Skocz do zawartości
paradox

MW Zdewastowane Przez Hacki

Rekomendowane odpowiedzi

Tego się obawiałem, moje przypuszczenia okazują się prawdą, mam tylko nadzieje że nie rozpleni się to na inne kolejne gry i że SONY szybko zareaguję by rozwiązać ten problem i zabezpieczyć kolejny produkcje przed cheatrami!

Dla wielu fanów gier sieciowych to bolesny cios, powinniśmy zbojkotować całe to failoverflow i GeoHotz'a :angry: mam nadzieje że dobiorą im się do dupy i srogo za to zapłacą !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeoHot'owi nic za to nie grozi ,więc... a czy sony temu zaradzi? oby...

w mw1 jest podobnie... dzisiaj grę dostałem a mam już 9 prestiż po 2h grania... jak? wwaliło do lobby gdzie wszystko odblokowało . po skończeniu gry wyłączyłem konsolę a po ponownym włączeniu i odpaleniu mw1 miałem 9 presitż... no cóż ,ładnie wygląda złoty kamuflaż na kałachu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze powstanie cos, ala PunkBaster, ktory by banowal konta na ktorych wykryto uzywanie cheatow. Za pewne oszusci beda zakladac nowe, ale ile mozna ? Jak straca z 2 konta to pewnie sie im odechce oszukiwac :) Co do tego, ze dzieje sie tak jak na PCtach, to sie nie zgodze. Gralem dosc sporo w takie gry jak CS 1.6/Source, COD 4 TF 2 i nie widzialem zbyt wielu cheaterow, a na nie pewno takich jak widzialem na PSP i DS'ie, ktorzy manipuluja cala rozgrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC-tach to istna plaga, grałem w CS'a prawie 5 lat, w inne gry sieciowe również - w każdej aim, wh i inne skrypty to porządek dzienny, miedzy innymi to był jeden z powodów do przesiadki na konsole :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już w sumie w jakiego coda pograć na ps3 xd 4 i 6 zniszczone przez cheaty, a 5 i 7 po multi to taki crap, że szkoda gadać.

DragonSoul>ja teraz zacząłem w 6 na pc grać i przez 8 godzin gry 0 cheaterów. Heh a ja tak samo kupiłem konsolę, żeby mięc spokój od cheatów.

Edytowane przez koosa58362

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja właśnie zrezygnowałem z pc.. chodź na konsoli sony grałem od 7 roku życia, ale bywało tak ze grywałem na kompie i na konsoli, na kompie zraziło mnie to ze kto miał lepszy sprzęt ten był bogiem (fpesiarz) no i te cheaty... no i tylko ps3 wydawało mi sie konsola gdzie wszyscy sa z równymi szansami, no widocznie do czasu, mam nadzieje że tylko i wyłącznie w tym przypadku

no nic chyba pozostaje mi tylko sprzedania MW2 i czekać na crysis 2 i killzone 3

mam black ops ale po włączeniu multi po 5 min to wyłączyłem i nie mam zamiaru włączać już nigdy więcej

ale dodam jeszcze ze gram tyle czasu mw2 i nie spotkałem chetow badz może nie poznałem, ale grywam tylko na trybie hardcore może to coś ma do tego

Edytowane przez sebinHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,na hardcore'ze nie opłaca się cheaterom grać,dlatego się nie spotkałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kilka razy na hardcore spotkałem tych pieprzonych baranów, nie ma na nich reguły :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yooo prosze ..... kolega ze szkoly...az sie zdzwilem ...... co za czasy.....:((((

http://img94.imagesh.../img0069ww.jpg/

jeżeli by ktoś nie wiedział ocb.... chodzi o ten napis... nie można normalnie go wstawiac czy też edytowac bez bawienia się w systemie ps3 ....czyli HACK :(((

Edytowane przez franek80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam specjalnie nic przeciwko "cheat'owaniu" do momentu gdy ktoś nie hakuje ludziom profili, statystyk itd. - bo to już jest ogromne przegięcie. Zobaczycie, że ludziom się to znudzi - bo jaka to frajda z gry ? Żadna !!! :whistling: Jedyny plus ingerencji w rozgrywkę to to, że czasami można trafić na fajne mody - np. ostatnio trafiłem na zombie mod :turned: Tak czy inaczej dobrze by było gdyby Sony coś z tym zrobiło.

