Skocz do zawartości
Tomo

Assassin's Creed Brotherhood

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś na myśli Desmonda tak? ;) Bo Desmont to chyba jakiś nowy bohater AC:B :P

Tak masz rację:tongue:

:) czasami jak się zamyśle zwłaszcza przed lekcją dodatkowego rosyjskiego to piszę bzdety po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zdobyca platyny zostaly tylko 2 trofiki :) oczywiscie zeby zdobyc wszystkie premie przynajmniej raz i wszystkie premie za wspolprace w jednej sesji :) wg. drugie trofeum nie jest mozliwe do zdobyca bez ustawki :) mimo ze wbilem 50 lvl gajac we wszystkie tryby nie zdobylem wszytkich premi :)

dodawac do przyjaciól to sprobojemy to zmeczyc :)

PSN ID: Koniu009PL

Edytowane przez koniu099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zdobyca platyny zostaly tylko 2 trofiki :) oczywiscie zeby zdobyc wszystkie premie przynajmniej raz i wszystkie premie za wspolprace w jednej sesji :) wg. drugie trofeum nie jest mozliwe do zdobyca bez ustawki :) mimo ze wbilem 50 lvl gajac we wszystkie tryby nie zdobylem wszytkich premi :)

dodawac do przyjaciól to sprobojemy to zmeczyc :)

PSN ID: Koniu009PL

To nie jesteś sam aczkolwiek mi jeszcze zostało wbicie tego 50lvl ale to wystarczy wejsc na prywatną grę i dawac się kumplowi zabijac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy z 3 trofeami ... (50lvl, i te za współprace i premie)

PSNID: DominicoX (pisać że chodzi o ACB}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dzisiaj Black Opsa na Brotherhooda w Świecie Gier, ale widzę że pudełko i intrukcja są po niemiecku. Czy gra będzie miała wybór języka? Wolę się upewnić.

Wnioskuje, że otrzymałeś tą samą grę, którą moja koleżanka ostatnio wymieniła na polską wersję ;] Pudełko i instrukcja po niemiecku, a gra po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem...

widzę że tu gość zabija kiedy mu się podoba, ja muszę czekać aż to oni pierwsi zaatakują, wtedy klikam counter attack.

więc jak się robi "egzekucje"? czemu nie mogę po prostu zaatakować, nie trzymając R1? dobry sposób to kopnąć, złapać i ukręcić gardło, ale

ja chcę te trofeum. z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba najpierw gościa namierzyć naciskając :l1:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba najpierw gościa namierzyć naciskając :l1:

Napisałbym coś ale nie wypada. Nie trzeba żadnego L1 przytrzymać. Po zabiciu(kontra np.) wystarczy od razu na następnego nakierować analogiem i naciskać  :square: i po zabiciu na kolejnego namierzyć i wciskac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym coś ale nie wypada. Nie trzeba żadnego L1 przytrzymać. Po zabiciu(kontra np.) wystarczy od razu na następnego nakierować analogiem i naciskać :square: i po zabiciu na kolejnego namierzyć i wciskac ;)

ale u mnie kurde się nie da...

naciskam cholerny :square: i nic, trzeba czekać aż ktoś sam zaatakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym coś ale nie wypada. Nie trzeba żadnego L1 przytrzymać. Po zabiciu(kontra np.) wystarczy od razu na następnego nakierować analogiem i naciskać :square: i po zabiciu na kolejnego namierzyć i wciskac ;)

Czy ja napisałem, że trzeba trzymać? Powiedziałem, że trzeba raz nacisnąć, żeby go namierzyć. Bez namierzenia za :square: odpowiadają inne czynności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić... gra naprawdę przednia! Niestety powiela ona błędy poprzedniczki jak wręcz żałosny draw distance obiektów znajdujących się blisko Ezio.... Z daleka wszystko wygląda pięknie... z bliska nie raz widziałem tekstury pojawiające się znikąd, doczytywane tła... parę razy na moich oczach zniknęła grupa przechodniów! Co gorszę kiedyś zawaliłem 100% synchronizacji bo banda strażników pojawiła się dosłownie znikąd i niestety nabiłem się na nią jak ostatni idiota >_> Podobne błędy miało już Assassin's Creed II a, że Brotherhood jedzie na tym samym silniku graficznym.... ale naprawdę nie mogli przy nim trochę pomajstrować? Kolejny błąd do urocza znikająca ikona ze spadochronami. Ten błąd dotyczy zarówno wersji na PS3 jak i X360. Niestety póki nie kupimy nowego spadochronu i krawca... po wczytaniu gry nie ma jak uruchomić spadochronu! Nie ma go w naszym inwentarzu (na ogólnym spisie widnieje) i mogę do woli jak kretyn nasikać kwadrat podczas skoku... spadochron się nie uruchomi :P Kolejne błędy to czasem znikający sprzęt... dwukrotnie po zakończeniu wspomnienia musiałem wracać się do siedziby Ezio po swój miecz, który magicznie przepadł (na szczęście bym w kryjówce). Często też znika nasz sprzęt w pobocznych wspomnieniach. Nie czepiam się misji z wątku miłosnego bo te są o przeszłości Ezio, ale idąc do kryjówki Templariuszy zostałem ogołocony z podwójnego ostrza, zatrutego ostrza i żelaznej rękawicy.... na szczęście po zakończeniu misji wszystko wróciło. Raz zdarzyło się również, że marker oznaczający następne wspomnienie (7 sekwencja pod sam koniec) nagle zmienił pozycje na mapie... na szczęście podchodząc bliżej wrócił, gdzie trzeba. Raz zdarzyło się również, że po zabójstwie komendanta Borgie nie miałem dostępu do komendy "spal" Po zmianie warty jakimś cudem komendant wrócił i za drugim podejściem wszystko poszło jak trzeba.

