Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już tak serdecznie dosyć patrzenia na wąsatych Turków , że chyba włączę sobie mecz Ruch-Łęczna, będzie mniejsza kara dla oczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. 

No i jednak było ciekawie . Interwencja Skaby przy straconej bramce, paradą roku ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pierwszy mecz sezonu wygrany 2:1. Szybko się zaczęło od bramki Brożka, później błąd Miśkiewicza i 1:1, ale na szczęście błysnął w końcówce Pietrzak z wolnego.

Trochę szans zmarnowanych było, ale w Ekstraklasie to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe gwiazdy światowego futbolu sprzed lat m.in. Brazylijczyk Ronaldinho, Anglik Paul Scholes czy Walijczyk Ryan Giggs dały się namówić na występy w indyjskiej lidze futsalu, która właśnie rozpoczęła rozgrywki pod okiem swego prezydenta... Portugalczyka Luisa Figo.

ojojoj, jesli gdzies to beda puszczac to z checia zobacze Ronaldinho na hali :)

btw nie chce wrzucac linka nawet w spoiler ale zainteresowani niech zobacza jak sie Demba Ba polamal w Chinach. Jesli go poskladaja to bedzie cud.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ekstraklasie dzisiaj dwa ostre lania. Najpierw ostre lanie zebrała Korona w Lubinie, a później wicemistrz Polski dostał w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim składzie Korona do spadku, ciekawe w jakim towarzystwie?

 

Ja obstawiam, że może to być Górnik Łęczna, chyba że kopalnia sypnie kasy, a licencję przejmie Motor. Cholera wie co oni tam szykują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no po pierwszej kolejce typowac druzyny do spadku to naprawde spory wyczyn :1_grinning: niech kolega nie zapomina , ze jeszcze jest jedno spotkanie jutro moze ono wylonic spadkowicza :1_grinning:

 

Biorac pod uwage dotychczasowe mecze mozna napisac , ze bylo wszystko to co kibica zadowoli niespodzianka w Gliwicach , niedopatrzenie i mozliwosc walkowera we Wroclawiu , kontrowersja w Warszawie i dzisiaj grad goli w obydwu spotkaniach. Oby Zaglebie podtrzymalo forme na mecz w eliminacjach i oczywiscie zeby Legia te forme zlapala bo jak zagraja tak jak z Jagielonia to moze byc czarny wtorek.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersje w Warszawie były conajmniej dwie. Karny dla Jagi i zbyt pochopne pokazanie czerwieni.

Sędzia Marciniak po Euro był w wakacyjnej formie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Marciniak powinien gwizdnac Jadze karnego i powinien wyrzucic z boiska Aleksandrova, takze tym razem Probierz mogl ponarzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karny był ewidentny, imo z czerwienią przesadził. Wejście nie było mocno brutalne. Aleksandrov chciał przerwać akcję,  widać było po nim że oczekuje kary,  skrobnął rywala po achillesie ale nie jakoś z giga premedytacją i siłą,  chciał faulować taktycznie i powinien zobaczyć żółtą kartkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Aleksandrov lapal za koszulke zeby zatrzymac rywala to wiadomo, zolta, ale tutaj ewidentnie wchodzil rozpedzonemu przeciwnikowi w sciegno - dosc niebezpieczne i chociaz na poczatku tez uwazalem, ze Marciniak przesadzil, to po powtorkach twierdze, ze sie nie pomylil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to mówi mój forumowy kamrat MagEllan, "tu możemy się pięknie nie zgadzać" :)

Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość trzeba pełną piersią zanucić: PZPN,  PZPN,  yebać yebać PZPN! ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, saintgb1972 napisał:

No no po pierwszej kolejce typowac druzyny do spadku to naprawde spory wyczyn :1_grinning: niech kolega nie zapomina , ze jeszcze jest jedno spotkanie jutro moze ono wylonic spadkowicza :1_grinning:

 

Biorac pod uwage dotychczasowe mecze mozna napisac , ze bylo wszystko to co kibica zadowoli niespodzianka w Gliwicach , niedopatrzenie i mozliwosc walkowera we Wroclawiu , kontrowersja w Warszawie i dzisiaj grad goli w obydwu spotkaniach. Oby Zaglebie podtrzymalo forme na mecz w eliminacjach i oczywiscie zeby Legia te forme zlapala bo jak zagraja tak jak z Jagielonia to moze byc czarny wtorek.

