Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mamy jakis Gym z tego forum bo bym chetnie dolaczyl :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że nie chce mi się wertować 70 stron tematu, zapytam. Jaki jest najlepszy sposób na tryb legacy? Jakie ćwiczenia między walkami są najlepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że nie chce mi się wertować 70 stron tematu, zapytam. Jaki jest najlepszy sposób na tryb legacy? Jakie ćwiczenia między walkami są najlepsze?

proste- takie jakie Ci są potrzebne w danym czasie aby podnieść dane atrybuty, a z drugiej strony te które najlepiej Ci wychodzą, ja najczęściej robiłem sparing, a tak pół żartem nie zaszkodzi między walkami zrobić kilka pompek i przysiadów coby brzuch tylko nie urósł od siedzenia przed ps3.

bolomanolo.png

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie dzisiaj znowu pograć, i naszło mnie pare pytań :P

Dzisiaj znowu zagrałem sparing za który nie dostałem expa, wcześniej sparowałem raz z bolomanolo i także nie dostałem, wie ktoś o co chodzi ? dodam że ten z bolo przegrałem, a ten dzisiejszy wygrałem

Drugie pytanie, znalazłem w Boxer Growth taką zakładke Athletic, jak to rozwijać ?

Edytowane przez hanysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanysku boostami dostajesz za progres albo mozesz kupic za kase :) progress w legacy mode owc itp. Swoja droga wywalilo Cie z EA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ilosc wygranych walk itp wejdz na zakladke boostow tam pokazuje co mozesz zdobyc za co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak przejde cale legancy mode na najnizszym poziome to tez zdobede te boostery( nie wiem jak to sie pisze) i czy one sa aktywne w postaci calkiem innej w trybie online???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po ostatnim sparingu dostałem wkońcu expa (coś koło 900). Dzisiaj wchodze, patrze wszystko co rozdałem cofnęło się, o co chodzi ? dałem do blocku 1 pkt żeby gwiazdke zaliczyć, a tu chuj nie ma tego, wczoraj było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze to ma zwiazek z tym ze tracisz polaczenie z serwerami z EA i nie potrafi dograc danych skoro miales 900 xp to miales prawdopodobnie xp za 3 walki. Inaczej tego nie wytlumacze chyba ze patrzyles sie na boxera z innej kategorii wagowej :P Jakie masz polaczenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na heavyweight ;p połączenie 2mb

czegos takiego nigdy nie miałem choć z netem nie takie problemy były, czyli co rozdajesz xp zatwierdzasz startem wybierasz pozycje pierwszą z góry czyli apply coś tam- masz teraz np. 5 xp co Ci zostało nierozdane blok jest ( sprawdzasz jeszcze raz), grasz wszystko jest ok, a na drugi dzień juz tego nie ma?? dziwne!

dzisiaj na turniej zapraszam do gymu o 22.00 w heavy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale powiem więcej, już mi to znowu wróciło o.O //// edit Znowu niema. ////edit2 znowu jest, nie ogarniam tego

@Offtop

Grał ktoś w UFC 3 ? Warto ?

///edit3

Wyjaśnijcie ktoś dokładnie co z tymi boosterami, lub gdzie znaleźć informacje na ich temat.

I co dają w tworzeniu postaci te opcje crowler/count pucher itd... Co to zmienia ?

Edytowane przez hanysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurw przeszedł, pojawił się tradycyjnie głód FNC :D będę się pojawiał późnymi wieczorami jak coś, dziś wyjątkowo będę jakoś po 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D . To była piękna walka :D:D:D

image.jpg

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli takie pytanie było to przepraszam, ale ciężko ogarnąć 80 stron tematu...

Jak chcę wpisać online pass do FNC to gra wisi, a mianowicie ciągle się ładuje.

Gdzie można jeszcze wpisać online pass, w PSN w reedem codes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie tworza Adamka i innych bokserow ktorych nie ma w FNC??

Przeciez nie mozna w FNC zmieniac twarzy w Create Boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z gymu Atilla Club, w czwartek znów sie spotykamy na turnieju HW tym razem ciut wcześniej 21.30 , mam nadzieje że bedzie nas jeszcze więcej niz poprzednio- Cris, Baku na Was liczę m.in.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja chyba znów niestety się nie pojawię, bo w tym tygodniu pracuję na noc (pracę zaczynam 22:00) i lipa... eeehhh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie dam rady, o tej porze jeszcze corka nie spi i przy niej to nie jest granie :) Jesli juz moge byc, to tak od 23 i to tez nie zawsze niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupiłem właśnie FNC i od razu wale do was zapytanie co mam grać, żeby potem pograć z wami w GYM'ach na równym poziomie(postać). Z racji tego, że nie jestem krótko terminowym graczem prosił bym o jakąś rady gdyż, jak zaczynam grać to gram w dany tytuł cały czas i płytek nie sprzedaje ;) Więc, chętnie z kimś pogram i z przyjemnością wezmę nauki u kogoś ;P

HS jest

PSN: Whit3m00nek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×