Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Tez uwazam ze tydzien to za malo,najpierw myslalem ze miesiac to za duzo ale tak mi sie spodobalo ze jest w sam raz hehehe.Jak w prawdziwym sezonie F1 prawie,mamy 12 startow i jest git,najgorzej to od soboty do wtorku wytrzymac bez scigania.:pardon:

@Jack

Co jest usuneli twoj watek o GT5?Kupa smiechu ,chyba ze sam o to prosiles?

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze tydzien to za malo,najpierw myslalem ze miesiac to za duzo ale tak mi sie spodobalo ze jest w sam raz hehehe.Jak w prawdziwym sezonie F1 prawie,mamy 12 startow i jest git,najgorzej to od soboty do wtorku wytrzymac bez scigania.:pardon:

Dokładnie mam tak samo, te dwa dni przerwy zasmuciły mnie mocno :)

Rowniez jestem za eventem co najmniej 2 tygodniowym z wyscigami co 2 dzien.

Chociaz w obecnym sls endurance zmienilbym tylko sciganie bez tej przerwy sobota - wt ;)

Im dluzszy tym ciekawszy, zebrac jeszcze tylko stałą ekipę i bedzie funu co nie miara.

W gt4 300zx mozna bylo wykrecic dokladnie w granicach blizszych 1000KM :D nie jezdzilem nim wowczas za duzo ale np w gt5 po ustawieniu zawieszenia samochod prowadzi sie o wiele lepiej niz na defaultowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mnie ktoś z rezerwy niech wskoczy dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jescze jedno dzis zaloze pokoj juz o 20;30 by sobie lajtowo posmigac,jak ktos cos by chcial to przez PSN sie kontaktowac bo nie uzywam routera i musze kabel przepinac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, tylko żeby o 21.30 zresetować tor, żeby time trial od nowa liczyło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dzisiaj tez odpadam (choroba, 39 stopni goraczki :( ), wiec zapraszam na moje miejsce rezerwe:

1. bErEdZiAk007

2. mikusp

3. M-e-l-o-n

4. andre_maks_PL

5. dibi02

6. JackXP

7. dawidm

8. reissdorf84

9. golebioTygrysi

10. Kazmi_pl

11. arcadiush

12. hardgib

13. Garwon88

14. valhalem

15. Zoha-DW

16. perek1977

rezerwa:

Watson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. bErEdZiAk007

2. mikusp

3. M-e-l-o-n

4. andre_maks_PL

5. dibi02

6. JackXP

7. dawidm

8. reissdorf84

9. golebioTygrysi

10. Kazmi_pl

11. arcadiush

12. hardgib

13. Garwon88

14. valhalem

15. Watson

16. perek1977

chyba tak sie teraz lista kreuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłopoty techniczne to zrozumiała sprawa, ale powtarzanie kwalifikacji które jeszcze nigdy nie zadziałały o 22:05 to nonsens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig, najlepszy do tej pory. Wielkie gratulacje dla golebiotygrysi za doskonałą czystą jazdę - naprawdę - genialny wyścig pojechałeś chłopie. :) Dobrze też wypadł Melon - bezwypadkowa jazda pozwolila mu na zajęcia wysokiej lokaty, chociaż nie obyło się bez drobnych błędów - mimo wszystko to wspomniany golebio tygrysi jest gwiazdą minionego wieczoru.

Jeszcze raz dzięki za wyścig - byliście świetni! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do końca eventu rezygnuje...jak będzie miejsce dla mnie w którymś wyścigu to wskocze z rezerwy

aha szkoda, że jakiś błąd gry nie pozwala nam latać tak jak niektórzy na szykanach na kreche jechali

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu rezygnujesz? Ja rozumiem, że pewien osobnik podniósł nam ciśnienie, ale... :P

Szczerze, to ja dla mnie najgorszy wyścig - wiecie dlaczego. Wg. mnie ktoś powinien sobie dać spokój jak na razie, a jak sobie nie da sam to my mu damy :turned: Sprzeciwy są?

@maks

Chodzi ci o kwalifikacje, czy wyścig?

W kwali wszyscy ścinali przecież... nawet się pytałem, czy można...

@Jack

Ty weź zaznacz jakoś, że to ironia :tongue:

UWAGA!

Proponuję wywalić z turnieju Daytonę Drogową, głupia trasa, SLS już trochę się nudzi... wcześniej zaczniemy SuperGT... co wy na to?

Dziś po LeMansie zrobiliśmy sobię próbę SuperGT na Foreście i powiem wam jedno: SuperGT jest... super :teehee:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt sls jest strasznie ciezki do prowadzenia supergt przy nim to jak jazda kolejką górską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maks

Chodzi ci o kwalifikacje, czy wyścig?

