Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Juve - Bayern najciekawszy. Wątpię żeby Żose coś nawojował. O Barce się nie martwię, bo mają patent na Arsenal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na kogo nie mają patentu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pary PSG i Juve ciekawe, reszta średnio na jeża - przynajmniej na papierze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie boje meczu z PSG... moze gdyby scisneli dupska i chcieli sie odgryzc to by ich pocisneli a tak to mam zle przeczucia...

Vardy strzela dalej, ogolnie Lester gra cholernie dobra pilke, ustawianie sie w obronie (czasami to i po 3-4 doskakuje do 1 zeby odebrac pilke, wysoki pressing), kontry tez ladne tworza. Oby utrzymali forme bo jestem ciekaw jak spisza sie w rozgrywkach LM/LE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak fajnie grające drużyny i takie pozytywne historie w futbolu aż chce się włączać TV i im kibicowac.

Kadra na poziomie Championship a są liderem BPL. Super sprawa.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie boje meczu z PSG... moze gdyby scisneli dupska i chcieli sie odgryzc to by ich pocisneli a tak to mam zle przeczucia...

Vardy strzela dalej, ogolnie Lester gra cholernie dobra pilke, ustawianie sie w obronie (czasami to i po 3-4 doskakuje do 1 zeby odebrac pilke, wysoki pressing), kontry tez ladne tworza. Oby utrzymali forme bo jestem ciekaw jak spisza sie w rozgrywkach LM/LE.

Jak nie sprzedadzą pół składu jak to zwykle bywa to będzie ciekawie. Natomiast myslę, że powtórza los Southampton, które też rozmontowali transferami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczą się kibice , męczą się piłkarze czas zmienić trenera bo skończymy w Championship Jose niech zrobi sobie rok odpoczynku bo się wypalił a my bierzmy Carlo i ratujmy sezon. 

Edytowane przez depcik94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Mou do gadania jak to pilkarze graja kupe... porownaj sobie sezon temu co odpierdzielal Fabs z Costa, te podania same ciasteczka od nogi do nogi a teraz?... gadali ze chociazby Fabs sie wypali do konca sezonu ale zeby az tak zle zaczac kolejny? Hazard to samo, to nie ten Edek co schodzil ze skrzydla do srodka i jebudu w bramke... zamiast strzelic szuka podania ktore przewaznie wpada pod nogi przeciwnika.

Willian jedynie cos gra i probuje...

no i obrona do wymiany, lubie kazdego z nich ale maja juz po 30 lat na karku (powinni dobrac nowa pod Zoume - chociazby Baba to dobry grajek a Mou go nie wpuszcza).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale nie jest rolą trenera, zwłasza "specjalnego" żeby ogarnąć patałachów, zasiać terror w szatni i zmotywować do grania? mam wrażenie że to przez jego ego nie może tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak zastanowić, to Mou mniej więcej co trzeci sezon gra kupę, w każdym klubie jaki prowadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze twierdziłem że wypalał szatnię, czy to w Portugalii, Hiszpanii czy Anglii. Ma taki styl, nitro na początku, a potem nawet woda z chłodnicy nie smakuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że Lisy są w gazie i same nazwiska graczy Chelsea nie starcza do wygranej :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jędrzejczyk w Legi do końca sezonu. Już potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi nie gra z powodu kolki nerkowej . A dwaj eksperci Darus i Marcinek że ma delikatne przeziębienie. Oni chyba nie przygotowują się do komentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło stosunkowo łatwo i jest finał KMŚ :)  A tam pewnie zagra już Once de gala :)

Luis dalej w świetnej formie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem meczu bo nie miałem jak, ale widzę że Suarez wziął wszystko na siebie. Trzeba w niedziele wygrać żeby Mistrz Świata został w Hiszpanii.

W ostatnich latach tylko jedna ekipa z Europy nie wygrała KMŚ. Była to Chelsea prowadzona przez Beniteza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi nie gra z powodu kolki nerkowej . A dwaj eksperci Darus i Marcinek że ma delikatne przeziębienie. Oni chyba nie przygotowują się do komentowania.

Hm, ja zawsze po meczu jak omawialiśmy "taktykę" to z baraku który był naszą szatnią, wychodziłem z kolką wątroby. O kolce nerkowej nic nie słyszałem :/

Widocznie, jaki sportowiec, taka kolka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja zawsze po meczu jak omawialiśmy "taktykę" to z baraku który był naszą szatnią, wychodziłem z kolką wątroby. O kolce nerkowej nic nie słyszałem :/

Widocznie, jaki sportowiec, taka kolka.

Jak dobrze pamietam to kolka nerkowa pojawia sie często przy kamieniach nerkowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie do końca kariery może brać ten steryd.Jeśli będzie w takiej formie jak przed kontuzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sterydy to oszustwo, Cris jest czysty, a Messi koksuje, gdyby nie koks nie miał by tych trofeów.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Kris koksował miałby szansę być dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×