Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Gawron, tylko Ty i Melon zeszliście poniżej 1:16 fotka powyżej.

W grafiku zostały 4 tory - sob. 22.01 Suzuka Circuit 30, wt. 25.01 Daytona Road Course (Tor Drogowy) 33, czw. 27.01 Cape Ring (Tor Południowy) 50, sob. 29.01 Nurburgring Typ V - 7, Podejmijcie jakąś ostateczną decyzje co dalej, jeszcze tylko Nurb jutro i koniec? Ja się wstrzymuje od głosu.

Ktoś ma ochotę i czas dziś wieczorem? Ja chętnie pojadę dziś jakiś z ww. torów, na luzaka, bez punktów, ale na "naszych ustawieniach i zasadach wyścigowych", SLSem bądź SGT, ja mogę jechać i w 5 osób. Dajcie znać.

btw. Melon w SGT limit 530KM nie przejdzie, wczoraj próbowałem dołączyć Nissanem w którym zmieniony był jedynie olej i przejechane trochę kilometrów, miał 533KM :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron, tylko Ty i Melon zeszliście poniżej 1:16 fotka powyżej.

W grafiku zostały 4 tory - sob. 22.01 Suzuka Circuit 30, wt. 25.01 Daytona Road Course (Tor Drogowy) 33, czw. 27.01 Cape Ring (Tor Południowy) 50, sob. 29.01 Nurburgring Typ V - 7, Podejmijcie jakąś ostateczną decyzje co dalej, jeszcze tylko Nurb jutro i koniec? Ja się wstrzymuje od głosu.

Ktoś ma ochotę i czas dziś wieczorem? Ja chętnie pojadę dziś jakiś z ww. torów, na luzaka, bez punktów, ale na "naszych ustawieniach i zasadach wyścigowych", SLSem bądź SGT, ja mogę jechać i w 5 osób. Dajcie znać.

btw. Melon w SGT limit 530KM nie przejdzie, wczoraj próbowałem dołączyć Nissanem w którym zmieniony był jedynie olej i przejechane trochę kilometrów, miał 533KM :)

Hej chętnie dzisiaj pojadę na Suzuce dziś wieczorem SLS -em tak gdzieś o 22. Oczywiście z zasadami CRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fakt to na De La Srthre Vanhalen mial lepszy czas odemnie,pomylilo mi sie.

Co do SGT to Hard ma racje ja mam w nissanie 542KM ale nie mowie ze to koniec :biggrin:Ale550 chyba nie powinno przekroczyc :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie, nikt nie ma czasu lub ochoty na ściganko dzisiaj :) ? Narazie jest nas dwóch.

Co się stało z dibim? Kojarze że też miał jakieś szybkie kółko, ale nie dojechał do końca.

btw. SLS jest pierwszym pojazdem, w którym poczułem wyraźną zmiane w prowadzeniu auta po dokonaniu przywrócenia sztywności nadwozia (czy jak to się tam zwie...). Próbowałem tego wcześniej na innych autach i nie czułem różnicy, tutaj wrażenie było takie jakby ktoś mi setup zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pojeżdżę dzisiaj. 21:30?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pojeżdżę dzisiaj. 21:30?

Tak postawie pokój, przyjmijmy że wystartujemy jak zwykle o 22. "Udźwigne" 8-10 osób w pokoju. Narazie jest nas trzech :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też może będę, zależy od tego jak pójdzie mi nadrabianie sezonowych, bo mam tyły, a chcę je zrobić zanim wygasną ;)

Co do mocy w SuperGT, to pisałem już wcześniej z Gawronem, ale nie zmieniałem ograniczeń, bo wciąż nie znamy mocy maksymalnej... póki co zmienię na 550km, mam nadzieję, że starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak postawie pokój, przyjmijmy że wystartujemy jak zwykle o 22. "Udźwigne" 8-10 osób w pokoju. Narazie jest nas trzech :)

jezeli mozna to tez sie pisze

Edytowane przez perek2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jest nas już 4 zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dziś Nurburgring Nordchleife, Nurburgring/ Nordschleife type V, zmienna pora, deszcz/duscho, niezmienny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dziś Nurburgring Nordchleife, Nurburgring/ Nordschleife type V, zmienna pora, deszcz/duscho, niezmienny dzień?