Pomijam OCZYWISTE błędy na mapie... przeżyje, że Ezio ma mapę europy z 2012 roku bo można to wyjaśnić tym, że animus dla Desmonda uwspółcześnia trochę mapę by wiedział co gdzie jest.... podobnie dlatego wszyscy w Ziemi Świętej i Włoszech znają angielski.... ale jak dla mnie to pewnie zwykła gafa jak to wcześniej było z wersją BETA Resistance i Red Alert : ) Niestety nie mam zielonego pojęcia czemu u licha Moskwa znajduję się w Województwie Podkarpackim w okolicach Rzeszowa :P Podobnie nie wiem co robi Konstantynopol na Malcie i Kalkuta w Europie... no cóż teoretycznie być może znacznik na Kalkute w Europie oznacza statek do Kalkuty... ale Konstantynopol spokojnie mieści się na mapie... więc czemu u licha ikonka jest na Malcie? Tu też spotkał mnie uroczy błąd... często znacznik nie nadąża za graczem i tak z Londynu zrobiłem Paryż ^_^

Trochę też mnie wkurzył fakt, że spora część rzeczy jakie robimy w grze nie zostanie nagrodzona (po tym jak patrzyłem na spis pucharów).... Za odbudowę Rzymu, która kosztuje grubą kasę dostaje figę z makiem... nic nawet brązowego pucharu. Podobnie z kupnem wszystkich obrazów... za to mamy za zabicie zamiatającego strażnika..... what in da? Mogę się mylić bo wciąż ma dwa obiekty do kupienia, ale wątpię by puchar nagle się zmaterializował na liście.

No i gra miewa czasem kaprysy by się zawieszać... rzadziej niż to robił Assassin's Creed II i ZDECYDOWANIE rzadziej niż Assassin's Creed przed wydaniem patcha, ale wciąż czasem nie pozostaje nic innego jak hard reset... chociaż na grube 28 godzin gry zdarzyło się to tylko raz, gdy zbyt dużo się działo na ekranie.

Niestety sandboxy mają to do siebie, że z dużym otwartym światem, gdzie można zajrzeć praktycznie w każdy kraniec nie da się uniknąć błędów... tak jest i tutaj. Gdyby nie wymienione błędy (Moskwę w Polsce już bym przeżył xD) uznał bym Assassin's Creed Brotherhood za grę wybitną! Tak mogę powiedzieć, że jest dobra... a nawet bardzo jeśli spędzi się z nią trochę więcej czasu niż tylko szybkie odbębnienie głównego wątku fabularnego.

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak z tym? macie sugestie?

A w tych sekwencjach dodatkowych, tzn, sekwencjach treningowych gdzie są brąz, srebro, złoto. Próbowałeś tam? Skontruj atak zabijąc a potem spamuj ile wejdzie :square:. Nie możliwe żeby Ci nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem koledzy ponieważ patrzyłem w trofeach i nie mam takich oto trofeów

Bum! (to to z tym bombowcem ale nie wiem jak go zniszcyc)

Człowiek demolka (i tu nie wiem co jest nie tak bo teoretycznie tam byłęm)

Podpalacz (tu juz kompletnie nie wiem o co chodzi gdyż rozwaliłem wszystkie i na mapie cały rzym jest wyzwolony od wpływów borgii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bombowca po zakończeniu misji z bombowcem Ezio sam go niszczy wykonując brawurowe lądowanie ... oczywiście na cut scence : )

Hmmm masz już odblokowany cały Rzym? Może jakaś wieża została w dzielnicy do której jeszcze nie masz dostępu. Na mapie naciśnij R1 by sprawdzić jak wygląda sytuacja w Rzymie.