Edytowane przez MasterHamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam specjalnie nic przeciwko "cheat'owaniu" do momentu gdy ktoś nie hakuje ludziom profili, statystyk itd. - bo to już jest ogromne przegięcie. Zobaczycie, że ludziom się to znudzi - bo jaka to frajda z gry ? Żadna !!! :whistling: Jedyny plus ingerencji w rozgrywkę to to, że czasami można trafić na fajne mody - np. ostatnio trafiłem na zombie mod :turned: Tak czy inaczej dobrze by było gdyby Sony coś z tym zrobiło.

oj uwierz mi, że ludziom nie znudzi sie cheatowanie nigdy.. CS jest już przeszło 10 lat na rynku i jakos do tej pory ludzie czitują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złamany klucz PS3, kluczem. Ale chamstwo niektórych nie zna granic. Mogę strzelać, że 100% tych co używają hacków, to są dzieci które inaczej grać nie umieją. Mogę tylko współczuć tym co grają w MW2, i właśnie stracili dosyć fajne multi. Ale hej, nie martwcie się, jest jeszcze sporo fajnych gier z dobrym multi(np. Bad Company 2) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na filmik i czytajac komenty,to nie tylko my mamy problem z cziterami:P(wersja na xboxa)

Ale u nas naszczęście to nie dotarło do Black Opsa;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie dotarlo do Black Ops'a. Kwestia czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam specjalnie nic przeciwko "cheat'owaniu" do momentu gdy ktoś nie hakuje ludziom profili, statystyk itd. - bo to już jest ogromne przegięcie. Zobaczycie, że ludziom się to znudzi - bo jaka to frajda z gry ? Żadna !!! :whistling: Jedyny plus ingerencji w rozgrywkę to to, że czasami można trafić na fajne mody - np. ostatnio trafiłem na zombie mod :turned: Tak czy inaczej dobrze by było gdyby Sony coś z tym zrobiło.

Oj wątpię,żeby Sony coś z tym zrobiło. Nawet nie wiem czy mogą coś z tym zrobić prędzej Activision zrobi coś z serwerami. Jakiś anty-cheat, chociaż nie wiem czy takie coś na PS3 istnieje.

PS. W Battlefield'dzie nie ma takich problemów, więc nie wiem jaki to ból, ale współczuje wam. wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema ...ale teraz uważaj ...dzięki temu ze złamali ps3 ....mogą zrobić z każdą gra co chcą .....:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego, ze zlamali ps3 na xboxie tez cheatuja w MW2. To nie ma nic wspolnego ze zlamaniem ps3. Xbox ma tylko naped przerobiony a jak widac na powyzszym filmie tez sa cheaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zbytnio odbiegać od tematu ale czy posiadacie informacje by takie cuda działy się w innych grach takich jak killzone 2 lub heh nie mam pomysły xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi o tym nie wiadomo. Ktos tam cos wspominal o U2 i GT5 ale nie wiem czy to prawda, nie gram w te gry online. W BC2 spokoj z czitami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki trzeba zacząć stawiać swoje servery i miedzy sobą ciupać jak najwięcej;):ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki trzeba zacząć stawiać swoje servery i miedzy sobą ciupać jak najwięcej;):ok:

czyli mam rozrumiec ze mozna postawic prywatny serwer na HASLO tak zeby zadne "czity " nie w chodzili ? MW2 zamowilem w piatek wiec jeszcze tak jej nie ogarniam jesli tak to chetnie pogram.zapraszam yes.gifPSN: niegrzcznyPL

Jak przeczytalem newsa na temat z hakowanych serwerach na ps3site to az sie zagotowalemsad.gif

PS xboxa tez to dotyka http://xboxforum.pl/...-4-a-81347.html

cytat : jak komus sie nie chce wchodzic)

Witam !

Problem polega na tym:

jak codziennie wszedlem na multiplayer cod4: modern warfare miałem 40 range.

wszedłem na serwer na którym szybciej sie biegało i naboje sie same odnawiały.

Kiedy wyszedłem z gry z 40 rangi spadła mi do 1 ale najgorsze jest to ze nie moge grac gdy prubuje włąćzyć team deatchmatch jest napisane do odblokowania potrzebna jest 1 ranga ;/

Dzwoniłem do microsoftu "Proszę pana dzieję się to bardzo często są to serwery które użytkownicy modyfikują nie legalnie, bardzo chciałbym panu pomoc lecz niestety nie możemy nic zabardzo z tym zrobić wszystkie zapisy z MP przechowywane są w Activision"

Activision nie ma polskich linii jest jakis inny sposob niż kontakt z nimi i czy wogólę by mi pomogli ?

Xbox'a mam nie przerobionego Cod4 jest oryginalny.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wiele osób również mogę zgłosić problem. Przed wczoraj kończąc grę miałem level 27. Uruchomiłem grę wczoraj i level wyniósł 70. Po kilku rozgrywkach spostrzegłem, że wszystkie osiągnięcia i bronie są odblokowane, domyśliłem się, że coś jest nie tak, Oprócz tego od czasu do czasu w niektórych rozgrywkach można było wykonywać kilometrowe skoki oraz biegać z prędkością sportowego samochodu. Myślałem, że to chwilowy błąd, ale grając dziś moja ranga dalej wynosi 70 ;/ Czy jest jakiś ratunek na to oprócz Prywatnych serwerów o których wspomina sebinHo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×