Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Khedira slabo, pojdzie pod mlotek na zime podejrzewam.

mozna miec pretensje do kazdej decyzji z dupy ktora wypacza wynik spotkania, do tej także :)

ale trzeba pochwalic Valdesa bo dawno nie widzialem go w takiej dyspozycji

Jesli wedlug spekulacji Chelsea wylozy 40 baniek to podejrzewam ze w gratisie mu bilet do Londynu dadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze pretensje to real moze miec do siebie. Karny to jeszcze nie gol ;-) ramos tez mogl wyleciec za druga zolta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam wiele rzeczy sędziują się inaczej. Dlatego napisałem, że to hiszpański poziom.

Mam wrażenie, że Ancelotti tak jak Mou musi nauczyć się grać z Barcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna miec pretensje do kazdej decyzji z dupy ktora wypacza wynik spotkania, do tej także :)

 

Rachunki w końcu muszą zostać wyrównane ;)

 

Mała refleksja... Największe wzmocnienie Barcy ? Odejście Mou :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze pretensje to real moze miec do siebie. Karny to jeszcze nie gol ;-) ramos tez mogl wyleciec za druga zolta :-)

przypomne Ci to jak bedziesz tu plakal gdy zrobia walek na Barcelonie - a dlugo czekac napewno nie bedzie trzeba ;)

PS. nazwiska piszemy z wielkiej litery.

 

dobra beka z tych fanbojowskich komentarzy zaserwowanych przez C+ :D

Tam wiele rzeczy sędziują się inaczej. Dlatego napisałem, że to hiszpański poziom.

Mam wrażenie, że Ancelotti tak jak Mou musi nauczyć się grać z Barcą.

mysle, ze nawet na wyspach by to podyktowali :)

Jesli wedlug spekulacji Chelsea wylozy 40 baniek to podejrzewam ze w gratisie mu bilet do Londynu dadza :P

dorzuce sie do biletu xD

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomne Ci to jak bedziesz tu plakal gdy zrobia walek na Barcelonie - a dlugo czekac napewno nie bedzie trzeba ;)

 

 

Jakoś w tym sezonie tyczy się to tylko Realu... ;) Chyba, że oglądasz tylko El Clasico to ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w tym sezonie tyczy się to tylko Realu... ;) Chyba, że oglądasz tylko El Clasico to ok :biggrin:

jestes tak samo obiektywny jak i ja, wiec mogli bysmy do jutra siedziec i pier... te glupoty - trzeba sobie darowac, jednak wiem, ze to wróci i bedzie wtedy " okradli FCB ", za duzo razy to bylo przerabiane w obie strony  :P

Karny sie należał jak psu buda, nie podytkowal trudno - nie pierwszy i nie ostatni raz, ale wkur... mnie gadka typu, ze "ohoho karny to jeszcze nie gol" "moga miec tylko do siebie pretensje". Niedlugo ktos da mi w morde na ulicy albo okradnie i uslysze, ze moge miec tylko do siebie pretensje :D

dobra szlagier Wisla Zaglebie, czuje, ze bedzie dobry mecz %)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu to jest piłka nożna :) W tej grze ZAWSZE będą błędy :) Jak już uznają gole, które wpadają obok bramki to nie można się dziwić, że nie gwizdają karnych... ;) Dziś wygrała Barca i to się liczy :) Pewnie jeszcze nie raz zostanie skrzywdzona, więc w tej dyscyplinie trzeba się z tym liczyć :) w kalkulować to w mecz i grać tak, żeby w razie czego mieć bezpieczny wynik ;)

 

 

P.S. piachu00 peace! :)

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha szlagier,ja po gran derbi polskiej ligi nie tykam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha szlagier,ja po gran derbi polskiej ligi nie tykam :biggrin:

na odstresowanie, wiesz o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00

Z małej pisałem nazwiska, bo z telefonu. Więc nie ucz mnie jak się pisze, bo w szkole byłem i wyniosłem to co trzeba ;)

Do siebie mogą mieć pretensję - jakby nie grali defensywnie od początku to na pewno wynik byłby inny.

