Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra informacje. Najfajniejsze są zmiany dotyczące rozwoju bohatera i zmiany silnika. Chyba jednak sie skuszę na premierówkę, a nie edycje GotY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest właściwie z tymi edycjami 'Game of the Year'? Wiadomo, że gra musi zostać najpierw ogłoszona grą roku, ale to czy powstanie edycja GOTY to zależy chyba już tylko od producenta. Red Dead Redemption zostało grą roku a jakoś nic nie słychać o wersji GOTY pomimo, że pojawiło się już sporo DLC które można by wrzucić na jedną płytę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie wiem, ale rockstar sie nigdy nie bawil w zestawy Game of the year, jak juz wyda to coś swojego jak dodatki do GTA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedziec, ale ta gra najprawdopodobniej będzie miała edycję GotY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest właściwie z tymi edycjami 'Game of the Year'? Wiadomo, że gra musi zostać najpierw ogłoszona grą roku, ale to czy powstanie edycja GOTY to zależy chyba już tylko od producenta. Red Dead Redemption zostało grą roku a jakoś nic nie słychać o wersji GOTY pomimo, że pojawiło się już sporo DLC które można by wrzucić na jedną płytę :whistling:

Bo im sie nie oplaca, pomysl chlopie logicznie, gra ledwo pozbierala tytuly goty, ich najnowszy dodatek jest wart 100 zl i schodzi jak swieze bulki a gra za 150 trzyma sie rownie dobrze. Poza tym nie ma nigdzie obowiazku wydawania takich zestawow.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo im sie nie oplaca, pomysl chlopie logicznie, gra ledwo pozbierala tytuly goty, ich najnowszy dodatek jest wart 100 zl i schodzi jak swieze bulki a gra za 150 trzyma sie rownie dobrze. Poza tym nie ma nigdzie obowiazku wydawania takich zestawow.

R* jednak wydał w przypadku GTA IV (chociaż nie zostało grą roku) "The Complete Edition" parę miesięcy po premierze epizodów, pomimo, że mógł nadal zarabiać osobno na podstawce i dodatkach. Myślę, że "kompletne wydanie" RDR to kwestia czasu i to nawet bardzo niedługiego okresu czasu - i tu się zgodzę... jak spadnie sprzedaż. Obowiązek wydawania GotY to może trochę za mocno powiedziane, bo większości producentów i tak zależy żeby po jakimś czasie wydać taką edycję z dodatkowym content'em i podnieść jeszcze trochę sprzedaż :thumbsup:

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* jednak wydał w przypadku GTA IV (chociaż nie zostało grą roku) "The Complete Edition" parę miesięcy po premierze epizodów, pomimo, że mógł nadal zarabiać osobno na podstawce i dodatkach.

Na podstawce wartej juz 50 zl i dodatkach wartych niewiele wiecej.

A tak wydali CE ktora byla w miare udana inwestycja dluuugo po premierze premierowej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link pod linkiem? :P

System walki (sądząc po opisie) będzie soczysty. Zapowiada się coś niesamowitego. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę to jak prezentuje się grafika w tej grze.

EDIT:

Nowy link z bardzo fajnymi obrazkami (powinny pokrzepić graczy marudzących na twarze w Oblivionie. ;) ).

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ja obliviona ukończyłem i na skyrima czekam, wymagam 1 rzeczy braku auto lv świata wraz z naszym lv, mega głupota. A te screeny to pewnie pc konsola takiej grafy nie pociągnie, ale ładne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah niezle :D

A screeny tez napawaja optymizmem. Wciaz jednak nie moge sie doczekac aby zobaczyc to wszystko w ruchu. No i mam nadzieje ze bedzie sie dalo grac z perspektywy 3 osboby bo w oblivionie to jakas tragedia byla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczę na grafikę takiej jakości (przynajmniej na konsolach), ale obrazek z postacią dziewczyny (szczególnie jej twarz) pozwala mieć nadzieję, że będzie dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion to była jedna z moihc ulubionych gier jeszcze za czasów PC.

Skyrim jest jedynym (tak: jedynym) tytułem w tym roku który zamierzam kupić absolutnie od razu, premierowo, może nawet jakiś preorder z limitowaną edycją walnę.

W tym roku jest zalew świetnych gier, ale dla mnie w tej chwili No.1 jest właśnie Skyrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda imo bardzo przystępnie, zresztą na grafice jakoś szczególnie mi nie zależy choć jest to bardzo ważny element. Liczę ponownie jak w Oblivionie na olbrzymią ilość ciekawych questów, rozbudowany świat i system walki. Trzeba przede wszystkim wierzyć, że fabuła główna będzie o wiele lepsza niż w poprzedniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedniczka miała standardowy, "trochę" oklepany wątek przewodni, ale nie był imho zły. Natomiast misje dodatkowe (szczególnie gildie) i dodatki nadrabiały to z nawiązką. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawią fatalny system skalowania poziomów obecny w Oblivionie to może być wielki, wielki hit. Jeśli zostawią to bez zmian, nie tknę nawet kijem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapowiadali, że to zmienią. Mnie też to dobijało, ale gra jest bardzo fajna, więc w razie czego zmniejszałem poziom trudności gry i tyle. Ale nie lubię czegoś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była klęska totalna. Oblivion miał swoje wady. Świat i klimat były natomiast niepowtarzalne. Nie mogłem jednak przeboleć tego, że wchodzę do jaskini na początku gry i jest tam kilku bandytów. Szast, prast, kałuża krwi. Wracam 40h gry później. Znowu banda rzezimieszków.... w deadrycznych zbrojach :blink: Pancerzach, zgodnie z kronikami dostępnymi w grze, za które można kupić całe królestwa. W ogóle byle fajfusy biegały w zbrojach, które wyglądały wyjątkowo fancy. Epic fail.

Można to rozwiązać logicznie. Fallout 3 to świetny przykład. W pewnym momencie level sacaling określonego obszaru się zatrzymuje. Są tereny trudniejsze i łatwiejsze. No i nie ma takich jaj, że jakiś kundel nie ginie od jednego ciosu najlepszą bronią w grze, zadanego przez postać z wymaksowanymi skillami. Z drugiej strony jak twórcy dadzą sobie z tym radę to stracę kilkaset godzin mojego życia przed konsolą, więc nie wiem co lepsze. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w pewnym momencie przechodzenie gry normalnie było jedną wielką masakrą. Mam nadzieję, że Twoje prognozy sie sprawdzą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie mogli by trochę wątek główny dopracować w Oblivionie brakowało troszkę polotu miejscami, oraz to idiotyczne skalowanie poziomów. Dobrze że poszli po rozum do głowy ehehe ;) Klasyczne rozwiązanie zastosowane w Wiedźminie min. jest IMO najlepsze .:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce umilić sobie czas w oczekiwaniu na TES V to polecam TES: Morrowind z modami na grafikę, nikt praktycznie nie wspomina o tym tytule (forum ps3) więc zakładam, że nie wszyscy w niego grali a jest to gra świetna, klimatem, fabułą jak i samym gameplayem Oblivion nie dorasta jej do pięt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×