Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem swoją kopię za 199zł w emipku. Akurat ostatnia w wersji ps3 leżała, więc odcinek wejście-półka pokonałem truchto-sprintem :)

O 17 zacząłem. Pierwsza misja zapoznawcza, tworzenie postaci, dotarcie do miasta "startowego"... Potem jakiś queścik, który wyglądał na przynieś-podaj-pozamiataj... I JEB. Okazało się, że to jakaś epicka historia i łącznie zajął mi jakieś dwie godziny ;p Bardzo lubię jak mnie gry zaskakują, a tutaj tak było.

Ogólnie chyba idę na łatwiznę, bo zrobiłem Dark Elfa (ten fire resistance mnie przekonał. Przecież mamy walczyć ze smokami :) ) i jadę wszystko z fire spella.

Zauważyłem jeszcze jeden dość dziwny motyw

W queście z golden clawem. Sekwencja z ustawianiem obrazków, które pokazane są na kluczu :) Niemal pixel w pixel wycięta z Uncharteda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się tnie. podczas zdobywania fortów mieli dyskiem i FPS spada do żałosnych ilości:/ Nie da się normalnie grać:(

BTW nie kupujcie koni, pierwszego mi zabili, drugiego zgubilem:/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do tych którym udało się odciągnąć od Skyrima ! :)

Jak można zostać wilkołakiem ? Jestem członkiem Companions po zrobieniu questa w ktorym towarzyszy am Farkas. Widzialem jak sie zmienia w wilkołaka, rozmawiałem z nim o tym i z innymi członkami też ale coś musiało mi umknąć. Ktoś już próbował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z ciekawym bugiem :D

Moja własna produkcja xD

Konik robi moonwalk'a :D

Wlasnie dorwalem swoja kopie :biggrin: :woot: , jestem strasznie podekscytowany, jak jakis maly bachor :laugh: . W chwili obecnej pobiera sie latka...

Co mnie zaskoczylo to zawartosc pudelka z gra. Swietna mapka Skyrim, wykonana na wysokiej jakosci papierze (pamietam ta z Obka, ktora byla wykonana na zwyklej szmacie :P ). Nawet nie wiedzialem, ze ja tam znajde! To tyle co do pierwszych wrazen jezeli chodzi o TES V. Prawdopodobnie jutro napisze o odczuciach, ktore zapewne beda wyjebiste :yes: :)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są w Skyrim czary "oznaczenie" i "przeniesienie" które to były najbardziej przydatnymi czarami w Morrowind (gdzie przypominam, nie było fast travel)

W Morrowind było fast travel... Przymiejskie Łaziki albo teleportacja za opłatą w Gildii Magów to co? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymaj R3 i lewym analogiem zmień kąt kamery.

Bóg zapłać dobry człowieku, niech Ci Skyrim w lot'cie wynagrodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z klatkowaniem gry... tez tak macie?? nie mam pojecie czego to wina ale po jakis paru godzinch zaczyna mi sie ciac ;/

panowie, szybko się zdobywa ten strój z trailera? maska z rogami?

juz po godzinie gry sam mozesz sobie stworzyc takie wdzianko u kowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną akcję miałem ostatnio. Dużo kradłem i kobieta ze sklepu w białej grani wynajeła bandytów którzy czekali na mnie w jej sklepie. Najlepsze jest to że zaatakowało mnie dwóch leszczy i jeden znacznie silniejszy który położył mnie 3 ciosami. Musiałem wczytać sejwa i zabrac jakiegoś ziomka ze sobą do pomocy i wtedy po męczarniach się udało. Za chiny bym ich wszystkich trzech sam nie pokonał

Taka mała przestroga dla lubiących kraść

Czy tylko mi tak cięzko idzie walka, fakt że gram bretonem ale skupiam się na rozwijaniu umiejętności bojowych co by stworzyć battlemage'a. Ja rozumiem jak muszę się męczyć z jakimś "szefem" ale 3 zbirów wynajętych przez kobiete.... <_<

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostaje ostry wpier... niekiedy. Np. jeden bandyta z toporem, tygrys, a pewien gigant to na jeden strzał z maczugi mnie wziął, aż w powietrze wyleciałem. Także nie ma lekko :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma namiary na inną chałupę niż ta w Whiterun to pisać!:smile: Ta kosztuje 5000 ale jakaś tak mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to prawdziwy majstersztyk. Tej gry nie ma co porównywać do Obliviona czy Morrowinda. Muzyka to po prostu kosmos a sama kraina jest bardzo dobrze zrobiona. Animacje czarów - wreszcie jakiś postęp. Walka ze smokiem - coś pięknego.

Jade na najtrudniejszym poziomie trudności i wcale nie są takie łatwe jak to inni mówią.