Jeszcze jakieś pytania? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00

Z małej pisałem nazwiska, bo z telefonu. Więc nie ucz mnie jak się pisze, bo w szkole byłem i wyniosłem to co trzeba ;)

Do siebie mogą mieć pretensję - jakby nie grali defensywnie od początku to na pewno wynik byłby inny.

Jeszcze jakieś pytania? :biggrin:

Jak dla mnie ciach bajera. Głowa muru nie przebije :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ciach bajera. Głowa muru nie przebije :biggrin:

No niestety :D 

 

W Europie padły dzisiaj piękne bramki. Starridge, Suarez, Sanchez, Rooney. Pewnie jeszcze ktoś coś dorzuci. Nie wiadomo, która ładniejsza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes mistrzem w rozbijaniu gówna na atomy, juz dawno ucichlo wszyscy przybili "sztame", a tu hop - wracamy (screeny robione mikrofala)  :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestes mistrzem w rozbijaniu gówna na atomy, juz dawno ucichlo wszyscy przybili "sztame", a tu hop - wracamy (screeny robione mikrofala)  :)

Znalazłem na stronie sportu bodajże to dzielę się z innymi. Nie szukaj drugiego dna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z decyzji ktore razily ewidentnie towymuszony wolny przez Messiego, brak 2 zoltka dla Ramosa, brak zoltka dla Iniesty, brak karnego po pchnieciu CR7, jakis mniejszych jeszcze bylo kilka ale to co na szybko mi przychodzi do glowy.3 pkt dopisane dla FCB i koniec tematu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek powiedział kiedyś też fajne słowa w stylu " Stresować to się może pielęgniarka, która w pracy widzi jak ludzie umierają a nie młodzi piłkarze zarabiający kilkanaaście tysięcy złotych". Pomimo że nie ze wszystkim się z Borkiem zgadzam uznaje go za jednego z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych, zupełne przeciwieństwo smutnych panów z tvp.

Edytowane przez robotyk
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale Ancelotti był konsekwentny z tym co powiedział, bo powiedział: "Nie jedziemy po remis". ;)

tumblr_mvaezwCUjB1svnovjo1_250.gif

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robotyk

To zależy jak na to spojrzeć. Praca pielęgniarki mało kogo obchodzi. Piłkarz jest obserwowany bardzo uważnie i z reguły jego potknięcia są szeroko komentowane często w niewybrednych sposób. Dla mnie teksty Borka o pielęgniarkach są populistyczne. Co do Borka jako komentatora zgadzam się.

BTW w PS fajny tekst Stanowskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@robotyk

To zależy jak na to spojrzeć. Praca pielęgniarki mało kogo obchodzi. Piłkarz jest obserwowany bardzo uważnie i z reguły jego potknięcia są szeroko komentowane często w niewybrednych sposób. Dla mnie teksty Borka o pielęgniarkach są populistyczne. Co do Borka jako komentatora zgadzam się.

BTW w PS fajny tekst Stanowskiego.

szczerze z racji tego, ze mam czesto doczynienia ze sluzba zdrowia - bardziej obchodzi mnie praca pielegniarek niz nasi "amatorzy" kopiacy pilke i ja sie zgadzam z wypowiedziami Borka - bo ile mozna miec cierpliwosci do tego syfu, praca pilkarza na poziomie reprezentacji to spelnienie marzen, powinni jesc trawe na czworaka, a nie gwiazdkowac, części doskwiera brak charakteru i tyle   ;)

a to co sie dzieje w PL to dopiero jaja, Southampton z bilansem bramek 10-3 na 3 miejscu po 9 kolejkach ( jeszcze nie skończona kolejka)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W swojej wypowiedzi odnoszę się tylko do kwestii stresu. Dla mnie praca pielęgniarki i piłkarza jako taka nie ma oczywiście porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

W swojej wypowiedzi odnoszę się tylko do kwestii stresu. Dla mnie praca pielęgniarki i piłkarza jako taka nie ma oczywiście porównania.

wiem, ze pielegniarki i ogolnie personel medyczny w większości po jakims czasie popada w znieczulice, czemu nasi gracze nadal czuja stres %)))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×