Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

powinni dodać nową definicję hat tricka: zwyczajny, klasyczny i wypłakany. aka penaldo ;)

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna wczoraj ostudziła zapędy polskich pismaków, jakoby Lewandowski miał w tak świetnej formie zdobyć koronę strzelców LM.

Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale....

Z osądami poczekajmy chociaż do końca fazy grupowej. Bayern w grupie też ma ekipy o klasę niższe. Poza tym od dawna wiadomo że Kryśka upodobała sobie strzelanie z lamusami, a jak przychodzi mecz z dobrą ekipą gdzie obrońcy potrafią się ustawić i piłkę odebrać, to nasz portugalski as się zacina. Natomiast Lewy strzela regularniej każdej ekipie, nie ważne czy słaba czy dobra, patrz np mecze Bayern-Real ( a nie, akurat ci są słabi :D ;) )
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się o Krysię nie martw. z dobrymi też wypłacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewa może być poważnym kandydatem w sumie, ale ma około miesiąca żeby sobie zrobić przewagę, potem może być krucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS wapna wraca w wielkim stylu 8 goli w dwóch meczach hehe zaraz przeskoczy Raula w klasyfikacji strzelców . Szachtar to z Legia może grywać ,a nie na Santiago Bernabeu ;)

Z osądami poczekajmy chociaż do końca fazy grupowej. Bayern w grupie też ma ekipy o klasę niższe. Poza tym od dawna wiadomo że Kryśka upodobała sobie strzelanie z lamusami, a jak przychodzi mecz z dobrą ekipą gdzie obrońcy potrafią się ustawić i piłkę odebrać, to nasz portugalski as się zacina. Natomiast Lewy strzela regularniej każdej ekipie, nie ważne czy słaba czy dobra, patrz np mecze Bayern-Real ( a nie, akurat ci są słabi :D ;) )

To co gadasz to słowa januszy futbolu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwę Cię gimbazjalnym fapeuszem przez grzeczność, ale twoje posty pokrywają się z tymi które można wyłapać na Onecie.

Oceniać typa po dwóch meczach z ogórami? Jeszcze cztery mecze temu słyszałem że Ronaldo się skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AS wapna wraca w wielkim stylu 8 goli w dwóch meczach hehe zaraz przeskoczy Raula w klasyfikacji strzelców . Szachtar to z Legia może grywać ,a nie na Santiago Bernabeu ;)

To co gadasz to słowa januszy futbolu :)

 

A Ty jesteś Juanem futbolu, ić stond Piasku.

Lewy jest lepsiejszy, bo nie umie pływać przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś ode mnie. Ronaldo jest wielkim zawodnikiem, jednak Lewy również. Nie bez przyczyny wielu ekspertów uważa go za NAJLEPSZEGO klasycznego napastnika na świecie. Nie Suarez, nie Ibra, nie ktoś inny tylko właśnie Lewy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że w Kriszciano w Realu jest główną postacią, Lewy gra w Bayernie u trenera, który najchętniej grałby samymi pomocnikami ;) tym bardziej jego strzelecka regularność powinna budzić uznanie. I piszę to ja, który nigdy go nie lubiłem i nie polubię, tak samo z resztą jak Kryśki. Jednak można nie lubić, ale trzeba sprawiedliwie uznać ich wielkie umiejętności.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, już samo to porównywanie ich do siebie budzi u mnie rechot. Totalnie różne zadania, inne warunki fizyczne i predyspozycje. Tak jak pisałeś, W Realu grają na CR7, cały zespół na niego pracuje, on jest egzekutorem wszystkiego, jakby była taka możliwość to by piątki wybijał. Z Lewym inna bajka, inne podejście taktyczne trenera, on jest częścią grupy która pracuje na gola. Robuś wyrasta nam na piłkarza kompletnego, ale poczekajmy z tymi ocenami, do pozycji Krychy trochę mu daleko ;)

Szczególnie w nurkowaniu, nawet Ramos nie podołał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos to chciał chyba wymusić dwa karne na raz, drugiego za walory estetyczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwę Cię gimbazjalnym fapeuszem przez grzeczność, ale twoje posty pokrywają się z tymi które można wyłapać na Onecie.

