Skocz do zawartości
lst

Sls Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

taaa i to ma być "nie ma się co męczyć"? ;) Ten tor mnie wykończy dziś.

Ja dostalem ostry wpierdziel od DEEP Forest,ponad godzina jazdy a mialem duzo przerw ,chyba 5 a mimo wszystko bylem ledwo zywy,mysle ze nurbur to bylby spacerek,ale musze celowac w 1 poz. by zdetronizowac Melona :tongue: wiec znow bede zlany potem hehhe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę? ;>

Ja będę ofc.

A co w tym dziwnego? Normalne zaoczne studia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,nie ma co sie meczyc,jedziemy dzis TypV polnocnej petli i zamykamy tabelke.Postaram sie utworzyc pokoj wczesniej,by potestowac co tam kto chce potestowac.Mysle ze trzeba to konczyc bo nie ma osoby,ktora wszyscy by uwazali za decyzyjna.Demokratyczne glosowanie tez nie bardzo bo ile 5 osob sie wypowiada?

Mysle ze napewno pojada dzis;

Hard,Jack,Melon,Arcadiush,Watson i ja

spodziewam sie tez Dibi'ego,Davida,Mikusia,Valhalema,Ressidorfa i Perka

Mysle ze z frekwencja zle nie bedzie.obym sie nie myli B)

pewnie ze jade :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zadnego komentarza nie ma po wyscigu.Wiec rozumiem ze SLS endurance uznajemy za zakonczony.Ciekaw jestem czy Zoha mozesz uzupelnic tabelke i wkleic ja tu,dodatkowo przydalo by sie zalozyc temat-"Turniejowa baza danych" czy cos takiego i tam umiescic tabelke,pozniej druga z SGT endurance itd.Ewentualnie moze Hardgib moglbys poprosic Zohe zeby uzupelnil tabele?Wy sie znacie to moze da rade,zreszta ostatnio nakosiles tych punktasow to bedziesz wysoko,pozatym po to gralismy zeby sobie wyniki na koniec porownac.

Dla ulatwienia podam punkty moje i Melona,bo tylko te liczylem:

Gawron88- 5, 12, 12, 2, 5, 8, 15, 5, 15 = 79pkt.

Melon - 15, 0, 1, 15, 10, 15, 0, 10, 5 = 71pkt.

Kto uplasowal sie na 3-ej pozycji w ogolnej?Mikus,Dibi,Hardgib?Ktory jest Valhalem?

Wyniki z Nordschliefe

http://img227.images...zdjcie0064g.jpg

Best laps

http://img403.images...zdjcie0065v.jpg

Aha i moj czas kwalifikacji- 8;21;0xx -wg mnie kwalifikacje dzialaja bo startowalem z PP

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj przyjemność pojeździć z Wami gościnnie. Niezłe emocje. Pomijając fakt, że do tak mocnego SLS'a wsiadłem pierwszy raz i nie dotknąłem ustawień, to i tak była mega frajda. Starałem się nie zepsuć nikomu jazdy i nie szarżowałem. Pierwsze 3 okr., to pit stop na każdym :confused: Potem już lepiej. Najlepiej było jak jadąc mocno uszkodzonym autem nie zmieściłem się do zjazdu na pit i całe następne kółko 20km (!) walka z latającym wozem. Wszystko było spoko i chętnie bym to powtórzył w przyszłości. Już może lepiej przygotowany :thumbsup:

Jeszcze raz dzięki za możliwość startu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niestety ledwo z hali zdążyłem na wyścig - dzięki, że zaczekaliście, choć chyba wiecej szkód narobiłem niż pożytku. ;)

Gawron znając Ciebie i widząc ślady opon na asfalcie ;) zapewne ustawiłeś wczoraj Pokój na najwyższą możliwość jakość wyścigu - stąd te piękne ślady opon no i... lagi, szczególnie na początku.

Dlatego przepraszam 2 osoby, którym wjechałem w zad na pierwszym kółku - ale jadę sobie, a tu nagle samochód przede mną normalnie nagle staje w miejscu (za 1 razem) lub nagle znika i się pojawia - na prostej przy prędkości 200 km/h (za drugim razem) i jak ja mam wyhamować. Sorki wielkie.

