Skocz do zawartości
ONE

Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra...

Mam około 8 godzin za mną, jeżeli wierzyć procentom to nie jestem jeszcze w połowie gry (48 %) . jestem właśnie

uratowałem Sam i uciekam ze świątyni ktora stanela w plomieniach

Może ktoś potwierdzic ze duuuzo rozgrywki jeszcze przede mna?

Co do gry... to dla mnie naprawde kandydat do GOTY. Swietna jak na PS3 grafika, gameplay ala Uncharted, voice acting ( wersja angielska, dubbingu nie miałem szansy przetestować) tez jest swietny. Ogolnie tylko jest malo zagadek, a tomby to rzeczywiscie kpina. Wiele zbieractwa do dla mnie tez duzy plus, ogolnie gra prawie ideal

Edytowane przez pole553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pogadać do oporu z wszystkimi możliwymi (w danym momencie) postaciami (tzn. klikać przy nich kwadrat, aż przestaną być aktywne).

Okazji jest 7, trzeba zaliczyć wszystkie.

Poniżej opisałem, gdzie i kiedy.

1.Whitman - przed bramą zanim zbierzesz 50 części na ulepszenie czekana.

2. Whitman - przed bramą po zebraniu 50/ulepszeniu, a przed kręceniem korbą.

3. Roth - po tym, jak go uratujesz przy ognisku w górskiej wiosce.

4. Roth - przy drugim ognisku w górskiej wiosce - na wysokim klifie przed zjazdem tyrolką.

5. Sam, Reyes, Jonah. - na plaży zaraz po ich pierwszym spotkaniu

6. Whitman, Sam, Jonah i Reyes - na plaży, zanim pójdziesz po narzędzia Reyes.

7. Whitman, Reyes, Jonah - po powrocie z narzędziami, ale zanim udasz się do bazy naukowej.

Jeżeli miałby ktoś problem to tu macie wszystko jak na talerzu ,ja musiałem grać 3 razy żeby mi to wskoczyło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra...

Mam około 8 godzin za mną, jeżeli wierzyć procentom to nie jestem jeszcze w połowie gry (48 %) . jestem właśnie

uratowałem Sam i uciekam ze świątyni ktora stanela w plomieniach

Może ktoś potwierdzic ze duuuzo rozgrywki jeszcze przede mna?

Co do gry... to dla mnie naprawde kandydat do GOTY. Swietna jak na PS3 grafika, gameplay ala Uncharted, voice acting ( wersja angielska, dubbingu nie miałem szansy przetestować) tez jest swietny. Ogolnie tylko jest malo zagadek, a tomby to rzeczywiscie kpina. Wiele zbieractwa do dla mnie tez duzy plus, ogolnie gra prawie ideal

Już końcówka. Masz jeszcze ok 3 godz grania. Ja po przejściu kampanii miałem 66%. 100% osiągniesz dopiero wtedy gdy splądrujesz wszystkie grobowce, znajdziesz wszystkie geoskrzynki, relikty itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem.Na muve.pl mogę kupić za 130zł Opłaca się?

Brat właśnie ukończył wersję na PC,najbardziej widoczny błąd,to strzelanie z łuku.Praktycznie bez naciągnięcia cięciwy,strzała potrafi zabić przeciwnika oddalonego o dobre kilkanaście metrów

Dodam,że po AC 3, Crysisie 3 i Tomb Raider chętnie nauczył bym się strzelać z łuku xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem.Na muve.pl mogę kupić za 130zł Opłaca się?

Brat właśnie ukończył wersję na PC,najbardziej widoczny błąd,to strzelanie z łuku.Praktycznie bez naciągnięcia cięciwy,strzała potrafi zabić przeciwnika oddalonego o dobre kilkanaście metrów

Dodam,że po AC 3, Crysisie 3 i Tomb Raider chętnie nauczył bym się strzelać z łuku xDD

Jak masz do wzięcia w takich pieniądzach to się nawet nie zastanawiaj. Gra jest świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna na serio jest taka ciężka do zdobycia?

Do łatwych nie należy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna na serio jest taka ciężka do zdobycia?

