Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że gra polonizowana na PC nie może być od razu spolonizowana na konsole... Tak było jeśli się nie mylę z Oblivionem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji PC'towej, Oblivion zostal wydany z polskimi napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiadomo, ale wątpię w polonizacji tak ogromnej gry, a o multi już nie wspomnę.

Walki będę generowane losowo.

http://www.ps3site.pl/skyrim-to-prawdziwa-wylegarnia-smokow/72859/#more-72859

Dobre info, nie będzie jak w Oblivionie, że można było bestrosko hasać nie przejmując się zbytnio rozwojem postaci bo moby dostosowywały się do protagonisty żeby czasem nie stanowić jakiegoś większego wyzwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze niech potwierdzą stałe 30 klatek animacji i będzie pure win.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie wiadomo, ale wątpię w polonizacji tak ogromnej gry, a o multi już nie wspomnę.

NIe takie wielkie gry mialy polinizację więc nie bardzo wiem co ma piernik do wiatraka.

Polska strona gry:

http://www.elderscrolls.com/skyrim/

W takim razie wersja PL musi być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe takie wielkie gry mialy polinizację więc nie bardzo wiem co ma piernik do wiatraka.

Polska strona gry:

http://www.elderscrolls.com/skyrim/

W takim razie wersja PL musi być :)

Najlepszy dział przedsprzedaż , najbliższy sklep chyba w Niemczech :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko : Czy w tym TES V Skyrim będzie można przełączyć widok (Z oczu na całą postać) postaci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można ale jak nie ulepszą trybu tpp w stosunku do poprzednich części to będzie można go sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można ale jak nie ulepszą trybu tpp w stosunku do poprzednich części to będzie można go sobie darować.

Ok THX !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok TPP ma być znacznie ulepszony w stosunku do poprzedniej części, ale Twórcy z tego co pamiętam sami przyznali, że nie jest to ich priorytet. Osobiście nigdy tego widoku nie używałem, no ale byłoby dobrze gdyby postać nie poruszała się jakby miała kij w tyłku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego ślizga się na "wirtualnych łyżwach".

Imho największą zaletą tej gry jest widok FPP, dzięki któremu "wkraczamy" do świata gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jej zaletą i elementem, który tą serię odróżnia od innych gier RPG. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się jakieś nowe materiały, a w szczególności nowe urywki z gameplayu, ale pewnie nie ma co na to liczyć przed E3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie polonizacja. Skoro tłumaczy się grę na pieca to nie wydaje mi się by większym problemem było zaimplementowanie tych samych napisów w wersji konsolowej. Bo oczywiście nie myślę o dubbingu, napisowe rozwiązanie z obliviona było świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to niesamowicie wygląda, tzn. ten cały gameplay, ta walka ze smokiem, brak oskryptowania. Naprawdę szacun :o Zapowiada się bosko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morrowind mi się bardzo podobał, Obliviona miałem dosyć mniej więcej po paru godzinach, a Skyrim IMO wygląda dosyć zachęcająco. Choć osobiście nic nowego nie widziałem, trochę magii i trochę machania mieczem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu poprawili kamerę tpp, dual sword i dual magic ? czuje, że mój złodziej będzie super skrytobójcą.:thumbsup:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli źle słyszałem, ale gość mówi o 300 godzinach gry! Jeśli to prawda to chylę czoła :smile: Hmm, mam nadzieję że tych gildii będzie ciut więcej niż tylko standardowe trzy, ale poczekamy, zobaczymy. Graficznie - coś pięknego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z e3 po prostu miazdza, strasznie mnie nakrecily na skyrima. Dla mnie to bedzie nie GOTY, a najlepsza gra XXI w.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś o polonizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie! Poprostu pieknie. Podoba mi sie pomysl z ta konstelacja :D . Widze ze udalo im sie (WKONCU) zrobic porzadna animacje w trakcie grania z perspektywy trzeciej osoby. Jak dla mnie must have

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×