Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, własnie szukałem ponownie kilka razy i nic, Polish Gym znajduję odrazu.

no nie wiem co Wam powiedzieć- POLISH PRIDE tak jest napisane w nazwie gymu wczoraj specjalnie sprawdzałem, jest aktywny wczoraj ktoś tam przychodził nawet bo automatycznie przyjmuje, dzisiaj sam sie wypisze i spróbuje poszukac bo inaczej nie mogę, napisze do kumpla czy cos wie w tym temacie. a pisząc samo polish lub pride? , a nie ma tam jakiegos flitra na język bo moze polski jest tylko zaznaczony czy coś itp. ??

jak wstawac szybko nie potrafie tego robic po 2 razie

a czemu szybko, może wolniej trzeba- za drugim razem wczesniej niz na 5 trudno jest wstac, więc trzeba wyczuc moment, kwestia wprawy sam to kiedys przerabiałem, ile walk przegrałem bo za drugim wstac nie potrafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probóbowałem wpisac samo POLISH i PRIDE i zero wynikow niestety.

panowie!!! wystarczy zmienić język na any z english, pytałem się czy nie macie filtra na język - musiałem wyjsc z gymu teraz chyba 24 godziny nie mogę wrócić. pozdrawiam :scare: :scare: :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie!!! wystarczy zmienić język na any z english, pytałem się czy nie macie filtra na język - musiałem wyjsc z gymu teraz chyba 24 godziny nie mogę wrócić. pozdrawiam :scare: :scare: :scare:

z tymi 24-ema godzinami to prawda, po tym czasie dopiero mozna ponownie wejsć do jakiegoś gymu.

Odnośnie filtrów do wyszukiwania to ja raczej sprawdziłem wszystkie i wiadomo, że jeśli mamy "Any" to dotyczy wszystkich języków bez wyjatku (właśnie tą opcję mam zaznaczoną od początku), następnie zmieniałem na Polish itd. i dupa :/

być moze wasz gym zaznaczony jest jako "prywatny", a nie publiczny? co raczej jest mało prawdopodobne, abyscie tego nie ustawili no, ale jeszcze mówię zapytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi 24-ema godzinami to prawda, po tym czasie dopiero mozna ponownie wejsć do jakiegoś gymu.

Odnośnie filtrów do wyszukiwania to ja raczej sprawdziłem wszystkie i wiadomo, że jeśli mamy "Any" to dotyczy wszystkich języków bez wyjatku (właśnie tą opcję mam zaznaczoną od początku), następnie zmieniałem na Polish itd. i dupa :/

być moze wasz gym zaznaczony jest jako "prywatny", a nie publiczny? co raczej jest mało prawdopodobne, abyscie tego nie ustawili no, ale jeszcze mówię zapytam...

no to dalej nie znalazłeś?? ja wyszedłem z gymu, wrzuciłem polish pride, język any i od razu znalazło. samo pride dałem później do tego skrótu co jest niżej i też znalazło, to ja juz nie wiem - co chwile ktoś przychodzi do nas czyli jest widoczny, nie rozumiem.naszczęsie jeśli kumpel mnie zaprosił to 24-h nie obowiązują, więc juz jestem spowrotem w gymie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie trofeum: A Fist For Every Face - doliczyłem się 69 odblokowanych bokserów, a ponoć trzeba pokonać 72.... Jest sposób na odblokowanie reszty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yes! udało się! jestem w "polish pride"! hehe! Jednak wcześniej musiałem nie zmienić z language "english" na "Any".... ok Panie "Bolo Young" powiedz nam teraz jakie mozliwości daję nam gym? Coś tam kiedyś słyszałem o jakiś turniejach czy coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez sie udalo dolaczyc :) przedewszystkim gym daje nam mozliwosc posparowac i zdobywac umiejetnosci naszego zawodnika, jak sie nie myle mozna robic ustawki gym vs. gym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez sie udalo dolaczyc :) przedewszystkim gym daje nam mozliwosc posparowac i zdobywac umiejetnosci naszego zawodnika, jak sie nie myle mozna robic ustawki gym vs. gym :)

