Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Oblivion mial, wiec pewnie Skyrim tez miec bedzie. Na twoim miejscu bym jeszcze czekal, o kolekcjonerce obliviona tez nie bylismy poinformowani zaraz po ogloszeniu samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda. Na PS3 tak to nie będzie wyglądało, ale OBLIVION i tak był ok, a SKYRIM na 100% go prześcignie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szczerze mowiac tymi screenami jestem zawiedziony, jesli tak to bedzie wygladac no to chyba za duzy hype zlapalem albo tworcy wyolbrzymili mozliwosci swojego silnika.

Miecz orka wyglada paskudnie, galezie po jego prawej tak samo. Skaly na ktory siedzi smok tez jakies takie jakies rozmemlane [poziom a la fallout 3] + kanciasta gora za jego plecami, screen z pajakiem tez jakis niewyrazny, moze zapomnial wziac rutinoscorbin.

Szalu nie ma, liczylem na cos lepszego, a to bedzie tylko podrasowany poziom Obliviona + moze ladniejsze geby.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

es-8.jpg

A te krzaki po prawej na dole to chyba dżedaj mieczem świetlnym tak równo przyciął hehe.

Teraz to nawet bullshoty zabugowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te krzaki po prawej na dole to chyba dżedaj mieczem świetlnym tak równo przyciął hehe.

Teraz to nawet bullshoty zabugowane :D

O, masz dobre oko, mi to mimo wszystko wyglada jakby ktos nieumiejetnie photoshopem sie bawil, ewidentnie tekstura wody jest NAKLEJONA na krzak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalu nie ma, liczylem na cos lepszego, a to bedzie tylko podrasowany poziom Obliviona + moze ladniejsze geby.

I to mi wystarczy. OBLIVION nadal wygląda nieźle (biorąc pod uwagę typ gry i możliwości PS3). Jedyne co razi to twarze, które w SKYRIM prezentują się sensowniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, masz dobre oko, mi to mimo wszystko wyglada jakby ktos nieumiejetnie photoshopem sie bawil, ewidentnie tekstura wody jest NAKLEJONA na krzak :D

Haha rzeczywiscie :laugh: strasznie to wyglada

Ale ogolnie jak dla mnie to wszytko wyglada dobrze. Ja chce zobaczyc jakis dluzszy filmik z gameplay'u, bo tak naprawde z screen'ow gowno mozna wywnioskowac :P

A nawet jak grafika by prezentowala poziom Obliviona to i tak bym ta gre kupil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ten screen pokazuje jaką sobie bethesda taktykę obrała, zrobić maksymalny hype podrasowanymi obrazkami żeby zainteresować jak najwięcej ludzi, unikać gameplayów jak najdłużej a jak już okaże się, że grafa jednak nie robi to część z tych zainteresowanych się wykruszy ale większość i tak kupi pod presją kilkumiesięcznego napalania się i ogólnego hypu bo w głowie będą mieli już zakodowane Skyrim= gra z najwyższej półki :/ Cool down.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie sama grafika czlowiek zyje. Tak jak poprzednicy, dla mnie to jest bez znaczenia, gra moze wygladac nawet tak samo, jak oblivion. Ja juz wiem i tak, ze kolekcjonerka i platyna w skyrimie beda moje :) Ta gra bedzie cudowna, na pewno do poziomu zapowiedzi bethesdy jej troche zbraknie, ale wtedy z gry tysiaclecia bedzie tylko gra stulecia XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Grafika to nie wszystko. Jeśli gra będzie dopracowana pod względem technicznym, okraszona realistycznymi animacjami, a fabuła i oprawa audio nie zawiedzie, to będzie świetnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kosa Jasne, że grafa nie najważniejsza ale jak dev sobie tak pogrywa to jest normalnie nie uczciwe i znaczy, że raczej chce ukryć mierność, jakoś ND nie ma problemu z pokazaniem gameplaya U3, czemu? Bo nie mają się czego wstydzić. Sam widzisz jak odpicowane fotki pobudziły Twoją wyobraźnie że jesteś gotów już teraz okrzyknąć TESV grą tysiąclecia. Bo chyba nie na podstawie zabugowanego poprzednika z level (tfu) csallingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Grafika to nie wszystko. Jeśli gra będzie dopracowana pod względem technicznym, okraszona realistycznymi animacjami, a fabuła i oprawa audio nie zawiedzie, to będzie świetnie. :)

Ekhm ... Bethesda.

umad.gif

Oni jeszcze dopracowanej technicznie gry nie wydali ani razu, mimo iz przy kazdej swietnie sie bawilem.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że do tej pory dawali ciała, ale nadzieję można mieć, nie prawdaż? Liczę na to, tak samo jak na PS3kową edycję Wieśka 2. ;)

EDIT: Kilka nowych informacji (LINK) o lokacjach i rozwoju bohatera.

EDIT: Być może dostaniemy zestaw narzędzi do tworzenia modów (LINK).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie to największy must have w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy materiał. Najbardziej mnie kręci polowanie z łukiem w garści. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie to największy must have w tym roku.

Jeżeli chodzi o must have-y na jesieni będzie taki wysyp że już trzeba zacząć oszczędzać kasiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o must have-y na jesieni będzie taki wysyp że już trzeba zacząć oszczędzać kasiorę.

Deus Ex

Dark Souls

Skyrim

Rage

FFS Do wyboru do koloru, z kasą jeszcze jako tako ale z braku czasu coś trzeba będzie olać i odstawić na później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko wolę wersję oryginalną, natomiast ta ,,8-mio bitówka" wywołała u mnie jak u wielu innych nostalgiczne wspomnienia z czasów piaskownicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza w serii zawsze była na bardzo wysokim poziomie.

Mimo wszystko wolę wersję oryginalną, natomiast ta ,,8-mio bitówka" wywołała u mnie jak u wielu innych nostalgiczne wspomnienia z czasów piaskownicy :D

Jasne, ze tak, ale b-bitówa daje radę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o polonizacji gry i ewentualnym trybie multi ? Bedzie to wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×