Skocz do zawartości
paradox

MW Zdewastowane Przez Hacki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanów COD .

Pisze ten temat gdyż jestem załamany. Od kilku dni granie w ta wspaniałą grę na PS3 stało się niemożliwe z powodu nagłego wylewu OSZUSTÓW na serwerach !!!

Gram w ta grę od dnia premiery po dziś dzień i czegoś takiego jeszcze nie widziałem !!!! Wallhacki , ilimited ammo, blokowanie killstreakow , stale radary czy puszczanie nuka kiedy się chce bez wymaganej serii ofiar i wiele innych cheatow , to już CODZIENNOŚĆ . Nie ma praktycznie dnia żeby nie trafić na takie rzeczy.

Kurwa na PC-ach takie rzeczy to norma , ale na PS3 ????? Nikt z tym nic nie robi , żadnych banów , zabezpieczeń, kompletnie kurwa nicc!!!!

Teraz pyt czy ktoś ma jakieś bliższe info w tym temacie , i czy coś się ma zmienić w tej kwestii? bo jeśli nie to najlepsza gra FPS jaka miałem pójdzie do żyda.

Pozdro dla prawdziwych graczy .

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim cudem CHEATY w multi na ps3? Po dluzszej grze na pc w gry fps na multi zwatpilem w sens grania na pc i przenioslem sie na PS3 i bylem pewny ze tutaj takie rzeczy nie maja miejsca.

Moze ktos wyjasnic w jaki sposob znalazly sie tutaj cheaty? Czy to jednak chodzi o uzywanie bugow gry? Jesli to tylko bugi gry to wina producentow ale jesli to wallhacki itp to zwatpilem w granie w multi na dobre.

Niech ktos kto ma jakas wiedze w tym temacie napisze czy WALLHACKI AIMBOTY itp sa rowniez na ps3 jak narazie nie spotkalem sie z jakims 'wyrozniajacym sie" cheaterem w ps3 wiec nadal mam nadzieje ze ps3 to czysta gra od chiterow. Co do bugow to zawsze takowe beda i gdy nie beda naprawiane wraz z patchem to nagminnie beda uzywane przez graczy w celu latwego zwyciestwa nad rywalami.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Gra została jak to słusznie napisał twórca tematu- zdewastowana. Infinity Ward zdaje się nie zauważać problemu, albo po prostu nie są w stanie nic z tym zrobić.

http://www.warpzoned.com/?p=779

Wyrazy współczucia dla grających. :(

Gra umarła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co , dokładnie dzieje się teraz na serwerach MW2 można zobaczyć tu:

http://www.youtube.com/user/iLobbyModz

Ja po prostu jestem zszokowany ze dopuszczono do takiej sytuacji. Teraz pytanie co mi dało kupowanie przez 4 lata ,oryginalnych gier na PS3 ??? Producenci maja nas w dupie i tyle , dla nich liczy się tylko hajs .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tylko czekac az sie przeniesie na inne gry ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też z hackowali konto i poszło się całę granie przez rok, czyli od początku kiedy mam PS3. Z moje strony pytanie czy da się ten proces cofnąć... Może to Infinity Ward dopuściło do tego precedensu, żeby skłonić do kupienia BO...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CoD4 tez 90% serwerow to teraz hyperspeed + infinite noobtube/RPG... Ale tak to jest jak do zhackowania gry potrzeba jedynie R:FoM i podmienionego save'a. BO wbrew pozorom tez nie jest wolne od hackow, wystarczy spojrzec na czolowe miejsca w rankingach, co prawda narazie jeszcze nie ma przegiec na serwerach, ale ide o zaklad ze ze jak tylko wyjdzie nowy CoD i wydawca/developer zapomni o BO to i tutaj beda sie dzialy rozne "ciekawe" akcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzękujcie hackerom, którzy udostępnili w internecie master key PS3. ;)

Mam nadzieję, że banhammer PSN wkrótce wystartuje i wypleni to dziadostwo z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzękujcie hackerom, którzy udostępnili w internecie master key PS3. ;)

Mam nadzieję, że banhammer PSN wkrótce wystartuje i wypleni to dziadostwo z sieci.

