Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nie pokazali na tyle dużo, żeby mówić o tym, czy gra wygląda cudownie. Czekam na dłuższy kawałek kodu. To co zobaczyłem napawa jednak optymizmem. Wreszcie prawdziwe, znakomite RPG na PS3....? Meeeeh. Lepiej się nie napalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne- silnik graficzny uległ zmianom, co widać na pierwszy rzut oka. Jest to oczywiście zmiana na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie hit roku(jedynie co moze mu zagrozic to FF XIII-2 IMO)! A "zremiksowany" motyw z Morrowinda wyszeld kozacko. Kupie na bank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer świetnie zmontowany, różnorodne krajobrazy i piękna muzyka w tle jednak nie oddaje to samej gry .

Wiadomo że świat bedzie olbrzymi i elegancko przygotowany jak to było w poprzednich częściach ale ja czekam na zmiany w mechanice gry, zwłaszcza systemie walki bo ten mi nigdy nie pasował .

Co by jednak nie mówić to sama możliwość eksploracji tak fantastycznie wykreowanego świata daje niesamowita radochę .

Mam tylko nadzieję ze nie wyjdzie z tego denny sandbox gdzie fabuła bedzie jedynie tłem dla miliona questów - ja chcę wciągającej fabuły i charyzmatycznych postaci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam na co czekać w tym roku, tylko błagam niech opłacą dobrych betatesterów i nie będzie level scalingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam na co czekać w tym roku, tylko błagam niech opłacą dobrych betatesterów i nie będzie level scalingu

Nie bedzie level scalingu. Juz to mowili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się obiło, że bedzie tylko jakoś zmodyfikowany...oby nie było jeszcze większej kichy z tego. Może się buce zreflektują i całkiem z tego zrezygnują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przejrzalem temat i rzeczywiscie cos jest na rzeczy a mianowicie:

"do Fallouta 3 podobny jest również system skalowania przeciwników - co zwiastuje bardziej sensowne podejście, niż zabójcze szczury z Obliviona"

W fallout'a 3 malo gralem wiec nie wiem gdzie leza zmiany w skalowaniu wiec nic na ten temat powiedziec nie moge

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś pięknego (chodzi o klimat, a nie samą grafikę, bo ta będzie na konsoli słabsza). Chyba jednak będzie to zakup w dniu premiery, a nie, jak pierwotnie planowałem, wersji GotY.

BTW ciekawe jaką reakcję ten trailer wywołałby u kolesia z tej jajcarskiej animacji. ;)

Ten trailer jest z wersji konsolowej, dokładnie z XO

http://www.computerandvideogames.com/290735/news/elder-scrolls-v-gameplay-trailer-created-on-xbox-360/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To cholernie ciekawa wiadomość o ile nie kłamią szczególnie że oblivion lepiej działał na PS3

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wygląda identycznie... według developera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czemu nie chce mi sie w to wierzyc ...

Poki co to tylko trailer, gameplayu nie bylo za duzo [z 5 sekund w dodatku niespójne] a reszta to zlepek cutscenek na silniku gry pewnie [ktore zawsze wygladaja lepiej {vide FF13}]. Pozostane sceptyczny do czasu jakiegos porzadnego gameplaya mozliwego do obejrzenia w HD.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to tylko trailer zmontowany tak żeby nie było widać niedoróbek które na bank będą. Tak że uwierz, że to z konsoli ale pozostań sceptyczny co do wyglądu gry ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze trzeba do tego podejść na spokojnie, ale wygląda nieźle. Takie DA:O, czy nawet DA2 na filmikach z rozgrywką wygląda kiepsko i faktycznie jest kiepskie. Zobaczymy jak to będzie w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujmy tej gry do DA bo to zupełnie inny target .

Nawet jeśli Skyrim będzie miał bajeczną grafikę i ogromny klimatyczny świat to nie liczył bym tutaj na jakąś porywająca fabułe, ciekawe postacie czy dialogi .

