Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sport.pl/pilka/5,65082,15143181,Cristiano_Ronaldo_prezentuje_swoje_muzeum__ZDJECIA_.html#BoxSlotIIMT

eh , jak widzę takie akcje to marzą mi się czasy kiedy to robert gadocha zapi..lał w klubie za talon na pralkę i zniżkę na wakacje w bułgarii. kiedy piłka była sportem ,a nie biznesem .

protoplastą tego typu akcji chyba był beckham .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

City moze "zaskoczyc" ;)

 

 

chyba siebie samych :). City nie przejdzie Barcy z Messim w dwumeczu. Tyle w temacie. I nie jestem fanem Barcelony :)

 

z tą różnicą kalibrów między Bayernem a Arsenalem to przesadzacie. obydwa kluby są w formie (nie liczę nielicznych wpadek w obydwu przypadkach) i jak dla mnie to to jest 50-50.

 

 

Milan myślę, że sobie poradzi z Atletico, porównując do ostatnich lat i tak trafili na stosunkowo słabszą drużynę ( dwa razy Barcelona ). Będą chcieli to wykorzystać i awansują.

 

Milan w tym sezonie to sobie może chcieć.. "Brylują" w dolnej części tabeli Serie A i sobie z drużynami pokroju Livorno poradzić nie mogą.. Do playoffu LM też ledwo przeszli. Jak przejdą Atletico to już i tak będzie osiągnięcie w tym sezonie a cokolwiek dalej to już bonus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

City moze "zaskoczyc" ;)

puki co spacerek dla Realu.

 

Manchester City - FC Barcelona

Olympiakos Pireus - Manchester United

AC Milan - Atletico Madryt
Bayer Leverkusen - Paris Saint-Germain
Galatasaray - Chelsea
Schalke 04 - Real Madryt
Zenit St. Petersburg - Borussia Dortmund
Arsenal - Bayern Monachium
 
 

 

 

Wg mnie. wszystko się zgadza oprócz tego, iż w parze ACM - AM stawiam na Milan :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Arsenal in 2014 - February: Liverpool (a), Man Utd (h), Bayern (h). March: Bayern (a), Tottenham (a), Chelsea (a), Man City (h)" 

[*]

Tyle w temacie Arsenalu, ale może mnie zaskoczą ;)

 

Co do meczu Barcy to problemy powinny być na Etihad, ale u siebie raczej nie. Tym bardziej, że Messi będzie głodny gry.

 

Co do pozostałych to Atletico łyknie Milan bez popity.

 

Na szczęście przez 4 dni będą po 2 mecze także będzie można zobaczyć połowę  :)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie. wszystko się zgadza oprócz tego, iż w parze ACM - AM stawiam na Milan :)

gdybym nie widział tego co wyprawia ta drużyna z genialnym D. Costą tez bym stawiał na Milan, ale Simeone sprzedał Falcao, a jego druzyna jest jeeeeszcze lepsza i wg. mnie to oni z Barcą bedą sie bić o mistrza BBVA, Real tam nie da rady.

 

A co do City to tylko moje skromne zdanie, wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo było rok temu! były zdjęcia z "próby" dzień przed losowaniem i były identyczne pary jak w losowaniu. sprawa ucichła dość szybko po nagłośnieniu...

 

ale wał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie widział tego co wyprawia ta drużyna z genialnym D. Costą tez bym stawiał na Milan, ale Simeone sprzedał Falcao, a jego druzyna jest jeeeeszcze lepsza i wg. mnie to oni z Barcą bedą sie bić o mistrza BBVA, Real tam nie da rady.

 

A co do City to tylko moje skromne zdanie, wszystko wyjdzie w praniu.

 

Ja również widzę co kto "wyprawia" bo śledzę to co dzieje się w europie :)

Jednak Milan to Milan, potrafią się przebudzić i na to liczę :).

Co nie zmienia faktu, ze do AM mam duuuużo szacunku :)

Edytowane przez lennox
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Milan to Milan, potrafią się przebudzić i na to liczę :).

 

nikt by bardziej ode mnie tego nie chciał ale obawiam się że sezon już grubo zaspany i nie ma się co przebudzać :)

 

popatrz na te liczby.. w każdej kolumnie..

 

acam.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt by bardziej ode mnie tego nie chciał ale obawiam się że sezon już grubo zaspany i nie ma się co przebudzać :)

 

popatrz na te liczby.. w każdej kolumnie..