To nie ma nic wspolnego ze zlamaniem PS3, hack'i w CoDach sa juz od daaaaawna, tylko zazwyczaj byly to promode'y/prestige hacki/challenge lobby, to co sie teraz wyprawia na serwerach tez bylo juz jakies pol roku temu, tylko nie na taka skale.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie zagrywki niszczą życie prawdziwych fanów gier sieciowych.

Wszystko przez ten dziadowski klucz, precz z piractwem, przecz z failoverflow!

Edytowane przez DragonSoul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być związane z tym hackiem, mi osobiście wydaje się że to jest to.

Wczesniej nieliczni mieli dostęp do tego, teraz praktycznie każdy może sobie zmodyfikować grę i robić co mu się żywnie podoba. GT5 też już "ulepszają".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś to powinien być BAN na 48h, kolejny cheat i BAN dożywotni <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w momencie gdy ludzie Koticka weszli do siedziby Infinity Ward i wywalili z niej część pracowników MW2 miało pod górkę. Szumnie zapowiadane patche wzięły w łeb, jedynie udało się ukończyć DLC i dać ostatni raz zarobić Activision na MW2. Wtedy to jeszcze grałem, aż do końca wakacji. Niestety za dzisiejszą sytuację na serwerach MW2 odpowiada Activision, które po prostu skasowało tą grę już jakiś czas temu. Zero wsparcia to i raj dla hakerów. Wystarczy, że ktoś napisał programik czy dał sposób na Utube i mamy to co mamy.

Szkoda, faktycznie MW2 to był najlepszy FPS na PS3(płynność, mnogość opcji itp). Ale po upadku IW wsparcie dla produktu się skończyło i finał znamy wszyscy. Smutne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu wszedłem do gry Vacant. Po chwili wskoczył mi napis "God mode enabled", a następnie odblokowało mi wszystkie dodatki do broni i odznaki. W sumie to mi wszystko jedno, bo nie gram dla odznak (rok grania i w dalszym ciągu 70 level bez żadnego prestiżu), ale pierwszy raz mi się to zdarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 R.I.P. Nawet nie ma po co odpalać multi. Activision ma oczywiście wszystko w d. ważne, że $$$ się zgadza. W końcu gra już się sprzedała, więc nie ma się po co wysilać. I to zawsze dobry powód, aby odnowić dyskusję o abonamencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, cheaty w mw2 juz sie zaczely miesiac przed premiera black opsa, wtedy trafilem raz na kolesia z wallhackiem. a po tygodniu na serva przerobionego, i mi w statystykach pokrecil :/

jak juz ktos mowil, z black opsem to samo bedzie za rok, wyjdzie nowa czesc, wszyscy kupia nowa, tworcy nie beda sie interesowac i odstawia w kat hakerom :(

szkoda niestety ze danie bana na konto psn nic nie da, bo to wytarczy sobie nowe zrobic. a zablokowanie ps3 ( chodzi mi o takie ze wirus, ze sony blokuje im konsole na stale ) ale tego raczej nie moga zrobic, ale gdyby banowali ip ps3 ze by nie mogli nic w necie robic ( nie znam sie za abrdzo na tym, wiec pisze troche noobskim jezykiem ; P ) i by wtedy nie wpuszczali zadnych hackow :)

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ja sie nie znam tak do konca, ale...

Jako ze jestem posiadaczem PS3 i dwóch xboxów, to moge sie wypowiedziec jak to sie robi na Xbox Live [gdyz od COD4 do Black Opsa gralem na Xboxie] - w dniu premiery Modern Warfare 2 polowa moich znajomych dostała bana na konsole... w tym takze moj jeden Xkloc, na ktorym gra moj brat. wystarczylo podpiac go w dniu premiery, dzien czy tydzien po... od razu byl BAN i niewazne czy stworzyles sobie nowe konto - nara. oczywiscie wielu znaomych kupilo nowego xboxa - jest tanszy... i mysle, ze sony powinno zaczac dziala i BAN na konsole dla cheaterów z miejsca...

...osobiscie taka k**we bym dusił az by zdechł...

