Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie, że Żyro grywał dużo lepiej, ba z trójki skrzydłowych Kosecki, Kucharczyk, Żyro ten ostatni bywał najlepszy. Nie wiem dlaczego zaliczył taki regres, nie miał jakiejś groźnej kontuzji, może ma jakieś problemy z psychiką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asysta Guilherme przy bramce Nikolica jak dla mnie zamyka temat Żyro w pierwszym składzie na długo.

Mogę to oglądać non stop.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty? W lidze+ ekstra porównywali jego strzał do Jamesa Rodrigueza :laugh:

Szkoda, ze pominęli tak drobny fakt, jak przyjęcie piłki chwilę później.

Słyszałem hahaha to może wymiana Zyro-James?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem hahaha to może wymiana Zyro-James?

Nawet Florentino nie ma takich pieniędzy :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11807762_1705637652915093_25204868678147

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.dailymotion.com/video/x2z9o4n_jesse-lingard-first-goal-2-0-hd-manchester-united-v-fc-barcelona-international-champions-cup-25-07-2_sport

 

Młodzież Manchesteru United w akcji przeciwko FCB: Pereira-Wilson-Blackett-Lingard

 

A tutaj wszystkie bramki z meczu, który zakończył się wygraną 3:1 Czerwonych Diabłów

 

 

 

GGMU!

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Florentino nie ma takich pieniędzy :P

 

Podobno chce puścić CR7 za 1 mld, dorzuci jeszcze trochę i jakoś się dogadają z Leśnym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno chce puścić CR7 za 1 mld, dorzuci jeszcze trochę i jakoś się dogadają z Leśnym :biggrin:

Nie wiem czy to się opłaca, weź zobacz dzisiejszą bramkę Giroud Żyro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja może się nie znam, ale uważam Żyrę za piłkarsko przyzwoitego zawodnika, tyle, że z mięciutką psychiką szczeniaczka, która strasznie go hamuje i nie pozwala utrzymać formy zwłaszcza jak z każdej strony sypią się na niego różne inwektywy. Zresztą, psychika i charakter zawodników to w ogóle jest dla mnie od wielu lat największy problem w Legii, ale o tym w sumie mówię przy każdej okazji.

Ale przyznać trzeba, że dziś i przyjęcie i strzał Żyry to cudo, w ogóle chłopak potrafi strzelać ładne bramki. Może w końcu ktoś go od nas weźmie za te trzy miliony po tym golu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Fryz, zwłaszcza po reszcie meczu w jego wykonaniu.

Grają dobry mecz - Ty piszesz, żeby się nie podniecać, bo to jeden mecz i nie było za dobrze.

Żyro poza bramką stadiony świata, która mu pewnie zeszła gra piach i od razu jest przyzwoitym zawodnikiem, nie nadążam.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Fryz miał na myśli to, co pisałem wcześniej. Żyro ma umiejętności, tego się nie zapomina. Nie miał na tyle groźnego urazu, żeby tłumaczył taku regres, więc jego przyczyna musi leżeć w sferze psychicznej.

Nie zgadzam się tylko z tym, że po tej bramce ktoś go kupi. Kluby, które kupują piłkarzy na podstawie filmików z YouTube (hej Wisła! ;)) nie dysponują takimi budżetami transferowymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to beka z tym kupnem przez yt? Kogo oni tak chapneli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma kanapowi kibice mamy taki zwyczaj że oceniamy kopaczy po jednym dwóch meczach. Z Żyro jest problem w tym roku, nawet ta mega brama go nie ratuje, ale pamiętajmy że jeszcze ponad rok temu powoływany był do kadry. Jest to chłopak charakterystyczny, nigdy nie będzie Messim patrząc na jego wielką postawę. Lepiej radzi sobie z grą na ścianę, lubi się przepchnąć. Kłamał bym twierdząc że jest jakiś mega super ale kiedy jest w gazie to wystaje ponad przeciętność ligi. Teraz kopie się w czoło, ale co jest przyczyną? Może młody wiek a może menager który już go próbował wcisnąć wszędzie? Cholera go wie. Faktem jest że trochę spuścił z tonu jak nie wyszedł ten upragniony transfer chyba do Anglii.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to beka z tym kupnem przez yt? Kogo oni tak chapneli?