A kto powiedział ze jest trudna myślę ze jest łatwa i przyjemna lecz czasochłonna , poziom trudności bardzo łatwy znajdki się pojawiają na mapie a 60 level w multi idzie samemu bostowac :)

a co do kupna to za taka cenę bierz !!!! a jak będziesz jeszcze chciał poćwiczyć strzelanie z łuku to masz jeszcze FC3 ;)

Edytowane przez isabellspi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do łatwych nie należy

Tu się nie do końca zgodzę :)

Trochę czasu trzeba poświęcić ale bez wielkich fajerwerków :P

Trofea w multi chyba oprócz 2 można zrobić na ustawce w trynie prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie do końca zgodzę :)

Trochę czasu trzeba poświęcić ale bez wielkich fajerwerków :P

Trofea w multi chyba oprócz 2 można zrobić na ustawce w trynie prywatnym.

Właśnie właśnie. Lennox dzisiaj o 19.

Mam nadzieje że będziesz.

Przynajmniej matijad mi wczoraj pisał że dzisiaj o 19 gramy

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie właśnie. Lennox dzisiaj o 19.

Mam nadzieje że będziesz.

Przynajmniej matijad mi wczoraj pisał że dzisiaj o 19 gramy

No lenox liczymy na ciebie ,w najgorszym wypadku musisz dla nas znajść godzinkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzisiaj kurier odebrał grę,to chyba jutro już ją dostanę,co nie? :D

Całą grę przejdę używając wyłącznie łuku!!!

No chyba,że trofea będą wymagały czegoś innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trofea wymagają używania wszystkich broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzisiaj kurier odebrał grę,to chyba jutro już ją dostanę,co nie? :biggrin:

Całą grę przejdę używając wyłącznie łuku!!!

No chyba,że trofea będą wymagały czegoś innego :biggrin:

Będą wymagały danej ilości zabójstw każdą bronią. Najwięcej jest chyba karabinem maszynowym. 75. Pistoletem, łukiem i strzelbą troche mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym niektóre miejsca wymagają otwarcia strzelbą. Powodzenia, ExVitallin. :thumbsup:

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jest ten drugi tajny dokument - GPS Secrets Unknown: Failed Mission ???

Znalazłem już WSZYSTKO co było do znalezienia, zrobiłem wszystkie wyzwania ale brakuje mi tego jednego dokumentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jest ten drugi tajny dokument - GPS Secrets Unknown: Failed Mission ???

Znalazłem już WSZYSTKO co było do znalezienia, zrobiłem wszystkie wyzwania ale brakuje mi tego jednego dokumentu.

Hmm, ja go miałem po zebraniu 100%. Chyba wszedł, gdy zebrałem ostatnią geoskrzynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie gdzie jest ten drugi tajny dokument - GPS Secrets Unknown: Failed Mission ???

Znalazłem już WSZYSTKO co było do znalezienia, zrobiłem wszystkie wyzwania ale brakuje mi tego jednego dokumentu.

na 99 % wpada na ostatniej cutscence takze smiało kończ gre powino być ok tez tak miałem i zaryzykowałem i 2 trofea na koniec wpadły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie już padło ale za cholerę nie mogę znaleźć. Czy po ukończeniu gry można dalej zbierać brakujące znajdźki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pytanie już padło ale za cholerę nie mogę znaleźć. Czy po ukończeniu gry można dalej zbierać brakujące znajdźki ?

Tak można
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99 % wpada na ostatniej cutscence takze smiało kończ gre powino być ok tez tak miałem i zaryzykowałem i 2 trofea na koniec wpadły

No ale ja już skończyłem grę, potem można dalej szukać pozostałych reliktów itp. Mam wszystkie obozy na 100%. Wszystko co było w tej grze w singlu do zrobienia/znalezienia już zrobiłem ale mam 53/54 dokumentów. Tylko ten jeden ukryty mi brakuje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trofeum dostałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem. Powinno zaliczyć też trofik za wszystkie wyzwania - nie zaliczyło. Czytałem na zagranicznych forach i ludzie też mają tak samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć się do lokacji Cliffside Bunker (przechodzi się do niego z plaży z wrakami, nie da się przenieść korzystając z ogniska). Wiele osób ma ten problem co Ty i okazuje się, że brakuje im znajdziek w tym właśnie levelu (mimo że statsy twierdzą coś innego).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×