Skocz do zawartości
paradox

MW Zdewastowane Przez Hacki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę takie coś to normalnie mi się robi żal, ludzi, których bawi takie coś.

Szczęście w nieszczęściu, że to się pojawiło dopiero teraz - ponad rok po premierze gry.

Ja miałem szczęście i przez ponad pół roku grałem w normalnych warunkach, ale jeżeli ktoś dopiero teraz kupił grę no to szczerzę współczuję, bo multi tam jest(było) świetne, a teraz to już nawet nie ma po co wchodzić na serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadzacie... nie wiem,jak to jest u Was,ale mnie łączy zazwyczaj do normalnych serwerów. shack'owane się zdarzają,ale wychodzę po prostu . straciłem raz kamuflaże i dodatki,więc wolę nie grać na takich.fakt,wkurza,ale co za problem wyjść?

co do challenge lobby - byłem, "zdobyłem" wszystko (8 prestiżów zrobiłem sam,9 poprzez CL) i nie widzę w tym nic złego. jeżeli gra się dobrze,to ok,ale jeśli ktoś ma 10 prestiż i nic nie umie,to coś nie tak; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko spotkam taka dziwe, która będzie jakieś takie akcje odwalać w BO to od razu zgłaszam takiego barana do Sony. To chyba jedyne co sami możemy robić. Jak tylko coś powiedzą, że są jakieś WH itp. w Black Opsie to oglądam wszystkie killcamy po moich dedach.

Nie rozumiem ludzi, którzy to, że nie umieją grać online i dostają w dupe w każdym meczu rekompensują sobie to takimi hakami. Trzeba mieć nadzieję, że jakiś następny update Sony coś z tym zrobi. Może nawet zajmować 20gb. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 funciakow za dodatkowe informacje jak tez sie "dobrze bawic"...? zastanawiam sie czy wielu pajaców znalazlo sie i dołaczylo do zabawy w latanie w powietrzu i strzelanie z podwojnego granatnika [tak poza tym smiesznie wyglada przeladowywanie na cztery rece:)... zastanawiam sie ile w takie cos mozna sie bawic? dla mnie znudziloby sie po godzinie... co z tego ze zrobie wszystkie challenge w lipny sposob... nikt za to nie płaci, nawet nie ma trofeow... porażka jak UJ z tymi ludzmi, zepsuc gre sobie samemu i tysiacom innych.... bezsens...

...i pomyslec ze 3 dni temu chcialem kupic od kolezki MW2 zeby zaczac grac od nowa... a on odmowil "bo to prezent na urodziny jest...:P"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa, nie wiedzialem ze takie rzeczy moga dziac sie na ps3 ;/

Edytowane przez bili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sprzedałem wczoraj MW2, po tym jak ją kupiłem we wtorek.

Tragedia. A ci ludzie z komentarzy na YT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj WM i podczas godzinnej zabawy trafiłem tylko na jeden zhackowany serwer (jak tylko się zorientowałem, że coś nie teges od razu z niego wyszedłem) - zapodana była nieskończona amunicja i kiedy ludzie się zorientowali, zaczęli latać i naparzac z rpg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pożyczyłem MW2 od kolegi i trafiłem tylko raz na shackowany server - koleś odblokował mi prestige i wszystkie challenge ^_^, ale i tak nie gram dla tego tylko dla dobrej zabawy więc nie mam nic przeciwko 70 lvl po jednym meczyku :) A tak to spokój na serverach, zero lagów, jak się gra z głową to nawet nie wku*wiają killstreaki. Ja dziś jadę po swoją kopię i sobie trochę odpocznę od BO, bo dziś zagrałem meczyk wynki:31-9, zero lagów to lubię :)

Więc bez paniki, jak wejdziecie na hack server to zawsze możecie wyjść i nie ma problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle czasu gram w MW2 i osobiście nigdy na coś takiego nie trafiłem tak że jestem bardzo zaskoczony:|

ale skoro to będzie tak rosło w siłę pozostaje tylko czekać na Crysis 2 i Killzone 3 bo w Balck ops (według mojej opinni) nie da sie grać w Mp jak dla mnie jest straszne drewno

a tutaj czytałem że dużo ludzi narzeka na Infinity Word w tym że IW już nie ma, tak że wydaje mi sie że IW trzymało to za łep puki istnieli a teraz gdy sie rozpadło niestety skończyły sie aktualizacje i nie ma kto naprawdę o to dbać i przez to hacki rosną w siłe, kiedy ost sie spotkaliście z aktualizacją MW2? Bo ja właśnie miałem półroczną przerwę i troszkę moje zdziwienie było to że nie było żadnej aktualizacjipo odpaleniu po takiej przerwie

Edytowane przez sebinHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety chujenka, wczoraj również wchodzę w search & destroy i co dupa, po chwili wszystkie bronie odblokowane i lv mam 55! O kant dupy to rozbić, cały czar z grania prysł! Tylko tak dalej a juz nie kupię żadnej gry z serii COD. Mam nadzieje tylko że na innych grach takie jaja nie będą się działy, bo wtedy chyba trzeba będzie sprzedać ps3 i wrócić z powrotem na pc, bo co za sens trzymać konsolę, skoro takie cyrki dzieją się jak na PC? Nie po to wywaliłem 1500tysiaka z grami żeby mieć taki syf jak na PC. Dlaczego takim gnojom, co puszczają te haki do życia w sieci nie dają dożywotniego BANA? Dla mnie ta gra sie już skończyła, dzisiaj ląduje na Allegro!