Dzięki tym dwóm zderzeniom + 3 z bandą ;) na pierwszym okrążeniu miałem już stratę 6 minut i modliłem się tylko, żeby już był ten cholerny pit-stop. ;)

Cóż tydzień odpoczynku i czas na Super GT. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gramy na najwyzszej juz chyba 3-ci wyscig.Problem lagow moim zdaniem spowodowany jest glownie nadmiernym obciazeniem serverow Polyphony.Tez mialem w kwalifikacjach chyba motyw ze ktos nagle sie pojawil przede mna nie wiadomo z kad.Nieprawda tez jest ze nie ma roznicy w zachowaniu auta(przelozeniu na sterowanie) na nizszych jakosciach,moim zdaniem ofkoz,moge dodac ze gram sporo online a gralem jeszcze wiecej i takie mam doswiadczenie.Ponizej 4 gwiazdek nie powinno sie schodzic,chyba ze ktos ma naprawde zamulone lacze,jednak w takim wypadku czy jest sens wgole grac,jesli auto plywa.Np w Pesa 2011 da sie grac,bez rewelacji i zachwytow ale da sie ,w NBA 2k10 zrezygnowalem swego czasu z rozgrywki bo sie nie dalo,tam problemem byl pewnie ping bo wiadomo jak NBA to najczesciej za ocan do USA pewnie laczylo.Pamietam ze miewalem lagi w GT5 ale przed patchem 1.05 i nie pamietam czy akurat nie gralem z Usa.Od tamtej pory lagow nie zaznalem osobiscie,czasem tylko widzialem u innych ale oni jadac podobno tez tego nie czuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym był jednak przede wszystkim za wyłączeniem HS'ów, to one obciążają nam wszystkim łącza... Ja jakoś bez niego mogę sobie poradzić :rolleyes:

Jak ktoś jeszcze chcę wziąć udział w SUPERGT Endurance Cup to proszę o zapisanie się do wtorku włącznie, potem chcę zostawić czas na ew. kwalifikacje, jak będzie więcej niż 16 osób. Uczestnicy co się nie załapią w 16 wskakują na rezerwę, z doświadczenia wynika, że 17 i 18 też na pewno się przyda i trochę pojeździ, dalej gwarancji dać nie mogę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym był jednak przede wszystkim za wyłączeniem HS'ów, to one obciążają nam wszystkim łącza... Ja jakoś bez niego mogę sobie poradzić :rolleyes:

Oczywiście popieram w 100% Po pierwsze luzuje łącza po drugie nie ma rozpraszających dźwięków :) Pogadać możemy sobie po wyścigu ;)

Jak ktoś jeszcze chcę wziąć udział w SUPERGT Endurance Cup to proszę o zapisanie się do wtorku włącznie, potem chcę zostawić czas na ew. kwalifikacje, jak będzie więcej niż 16 osób. Uczestnicy co się nie załapią w 16 wskakują na rezerwę, z doświadczenia wynika, że 17 i 18 też na pewno się przyda i trochę pojeździ, dalej gwarancji dać nie mogę :P

Zapisaliście mnie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym kółku i drugim winklu zawróciłem do pitstopu pod prąd ale nie byłem sam ressidorf chyba zrobił to samo :D wyścig fajny podobał mi się.

Wiem ze na tym 2 winku wjechał mi chyba Watson, ty masz złote felgi :) ? Równie dobrze mógł być to tylko lag :)

Musze sprawić sobie chyba szybsze łącze bo to 2mb na neo coś słabo ostatnio się sprawdza .

Właśnie Panowie jakie macie łącza, pewnie każdy większe niż 10mbit :)

Szkoda , że kończymy sls [*] :)

Na SGT już jestem przygotowany i samochód tez :D

Edit: Właśnie , czy ktoś może zaktualizować tabelkę z punktacją, jestem ciekaw wyników :)

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze na tym 2 winku wjechał mi chyba Watson, ty masz złote felgi :) ? Równie dobrze mógł być to tylko lag :)

Musze sprawić sobie chyba szybsze łącze bo to 2mb na neo coś słabo ostatnio się sprawdza .