W kwali wszyscy ścinali przecież... nawet się pytałem, czy można...

wyścig, a w kwali to jeden osobnik na czołówke(na łuku start meta-w ost chwili zobaczyłem) ze mną pojechał (środek toru)więc i tak żadnego pełnego okrążenia nie przejechałem. Ale nie dlatego odpuszczam :tongue:. troche sytuacji się uzbierało więc ide na L4 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysi miażdzy :) Best Laps:

20110119509512x384.jpg

Mnie się dobrze jechało, wprawdzie pierwsze 7okr. z uszkodzonym kołem po akcji "omiń Melona",  fajna czysta walka z dibim i gawronem była momentami. Szkoda że znów odwiedzili mnie sabotażyści od Melona i przedziurawili mi bak (ostatnio nie zmienili opon) 2:30min straty na okrążeniu    :pardon:

Jesteście zainteresowani SGT dwa razy w tyg.? Jeden dzień kwali 2x15min, drugi dzień wyścig 1:15-1:30h. Coś się kroi, najbezpieczniejsi kierowcy zostaną powiadomieni   :rolleyes:

pzdr

Edytowane przez hardgib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GolebioTygrysi-coz nauczyles nas ze nowych rekrutow trzeba sprawdzac na treningach zanim sie dopusci do turnieju.Pomijam to ze zbyt dobrym graczem nie jestes,ale zeby po wypadnieciu z trasy pakowac sie z powrotem na droge nie baczac na innych?chlopie masz wtedey znak ustap pierwszenstwa,to raz a dwa.Chlopie jak jestes dublowany to nie wpierdzielaj sie w dupe dla lidera.Tak chciales wygrac?Myslales ze odrobisz do mnie okrazenie?Z jakiego Ty szpitala uciekles?

Ja wyrzucam Cie z listy znajomych i dopoki jestem hostem bedziesz kickowany,nie po to sie spotyka ponad 10 osob zeby im zabawe psuc.

Beredziaka nie bylo,Andre rezygnuje wiec moge zajac sie prowadzeniem eventu jesli trzeba,z tym ze tabelka to nadal licze na Zohe.No chyba ze nie ma takiej potrzeby?

<br />Kłopoty techniczne to zrozumiała sprawa, ale powtarzanie kwalifikacji które jeszcze nigdy nie zadziałały o 22:05 to nonsens.<br />

Nie wiem co Ty z tymi kwalifikacjami,przecierz dzialaja,zawsze dzialaly tylko trzeba wiedziec jak z tego korzystac.Najlepszym sposobem jest nie zchodzic z trasy,a jak zejda wszyscy do pit lane i grzecznie tam siedza po zrobieniu czasow to tez dziala.

Ja tam glownie czekalem na Melona i Ciebie tez,szybko wyszedles nawet nie zdazylem napisac poczekaj.Jakby byly glosy ze jedziemy bez kwali to bysmy tak pojechali,pozatym pozniej Ci co zdazyli wykrecic jakikolwiek czas pisali go,go,myslalem ze jeszcze 2 min zeby ja ,Melon i Hard tez zrobili czasowke,ale startuj ,startuj to wystartowalem.Melon mial wyjatkowego pecha,a Hard ladnie z 14 w sam czub jechal,ale faktycznie dostales jakas kare za scinanie Hard?Bo ja to sie balem przy samej krawedzi ciac,a Hardgiba to nawet przez piach chyba nie karalo hehehe.

A duchy to wogole nie dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig, najlepszy do tej pory. Wielkie gratulacje dla golebiotygrysi za doskonałą czystą jazdę - naprawdę - genialny wyścig pojechałeś chłopie. :) Dobrze też wypadł Melon - bezwypadkowa jazda pozwolila mu na zajęcia wysokiej lokaty, chociaż nie obyło się bez drobnych błędów - mimo wszystko to wspomniany golebio tygrysi jest gwiazdą minionego wieczoru.

Jeszcze raz dzięki za wyścig - byliście świetni! :)

Jack zniszczyłeś tą wypowiedzią :D Gdybym nie uczestniczył w tym wyścigu to uwierzyłbym ;)

Ze swojej strony chciałbym przeprosić perka za to, że wjechał mi w dupsko na którymś okrążeniu :) Od początku walczyliśmy, raz ja wyprzedzałem raz on - równa walka na granicy przepisów, lecz w pewnym momencie uszkodziłem jedno koło i strasznie mnie ściągało. Widząc, że maksymalnie mogę rozwinąć prędkość do 260 km/h postanowiłem zjechać do pitlane. Pod koniec okrążenia widziałem na mapie, że perek się zbliża i jechałem lewą ( nie optymalną linią jazdy ) lecz w ostatniej chwili "złapałem trawę" i poleciałem na prawą stronę- wtem perek nie mógł wykonać kontry i uderzył mnie w tył. W wyniki czego oboje zjechaliśmy do pit i kontynuowaliśmy rywalizację :) Choć byłem 11, dobrze się bawiłem szlifując swoje "marne umiejętności jazdy bez trakcji" - znowu się podszkoliłem ;)

Co do startu nie mam żadnych zarzutów ze swojej strony- nikogo nie uszkodziłem i nikt nie uszkodził mnie, ostrożność to podstawa i rzeczywiście nie ma sensu gnać na pierwszych zakrętach skoro wyścig trwa około godziny :)

OFFTOP- Panowie, większość z Was gra na kierownicy, a ja po przeczytaniu ogólnego tematu o kierownica gt5 mam dwa oklepane typy. DFGT albo Thurmaster F430. Skrzynia sekwencyjna czy łopatki? Chyba wybiorę F430. Co Wy na to? Mam dość grania na padzie ;p

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak poważnie teraz...

