Skocz do zawartości
Mkkala

Xbox 360 Czy Warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za propozycje.

 

PC mam w miarę ok (FarCry 4 chodzi na High w 30fps w 1440x900), ale nie gram na PC, zdecydowanie wolę konsole i brak zabawy w patche, sterowniki itp. Zrobiłem wstępną listę gier na X360 na podstawie Gamerankings i waszych propozycji:

Gears of war 2

Gears of war 3

Halo 3

Halo 4

Halo Reach

Forza motorsport 4

Project Gotham Racing 4

Forza Horizon

Fable II

Fable III

Witcher 2

Alan Wake

 

Patrząc na jej objętość i mając świadomość, że prawdopodobnie nie jest pełna, to warto kupić X360 i nadrobić zaległości. Przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i z tego co czytałem wiem, że szukać używki X360 w wersji Slim i oczywiście z dyskiem ~250GB. To chyba wszystko co istotne?

 

Edit:

Jest gdzieś lista gier wydanych tylko na X360 lub X360/PC?

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Zbliżają się święta i zastanawiam się nad kupnem x360. Jak wiadomo nowa generacja jest już trochę na rynku wiec rodzi sie pytanie...czy warto jeszcze inwestować w x360? Czy na x-klocka wyjdą jeszcze jakieś ciekawe pozycje czy pójdzie on w zapomnienie po premierze xOne? Najchętniej to bym kupił ps4 no ale niestety portfel jeszcze na to nie pozwala, może za jakiś czas...

Są tu jacyś forumowicze z konsolą Microsoftu, którzy mogliby mi coś doradzić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako były użytkownik x360 szczerze polecam tą konsolę. Kilka fajnych gier na wyłączność (Alan Wake, Fable, Halo, GoW czy L4D) oraz świetna usługa sieciowa da Ci kilka miesięcy dobrej zabawy. A za rok kupisz sobie PS4  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz gry wyścigowe to masz: Forza Horizon, Forza 2, 3, 4, Project Gotham Racing 2, 3.

 

Do tego dochodzą gierki, które były tylko na konsole, ale obie platformy (x360 + ps3): Enslaved Odyssey to the West, Castlevania Lords of Shadow, Shadows of the Damned, Read Dead Redemption, Darkness

 

A więc jest w czym wybierać  :) 

 

A ciekawe pozycje już raczej nie wyjdą na x360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid_POL jakie Alan Wake i L4D na wyłączność jak w to nawet pececiarze grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz postrzelać online na starej generacji tylko X360. Na ps3 (może oprócz BF4) tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcialbys kupic ps4, a kasa Ci na to nie pozwala, to po kiego grzyba chcesz ladowac kase w stara generacje? Gdzie logika, gdzie sens...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja Gaiden 2 polecam a takze niezłą siekę Left 4 Dead 1/2 z co-op do czterech graczy. Wracając do krzyzaka o którym mówiliście to wystarczy kupić taka wersję i spoko

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak xbox to bym szukal jakiejs uzywki zeby za duzo nie stracic. Moze PS4 na raty?

A po co ci teraz PS4 ? Sorry Winnetou ale konsola jest martwa

Może cos pod koniec przyszłego roku ale dzisiaj to szkoda kasy. Po drugie właczyasz i będziesz pisał jakie to masz problemy jak większośc użytkowników PS4

Edytowane przez literat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już że xbox daje sporo frajdy i wydaje mi się że jest bardziej stabilny na multi niż ps3. Porównanie obu konsol mam w domu. Choć za live trzeba płacić to jest to wg mnie nawet dobre rozwiązanie. Fakt że xbox jest przyjemny do grania jest prawdziwy w mojej ocenie. Pad wygodny do tego multum gier i kilka szpili o których warto wspomnieć. Polecam jako posiadacz. Daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem X360 i jakiś czasu temu, jeszcze przed premierą PS4 stwierdziłem że jakbym jeszcze raz kupował konsolę to wybór padłby na PS3, ze względu na exlusivy. Na X360 przypasował mi tylko Alan Wake, a na PS3 było tego sporo. Mam nadzieję że ukażą się remastery niektórych ex z PS3 na PS4. Za Xboxem przemawia jedynie kinect, ale ta zabawka nie dla mnie, dobra na imprezy domowe i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, chciałbym troche odswierzyc ten temat i zapytać się Was: co dziś sądzicie o x360? Jeszcze warta kupna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz online w B3,B4,wszystkie CoDy (te starsze bez cziterów) i chcesz zagrać w Titanfall,to tak. Stabilne serwey  z niskimi pingami w EU a nie wsch.USA - tu mam największy żal.pl do PS,Sony,wydawców , oszuści i złodzieje z obowiązkowym plusem co nic nie daje. Na pohybel im.Na X360 i XONE da się normalnie po sieci grać.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam X360 wiele lat i gdybym mogła cofnąć czas - od razu wzięłabym PS3 ;) nie warto, chyba jedyny plus, jaki zaobserwowałam to fakt, że X360 pierwszy dostał dodatki do Skyrim  :P pad był dla mnie męczący, niewygodny, ciężki, zdecydowanie wolę dualshocka. Drugi raz tego błędu nie popełniłam i zainwestowałam w PS4 zamiast XONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w 360 slim e 4gb wsadzić większy dysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne....możesz nawet zewnętrzne peny podpinac z tego co pamiętam.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to do każdego z 2 portów USB mogłeś podłączyć pena max. 16 Gb każdy. Czyli razem 32 Gb  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×