Pewnie po raz kolejny główny wątek będzie tylko dodatkiem do miliona questów robionych dla 15 gildii co przy nędznym systemem walki nie jara mnie specjalnie .

Mam nadzieje że jednak zajdą tu jakieś zmiany .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. BTW o DA:O wiele osób pisało jako o "mało wciągającej, obleśnie wyglądającej podróbie BG, z kiepskim wątkiem fabularnym i nudnymi postaciami". Kwestia gustu.

Ale faktycznie w grach z serii TES gramy jedną postacią, co ogranicza twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobaczymy co z tego wyjdzie. BTW o DA:O wiele osób pisało jako o "mało wciągającej, obleśnie wyglądającej podróbie BG, z kiepskim wątkiem fabularnym i nudnymi postaciami". Kwestia gustu.

Ale faktycznie w grach z serii TES gramy jedną postacią, co ogranicza twórców.

Wielowatkowa i wciagajaca fabula to wlasnie jedna z najwiekszych zalet DA:O, dodaj do tego ciekawe postaci z ktorymi chce sie prowadzic dialogi, mase pobocznych questow i mamy swietne crpg.

Dla mnie jedynym defektem DA:O (na PS3) jest ta koszmarna grafika, na PC procz Drakensaga i Wieska lepszego current-gen cRPG chyba nie ma.

Wracajac do skajrima:

Odnosnie enginu, ponoc snieg ma byc dynamiczny, gra bedzie wiedziala co powinno byc nim przykryte podczas opadow. Galezie drzew maja miec rozna wage i roznie sie beda "bujac" podczas wiatru. Ten zas z kolei ma miec tez wplyw na fale na wodzie. Nazwa to "creation engine", za fizyke bedzie odpowiadac chyba "havok".

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielowatkowa i wciagajaca fabula to wlasnie jedna z najwiekszych zalet DA:O, dodaj do tego ciekawe postaci z ktorymi chce sie prowadzic dialogi, mase pobocznych questow i mamy swietne crpg.

Dla mnie jedynym defektem DA:O (na PS3) jest ta koszmarna grafika, na PC procz Drakensaga i Wieska lepszego current-gen cRPG chyba nie ma.

Wracajac do skajrima:

Odnosnie enginu, ponoc snieg ma byc dynamiczny, gra bedzie wiedziala co powinno byc nim przykryte podczas opadow. Galezie drzew maja miec rozna wage i roznie sie beda "bujac" podczas wiatru. Ten zas z kolei ma miec tez wplyw na fale na wodzie. Nazwa to "creation engine", za fizyke bedzie odpowiadac chyba "havok".

A wiadomo na jakim Endżinie stoi Skyrim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wiadomo na jakim Endżinie stoi Skyrim ?

Nazwa to "creation engine", za fizyke bedzie odpowiadac chyba "havok".

Tutaj info, po angielsku: http://uk.pc.ign.com/articles/114/1144412p1.html

A tutaj to o czym pisalem wyzej: http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-features/53741-skyrim-creation-engine-ftw

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj info, po angielsku: http://uk.pc.ign.com.../1144412p1.html

A tutaj to o czym pisalem wyzej: http://www.tgdaily.c...tion-engine-ftw

Zapowiada się ciekawie, ale zastanawia mnie jeden rzecz, dlaczego nie ID Tech 5 ^^. Czyżby nie był na tyle "giętki"? Bo Crytek na ten przykład zarzeka się, że na ich silniku spokojnie powstałą by każda gra, która widzieliśmy na current genach.

Edit: @AlucardMZ Dzięki za fatygę ^^

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skyrim będzie w 80 % tak kozacki jak morrowind to mamy hiciora. Mniejsza o grafę, żeby był klimat, fabuła, i grywalna walka. Jak będę się uganiał z łukiem za smokiem to ważne żeby nie było spadków klatek, bo ostatnio coraz bardziej mnie uwiera ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, czy będzie edycja kolekcjonerska. Nigdzie na ten temat nie mogę znaleźć informacji.

Nie chcę zamawiać preordera jeśli za chwilę będzie kolekcjonerka i będę żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×