Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

To by się zgadzało bo odnoszę wrażenie jakby grafika była ciut lepsza, tekstury ostrzejsze i mniejsze AA.

Mam slim 320GB kupioną miesiąc temu.

dzięki za info

ciekawe jest to że różne błędy wyskakują u osób z różnymi modelami ps3

więc to nie może być błąd produkcyjny gry

jesteś drugą osobą która pisze że u niej wszystko jest ok z tym modelem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam slima, ale 160. I przed pobranien patcha gralem kilkanascie godz i zadnych problemow nie mialem. Teraz zainstalowalem patcha, Pogralem kilka godzin i nadal jest wszystko ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa, czekam no na tego patcha co do różnych bugów i glitchów w np. side questach (MQ słyszałem że też jest zbugowany co prawda). Dziś próbowałem wszystkiego, ale jednak Hadvar nie chce ze mną gadać :) nawet rozbroić go chciałem na maksa zrobionym shoutem Disarm ale nie podziałało. Meh. Co śmiesznie, to jest to że na PC wystarczyłoby napisać komendę w konsoli i już by było wszystko OK, nawet bym o tym nie pamiętał. Granie na konsoli też ma swoje minusy. :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadających kopię gry na PS3. Czy da sie zmienić w ustawieniach język na niemiecki? Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem ze Skyrim już dobre kilkanaście godzin i niestety natknąłem się na całą masę błędów... większych lub mniejszych oto ich lista

-> Po wejściu do pomieszczenia zostałem "wyrzucony" do głównego menu konsoli, zdarzyło się raz.... i to w 20min gry

-> Freeze, o dziwo póki co załapałem tylko jeden

-> Gra nagle drastycznie zgubiła frame rate, re-start gry jednak naprawił problem

-> Nachodzące na siebie opcje dialogowe.... przed każdą kwestią jednej postaci na ułamek sekund pojawia się kwestia drugiej, zdarza się notorycznie i wielokrotnie

-> Opcje dialogowe nie zawsze się pojawiają, ten problem miałem jedynie z misjami dla "Stormcloakcs", konkretne opcje dialogowe pojawiały się za "entą" próbą integracją z postacią

-> Dźwięk zrobił "pa-pa" i to dwukrotnie... na szczęście wejście do nowego obszaru (dom, lochy itp) naprawiło problem

-> Tektury wczytują się za wolno, niestety dość często

-> Nowe partie dialogu wczytują się zbyt wolno... bywa, że między kwestiami jest nawet 15 sekund lagu, sporadycznie

-> Szata Arcy-Maga nie lubi się z maskami.... twarz naszego bohatera w magiczny sposób znika lulz xD

-> Mimo wypełnienia paska doświadczenia gra dopiero po 10min mówi o tym, ze możemy awansować na wyższy poziom, zdarza się to dość często niestety, zapisanie i wczytanie gry również naprawia problem

-> Zwłoki wiszą w powietrzu, sporadycznie ale bywa :D

-> Mimo usilnych prób i marnowania czasu gwardziści nie chcą się z nami rozmówić gdy coś przeskrobaliśmy, zdarzyło się raz w Winterhold

-> W ostatniej queście jako mag, niechcący przysmażyłem naszego kompana, gra często daruje takie wpadki tu jednak jegomość wkurzył się i chciał mnie ubić. Rozmowa z gwardzistami nic nie dała... wymagało wczytania gry na nowo

-> Podobny problem w jednym z misji dla "Companions"

-> Znika efekt "czaru" w ręce... zdarza się okazyjnie i błąd sam się naprawia po jakiś 5-6 sekundach

-> Postać ignoruje cię gdyż jest "zajęta" mimo, że stoi jak jełop, zdarzyło się raz, wymagało wczytania gry : /

-> Uderzenie trolla wybiło moją postać w powietrze na doooobre parędziesiąt metrów xD... upadek zakończył się zgonem... (w sumie nie dziwota :D), zdarzyło się dwukrotnie