widziałem dziś że jesteście, powiem tak- nareszcie i witajcie. co w gymie jest dobrego- można posparować nabic troche punktów xp bez ryzyka utratu punktów z lv, no i straty w rankingu. można stworzyc turniej i lige, tylko do tego potrzebni są aktywni gracze a ztym jest masakra, gym na gym też jest mozliwość ale jakos cięzko to idzie, niby jest(był) jakis gym z Belgii z dwie walki chłopaki zrobili i chyba na tym sie skonczyło. dzis troche powalczyłem, koło południa- nadarzył mi się koleś (walki- 27-1) HyenaKiller20 , widać było cała siła na proste, po 2-ciosie już leżałem ale przetrwałem i po 4 rundzie to juz on miał 27-2. będe teraz na on-line 18-20.30 i może później po 22.30 to zawalczymy, a najważniejsze to zrobić odpowiednią postać aby wam leżał styl, wzrost, zasięg i odpowiednio rozdane punkty( a nie tylko 6,8/260/88) -temat rzeka, samemu trzeba dojsc do tego , ja ze 4 razy kasowałem postać i chyba w końcu mam coś jakby co bym chciał.

"Bolo Young" a to sie pisze Bolo Yeung , hehe- wiem bo za młodu tak na mnie wołali często, krwawy sport wiadomo. :biggrin:

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie zrobilem jeden z podstawowych bledow i sciagnalem juz gotowego boksera i nic w nim nie zmienialem, zobaczymy w praniu jak to wyjdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a

no helo panowie, jak tam idzie boksowanie?? bo coś Was nie widać, nic Wam w rankingach nie przybywa, jakis turniej by sie zrobiło ale nie ma nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kilkudniowa przerwe w graniu ostatnio, bylem kilka dni temu w gymie, to byla jedna osoba online, wczoraj rowniez odaplilem gre i nie bylo tym razem nikogo. Ale to moze przez to ze bywam najczesciej po godzinie 23 i moze juz jestem za pozno :)

Zagrałem 3 walki w OWC i mam bilans 1-2, z czego te dwie porazki wziely sie z moich bledow bo za szybko sie podpalilem jak poslalem przeciwnikow dwa razy na deski i pomyslalem sobie ze juz tego nie mam prawa przegrac....mylilem sie jak widac :D

Edytowane przez Baku_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja byłem wczoraj do 23.40 na koniec ładny wygrany pojedynek z gościem z bilansem 27-6, ja mam 48-29 i 7 level. no to dzis wieczór sparujemy, ciekawy nowy gość do nas dołączył, wczoraj sparowałem z nim ma bilans 1-0 ovr 78 ale bardzo fajnie walczy , dopiero sie uczy, nie pamietam nicka jego ale bedzie zniego pociecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nie wiem dlaczego, ale niemoge sie zalogowac na forum z FB, dlatego pisze z innego konta Baku_1983)

Postaram się dzisiaj być jakoś po 23, ale nie obiecuję, wszystko zalezy o ktorej moja córeczka pójdzie spać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy nowy gość do nas dołączył, wczoraj sparowałem z nim ma bilans 1-0 ovr 78 ale bardzo fajnie walczy , dopiero sie uczy, nie pamietam nicka jego ale bedzie zniego pociecha.

To byłem Ja, nick hanysku. Sorry, że wczoraj nie wpadłem ale schlałem morde i nie dałem rady. Dzisiaj pare walk za mną (trenuje na leagcy mode, bo w gymie nie ma z kim ;/), idzie mi coraz lepiej. Postanowiłem też dzisiaj zagrać coś z World Championship, pierwszą walkę wygrałem, dość ładnie, druga mnie zdenerwowała, bo w pierwszej rundzie, po 1 ciosie wyprowadzonym przez przeciwnika, padł net któremuś z nas i przegrałem, co swoją drogą jest totalnie bezsensu i nieucziwe. Proponuje wyjebać tych ludzi którzy nie są aktywni wgl. tylko miejsce zajmują, ewentualnie jakąś fuzje zrobić i innym gymem.

Aktualny bilans 2-1-0.

I mam jeszcze pytanie, co daje przejście Champion Mode i zajęcie 1. miejsca w legacy mode ?

Edytowane przez hanysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłem Ja, nick hanysku. Sorry, że wczoraj nie wpadłem ale schlałem morde i nie dałem rady. Dzisiaj pare walk za mną (trenuje na leagcy mode, bo w gymie nie ma z kim ;/), idzie mi coraz lepiej. Postanowiłem też dzisiaj zagrać coś z World Championship, pierwszą walkę wygrałem, dość ładnie, druga mnie zdenerwowała, bo w pierwszej rundzie, po 1 ciosie wyprowadzonym przez przeciwnika, padł net któremuś z nas i przegrałem, co swoją drogą jest totalnie bezsensu i nieucziwe. Proponuje wyjebać tych ludzi którzy nie są aktywni wgl. tylko miejsce zajmują, ewentualnie jakąś fuzje zrobić i innym gymem.

