Skocz do zawartości
UroborosPL

Fight Night Champion

Rekomendowane odpowiedzi

Ale on mi to bił na garde ;/

Ja moge sie tak umówić, ale nie w piątek ;p mam ciekawsze rzeczy do robienia niż granie w FNC w piątek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on mi to bił na garde ;/

Ja moge sie tak umówić, ale nie w piątek ;p mam ciekawsze rzeczy do robienia niż granie w FNC w piątek ;p

a blok masz na jakim poziomie?? a co robisz w piatek ciekawszego, może sie zabiorę?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek pracuję na noc wiec 22:00 w piątek odpada, sobota wchodzi w grę tak od 19:00 do bólu :)

Bolomanolo, odnośnie mojego zawodnika to mogę zrobić nowego, nie ma sprawy, powiedz tylko z jakim mniej więcej ovr ma on być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was gorącą prośbę ! Możecie coś dla mnie sprawdzić ? Mianowicie ,kiedy pobieram nowego boksera ,lub go po prostu tworzę itd mogę nim grać dopóki nie wyłączę gry - kiedy ją włączę następnym razem boksera już nie będzie :/ Wcześniej czegoś takiego nie było... Wie ktoś w czym lezy problem ? Macie tak samo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libacja ;p Rybnik rynek, jak chcesz to wpadnij

blok na dośc niskim, ale chyba wystarczający jak na 79 OVR ;p

Edytowane przez hanysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Libacja ;p Rybnik rynek, jak chcesz to wpadnij

blok na dośc niskim, ale chyba wystarczający jak na 79 OVR ;p

a powiedz mi czym sie rozni gosc z ovr 79 od 89? Jesli ma cios na20 poziomie to wali tak samo. jak masz blok np 5 poziom to wchodzi jak w maslo. ovr to nic innego jak sto

sunek rozdanych pkt na ciosy,bloki itp.

Mam do Was gorącą prośbę ! Możecie coś dla mnie sprawdzić ? Mianowicie ,kiedy pobieram nowego boksera ,lub go po prostu tworzę itd mogę nim grać dopóki nie wyłączę gry - kiedy ją włączę następnym razem boksera już nie będzie :/ Wcześniej czegoś takiego nie było... Wie ktoś w czym lezy problem ? Macie tak , samo ?

no trudno powiedziec. tworzylem zawodnika zapisywalem i jazda ,zawsze byl. Rozumiem ze wczesniej nie miales takich problemow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ,wcześniej nie miałem takich problemów, wybieram też opcję 'save boxer file' odpowiadającą za utworzonych zawodników. I jeszcze muszę powiedzieć ,że nie osiągnąłem limitu bokserów w grze (o ile dobrze pamiętam to maksimum to 180).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z expem za sparingi ? sporo sie tego dostaje ?

Edytowane przez hanysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z expem za sparingi ? sporo sie tego dostaje ?

tyle co za walkę w owc -mniej więcej.

chętnie z kimś zagram ; )

Kubba_PL

to graj, Atilla Club- zaprasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy jak kupie uzywanego fnc to musze kupic online pass??? jak tak to ile kosztuje/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz grać online to nie musisz. Na PSstore kosztuje 36zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz gościu, na ps store moge dorwać FN za tak śmieszną cene ? Jak mam tego poszukać? Bo zielony jestem, a teraz to widziałem tylko za 99$ na PSSTORE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety, ale ja sie poddaje i odstawiam ta gre chyba na dluzszy czas...gra online to nie na moje nerwy, gram OWC, obijam goscia przez dwie rundy, a on wyprowadza dwa-trzy proste i leze na deskach... wkur...y jestem strasznie eh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety, ale ja sie poddaje i odstawiam ta gre chyba na dluzszy czas...gra online to nie na moje nerwy, gram OWC, obijam goscia przez dwie rundy, a on wyprowadza dwa-trzy proste i leze na deskach... wkur...y jestem strasznie eh...

oj tam oj tam, ja też to przechodziłem, 0-15 to był mój bilans, nie wiedziałem o co chodzi, dopuki nie zrozumiałem paru rzeczy a to przychodzi z czasem. w prawdziwej walce tez tak może być TY go walisz ile sił tylko siła akurat może byc za słaba w stosunku do bloku -az się zmachasz i ledwo rękoma ruszasz i wtedy posyłam 3 ciosy i gośc leży , jak by nie było to ulubieni moi przeciwnicy. tutaj potrzeba dużo wyczucia czasu, odp. rozłożenia sił ... choc i mnie nie raz cos zaskoczy że mam dość. przyjdz wpierw do gymu posparujemy troche i zobaczysz pewne sprawy.