P.S. Do admina, sorki za założenie podobnego tematu, troszkę w tym tyg. zmęczenie dało po pracy znać i nie miałem siły szukać czy jest podobny temat, w sumie nawet z forum nie do końca się jeszcze obeznałem.

Edytowane przez xpingus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że gierkę już dawno sprzedałem ok.gif i ten fakt, że mw2 została zdewastowana przez hacki jakoś mnie nie dziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem mw2 przed chwilą. byłem w 4 meczach,z czego 3 shack'owane...czyżby nadeszła pora na xbox'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem mw2 przed chwilą. byłem w 4 meczach,z czego 3 shack'owane...czyżby nadeszła pora na xbox'a?

I placic za to zeby grac online? Chyba nadeszla pora na Killzone 3. W ogole jakies olewcze podejscie u dwoch najwiekszych rywali czyli BC2 i MW2 (czy teraz BO). Dice nas olewa, activision to samo. Nikt nie rusza palcem na sypiace sie serwery czy hacki w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120/12= 10 zł miesięcznie. spoko,nie zbiednieję. na x'ie przynajmniej nie ma takich cyrków. jeśli sony tego nie naprawi to ja to serdecznie pierdolę.

teraz w mw2 jeszcze pisze mi : "macix_PL ,get your own hacks at www.silsil.nl/mw2 " w tym polu gdzie pokazuje np.kto co teraz robi (np. ktośtam is playing tdm gdzieśtam ) nie no,fajnie...

Edytowane przez macix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny słuszny fps BC2 panowie ja się nie spotkałem póki co z żadnymi kodami a mam już trochę przegrane co do mw2 platyne zrobiłem i grę sprzedałem bo tak jak wszyscy mówią gra niestety nie grywalna dla porządnych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XBOXie te hacki są również i nic z tym nie robią przynajmniej większość filmików z hackowanymi lobby pochodzi z XBOXa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są,ale nie tak jak na ps3. tzn.nie podłącza do shackowanego lobby ,a na ps3 podłacza. i to głównie lobby są shackowane,a nie ,że ludzie mają rózne hacki. i tam da się normalnie grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,poza tym,ze bo jest nie grywalne,z racji,że jest do dupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem moderna 1(tak część pierwszą) i również została shackowana, w menu mam odkryte wszystkie bronie, kamuflaże dodatki do broni i zrobione wszystkie challenge, zobaczymy czy acti zrobi coś z tym problemem(marzenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,poza tym,ze bo jest nie grywalne,z racji,że jest do dupy :D

To, ze wg. Ciebie jest do dupy to nie znaczy, że takie jest. Wg mnie ma trochę usprawnień względem mw2 jak np. to, że killstreak nie nabija killstreaka itp. Mnie się osobiście lepiej gra w BO bo wszystkie małpy, które grały z tubami i rpg w Mw2 nie potrafią się odnaleźć w Black Opsie. Też najpierw mi się nie podobało BO, ale po paru h dotarło do mnie jaki kawał roboty Treyarch odwaliło w sensie gameplayu. Bo migracje hosta i rozbijanie party kiedy gra się w 3-4 osoby to druga sprawa, która trochę psuje wrażenia z gry, ale to w sensie wygody gry a nie samego gameplayu.

Ale to temat nie na porównania mw2 i BO. ;) Ja tylko mam nadzieję, że Sony szybko to jakoś załata. Może jakaś nowa aktualizacja załatwi sprawę, że te haki np. działają na 3.55, ale na nowym obojętnie jakim nawet na 3.56 nie, bo nie będą mogli wejść do netu i będzie po sprawi. Ja mam tylko nadzieję, że BO i nadchodzącego Kz3 już to nie dotknie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest do dupy z racji,że mając wolniejszy internet nie ma się żadnych szans. mam normalny internet,nic nie laguje,nie zamula,ale gdy idzie koleś przede mną i zaczynam strzelać,on się jak gdyby nigdy nic odwraca i mnie zabija - coś jest nie tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest do dupy z racji,że mając wolniejszy internet nie ma się żadnych szans. mam normalny internet,nic nie laguje,nie zamula,ale gdy idzie koleś przede mną i zaczynam strzelać,on się jak gdyby nigdy nic odwraca i mnie zabija - coś jest nie tak ;)

to sie nazywa brak skilla :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sony nie kiwnie palcem, bo w interesie jest aby ludzie zakupili nowego exclusiva czyli Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest do dupy z racji,że mając wolniejszy internet nie ma się żadnych szans. mam normalny internet,nic nie laguje,nie zamula,ale gdy idzie koleś przede mną i zaczynam strzelać,on się jak gdyby nigdy nic odwraca i mnie zabija - coś jest nie tak ;)

Takie coś może odwalić tylko host, który ma dobry hedset i słyszy, że za nim drepczesz czyli sytuacja 1 na 1000.

A i jeszcze jedno, polecam strzelać od razu jak się kogoś zauważy a nie biegać za nim przez pół godziny, żeby zdążył usłyszeć i się odwrócić. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×