Aktualny bilans 2-1-0.

I mam jeszcze pytanie, co daje przejście Champion Mode i zajęcie 1. miejsca w legacy mode ?

cześć- no to znaleźliśmy się. co do sparingów to ja na gymie jestem co dzień tylko wieczorem po21-22 bo wcześniej net zapchany, trudniej łaczy i znajduje przeciwników, ,łatwiej o rozłączenie w trakcie walki, w weekendy też mam nieciekawie dopiero w niedziele po 22 ładnie zaczeło chodzić, mam juz 9 LV za jedną walkę wczoraj dostałem 68 pkt w szoku byłem, musiała byc duża róznica poziomów miedzy nami. co do gymu nie wiem czy nie będe zmuszony załozyc nowego bo cruelgood który załozył nasz gym sie nie odzywa od dłuższego czasu, pisałem do niego-cisza, ale prawda jest taka że ciężko znaleźć gym gdzie zawsze ktos bedzie , ogólnie wszędzie pustki- to nie plemiona i fuzje sie nie sprawdzają. poczekam jeszcze ten tydzień jak sie nic nie ruszy to zakładam nowy gym i robie porządki, bo na tym naszym tez kupa ludzi a nikogo nie ma- APEL do wszystkich !!! Ludziska zapisujcie sie do gymu ale twórzcie zawodników( w szczególności w wadze ciężkiej), sparujcie, wtedy mozna zrobic jakis turniej itp, cos sie wtedy dzieje. a narazie to wyglada tak że ludzie są bilans walk 0-0 lub 1-15 i cisza przez tydzień nie widze nikogo. Pozdrawiam.

Co do Champion Mode/OWC to nic Ci tutaj nie dochodzi, co do legacy mode/OWC dochodzą boosty czyli pkt dla postaci np. potrójny pas w danej wadze +6 pkt siły, itp. pisze wszystko ( po ang) w opisie gdzie przypisujemy pkt dla naszego zawodnika.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przez jakis czas nie bedzie online w FNC, pozyczylem swoja kopie gry koledze z pracy i pewnie minie jakis tydzien zanim mi odda.

Ale jak tylko wroci do mnie gra to wracam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadałem założyłem swój własny gym - Atilla Club, w poprzednim było mnóstwo ludzi którzy tylko byli, a chcę też miec jakis wpływ na ten gym a nie mogłem. hanysku, baku czekam na Was. tylko grać, grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko odzyskam grę, odszukam twoj gym i mam nadzieje uda sie cos posparowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kolege w gymie z którym nie mogę sie połączyć czyli posparować ani zawalczyć w lidze gymu, tak było w poprzednim gymie tak jest w obecnym, do tego podobno znalazło nas razem na owc ale połaczyc też nie chciało, nie pomogło stworzenia nowej postaci, zmiana gymu- miał ktos tak??? z innymi osobami nie mam problemu.

ATILLA CLUB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem sie na tą gre dzisiaj. Jak to jest możliwe, że typek z OVR takim jak Ja (79), wali mi 2 lewe proste prawy sierp i za każdym razem dostaje stuna ? DOSŁOWNIE ZA KAŻDYM RAZEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem sie na tą gre dzisiaj. Jak to jest możliwe, że typek z OVR takim jak Ja (79), wali mi 2 lewe proste prawy sierp i za każdym razem dostaje stuna ? DOSŁOWNIE ZA KAŻDYM RAZEM

To, że ta gra czasami wkurwia i zajebiście bulwersuje i wzbudza agresję to chyba normalna rzecz :P

Niestety tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem sie na tą gre dzisiaj. Jak to jest możliwe, że typek z OVR takim jak Ja (79), wali mi 2 lewe proste prawy sierp i za każdym razem dostaje stuna ? DOSŁOWNIE ZA KAŻDYM RAZEM

tak to jakos jest- on ma wymaksowany np na 17-20 prawy sierp , ty nie masz takiego bloku co by to zatrzymać o szczęce nie mówiąc i wchodzi stun jak nic, trzeba to blokowac na początku aż sie chłop zmeczy i siła spadnie. mam prosbę do Was, spróbujcie zrobić sparing z tym gościem od nas chyba raven ma ksywe, bo ja nie mogę i nie wiem gdzie jest problem. myslę jakbysmy sie spotkali w jednym czasie np piatek g.22.00 i zrobili na raz jakis turniej w gymie , tylko Chris Ty musisz mieć jakąs normalna postać a nie ovr 90 bo sobie nikt z Toba nie poradzi :biggrin: Co Wy na to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×