Tylko że-- czy tylko ja tak mam ostatnio że coraz trudniej wpisac sie na serwer do gry, psioczyłem na net że kiepski itp. ale wrzucam np. NFS Hot pursuit i nie ma żadnych problemów, czy nawet starą fife 11, a próbuje FN i dalej problemy serwer nie łaczy, wywala co chwilę itd.itd przez to jestem coraz rzadziej bo tylko nocki zostają na spokojna grę z mniejszą możliwością rozłaczenia w trakcie walki, też tak macie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo dobrze łączy się z serwerami FNC i nie rozłącza w trakcie walki. Niedawno miałem neostradę i dość często rozłączało w trakcie walki lub podczas loading-u, a teraz jak mam internet radiowy to nie mam żadnych problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolomanolo, przepraszam ze wczoraj nie przyjalem Twojego zaproszenia do gry, ale cos z netem mialem nie tak, kazda gra online mi ciela i nie dalo sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolomanolo, przepraszam ze wczoraj nie przyjalem Twojego zaproszenia do gry, ale cos z netem mialem nie tak, kazda gra online mi ciela i nie dalo sie grac.

spoko- skąd ja to znam- tez wczoraj zagrałem trzy razy z tego dwa mi rozłaczyło i dałem sobie spokój, ostatnio wogóle mi sie juz odechciewa. bo to nie granie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie mam już PS3 (w Fight Nighta gram obecnie na Xboxie), ale myślę że moje pytanie ma na tyle ogólny charakter, że mogę zamieścic go na tym forum. Chciałbym zapytac jak to jest z opcją ESPN Classic Fights, a dokładnie o to, co decyduje o przyjęciu danej walki do grona "klasyków"? Ostatnio bawię się w walki w trybie Fight Now na single player i pomimo wielu stoczonych w ten sposób pojedynków, do Classic Fights zakwalifikował się tylko jeden - De La Hoya vs Cotto, w którym jako Oscar znokautowałem Cotto w 6 rundzie. Ani ta walka nie była jakoś specjalnie wyjątkowa, ani też nie działo się w niej nic zaskakującego - po prostu, wymęczyłem Cotto i po jednym z ciosów padł na deski, a pomimo tego pojedynek znalazł się w ESPN. Mam wrażenie, że o wiele więcej moich walk zasłużyło na taką klasyfikację. Chocby stoczona ostatnio między Chavezem (ja), a Mosleyem. Było w niej niemal wszystko poza nokautem. Wygrałem 6 pierwszych rund, 7,8 i 9 wygrał Mosley, a w 10 byłem bliski znokautowania przeciwnika, ale w ostatniej chwili klinczował, dzięki czemu przetrwał do końca. Naturalnie, wygrałem na punkty, ale dawno już żadna walka nie sprawiła mi aż tyle radości w trybie single player, co opisana wyżej. Moglibyście wytłumaczyc mi zatem o co chodzi z tym ESPN Classic Fights? Jakie są kryteria przyjęcia walki do tego zaszczytnego skądinąd grona?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje FNC na PSS? 99 czy 89zl? Jestem teraz w pracy i nie mam jak sprawdzic, a kolega chce kupic z pracy ze mna na pol :)

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje FNC na PSS? 99 czy 89zl? Jestem teraz w pracy i nie mam jak sprawdzic, a kolega chce kupic z pracy ze mna na pol :)

Z gory dzieki za odpowiedz.

99 zł Przecież Ty juz masz FNC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mysle nad wersja cyfrowa, a ze kolega to zaufana osoba, to raczej nie mam sie co bac o zmiane hasla itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jest ktos chetny na sparingi itp dodawac mnie, chetnie potrenuje z kims egzul85 moj psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×