Kupić nie kupili, ale już zaprosili na testy na zagranicznym zgrupowaniu (hotel, przelot) rumuńskiego studenta na podstawie fałszywego filmiku z yt. Filmiku, na którym były zlepki występów kilku różnych piłkarzy ;)

Tutaj cały ciekawy artykuł związany z procederem skautingu na youtube: http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,student-oszukal-wisle-czyli-zrobimy-z-niego-ronaldo,artykul,583560,1,381.html

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Fryz, zwłaszcza po reszcie meczu w jego wykonaniu.

 

No przecież ja tego nie pisałem poważnie, nie sądzę żeby ktoś go od nas kupił na takiej zasadzie na jakiej my kupowalismy Ogbuke swego czasu. ;)

 

 

Grają dobry mecz - Ty piszesz, żeby się nie podniecać, bo to jeden mecz i nie było za dobrze.

 

No bo tak uważam - fajnie się leje takie Podbeskidzie, ale póki co w tym sezonie graliśmy jeden mecz z poważnym rywalem i dostaliśmy straszny łomot. Fajnie, że wreszcie wykorzystujemy sytuacje, fajnie, że je kreujemy, ale nasi kopacze mają tyle zaległości za zeszły sezon, że zacznę świętować dopiero jak będzie jakiś sukces. :)

 

 

 

Żyro poza bramką stadiony świata, która mu pewnie zeszła gra piach i od razu jest przyzwoitym zawodnikiem, nie nadążam.

 

Ja w zasadzie już w poprzednim poście napisałem co sądzę o jego klasie sportowej, Mat i Okoni dobrze mnie uzupełnili więc ja już tylko powiem, że jeśli Żyro jest w formie, to jest, jak na polskie warunki, dobrym piłkarzem. Problemem jest to, że on rzadko jest w formie. A wczorajsza bramka akurat w żaden sposób nie zmieniła mojego zdania o nim, bo zawsze uważałem podobnie i żeby nie było to wciąż uważam, że trzeba go sprzedać jak najszybciej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryka Tuszyńskiego i Nikę Dzalamidze do Turcji sprzedała Jaga. Widzę że już nie chcą być wysoko w lidze i sie osłabiają.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak z pewnością wina sędziów i PZPN-u, którzy rzucają Jadze kłody pod nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne realia polskiej gały. Nic nie zarobiliśmy w pucharach, trzeba pokryć koszty. Pazdan, Gruzin i Tuszyński, ładnie :/ Można sobie teraz pokpić z polskiego Pepcia, ale irytuje mnie taka sytuacja. Jak mamy mieć dobre drużyny, skoro sprzedaje się na pniu kręgosłup drużyny , a nic nie sprowadza w zamian :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że poza Pazdanem to ten kręgosłup szybciutko przetrąciła Omonia, więc ciężko powiedzieć, że Jaga przegrała ze względu na sprzedaż piłkarzy - tu raczej było na odwrót, piłkarze odeszli po tym, jak okazali się za słabi na LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mówię że przegrała bo sprzedaje. Mówię że przegrała to się rozsprzedaje. Zamiast się rozwijać to się zwijają :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać ale te transfery to tylko potwierdzenie tego co mówiłem kiedyś tutaj.

Musimy się z tym pogodzić panowie i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie mówiłeś , bo ogólnie to dużo mówisz :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to że musimy my czyli kibice czy kluby pogodzić się z tym że najlepszych zawodników będziemy sprzedawać bez względu na to czy się do tych upragnionych "pucharów" dostaniemy czy nie.

Nasza kopana stoi w takim punkcie gdzie z jednej strony kluby nie mają kasy na sprowadzanie topowych zawodników a z drugiej strony nie stać ich na utrzymanie swoich najlepszych u siebie, więc sprzedają i już.

Szkoda trochę, no ale tak będzie i trza się przyzwyczaić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie już w poprzednim poście napisałem co sądzę o jego klasie sportowej, Mat i Okoni dobrze mnie uzupełnili więc ja już tylko powiem, że jeśli Żyro jest w formie, to jest, jak na polskie warunki, dobrym piłkarzem. Problemem jest to, że on rzadko jest w formie. A wczorajsza bramka akurat w żaden sposób nie zmieniła mojego zdania o nim, bo zawsze uważałem podobnie i żeby nie było to wciąż uważam, że trzeba go sprzedać jak najszybciej.

Jak można być dobry piłkarzem i nie potrafić przyjąć piłki? Na poziomie ekstraklasy takie coś jest dla mnie niewytłumaczalne nawet brakiem formy.

Jak wiem, że to jest polska liga, ale może powinniśmy przestać godzić się z czymś takim, bo to jest podstawa abecadła piłkarskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×