Ah, przez te lagi to nie wiadomo czy to lagi, bugi czy co ;p

PS. Ja mam żółte felgi :) Nie wiem czy to ja czy nie ja ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, przez te lagi to nie wiadomo czy to lagi, bugi czy co ;p

PS. Ja mam żółte felgi :) Nie wiem czy to ja czy nie ja ;p

Ja jestem daltonistą dlatego też mogły one być i żółte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valhalem - pocieszę cię - tez mam Neo 2mb... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valhalem - pocieszę cię - tez mam Neo 2mb... :P

No właśnie u mnie tylko ta firma wchodzi w gre a że w niej pracowałem kilka lat temu to wiem jak wygląda moja centrala i jak jest obciążona ... Obawiam się ze nawet gdybym wziął 6mbit to byłoby podobnie ...

Niestety nie mam alternatywy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem daltonistą dlatego też mogły one być i żółte :D

Ale chyba na ten wyścig przemalowałem swojego SLS'a z błękitnego z żółtymi felgami na szarego z żółtymi felgami :P Pamiętasz kolor auta? :D

PS. Też mam 2mbit shit!! :(

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był świetny, bardzo wymagający, niestety nie udało mi się zrobić ani jednego czystego kółka, na każdym zwiedzałem trawę, dwukrotnie dobijając do bandy i uszkadzając koło (zresztą 2 razy w tym samym miejscu) na szczęscie uszkodzenie najmniejsze i dało się jechać.

Później wrzucę powtórke z pierwszego okrążenia, na którym bez kontaktu z innym wozem, ani bez niebezpiecznych wyprzedzań, udało mi się przebić z samego końca stawki na czwarte lub piąte miejsce (oczywiście nie dzięki mojej super szybkiej jeździe, a dzięki nieostrożnej jeździe tych co byli przedemną)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze chcę wziąć udział w SUPERGT Endurance Cup to proszę o zapisanie się do wtorku włącznie, potem chcę zostawić czas na ew. kwalifikacje, jak będzie więcej niż 16 osób.

Jestem chętny do ścigania się z Wami. [ok już mam] :sleep: Czyli dobrze rozumiem, że jak będzie więcej chętnych, to robicie Q?

Pozdr.

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba na ten wyścig przemalowałem swojego SLS'a z błękitnego z żółtymi felgami na szarego z żółtymi felgami :P Pamiętasz kolor auta? :D

PS. Też mam 2mbit shit!! :(

Kolor by sie chyba zgadzał :D ale tak jak pisze bez obrazy i cisnienia bo nie wiem czy to napewno ty i czy to nie lag ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym kółku i drugim winklu zawróciłem do pitstopu pod prąd ale nie byłem sam ressidorf chyba zrobił to samo :D wyścig fajny podobał mi się.

Wiem ze na tym 2 winku wjechał mi chyba Watson, ty masz złote felgi :) ? Równie dobrze mógł być to tylko lag :)

Musze sprawić sobie chyba szybsze łącze bo to 2mb na neo coś słabo ostatnio się sprawdza .

Właśnie Panowie jakie macie łącza, pewnie każdy większe niż 10mbit :)

Szkoda , że kończymy sls [*] :)

Na SGT już jestem przygotowany i samochód tez :D

Edit: Właśnie , czy ktoś może zaktualizować tabelkę z punktacją, jestem ciekaw wyników :)

Tez jestem ciekaw wynikow,niestety slabo to widze.Jednak cien szansy jeszcze jest.

Ja swoje punkty mam policzone,moze kazdy zna ktore miejsce zajal to bysmy jakos tabele odtworzyli,bo brakuje kilku zdjec z wynikami wyscigu.Moze ktos takowe zdjecia posiada a ich nie umiescil w temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem robić zdjęcia od 2-3 wyścigów, więc na mnie nie liczcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://w950.wrzuta.pl/obraz/45QuRvnR6Zm/img00043 Data wykonania: 2011:01:13 23:01:54

http://w348.wrzuta.pl/obraz/4UtWG3EaXg1/img00045 Data wykonania: 2011:01:18 23:24:05

http://w348.wrzuta.pl/obraz/9uXgWxybt25/img00046 Data wykonania: 2011:01:20 23:09:46

ja mam tylko tyle na telefonie.nie wiem które były uwzględniane a które nie w tabelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, lenie, ktoś się musiał poświęcić ;) Fajnie się to robiło w paintcie... :rolleyes:

winners2.png

szczegółowa tabela:

tabelabg.th.png

Gratuluję wyników, pozdro i do zobaczenia w SuperGT :thumbsup:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GolebioTygrysie -100. :) Good, good. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×