Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Caballero znakomicie broni karne, zna piłkarzy City, a Kepa takie jaja odwalił. To trzeba być dzbanem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra co za łeb, Czelsi jeszcze do tego przeyabała... :siara: Mleko pod nosem, nieopierzony typek, a się postawił w takim momencie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarri mu kiepa na czole zgasi :yao:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu takiego wazona jeszcze jak żyje nie widziałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze tego farfocla pod pacha Aguero wyciagnal to moglby sie zrewanzowac broniac 2 karne z rzedu, a reszta w rekach strzelajacych... ogolnie dla mnie najbardziej przeplacony bramkarz ever. Ogladalem jego kompilacje z innej ligi i cos tam wyciagal ale tutaj weryfikuja go w kazdym meczu i dla mnie wart z 15 baniek max a nie jakies 60 czy tam 70 z dupy wziete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dzbana weeekendu wygrany bezkonkurencyjnie...

Kiedyś to bym tam Abramowicz razem z framugą wjechał do szatni. Ciekawe co zrobią z nim... albo z Sarrim. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On grał tylko w La Liga. Szczerze to nawet nie kojarzę typa z gry w Athletic.

a423b6375f53f445cbddd9319c8025d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od czasu mistrzostwa z Conte ten klub to jedno wielkie szambo, ktore dopiero wybilo. Costa pasowal do tej ligi idealnie bo gosc konczyl wszystko i nie byl leszczem do bicia przez obroncow i od tego momentu nie ma normalnego napastnika. Od czasu jak pozarl sie z trenerem zaczely sie cyrki w klubie. Sarri sciaga fleta typu Jorginho, ktory jest totalnm bolcem i zagral dobrze 2 pierwsze mecze i sprzedaje Fabregasa, a o Higuainie juz nic nie mowie bo Giroud go zjada. Swoja szanse  dostal wychowanek Hudson, ktory w pierwszych spotkaniach zaimponowal wszystkim i mial potencjal zostac mini Hazardem, ale Sarri bez zaufania sadza go caly czas na lawie i nie daje sie wykazac. Bayern staral sie go kupic za chyba 40 mln, ale oferta byla caly czas odrzucana. Pare dni temu wyszlo info, ze Chelsea ma zakaz transferowy na 2 okienka i teraz z tego gowna nie bedzie co ulepic (jedyny plus, ze po sezonie Pulisic przyjdzie). Brakuje takiego Terry'ego, ktory zlapie to wszystko za jaja... Kompletnie nie widze jak ten zespol bedzie dalej funkcjonowac w obecnym skladzie... i jeszcze kiep dorzucil dzis swoja cegielke.

Ostatni podpunkt tez ciekawy bo zawodnik moze bezkarnie odmowic zmiany, ale wtedy ma juz przejebane skoro leje na trenera... jestem ciekaw co z nim Sarri zrobi bo nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim, zwlaszcza jak trener takiej kurwicy dostaje :P

5c72f0e25bd3a.png

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj po waszych komentarzach obejrzałem na necie o co chodzi z tym Kepą - LOL to się w głowie nie mieści Panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach (tzn zakładając, że oglądałbym ten mecz) zawsze doceniałem to, że mój ojciec był sędzią na poziomie zdaje się drugiej ligi i (pochwalę się tatusiem, a co) sam Kaziu Górski mu wręczał nagrodę za ileśtam (nie pamiętam, dzieciakiem jeszcze byłem) odgwizdanych meczy. Oglądam mecz, jakaś taka dziwna sytuacja i telefon do ojca :P

Nie miałem pojęcia o istnieniu tego przepisu, w sumie ciekawa sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość odjebał manewr,  ale lekko trzeba sytuację wyjaśnić. Chwilę przed tym zamieszaniem bramkarz doznał kontuzji,  sztab medyczny zasugerował możliwość zmiany. Kiedy trener podjął już decyzję i rezerwowy bramkarz był już gotowy Kępa zaczął dawać znaki,  że z nim już wszystko w porządku i zmiana jest nie potrzebna. 

No a potem to już zaczął się kabaret. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, zobaczyłem o czym gadacie....  Kiepa niezły dzban :vxoAZzf:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarri już wytłumaczył kiepa... Ale żal, dzban jest ważniejszy od trenera... :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sarri już wytłumaczył kiepa... Ale żal, dzban jest ważniejszy od trenera... :misio:
Wiesz oni za tego gościa dali 80 baniek, kto im teraz choć połowę da za niego. Trenera się wywalili bo od jakiegoś czasu nie idzie. Głupio by było teraz żeby 80 baniek na ławce siedziało

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry dzban jest też z Bale'a. Chłop za 100 baniek, od kilku lat kopie się po czole, a jeszcze jak go trener sadza na ławce to stroi fochy, jak panienka:FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy i Krzysiek z przodu a Arek za nimi. Nie ma chuja że Brzęczk tak ustawi atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni łyk, jak Pjontek nie strzeli to jest łoś. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj siedemnaste el clasico w tym sezonie. Z niecierpliwością czekamy na stworzenie superligi, żeby tych meczy było jeszcze więcej :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca wie że 0-0 nic jej nie daje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El clasico, świetne widowisko! Sfaulowali Messiego a przewrócił się Suarez :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca w pierwszej połowie zero goki, zero strzałów, zero akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×