przejmie , przynajmniej na dzień dzisiejszy.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to całe Państwo Islamskie to powinni już dawno rozpieprzyc....

Niech się Amerykanie dogadają z Ruskimi, puszcza kilka atomowek na koniec niech ziemię solą zasypia żeby tam przez najbliższe 1000lat nic nie wyrosło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×