Póki co to tyle : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam na karku kilkanaście godzin gry i to co wymieniłeś to z niczym takim się nie spotkałem oprócz wolno wczytujących się tekstur. To normalne, że każdy ma jakieś inne błędy?! Może to wina wersji konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ponad 100 godzin i z tej listy tylko wyłapałem zawieche i wolno wczytujące się tekstury. Jedynie co mnie bardzo irytuje to po patchu magowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam okolo 90h gry i do tej pory zlapalem 2 zwiechy. Zamulanie gry i koniecznosc restartu to standard. Reszta 'bugow' ktora zostala wymieniona pare postow wyzej nie odnotowana... a czesc z nich to wcale nie bugi, tylko cechy rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu gry na nowo po 7 h gry non stop zero problemów, choć za pewne przy 70+ h gry zaczną się zwolnienia. Tak czy inaczej grudzień mam z głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to się pochwalę że na święta zamówiłem sobie z amazon US ten pr0 poradnik do Skyrima (po angielsku) więc za jakiś czas na pewno napiszę małą recenzje i opiszę czy warte to pieniędzy i w jaki sposób przedstawia ona questy, mobki i inne pierdoły. Chciałem jeszcze kupić artbook ale jest bardzo cieżko z jego dostępnością poza collector's edition a tej nie będę kupował (bez jaj, 400-500 zł za edycję w której tylko artbook mnie interesuje z bonusów?). Na jakąś inną okazje spróbuję skołować jakąś aukcję na ebayu.

Edit: @down

Na pewno coś napiszę jak tylko dojdzie. Zamówiłem z tą nieco szybszą przesyłką od standard i z tego co pisze mi Amazon będzie przed 25th december.

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten poradnik pokazuje tonę miejscówek które mało kto widział. Także napisz czy rzeczywiście tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ten poradnik pokazuje tonę miejscówek które mało kto widział. Także napisz czy rzeczywiście tak jest.

Poradnik to istna orgia dla fana.

Same mapy to bite 549 stron. Lochy to małe piwo. Pomyślcie tylko że opisany jest dosłownie każdy budynek w grze od zamku po chatę drwala gdzie na odludziu: jej zdjęcie, gdzie ona jest, kto i co w środku. Do tego co bardziej skomplikowane lochy/budynki mają mapę.

418 stron poświęconych rozwojowi postaci.

636 stron to opis przejścia ze wszystkim co tylko możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej samemu odkrywać wszystko? idziesz do pradawnego grobowca a tu beczka ze świeżą kapustą albo z jabłkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie objętości poradnika widać jak wielka jest to gra.

Odkrywanie odkrywaniem ale przeglądanie tylko stron też daje frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna.. Kuzyn nadpisał mi save i mój 25-lvlowy skrytobójca poszedł w niepamięć ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zaklinać przedmioty?

Na specjalnych stołach do zaklinania. Wygladają podobnie do stołów alchemicznych. Są one rozmieszczone w wielu miejscach ale tak z pamięci np w Dragonsreach, akademia winterhold w kwaterach archmage, za straganem z bronią w Windhelm, można tez sobie kupić taki stół do domu ale chyba nie do każdego (dom w whiterun nie posiada stołu do zaklinania ale np dom w Solittude takowy posiada)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich fanów Skyrim!

Pewnie każdy już widział na głównej stronie.

Dziewczyna wywarła na mnie takie wrażenie, że grę muszę kupic, ale mam pytanie

skierowane nie tylko do fanów gry, ale również klimatu tej muzyki!

Tytuły lub gdzie szukac muzyki w takim stylu? Genialna sprawa!

Z Góry Dziękuje za odpowiedz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich fanów Skyrim!

skierowane nie tylko do fanów gry, ale również klimatu tej muzyki!

Tytuły lub gdzie szukac muzyki w takim stylu? Genialna sprawa!

Z Góry Dziękuje za odpowiedz

Na yt :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym już ukończyć ten wątek civil war (gdybym mógł to w 2 godz. by pękło zapewne), żeby potem zrobić ten ostatni quest od DB i miałbym już spokój z większością questów aktywnych w dzienniku. Na głupi bug z Hadvarem niechcącym gadać i blokującym questa Compelling Tribute (btw, ma też ktoś taki błąd w tym queście?) nie ma praktycznie remedium (sejw poszedł się...) a ja już jestem daleko w polu żeby taki sejw wczytywać nawet gdyby był. Niby ma być naprawione (po świętach, right?) ale boję się że nie naprawią tego w pierwszym patchu, a jak naprawią to będę musiał robić new game bo w tamtej już nic nie będzie się dało zrobić.