No właśnie co dzisiaj jedziemy o ile w ogóle jedziemy? ;)
...byłem z 4 razy dublowany ;p

Z racji tego, że jestem uczulony na bezpieczną jazdę, przepuszczanie innych jestem bardzo wolny :( A przy takich torach ( 1:20 okrążenie ) szybko nadjeżdżają Ci szybsi. Chyba nikt nie ma do mnie pretensji o złe przepuszczanie? :D

Jak już jesteś zdublowany to nie musisz ustępować miejsca graczom, którzy Cię zdublowali bo jesteście dla siebie duchami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś zdublowany to nie musisz ustępować miejsca graczom, którzy Cię zdublowali bo jesteście dla siebie duchami. ;)

Dzięki za radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W grafiku na dziś jest Suzuka :), jeśli zdecydowaliście się na skrócenie i chcecie Nurba, to w grafiku przewidziany był  Nurburgring Typ V - 7okr. (zwykły, bez zmiennych warunków i pory)

Ja będę, możliwe że dopiero na 22 na sam wyścig. Chętnie dowiedziałbym się, kto ma zamiar wogóle dziś pojechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie coraz mniejsze... Ludziom już GT5 się znudziło? Gdzie te tłumy chętnych do wyścigu... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie coraz mniejsze... Ludziom już GT5 się znudziło? Gdzie te tłumy chętnych do wyścigu... :/

GT5 się ludziom nie znudziło - patrz tu ile chętnych. ;)

Ale tylko garstka ludzi posiadających GT5 jest w stanie znieść trudy całogodzinnego wyścigu na tak hardcorowych zasadach jak tutaj. ;)

A i sobota, też robi swoje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie ma co sie meczyc,jedziemy dzis TypV polnocnej petli i zamykamy tabelke.Postaram sie utworzyc pokoj wczesniej,by potestowac co tam kto chce potestowac.Mysle ze trzeba to konczyc bo nie ma osoby,ktora wszyscy by uwazali za decyzyjna.Demokratyczne glosowanie tez nie bardzo bo ile 5 osob sie wypowiada?

Mysle ze napewno pojada dzis;

Hard,Jack,Melon,Arcadiush,Watson i ja

spodziewam sie tez Dibi'ego,Davida,Mikusia,Valhalema,Ressidorfa i Perka

Mysle ze z frekwencja zle nie bedzie.obym sie nie myli B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie ma co sie meczyc,jedziemy dzis TypV polnocnej petli i zamykamy tabelke.Postaram sie utworzyc pokoj wczesniej,by potestowac co tam kto chce potestowac.Mysle ze trzeba to konczyc bo nie ma osoby,ktora wszyscy by uwazali za decyzyjna.Demokratyczne glosowanie tez nie bardzo bo ile 5 osob sie wypowiada?

Mysle ze napewno pojada dzis;

Hard,Jack,Melon,Arcadiush,Watson i ja

spodziewam sie tez Dibi'ego,Davida,Mikusia,Valhalema,Ressidorfa i Perka

Mysle ze z frekwencja zle nie bedzie.obym sie nie myli B)

masz nosa do ludzi ;)

potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie ma co sie meczyc,jedziemy dzis TypV polnocnej petli

taaa i to ma być "nie ma się co męczyć"? ;) Ten tor mnie wykończy dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja dziś odpadam, jutro mam przewalony dzień na uczelni, także nie dam dziś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja dziś odpadam, jutro mam przewalony dzień na uczelni, także nie dam dziś rady.

W niedzielę? ;>

Ja będę ofc.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę :thumbsup:

@dibi/gacy02

Na PW byś odpowiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×