Oceniać typa po dwóch meczach z ogórami? Jeszcze cztery mecze temu słyszałem że Ronaldo się skończył :)

Gdzie Ty to slyszales? Chyba w piaskownicy pod gimbaza, albo na trzepaku osiedlowym :D Ronaldo to nie Kovacic i on nie potrzebuje oceny bo ten gość ma 500 trafień w profesjonalnej piłce :) no wiem , że trochę Was to boli, 8 bramek w 2 meczach byle kto nie strzela - ale przelknijcie jakoś ta gule :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że gdyby nie Ty to średnio bym wiedział kto to ten Ronaldo ;)

A tak na poważnie. Doceniam jego wkład w piłkę. Ale jak sie czyta posty że wrócił w wielkim stylu bo strzelił 8 goli? A jak przez najbliższe dwa mecze nic nie strzeli? Będzie płacz i zgrzytanie zębami? :)

A co do skaczącego gula, stary już jestem i gul to mi skacze jak widzę sąsiadkę na balkonie bez stanika a nie od tego że ktoś żebra kolejnego karnego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha to, że wszystko co pisze bierzesz dosłownie to aż się dziwie :D specjalnie beke zakrecilem, że król wapna wrócił ,a tak naprawdę to nigdy nie odszedł :pp

Ps. Jak młody pelikan :p

Ps2. Ceer to maszyna, zawsze strzela.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie mało kto tu bierze na poważnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciebie mało kto tu bierze na poważnie :)

A jednak Tobie się udało, nie bądź zły, że hapneles rybkę jak młody pelikanek - nikomu nie powiem :)

To co dziś Sterydek goni króla wapna w strzelonych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wstydliwych nie należę. Tylko następnym razem napisz w nawiasie czy piszesz poważnie czy robisz bekę, bo twoje posty zawsze wyglądają tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wstydliwych nie należę. Tylko następnym razem napisz w nawiasie czy piszesz poważnie czy robisz bekę, bo twoje posty zawsze wyglądają tak samo :)

Ja wiem dlaczego taka była Twoja reakcja, bo wstawilem między śmieszki pewien klub z Warszawy :pp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski królem strzelców Ligi Mistrzów? Życzę mu tego, ale Bayern z Guardiolą na ławie nie ma szans na zwycięstwo w tych rozgrywkach, a do tytułu króle strzelców trzeba pozostać w rozgrywkach jak najdłużej. Nie wróżę im finału. Może półfinał. Co więcej, w Bayernie zdobywanie bramek rozkłada się na wielu graczy - Ribery, Robben (o ile są zdrowi), Costa, Müller, Lewandowski. Jest jeszcze Vidal, który potrafi zagrać ofensywnie, Götze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu

Nie , niestey nie. :) Muszę Ci szczerze powiedzieć że słabo skupiasz się przy czytaniu postów na forum. Akurat forumowa grupa z Warszawy (oprócz jednego trolla) jest mocno krytyczna wobec klubu któremu kibicuje. Moje posty o Krystynie zacząłem pisać dziś wcześniej. Nie napiszę że po to aby Cię trochę sprowokować bo nie uwierzysz

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał obstawic dużą portmonetke u buka na to że nasz skowronek jedyny zostanie koronowany to rzecz jasna bym tego nie zrobił, bo na ta chwilę bym pewnie stracił ostatnią koszule. Ma szansę oczywiście, jednak to Bayern, do tego Bayern Guardioli więc szansę są nikłe, tym bardziej że za około miesiąc prawdopodobnie wróci mój ulubieniec czyli "Łysy z Oranjes", więc Lewa będzie musiał walczyć o każda piłkę, nie tylko z przeciwnikiem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka, że kto nastrzela z ogorami będzie miał złotego buta - w meczach na topie wiadomo jak jest z golami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Piachu co rozumiesz pod pojęciem ogóra, ale tych wydaje mi się że jest coraz mniej. wystarczy spojrzeć jak zagrała wczoraj Astana w Lizbonie.

Nie zdziwię się jak BATE dzisiaj coś wciśnie.

LM to nie La Liga.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malmö np przy Realu blado wypada, tak jak Bate przy Barce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest taka, że kto nastrzela z ogorami będzie miał złotego buta - w meczach na topie wiadomo jak jest z golami :P

No wiadomo jak jest, taki Lewy jakiś czas temu strzelił cztery gole w jednym meczu półfinału LM. Kurde, z kim wtedy Borussia grała, nie pamiętasz Piachu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×