Gdybym miał oceniać tą grę to 96%. Gra oczywiście ma kilka głupich błędów i tekstury czasami sie nie wczytują ale wybaczam jej to.

Bethesda w końcu wzieła sie za siebie i zrobiła kawał porządnej roboty.

Troche mnie tylko denerwuje mapa - niby graficznie ładna itd. ale za mały zoom jest.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :D Tylko od razu nie piszcie , że to i tam to... Czy gra jest lepsza na PC czy na PS3 ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :D Tylko od razu nie piszcie , że to i tam to... Czy gra jest lepsza na PC czy na PS3 ... ?

Na PC będzie lepsza. PLUS przygotuj się na to że fani TES będą robić mody które umilą Ci gre, nie wspominając że na PC jest po PL i my konsolowcy troche cierpimy z tego powodu.

Edytowane przez ShogunToyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC spartolono trochę sterowanie a już menusy, przeglądanie ekwipunku i karty postaci to prawdziwa męczarnia. Mam nadzieje że wyjdzie patch który to poprawi. Widać że gra chyba była w pierwszej kolejności robiona na konsole

Gra i tak jest genialna, cały czas jest coś do zrobienia i to nie są zadania dla gildii (na razie dostałem się do trzech: złodziei, Towarzyszy i M. Bractwa) tylko zwykłych ludzi, co chwile ktoś cię o coś prosi. Nawet ostatnio zacząłem gotować i bawić się w alchemika co w Morrowindzie i Oblivionie olewałem, kupowałem po prostu gotowe mikstury

Co do muzyki to jest wspaniała. Wczoraj cały dzień mi siedział w głowie jeden utwór. Może pomyśle nad kupieniem pełnego soundtracka

Jak na razie jestem zachwycony, nie sadziłem że jakaś gra w tym roku obok Deus Ex: Bunt Ludzkości potrafi przykuć mnie do monitora na 8 godzin bez przerwy, wczoraj siedziałem od 19:00 do 3:30 i w sumie i tak ciężko było się oderwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC będzie lepsza. PLUS przygotuj się na to że fani TES będą robić mody które umilą Ci gre, nie wspominając że na PC jest po PL i my konsolowcy troche cierpimy z tego powodu.

Czyli chyba nie kupie ;/ W przyszłości wyjadę do Anglii i wezmę kurs angielskiego . :D Podobno gry , wszystko tańsze :| Oczywiście nie wyjadę z powodu TES V.... Ale nie będę off-topował , dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie do tej mapy przydalby sie wiekszy zoom. Jest malo czytelna i nie raz mialem sytuacje, ze idac w jakies miejsce trafialem na skaly "nie do przeskoczenia" i musialem sie wracac kawal spowrotem zeby je obejsc... Na razie ukonczylem questy u "kompanow". Milo zlecialo kilkanascie godzin :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wie ktoś może czy jest możliwość wgrania patcha 1.1 gdy konsola nie ma dostępu do neta ? :/ Jest może gdzieś do pobrania patch offline albo coś w tym stylu ? Ogólnie gra wymiata, ale skoro wyszedł patch tzn że coś poprawia, podobno w questach trochę poprawia i w stabilności gry więc wypadałoby go mieć. Szukałem w necie lecz nic nie znalazłem, może ktoś z was natknął się na patcha offline ? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości poczytałem sławne polskie xboxowe forum... i tam już znaleźli sposób na wgranie napisów pl. Z tego co tam pisał autor to działa również na nieprzerobionych konsolach, wystarczy podmienić jeden pliczek na dysku. Eh szkoda, że my nie możemy podłączyć swojej ps3 do peceta i też tak zrobić;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa totalna, nawet xbox ma już napisy :/ Ja ciągle się zastanawiam nad kupnem, niby angielska wersja dla mnie ok, ale gdyby chociaż były napisy....

Jednak co ciekawe narazie napisy mają tylko do "zmodyfikowanej" pirackiej wersji, w oryginalnej nie można ingerować w pliki gry, podobnie jak zresztą na ps3.

Facet robił to kilka godzin, napisy z wersji PC.... i wszystko działa

Cenega niestety zawaliła rozmowy z Bethesdą po całej linii.

Jeżeli ktoś się jeszcze łudził, że import dialogów z wersji PC to problem, to już jego wątpliwości zostały rozwiane.

Swoją drogą nie rozumiem polityki Bethesdy (Cenega pewnie nie miała nic do powiedzenia), skoro zrobili dialogi i dubbing do PC, a import zająłby zaledwie kilka godzin...

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na ps3 nie ma możliwości ingerencji w pliki gry, no chyba, że ktoś ma przerobioną konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które dołączyły do Dark Brotherhood

Czy można gdzieś znaleść i używac ich zbroi jeśli postanowimy zniszczyć bractwo zamiast do nich dołączyć

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×