Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamięta, po drugim golu stracił przytomność :D ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu miał bardzo ciężki zeszły sezon :) okoni i inni - dajcie się chłopakowi nacieszyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to się pochwalę wam misie kochane jak to mówicie, bo was lubię wszystkich jak Majka Jeżowska wszystkie dzieci albo i lepiej, nawet jeszcze moja połówka pomarańczy nie wie więc cichosza...

To również wasz sukces, czerpałem inspiracje również z każdego z was po trochu, więc wszyscy jesteśmy wygrani, choćby mentalnie.

 

rhizcg.jpg

Nie bijcie ani nie krzyczcie, pierwszy raz coś wygrałem od czasu figurki Spidermana w konkursie Cartoon Network, więc otwieram się, proszę to docenić ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź usuń tą metalową pałkę bo nic nie widać...

 

Se policz :P

To jest specjalny zabieg stylistyczny i uwiarygodniający że to ja a nie Zbigniew Boniek na przykład grający u konkurencji ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo jak jest, taki Lewy jakiś czas temu strzelił cztery gole w jednym meczu półfinału LM. Kurde, z kim wtedy Borussia grała, nie pamiętasz Piachu? :D

Pamiętam, a teraz powiedz ile razy w historii się coś takiego zdarzyło. Stary trolling i uszczypliwosci swoją droga ale nie mów, że to zdarza się co rok, a nie raz na 20 czy 30 lat.

645 zł?

Ps. Zaraz pisze skargę, że grasz u zagranicznego buka

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie powiedziałem, że się zdarza co roku. W ten uszczypliwy sposób zwracam uwagę na fakt, że nie warto generalizować. Ogóry, nie ogóry, futbol jest piękny m. in. dlatego, że nawet w finale LM ktoś może sypnać i 5 bramek.

Z resztą Lewy nie jest sam, również relatywnie niedawno Messi strzelił 5 bramek w jednym ćwierćfinale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se policz

To jest specjalny zabieg stylistyczny i uwiarygodniający że to ja a nie Zbigniew Boniek na przykład grający u konkurencji ;)

Skąd mamy wiedzieć że metalowa pałka jest twoja? ;)

Gratki :)

I tak po polskiemu, aby Ci zmącić radość, ile do tego czasu włożyłeś w ten worek bez dna? :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie powiedziałem, że się zdarza co roku. W ten uszczypliwy sposób zwracam uwagę na fakt, że nie warto generalizować. Ogóry, nie ogóry, futbol jest piękny m. in. dlatego, że nawet w finale LM ktoś może sypnać i 5 bramek.

Z resztą Lewy nie jest sam, również relatywnie niedawno Messi strzelił 5 bramek w jednym ćwierćfinale.

Jasne , ale większe prawdopodobieństwo złotego buta jest przy nawsadzaniu słabszym. Nie mowie, że nie zdarzy się raz na jakiś czas strzelić kilka goli w fazie pucharowej. Najlepiej to strzelać tu i tu... Jak maszyna vel kapitan grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

645 zł?

Ps. Zaraz pisze skargę, że grasz u zagranicznego buka

 

To ja tu sobie wypruwam flaki jak u Doktor Quinn, a Ty tak mnie tu, Ty brutusie...

 

 

Skąd mamy wiedzieć że metalowa pałka jest twoja? ;)

Gratki :)

I tak po polskiemu, aby Ci zmącić radość, ile do tego czasu włożyłeś w ten worek bez dna? :biggrin:

 

15 zł, przecież jest napisane :biggrin:

Większą część leży już w jednym z Alpejskich banków, część też poszła na cele dobroczynne, a 1% procent ze swojej fundacji przeleje na jakiegoś forumowego trolla, reszta idzie w obrót ;)

Nie dużo, gram od tygodnia dopiero, i tego się najbardziej boje że wygram znowu albo się uzależnię, mam nadzieje że wtedy będę mógł na was liczyć.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś wygralem, dobrze Ci radze nie pakuj się w to :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na razie mam nastawienie Livin' La Vida Loca, ale postaram się nie zwariować.

Ma mi kto strzelić w pysk i wyrzucić ubrania przez okno w razie czego, więc nie powinno być źle ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, myślałem że jesteś graczem z dłuższym stażem :)

U mnie w rodzinie zawsze było powiedzenie: wygrałem bo nie zagrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wydam to co mi zostało na obrót czyli niewiele, to zawieszam buty na kołku, wiem że na dłuższą metę to nie dla mnie, bo widziałem jak to się kończy zazwyczaj.

I ogólnie przy każdej okazji staram się nie polecać tego nikomu ;)


Piszecie o Ronaldo, a  nikt nie zwrócił uwagi w jaki 'sprytny' sposób karnego próbował wymusić Lukasz Podolski. ;)

 

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos_h264high/20281988281255664241118699520_SW_WEBM_1442347874059b5dc0a5911.mp4?versionId=PD_vSkPEIzbslETI0JBjvYsEovjcZbtc

 

Łukaszowi chyba Polskiego żuru zabrakło, bo coś słabo się za to zabrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj liczę na dobry mecz w Rzymie. Powrót na stadion na którym Barca wygrała Ligę Mistrzów w 2009.

Jutro mecz Legii na EuroSport i TVP 2, a mecz Lecha na Canal+ Sport i TVP Regionalna jakby ktoś szukał.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Florenzi Fojut 2x f przypadek?

Ładnie Neymara czapką przykrywa i jeszcze gol sezonu cl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że się zmówili? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vine.co/v/eUebWQXadTL

No ładnie władował.

Szczęsny też dobry. Faulował Suareza a pózniej jeszcze naskoczył na niego. Kolejny karny nie podyktowany dla Barcy.

Arsenal widzę kontynuuje tradycje ze wczoraj Angielskich drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://vine.co/v/eUebWQXadTL

No ładnie władował.

Szczęsny też dobry. Faulował Suareza a pózniej jeszcze naskoczył na niego. Kolejny karny nie podyktowany dla Barcy.

Arsenal widzę kontynuuje tradycje ze wczoraj Angielskich drużyn.

A jak Messi deptal obrońcę i ten nie mógł wrócić kiedy Suárez strzelił to już wsio ok? Hehe wróciło :p karma czy jak mu tam

Myślisz że się zmówili? :D

Słyszałem, że fojut dzwonił do niego i tłumaczył mu jakieś rzeczy...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Florenzi to wykonał zaawansowanego Fojuta, bo uderzał spod linii bocznej i w meczu trochę wyższej rangi niż polska liga ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i remis po strasznie nudnej drugiej połowie. Początek sezonu znowu słabo jak rok temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biedny Ramos, przestawił obojczyk i nie będzie grał kilka tygodni. lekarz Realu potwierdził że nurkował za wysoko.

 

 

:D :D :D :D :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj United mi nie weszło dziś Arsenal..... I Valencia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×