 

 

 

Jego zagranie było chamskie plus przerwanie ataku = słuszna czerwień.

 

No niby prawda, ale wiesz kto ogląda naszą ligę, interesuje się ten ma jakieś swoje typy. Poza tym nic nie może wiecznie trwać, mają mało kasy, zawodników słabych, trenera nie znam to nie wypowiem się, ale i tak stawiam, że nie wytrzyma do końca sezonu, ba nawet tej rundy. W końcu to musi pierdolnąć z wielkim hukiem, będzie tak jak z Odrą Wodzisław czy innymi, odchodzą dobrzy zawodnicy, a w to miejsce ściągają tańszych=słabszych.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o Piaście? Ogólnie to mi trochę szkoda że tam wszystko się rypło,  imo będzie problem aby w ogóle się po tym pozbierali i nie chodzi mi tu o porażkę,  ale stratę trenera chwilę przed początkiem ligi. Ogólnie widać że chyba sukces poprzedniego sezonu wszystkich tam przerósł,  nikt się tak wysokiej formy i wyników nie spodziewał. Wiem że są głosy iż Piast i tak zdobył za dużo i powinien wrócić do swojego szeregu, ale oglądając w wakacje kilka powtórek jego spotkań,  uważam że grał naprawdę dobrą piłkę,  agresywną,  zespołową,  ułożoną taktycznie. Nikt nie gwiazdorzył , wszyscy biegali i walczyli, mi mocno zaimponowali :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem z saintgb o Koronie, że dla mnie główny kandydat do spadku.

 

A Piast, a ściślej Prezes powinien postawić sprawę jasno przed Latalem, że nie będzie wzmocnień, a nie zwodzić i liczyć, że jakoś to będzie. Może odszedłby wcześniej, ale w zamian nowy trener mógłby zespół ułożyć po swojemu w przerwie letniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak wyrokować co będzie, ale moim zdaniem po tym co zobaczyłem w pierwszej kolejce to Korona i Piast to głowni kandydaci do spadku.

W Gliwicach powstał chyba mały konflikt na linii Trener/Zarząd, i Latal dał sobie spokój, ale widać że piłkarzy to dotknęło niestety.

Szkoda, ale widać że Piast jest totalnie rozbity po tym co się stało przed sezonem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znany z ciętego języka były gwiazdor Manchesteru United Erik Cantona postanowił ciepło przywitać w nowym klubie Zlatana Ibrahimovicia. - Król odszedł. Długiego życia książę! - zwrócił się do Szweda. - Ale ja nie chcę być królem, będę bogiem Manchesteru - odpowiedział mu w swoim stylu "Ibra"

 

typowy Zlatan :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:
Znany z ciętego języka były gwiazdor Manchesteru United Erik Cantona postanowił ciepło przywitać w nowym klubie Zlatana Ibrahimovicia. - Król odszedł. Długiego życia książę! - zwrócił się do Szweda. - Ale ja nie chcę być królem, będę bogiem Manchesteru - odpowiedział mu w swoim stylu "Ibra"

 

typowy Zlatan :24_stuck_out_tongue:

Na pewno będzie ciekawie w tym sezonie w czerwonej części Manchesteru. Ze Zlatanem i Jose nie da się nudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pep, Klopp, Mou, Conte

Zlatan :24_stuck_out_tongue:

a do Chelsea wpadl Kante z Lester i walcza o Mahreza :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Zlatan, Jose, Pep, Klopp, Mou

a do Chelsea wpadl Kante z Lester i walcza o Mahreza :24_stuck_out_tongue:

Jak na razie w Chelsea kiepściutko transfery idą. Jedynie Kante realnie wzmacnia skład, bo ten Belg z trudnym nazwiskiem nie wiadomo czy się sprawdzi. Na obronę by się chyba ktoś przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Belg z trudnym nazwiskiem, jak tylko dostanie szansę, ale prawdziwą szansę, a nie wędkę to może okazać się ciekawszym zawodnikiem niż Lukaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, siedzę w takim miejscu że nawet net ciężko dociera, a chciałem w spokoju obejrzeć mecz Legii, poleci ktoś stronę www na której będę mógł mecz luknąć  ( Polsat sport puszcza takie transmisje w necie?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×