Skocz do zawartości
paradox

MW Zdewastowane Przez Hacki

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Sony nie kiwnie palcem, bo w interesie jest aby ludzie zakupili nowego exclusiva czyli Killzone 3.

I tak tez zrobie z bananem na ryju. BF i jego problemy pojda w odstawke. Oby GG nie zawiodlo jak ich koledzy po fachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa brak skilla :whistling:

www.youtube.com/macix12 i nie mów mi,że to jest brak skill'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem PCtowym, i zauwarzyłem że takie cuda to najczęściej groud war albo team deathmatch.

Jeżeli na konsolach nawyki z gier są takie same jak na pc, to polecam grać w trybach Hardcore, tak takie coś to rzadkość (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam całkowitej ale zdaje mi się że BO też powoli zostaje hackowane, raz koleś zkosił mnie z jakiś 20m i ostatnio grałem ze znajomym. Nie wiem jak ale włączył jakiś tryb gdzie paczka spadała po jenym killu a pieski były po 3 do tego każdy miał złoto L(coś tam - snajperke) i kiedy używałem biegu poruszałem się z prędkością odżutowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie ^^ Ciekawe czy jakoś zareaguje Acti jeśli rzeczywiście pojawią się hacki w BO :) Bo w sumie struktura BO i MW2 jest identyczna. Jednak w MW2 na normalnych serwach z normalnymi ludzmi gra się świetnie. Nie ma tłoku na serwach, spokój, dobre połączenie :) Dziś jakiś koleś odblokował całemu lobby 10 prestiż ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co te nerwy? weźcie wyluzujcie;) to nie jest wina sony ale IW a że IW ni8e istnieje wiec nie polecą głowy za to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała nadzieje w fps'ach z dedykowanymi serwerami. W CoDach jest chuxxia bo za hosta robi gracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina IW ? Chyba chciałeś powiedzieć sony, to oni nie dopilnowali zabezpieczeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina IW ? Chyba chciałeś powiedzieć sony, to oni nie dopilnowali zabezpieczeń...

Ani wina sony, ani iw - wina debili, którym frajdę sprawia psucie innym zabawy.

GeoHot otworzył puszkę Pandory i teraz są tego efekty; im szybciej sony weźmie się za banowanie przerobionych konsol tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych modyfikacji w MW2 nie potrzeba, żadnych hakerskich sztuczek. To już było od samej premiery gry, tylko było ukrywane przez pewien kręg osób. Gdy owy program dostał się do internetu to teraz każdy może go sobie legalnie pobrać wgrać na pendrvie i cieszyć się oszukiwaniem. Niestety, ale tak jest. A banowanie? hmm w przypadku Xboksa to był złamany napęd, a w PS3 cały rdzeń konsoli, przez co zapewne będzie można się samemu odbanować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goro55

Ale co ma sony do tego? MW2 nie jest produktem sony tylko IW a że IW sie rozsypało bo activision to ciule

jak by takie miejsce było w KZ to wtedy możesz osądzać sony a tak to sony nie ma nic do tego.

Jak są cheaty na pc to jest wina Microsoft?

Edytowane przez sebinHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani wina sony, ani iw - wina debili, którym frajdę sprawia psucie innym zabawy.

GeoHot otworzył puszkę Pandory i teraz są tego efekty; im szybciej sony weźmie się za banowanie przerobionych konsol tym lepiej.

Święta racja, nie wiem po co mu było to złamani Playaka ale mam nadzieje że nie będzie tak jak z PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebinHo, no to czyja jest wina? grałem ponad rok w MW2 na Xboksie 360 od premiery i nigdy w życiu się nie spotkałem z takimi oszustwami. Kupując grę tydzień temu na PS3 spotykam to co drugi mecz, a czasem pięć razy z rzędu. To po czyjej wina leży stronie ? Bo na konsoli Microsoftu nie ma takiego problemu :)

Wychodzi, że Sony coś przeoczyło.

PS: Przed momentem grałem: http://www.youtube.com/watch?v=pCsR4DMURIY ehh

Edytowane przez goro55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Ale jakos w innych grach tego nie ma, a to przeciez ta sama zhackowana konsola... Nie od dzis wiadomo ze kod CoD'ow jest banalny do zhackowania, a teraz gdy IW jest w rozsypce i nikt nie pilnuje gry to tym bardziej hackerzy maja otwarte pole do popisu. Jesli Sony gdzies daje ciala to w tym ze sie tylko biernie przyglada, a taki M$ jak bedzie trzeba to i 10MLN konsol zbanuje, a malo tego jak ktos trafi na zhackowany serwer i bardzo mocno chce to moze nawet odzystakc stare statystyki (i wlasnie m.in. za cos takiego placi sie abonament za XBL i dlatego jest on lepszy do grania online, PSN jest za darmo dlatego tez nie oferuje NIC, ale to tak na marginesie ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebinHo, no to czyja jest wina? grałem ponad rok w MW2 na Xboksie 360 od premiery i nigdy w życiu się nie spotkałem z takimi oszustwami. Kupując grę tydzień temu na PS3 spotykam to co drugi mecz, a czasem pięć razy z rzędu. To po czyjej wina leży stronie ? Bo na konsoli Microsoftu nie ma takiego problemu :)

Wychodzi, że Sony coś przeoczyło.