Kto jest za wcześniejszym zakończeniem tego eventu? Nie wiem jak w to widzicie, ale dla mnie prawdziwa jazda tutaj się skończyła po Monako i po usunięciu starego tematu... Wiecie - doszli nowi, coraz mniejsze zaibteresowanie (wtedy było 16 osób plus rezerwa a teraz np na Monzie jechało 9, Le Mans - 11... ) Zrobiłbym jeszcze z dwa wyścigi - te deep forest i Nurburgring i zakończyłbym... Lepiej się przenieść na SGT i zacząć od nowa.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tak poważnie teraz...

Kto jest za wcześniejszym zakończeniem tego eventu? Nie wiem jak w to widzicie, ale dla mnie prawdziwa jazda tutaj się skończyła po Monako i po usunięciu starego tematu... Wiecie - doszli nowi, coraz mniejsze zaibteresowanie (wtedy było 16 osób plus rezerwa a teraz np na Monzie jechało 9, Le Mans - 11... ) Zrobiłbym jeszcze z dwa wyścigi - te deep forest i Nurburgring i zakończyłbym... Lepiej się przenieść na SGT i zacząć od nowa.

Ja się nie wypowiadam, ponieważ nie mam nic do gadania ;)

Ale skoro mamy wolność słowa to... Co do dalszych eventów popieram, że mogłyby być krótsze. Max 6 wyścigów, 2 tygodnie zmagań i zmiana auta itp. zapobiegnie to znużeniu i nudzie. No i jak wspominał Gawron nie dopuszczać nowych bez obczajenia go na treningu. Zaoszczędzi wielu nerwów :) Ot tak to tyle ode mnie. Decyzja należy do Was :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki Panowie, miałem być wczoraj ale sprawa mi wypadła i nawet nie miałem jak napisać że mnie nie będzie. A cały dzień popierdzielałem po LeMans i ćwiczyłem. Wkurzyłem się bo miałem nadzieję na fajny wyścig.

Ja też bym był za skróceniem eventu o Daytonę. Ale nie dlatego że mi się znudziło czy coś tylko dlatego że ten ten słabuje.

Co do eventu Super GT- to też jestem za dwoma tygodniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP- Panowie, większość z Was gra na kierownicy, a ja po przeczytaniu ogólnego tematu o kierownica gt5 mam dwa oklepane typy. DFGT albo Thurmaster F430. Skrzynia sekwencyjna czy łopatki? Chyba wybiorę F430. Co Wy na to? Mam dość grania na padzie ;p

uuu no to masz problem, ja mam g25 czyli mam do wyboru wszystko i uzywam i tak łopatek

a w sprawie tematu imho przejscie szybciej do seri sgt dobry pomysl  te trase teraz i nurbur i styka jak ktos wyzej pisał :)

Edytowane przez kazmi_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu no to masz problem, ja mam g25 czyli mam do wyboru wszystko i uzywam i tak łopatek

Mam problem, bo gram na padzie? Mogę wydać na kierownicę max 500 zł bo do tego jeszcze stojak i w ogóle... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz bym wolal Cape ring wywalic bo malo frajdy ta trasa daje,ale jak Wy tam uwazacie.Zostalo 5 tras z czego 3 przynajmniej powinnismy pojechac tj. Deep Forest REV,Suzuka i Nurburgring TYP V.Mam nadzieje ze dacie rade i nie posypiecie sie jak choinka po swietach :biggrin:

Mam problem, bo gram na padzie? Mogę wydać na kierownicę max 500 zł bo do tego jeszcze stojak i w ogóle... ;)

Jesli Ci nie starczy DFGT,to sciagnij fanateca za 160 ojro i poszukaj jakiejs szafki do mocowania.Stojak napewno nie jest wart 300zl,jak kogos stac no problem ale dla mnie to jest 100-150zl max. warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba ,że pozwolimy sobie na mała zmiane w reg i damy opony wyścigowe miekkie :-)   no,ale tutaj wszystko wolą  organizatorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Watson

F430 to odkrycie, wielu jej nie znało, a jak się okazało jest bardzo dobra... i potrafi być tańsza od DFGT, a poza tym łopatki są ważniejsze, dlatego właśnie ją bym ci polecał :thumbsup: A stojak to ważna sprawa, wg. mnie grać przy biurku po prostu się nie da... prowadzisz traktor, czy wyścigówkę?

Widzę, że za dużo pomysłów dot. eventu, kruszyć się to zaczyna... :P W takim razie już się biorę za przygotowywanie SuperGT... :whistling:

@edit:

@Kazmi

Ło Jezu :sick: Ja nawet zanim sobie TV do pokoju nie kupiłem (czyt. 3tyg temu) to grając na monitorze (umieszczonym ofc. na biurku) kierownice miałem na stojaku, żeby bardziej samochodową pozycję złapać... :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×