....Przepraszam za dramatyzowanie ale denerwuje mnie to że moja pierwsza postać, na której chciałem zrobić wszystko w tej grze napotkała idiotycznego buga. No już wolałbym żeby quest był mega trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wersja PL na ps3?, jeśli nie to polecili byscie tą gre osobie, która przecietnie zna jezyk angielski ?. Tak mi się chce w to zagrac a pc pamieta jeszcze czasy jak chodziłem do gimnazjum (obecnie mam 20 lat :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby bylo pl na ps3 skoro wypuscili eng. Moje pytanie brzmi podpbnoe tydzien juz nad tym kysle do tego koedy sie decyduje to gry akurat nie ma w zadnym sklepie :-\ ( wawa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym już ukończyć ten wątek civil war (gdybym mógł to w 2 godz. by pękło zapewne), żeby potem zrobić ten ostatni quest od DB i miałbym już spokój z większością questów aktywnych w dzienniku. Na głupi bug z Hadvarem niechcącym gadać i blokującym questa Compelling Tribute (btw, ma też ktoś taki błąd w tym queście?) nie ma praktycznie remedium (sejw poszedł się...) a ja już jestem daleko w polu żeby taki sejw wczytywać nawet gdyby był. Niby ma być naprawione (po świętach, right?) ale boję się że nie naprawią tego w pierwszym patchu, a jak naprawią to będę musiał robić new game bo w tamtej już nic nie będzie się dało zrobić.

....Przepraszam za dramatyzowanie ale denerwuje mnie to że moja pierwsza postać, na której chciałem zrobić wszystko w tej grze napotkała idiotycznego buga. No już wolałbym żeby quest był mega trudny.

A próbowałeś poczekać 24 godziny w tym samym miejscu, ja tak rozwiązałem jednego questa w którym jedna osoba nie chciała ze mną gadać po wykonaniu zadania

Jak rozumiem ten quest blokuje ci tylko zadani dla Imperials. Jeśli tak to olej sprawę i ciągnij main questa i inne gildie czy organizacje a zadania których nie wykonasz teraz ukończysz przy nastepnym podejściu. Jakaś to motywacja na kolejne przejścia. Ja na drugie raz zostawiłem dark bortherhood i companions. chyba że nie masz zamiaru grac drugi raz to wtedy kupa :pinch:

Twój przypadek jest niestety przestroga dla innych. Granie na jednym sejwie to wielka loteria. przed każdym większym questem warto robić sejwa i mieć co najmniej kilkanaście co by mozna było wrócić odpowiednio wczesnie i próbowac rozwiązać wszystko jeszcze raz

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wersja PL na ps3?, jeśli nie to polecili byscie tą gre osobie, która przecietnie zna jezyk angielski ?. Tak mi się chce w to zagrac a pc pamieta jeszcze czasy jak chodziłem do gimnazjum (obecnie mam 20 lat :D).

Bierz i sie nie zastanawiaj. Nikt Cie nie zmusza zebys rozumial kazde slowo. Questy tak czy inaczej sa nIemal idiot-friendly, bo zawsze bedziesz mial strzalke i tylko slepy by sobie nie poradzil.

Fabula? Kto w dzisiejszych czasach zawraca sobie tym glowe? Jestem ciekaw ilu posiadaczy wersji pl czyta sobie ksiazki, ktore znajduja. Jestes dragonborn, musisz ubic tego zlego, tyle.

Zreszta ja w wersje pl w zyciu bym nie zagral, nawet nie znajac angielskiego.

Ktos mi wczoraj powiedzial, ze w polskiej wersji nocturnal przetlumaczono na nocnica - lOl

Dobrze ze nocyurnal pojawia sie w grze w formie damskiej, bo pewnie mielibysmy nocnik...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z questem u companions konkretnie Totems of Hircine od Aeli. Mam udać się do jednej z jaskiń i w momencie wchodzenia do niej pojawia się ekran ładowania i gra wisi i nic się nie dzieje. Jakiś pomysł ? Ewentualnie można jakoś wyrzucić questa z dziennika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×