Edytowane przez ManiekBrzechwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"you got fucking owned"

Czerwony napis tej treści mam teraz na dole, tam gdzie idą statystyki - miejsca w kategoriach: "score" i "kill",

i jeszcze przez chwile miałem dopisany "tag" klanu "COUNT" (o ile dobrze pamiętam, skasowałem go od razu).

Żadnych broni, itd.. mi nie odblokowało, tylko zastanawiam się o co chodzi z tym czerwonym napisem, co mam teraz zrobić,

co jeśli teraz to ja coś rozsiewam teraz :verymad:

Miałem plan przetrzymać COD MW2 do premiery KIllzone 3 i sprzedać, ale teraz to chyba ceny COD'a polecą na ryj.

W ogóle gry do dupy dziś były, najpierw trafiłem na samych camperów a potem dwóch debili zabawiających się kodami.

Wszystko przez silnik od ID, już z q1, można było robić co się chciało - wystarczyło wejść w "config"

tutaj jest podobnie nie ma serwerów to jeden z grających hostuję grę czyli może z grą zrobić co chce.

Mam nadzieję, ze w Killzone 3 będą tylko "betonowe" serwery firmowe i nikt nie będzie psuł zabawy,

bo nikt nie będzie miał dostępu do ustawień gry sieciowej.

Edytowane przez wdehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam jakim prawem tacy frajerzy jeszcze mogą grać online??? Śmieją się sony w twarz, IW i opluwają innych prawdziwych graczy. mało tego! typ bezczelnie zbiera kasę na nową konsolę bo stara mu zdechła po to aby móc stawiać nowe shackowane lobby. Jak widąć chętnych nei brakuje w komentarzach, to jest straszne. Czy nadchodzi koniec mp gamingu dla ps3??

Sony powinno masowo walić dożywotnio bany na konsolę. Zbanowali by jakąś dużą liczbę, poszłaby fama i może by się ludzie trochę uspokoili. jednym słowem załamka. Ciekawe kiedy to dopadnie black ops?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dopadło tez mnie .............. Kurde ale jestem mega wk#######y bo dosłownie we wtorek zakupiłem do tej gry drugi map pack i już myślałem że to przez ten pack.

Ja na dole strony mam odnośnik na stronę www.silsil.nl konto zostało mi zhakowane i odblokowane wszystko :/ rok grania poszedł w pizdu................

Teraz pytanie czy takie ofiary jak my mogą się czegoś obawiać ze strony twórców gry czy Sony jak już pójdą po rozum do głowy i zaczną rozdawać gratisy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać więc zamieszcze ten post tutaj a raczej zdjecie

Prawdopodobnie fake albo raczej napewno

call-of-duty-modern-warfare-3_0.jpg

http://www.gamezilla...st-w-fazie-alfa

Ciekawe , ale moim zdaniem to fake i to przez duże F . Od czasu kiedy złamali PS3 goście zaczynają wyprawiać cuda z ta konsola , wiec jeśli nie zobaczę prawdziwego gameplaya to w nic już nie uwierze .

Ja się pytam jakim prawem tacy frajerzy jeszcze mogą grać online??? Śmieją się sony w twarz, IW i opluwają innych prawdziwych graczy. mało tego! typ bezczelnie zbiera kasę na nową konsolę bo stara mu zdechła po to aby móc stawiać nowe shackowane lobby. Jak widąć chętnych nei brakuje w komentarzach, to jest straszne. Czy nadchodzi koniec mp gamingu dla ps3??

Sony powinno masowo walić dożywotnio bany na konsolę. Zbanowali by jakąś dużą liczbę, poszłaby fama i może by się ludzie trochę uspokoili. jednym słowem załamka. Ciekawe kiedy to dopadnie black ops?

Z BO to tylko kwestia czasu. Przecież ta gra to prawie to samo co MW2 i multi jest zrobiony przez tych samych ludzi wiec jak na moje oko to już są cheaty ,tylko goście jeszcze sie nie wychylają bo by się zbyt duża burza rozpętała .

Jednym słowem przejebane.........

Edytowane przez paradox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×