Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Mam grę po rosyjsku...

Kupiona w Saturnie, niby wydana w Polsce, ale menu itp po Rosyjsku, w porównaniu do AC2 tu nawet nie ma wyboru między Polskim, a Rosyjskim, na szczęście mama zna rosyjski, więc powędrowała za mnie do ustawień i ustawiła wszystko na angielski itp, ale to menu... irytuje, jest jakaś porada na to :/ ?

A jaki masz ustawiony język w menu ps3? Spróbuj zmienić na polski o ile dobrze pamiętam to taki zabieg powinien pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi jest przekozackie. Nigdy nie byłem zwolennikiem gry po sieci. Zawsze w grach wolałem tryb dla jednego gracza. Ale grając w multi AC:B po prostu muszę się zmuszać żeby odejść od telewizora i konsoli :biggrin: Mam dopiero 15lvl. Ten 50 wydaje mi się jakimś kosmicznym osiągnięciem :unsure: Bardzo wolno się te poziomy nabijają.

... a nazwy w multi nie zmienisz bo to jest twój nick na PSN, który podałeś przy rejestracji konta.

No co do bicia lvl. musze się zgodzić, mam siedemnasty a zdobywająć po 4000 czy 5000 o bardzo niewiele rusza się ten pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, potrzebuję kogoś do pomocy z trofeami "Wzór do naśladowania", "Pracownik miesiąca Abstergo" i "Dobry finisz". Może jakaś mała ustawka? Mój psn id widoczny z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 pytanie, a mianowicie:

Jak przeszedłem ostatnią misję i pojawiły się napisy, to czy po nich będę mógł grać w stare wspomnienia?

Tak, możesz je powtórzyć wchodząc w DNA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem jeszcze raz listę trofeów, te dwa są ekstremalnie trudne do zrobienia z przypadkowymi osobami, coś w stylu Brutusa z Bad Company 2 :whistling: Multi świetne, ale przy takich kombinacjach ja wymiękam.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No multi jest bardzo fajne. Dobrze w końcu pograć w coś z innymi bez celownika, karabinówtongue.gif. Wie ktoś jak wbić ten dobry finisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dacie mi, moi przyjaciele drodzy, opinię o zakończeniu

niewątpliwie- niesamowitym zdarzeniu ?

Widzę geniusz scenrzysty,

z pewnością korzystał z dobrego masażysty

Geniusz i suspens, jak u hitchcocka

z przejęcia nawet nie patrzyłem na clocka.

Czy lucy była templariuszką,

oby nie, fajną była kobietką,

ale przecież w mailu było,

Shaun napisał, że tak się jej prawdziwej tożsamości miało.

A co z tym krzyżem zasłaniającym ?

I tym gościem za nim bawiącym ?

Czyżby znów to był papież

i w kolejne odsłonie wspólnie dokonującym z nami rapież ?

.

Edytowane przez PoetaPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da sie podczas gry pominac jakies trofeum tak ze gdy sie go niezdabedzie trzeba cala gre od nowa przechodzic zeby platyne zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed sekwencją 9 musisz zdobyć dwa trofea związane z rokiem 2012. Demon pocztowy i to drugie za artefakt(nazwy nie pamiętamtongue.gif)thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do rankingów globalnych

bo powiedcie mi jakim cudem naprzykład najwyzszy wynik sesji polesie maja po 80tys punktow albo po 40 tys ?? WTF ?

albo w sredniej ilosci punktow na serie po 14tys punktow ?

moj rekord to o 9 tys (normalnie wszyscy we mnie wbiegali (prawie doslownie) a ja ich zabijalem ^^

zostaly mi 4 trofea w multi i platynka bedzie ^ ^

a dobry finisz juz prawie zdobylem ale braklo mi 100 pkt zeby wyprzedzic pierwszego w rankingu (zabilem kolesia bodajrze 7 sekund przed koncem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie macie problemu z matchmakingiem? Ja próbuję wyszukiwać grę przez 10 minut i nawet jak znajdzie to nie połączy. Raz tylko grałem, po czym wywaliło.

Ten sam problem no może poza tym że mi już sie parę razy udało pograć, ale miałem też takie sytuacje jak: zabiłem cel i przez parę min lub do puki ktoś mnie nie zabił nie pojawił się następny. Ma ktoś jaką radę na problemy z matchmakingiem ? Jakby ktoś chciał pograć przez net z headsetem to ja bardzo chętnie PSid Lezak13

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kilku chętnych osób, które chcą zdobyć trofea związane z premiami. Mój ID widoczny z boku :)

PS. Czy jacyś bardziej doświadczeni gracze mogliby sypnąć poradami na temat szybszego levelowania, o ile takie coś w tej grze istnieje? Przy mojej ilości wolnego czasu wbicie 50 poziomu wydaje się nieosiągalne. ;D

Edytowane przez Ziron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 trofea na multi mam problem. jakby byli jacyś chętni na ustawkę pisać na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie piszę się na ustawkę - jak inni mam problem z tymi 2 trofeami. Jeżeli chodzi o szybkie wbijanie lvl to jedynie zdobywanie jak największej ilości premii, innej rady nie ma.

Pozdrawiam Hiniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie przeszedlem juz tryb pojedynczy i teraz chcialem sprobowac multi

po zalogowaniu treningu itd wlaczylem gre ale nie wiedziec czemu nie wlaczyla sie mimo iz byla odpowiednia liczba czlonkow a czekalem tak ok 30 min

zna ktos moze powod ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie przeszedlem juz tryb pojedynczy i teraz chcialem sprobowac multi

po zalogowaniu treningu itd wlaczylem gre ale nie wiedziec czemu nie wlaczyla sie mimo iz byla odpowiednia liczba czlonkow a czekalem tak ok 30 min

zna ktos moze powod ??

podpisuje sie pod tym. mam dokladnie taki sam problem. czy mozna cos z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś grałem pół dnia w multi i jak miałem taki problem to po prostu rozłączam się i próbuję ponownie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 21 lvl :) Często zdarza mi się, że czekam na ,,Agentów Abstergo" nawet 5 minut. Ale jeśli po takim czasie nie rozpocznie się gra, to poprostu odnowa zacznij szukać serva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przystapic do pasowania na assassina bo jest komunikat ze paru juz jest gotowych i zebym do kryjowki sie udal. A w kryjowce biegam jak wariat i nigdzie niemoge przystapic do ceremoni. Pomorzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przystapic do pasowania na assassina bo jest komunikat ze paru juz jest gotowych i zebym do kryjowki sie udal. A w kryjowce biegam jak wariat i nigdzie niemoge przystapic do ceremoni. Pomorzecie?

Musisz iść do kryjówki na wyspie, tam będzie cutscenka i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przystapic do pasowania na assassina bo jest komunikat ze paru juz jest gotowych i zebym do kryjowki sie udal. A w kryjowce biegam jak wariat i nigdzie niemoge przystapic do ceremoni. Pomorzecie?

Jesli udales sie tam za pomoca tunelu to wystarczy wyjsc i od razu wejsc i juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko co do save. Czy save z AC II daje jakieś bonusy w Brotherhood. Wiem że save z AC dawał bonus w AC II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×