Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ale skoro wszyscy sędziowie gwiżdżą pod pewną drużynę z Warszawy to pewnie będzie remis ;)

Edit

Rumaku jakby spokojniejszy o posadę.

Btw. Jestem pełen podziwu ( i tak szczerze to nie wiem dla kogo ) za obecność w ekstraklasie Ślusarskiego. Nie chcę być złośliwy , ale dla mnie jest to jeden z największych drewniaków w lidze. Obserwuję gościa dobre kilka lat i dziw mnie bierze że ten kolo gra w tak dobrej ekipie jak Lech . Oprócz warunków fizycznych niestety nie posiada nic więcej czym mógłby wspomóc kolegów.

Ps. Więcej takich grajków jak Lovrencsic , a liga będzie ciekawsza.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej grajków jak Goulon, Andre Micael albo Louis Carlos to już dawno by była LM w Polsce. ;)

 

Co do Rumaka to mnie bardzo cieszy, że nie wyleciał. Bo w Polsce to najlepsze rozwiązanie na wszystko - wykopać trenera. Michniewicz zrobił cud w zeszłym roku w Podbeskidziu i w ramach podziękowania wyleciał. Przykłady można mnożyć, a to zwykle i tak prowadzi do nikąd.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej grajków jak Goulon, Andre Micael albo Louis Carlos to już dawno by była LM w Polsce. ;)

 

Co do Rumaka to mnie bardzo cieszy, że nie wyleciał. Bo w Polsce to najlepsze rozwiązanie na wszystko - wykopać trenera. Michniewicz zrobił cud w zeszłym roku w Podbeskidziu i w ramach podziękowania wyleciał. Przykłady można mnożyć, a to zwykle i tak prowadzi do nikąd.

Ten cud w Podbeskidziu to była też duża rola Kubickiego który przygotował świetnie zespół do sezonu pod względem fizycznym. Z całym szacunkiem ale Michniewicz to kiepski trener co potwierdzają jego ostatnie wyniki w drużynach ekstraklasy. Zdecydowanie wole go w roli eksperta. Jako człowieka też go szanuję bo jako nie liczny się nie spina na wynik za wszelką cenę, może to go gubi... 

Co do Rumaka prędzej czy później poleci, Lech z taką grą w kratkę to daleko nie pociągnie. No ale jak to mawiał pewien trener, przynajmniej liga będzie ciekawsza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimś wielkim fanem Michniewicza nie jestem, ale nie miałbym odwagi nazwać gościa, który z pierwszym prowadzonym klubem zdobywa Puchar Polski, a z drugim Mistrzostwo nazwać słabym. Z Kubickim może faktycznie być coś na rzeczy, ale jak to w piłce bywa sukces ma wielu ojców, a porażka to bękart trenera. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tajemnicą, że Michniewicz brał udział w aferze korupcyjnej. Nie wiadomo na ile te sukcesy są jego, a na ile telefonów do fryzjera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve wygra z Realem?

lepiej nie, bo obstawilem kupon i mam na nim wygrana Realu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juve wygra z Realem?

 

Raczej ciężko obstawiać. Real w tak dobrej sytuacji w grupie, że starczy mu remis. Juve będzie musiało podjąć ryzyko i postarać się wygrać, a to tylko woda na młyn dla Realu, który ma te swoje groźne kontry. Na minus Realu fatalna gra w obronie. To co wyprawiali w dwóch ostatnich meczach to piłkarski kryminał. Ja w tym meczu bym nie stawiał na nikogo. Bo obie drużyny grają średnio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie, bo obstawilem kupon i mam na nim wygrana Realu :D

Obstawiasz tak dla przyjemnosci czy jakies grubsze sumki stawiasz?Jaki kurs na Real?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiasz tak dla przyjemnosci czy jakies grubsze sumki stawiasz?Jaki kurs na Real?

dla przyjemnosci, 10zl kilka meczow 200 pare do wyciagniecia ;) a chyba 2.8 na Real byl

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:30 jest mecz Podbeskidzie - Wisła!

Tylko 0:0, ale jest wicelider !

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trafiło sie jak slepej kurze ziarno :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skiba94 phi palna z czuba w gale. mial fuksa, ze bramkarz tak daleko wyszedl :P

tak, tylko ze to samoboj ;p Nie widzicie kto strzela a kto sie cieszy? :biggrin:

 

Wiec nie wiem jak on chcial zabrac typowi pilke ze az tak daleko poleciala.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rLvaVS1xBwM ala

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze to samoboj ;p Nie widzicie kto strzela a kto sie cieszy? :biggrin:

 

Wiec nie wiem jak on chcial zabrac typowi pilke ze az tak daleko poleciala.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rLvaVS1xBwM ala

Lloris poleżał chwilę i wstał. Miała być zmiana przeprowadzona, ale Hugo się wykłócił i grał dalej ;)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 minutach w Turynie więcej emocji niż przez 90 minut u nas w Chorzowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10 minutach w Turynie więcej emocji niż przez 90 minut u nas w Chorzowie. ;)

na grzybobraniu bedzie wiecej emocji niz w Chorzowie wiec co tu sie dziwic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie Real postawił na obronę i nic z tego nie wyszło. Zobaczymy co w drugiej połowie się wydarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie Cris, maja wloskie cipki swoja gre i publika "calm dawn" poszlo w ruch  ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×