PS: Przed momentem grałem: http://www.youtube.com/watch?v=pCsR4DMURIY ehh

@UP:

Ale jakos w innych grach tego nie ma, a to przeciez ta sama zhackowana konsola... Nie od dzis wiadomo ze kod CoD'ow jest banalny do zhackowania, a teraz gdy IW jest w rozsypce i nikt nie pilnuje gry to tym bardziej hackerzy maja otwarte pole do popisu. Jesli Sony gdzies daje ciala to w tym ze sie tylko biernie przyglada, a taki M$ jak bedzie trzeba to i 10MLN konsol zbanuje, a malo tego jak ktos trafi na zhackowany serwer i bardzo mocno chce to moze nawet odzystakc stare statystyki (i wlasnie m.in. za cos takiego placi sie abonament za XBL i dlatego jest on lepszy do grania online, PSN jest za darmo dlatego tez nie oferuje NIC, ale to tak na marginesie ;)).

Problem z Codami jest taki, że nie ma serwerów dedykowanych tylko hostują gracze i mogą wpływać na zasady gry. Dopóki nie wprowadzą nic nie pomoże, dzieje to się na 360 i ps3. Nawet w black ops, choć przyznaję że treyach podejmuje działanie przeciwko takim anomalią, a IW nie, gdyż nie są na to przygotowani. Oczywiście IW zgania na Sony w tym artykule:

http://www.maxconsole.net/content.php?44079-IW-admit-MW2-and-CoD-hacks-but-blame-PS3-s-lack-of-security

Na x360 także są oszuści. Oni mają jtaga my jailbreak. Na forum cod`a można przeczytać jak pseudo polscy gracze oszukują w black ops, nawet nagrał ktoś filmik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z Codami jest taki, że nie ma serwerów dedykowanych tylko hostują gracze i mogą wpływać na zasady gry. Dopóki nie wprowadzą nic nie pomoże, dzieje to się na 360 i ps3. Nawet w black ops, choć przyznaję że treyach podejmuje działanie przeciwko takim anomalią, a IW nie, gdyż nie są na to przygotowani. Oczywiście IW zgania na Sony w tym artykule:

http://www.maxconsol...ack-of-security

Na x360 także są oszuści. Oni mają jtaga my jailbreak. Na forum cod`a można przeczytać jak pseudo polscy gracze oszukują w black ops, nawet nagrał ktoś filmik:

To raczej Polak nagrał jakiegoś kolesia z UK :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystepuja tam polskie xsywki :(

http://www.callofdut...p?f=70&t=384349

Tam na forum koles sypie tagami ale na filmiku jest tylko 1 osoba którą można podciągnąć pod pl oprócz nagrywającego.

Który nie wymienia się jako oszusta. on ma tag klanowy CEX.

Zreszta kazdy moze sobie zrobic nick z PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goro55

Ale co ma sony do tego? MW2 nie jest produktem sony tylko IW a że IW sie rozsypało bo activision to ciule

jak by takie miejsce było w KZ to wtedy możesz osądzać sony a tak to sony nie ma nic do tego.

Jak są cheaty na pc to jest wina Microsoft?

O co wam chodzi z tym,ze IW sie rozsypalo? To,ze kilka osob poszlo do Respawn od EA,to nie znaczy,ze studio sie rozsypalo...

Przeciez zostalo jeszcze kilkadziesiat osob w IW i pewnie tworza nowego CoDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy kluczowki zawodnicy tego zespołu poszli w..... tak że IW nie ma praktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam jeszcze na stanowisko Sony, że cała sytuacja to wina IW. Wtedy można grę już sprzedać, ewentualnie używać jako podstawki pod kubek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że dość rzadko trafiam na takie serwery (po prostu jak trafiam to od razu wychodze), wróciłem do MW2 bo Black klops to dopiero porażka i gram od jakiegoś miesiąca znowu i całkiem nieźle mi sie gra (średnia cały czas rośnie :) ) co nie zmienia faktu ze IW powinno coś z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że dość rzadko trafiam na takie serwery (po prostu jak trafiam to od razu wychodze), wróciłem do MW2 bo Black klops to dopiero porażka i gram od jakiegoś miesiąca znowu i całkiem nieźle mi sie gra (średnia cały czas rośnie :) ) co nie zmienia faktu ze IW powinno coś z tym zrobić

To wejdź na Search & Destroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×