Co do Człowiek Demolka... czyli One Man Wrecking Crew... Musisz odkryć leże Romulusa w Palazzo Laterno... wejdź do środka znajdź klucz do skarbu Romulusa i po sprawie. Misja trochę upierdliwa... zwłaszcza jak chce się mieć 100% synchronizacji... no i spora ilość jumping puzzles... które o dziwo nie są tak bardzo frustrujące : )

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą grę (nie licząc flag i prawd których mi się nie chciało) mam wszystkie zwoje romulusa i wszystkie machiny zrobiłem to znaczy zniszczyłem

A co się tyczy wież to nie ma żadnej debilem nie jestem żeby przeoczyć jakąś poza tym w dna nie mam wszystkie zaznaczone jako zniszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijam OCZYWISTE błędy na mapie... przeżyje, że Ezio ma mapę europy z 2012 roku bo można to wyjaśnić tym, że animus dla Desmonda uwspółcześnia trochę mapę by wiedział co gdzie jest.... podobnie dlatego wszyscy w Ziemi Świętej i Włoszech znają angielski....

W pierwszej czesci gry ta cala Lucy tlumaczyla mu czemu on rozumie wszystko po angielsku i dlaczego oni nie mowia w swoim jezyku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej czesci gry ta cala Lucy tlumaczyla mu czemu on rozumie wszystko po angielsku i dlaczego oni nie mowia w swoim jezyku ;)

A czy nie ująłem właśnie tego w dalszej części wypowiedzi? CYTAT "bo można to wyjaśnić tym, że animus dla Desmonda uwspółcześnia trochę mapę by wiedział co gdzie jest" i wspomniałem właśnie o płynnym angielskim. Czy jest to wtopa czy nie nigdy się tego nie dowiemy ale skoro byli na tyle sprytni by umieścić Konstantynopol na Malcie a Moskwę w Polsce jestem w stanie uwierzyć, że przez pomyłkę dali mapę z XXI wieku : )

Co do problemów z leżem Romulusa... spróbuj odegrać niektóre sesje wspomnień po raz drugi... może wpadnie trofeum?

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie ująłem właśnie tego w dalszej części wypowiedzi? CYTAT "bo można to wyjaśnić tym, że animus dla Desmonda uwspółcześnia trochę mapę by wiedział co gdzie jest" i wspomniałem właśnie o płynnym angielskim. Czy jest to wtopa czy nie nigdy się tego nie dowiemy ale skoro byli na tyle sprytni by umieścić Konstantynopol na Malcie a Moskwę w Polsce jestem w stanie uwierzyć, że przez pomyłkę dali mapę z XXI wieku : )

Co do problemów z leżem Romulusa... spróbuj odegrać niektóre sesje wspomnień po raz drugi... może wpadnie trofeum?

nie wiem spróbuje a tu daje focie żeby nie było nieporozumień. dam tylko linki bo są strasznie duże a nie chce mi się forum zawalać to jak możecie to obejrzyjcie je

Machina latająca

machina 1

machina 2

Wieże borgiów

wieże borgiów 1

wieze borgiów 2

Pałac laterański

pałac 1

pałac 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tych sekwencjach dodatkowych, tzn, sekwencjach treningowych gdzie są brąz, srebro, złoto. Próbowałeś tam? Skontruj atak zabijąc a potem spamuj ile wejdzie :square:. Nie możliwe żeby Ci nie działało.

kurde, może to wina kiepskiego miecza?

może tak być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, może to wina kiepskiego miecza?

może tak być?

Nie, na pewno nie :) Sekwencje kill streak możesz wykonywac nawet miotłą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm może spróbuj walczyć z prostymi przeciwnikami, którzy nie mają jeszcze potężniejszej zbroi na sobie, bo Ci łatwiej mogą sparować twój atak niszcząc combo. Ja załatwiłem sprawę w jednym z leż Romulusa (tym po którym dostaje się puchar Plumber)... atakuje nas tam sporo wyznawców Romulusa..... i poszło dość zgrabnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie większości z Was brakuje mi 2 pucharków, chyba domyślacie się których ;) czytam sobie o "Pracwniku miesiąca" i to jest jakaś masakra ;P nie chce odpuszczać platyny w takim momencie, macie może jakieś doświadczenie w boostowaniu tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie większości z Was brakuje mi 2 pucharków, chyba domyślacie się których ;) czytam sobie o "Pracwniku miesiąca" i to jest jakaś masakra ;P nie chce odpuszczać platyny w takim momencie, macie może jakieś doświadczenie w boostowaniu tego ?

Trzeba po prostu długo grać i wpadnie ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

macie podstawowego lon kinga czyli cios który musi znać każdy assasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×