 

acam.jpg

 

Liczby prawdę mówią - ale zwróć prosze uwagę, że w kwestii rywalizacji jednak AM ma dużo łatwiej :)

La Liga to tak na serio 3 kluby a reszta to statyści do bicia (choć zdarzają się wypadki, jak to pokazał ostatni weekend :biggrin:)

Seria A w tej kwestii posiada dużo mniejszą dysproporcję i zadyszka ACM odzwierciedla właśnie tą różnicę :)

Ja będę się upierał by nie skreślać Milanu w tym dwumeczu.

:)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ich absolutnie nie skreślam. Milan ma doświadczenie w LM, zwłaszcza na tym etapie i to im się bardzo przyda. i fakt że jest pewna dysproporcja w obydwu ligach. ale to nie zmienia faktu że Atletico idzie jak burza i nie sądzę żeby zamierzali zwalniać przed ledwie zipiącym Milanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Lennox, Milan to Milan i nawet jakby grali w Serie B to sama nazwa brzmi groźnie i dumnie, choć wiadomo że zasługi nie grają to mam przeczucie że druga połowa roku będzie należeć do nich. Nie jestem kibicem ACM, ale jednak jest to jeden z nielicznych klubów który potrafił przyciągać wielkich piłkarzy na lata ( Maldini, Nesta, Sedoorf, Inzaghi). No i mają jedną z lepszych ultrasek w LM :D

Edytowane przez robotyk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=LxkkK582WV8

 

Ciekawe o czym dyskutowali z sedzia, co on takiego zlego zrobil? :biggrin:

 

ale że co? to samo bym zrobił na jego miejscu.

Czyżby losowanie 1/8 sfałszowane?

https://twitter.com/uefacorruption

Oni podali pary wczoraj!

 

To jednak ściema. Gość założył konto chronione, napisał 50 tweetów z wszystkimi możliwymy parami (bo tyle wychodzi po usunięciu tych co nie spełniają wymogów UEFA), dzisiaj pousuwał "nietrafione" i odblokował konto :)

 

Moving on :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow sadzilem ze ironicznie pisaliscie z tym losowaniem a naprawde w to wierzyliscie? :)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja się dałem nabrać, głównie dlatego że rok temu była podobna akcja ze zdjęciem z próbnego losowania, chociaż to to pewnie też sfabrykowane było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Lennox, Milan to Milan i nawet jakby grali w Serie B to sama nazwa brzmi groźnie i dumnie, choć wiadomo że zasługi nie grają to mam przeczucie że druga połowa roku będzie należeć do nich. Nie jestem kibicem ACM, ale jednak jest to jeden z nielicznych klubów który potrafił przyciągać wielkich piłkarzy na lata ( Maldini, Nesta, Sedoorf, Inzaghi). No i mają jedną z lepszych ultrasek w LM :biggrin:

Wiadomo, wszystko może sie zdarzyc, pamietam jak malo FCB nie odprawili - roznie moglo by byc gdyby Niang nie trafil w slupek,a strzelil gola ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam do dzis,jak Niang wyszedl sam i trafil w slupek.Gdyby ten gol wpadl to watpie,ze ostatecznie Barca w tym meczu wklepala by 4 bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo , jak bieda , to albo robiło się igrzyska albo wywoływało się wojnę słabszemu sąsiadowi. i tak od wieków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

La Liga to tak na serio 3 kluby a reszta to statyści do bicia (choć zdarzają się wypadki, jak to pokazał ostatni weekend :biggrin:)

 

Bardzo odważna teoria. Jak na razie to Milan zaczyna zbliżać się do roli drugoplanowego aktora w Serie A. Trzy miesiące poczekamy i zobaczymy co zrobi Atletico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo odważna teoria. Jak na razie to Milan zaczyna zbliżać się do roli drugoplanowego aktora w Serie A. Trzy miesiące poczekamy i zobaczymy co zrobi Atletico.

 

Tak i jestem gotów jej bronić merytoryczną rozmową na argumenty w każdej chwili.

Co do ATM to właśnie jest jedną z tych trzech drużyn.

 

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15157903,Komisja_Europejska_bada_finanse_Realu_i_Barcelony_.html#MT

lol, ciekawe ile w tym prawdy? a jeśli nawet , to czy ktoś będzie miał odwagę wsadzić rękę w to gó... w to szambo?

 

W dzisiejszym tzw. sporcie (szeroko pojętym) nic mnie już nie zdziwi :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×