Skocz do zawartości
paradox

MW Zdewastowane Przez Hacki

Rekomendowane odpowiedzi

...jedyne do czego mialem zastrzezenia to gałgany biegajacy ze snajperkami w małych pomieszczeniach i ubijanie mnie praktycznie z biodra, tylko z delikatnym przycelowaniem [ nawet lunety do oka nie podnosil...] - albo auto aim, albo nieludzki skill...

To sie nazywa quickscope. Niesamowicie efektywne jesli ktos umie to robic, dziala jak shotgun na bliskie odleglosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to byl chaet na poczatku :P ale pogralem troche snajperka i zaczolem troche to obczajac, a teraz po prostu musze nieraz pograc w MW2 bo mi brakuje QS w black ops.

wiec ktos juz probowal grac po patchu? nadal czituja czy jednak latka wszystko naprawila? :D

jak myslicie ile potrwa obejscie nowych zabezpieczen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mi brakuje QS w black ops.

a od kiedy to nie ma qs'ów w BO ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy to nie ma qs'ów w BO ? :o

Od wtedy gdy pocisk przez pierwsze pol sekundy leci sobie gdzie chce a nie tam gdzie celujesz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem zcheatowaną rozgrywkę w domination w MW2. Była trzecia drużyna i tam wszyscy mieli 1 LVL, działy się dziwne rzeczy, ale się zbytnio nie przyglądałem, tylko spieszałem ile sił w palach.

Więc całkowity brak cheatów po patchu można włożyć między bajki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zakupem, jednak widzę że problem cheatów nie został nadal rozwiązany, czy jest sens wogóle brać się za ten tytuł z nastawieniem na multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem gdy kupiłem MW2 w grudniu 2010 roku i zainstalowałem pierwszą aktualizacje to do 24 lipca 2011 roku nie było żadnej aktualizacji z Mw2 i zdałem sobie sprawę że poprostu IW Mw2 się nie interesuje zaś gdy kupiłem Bo musiałem zainstalować aktualizacje i jak czytałem to wszystkie bugi zostały usuniente (nie które jeszcze nie)i błędy a w aktualizacja chyba niczego nie usuneła i powinni zrobić aktualizacje gdzie skasują czity i bugi bo jak zauwarzyłem że Mw2 jest zaśmiecone bugami i czitami i jeszcze coś takiego że w special opsach można dojść do fabryki w czarnobylu <object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=LDAd-VUy2t0?version=3"><param'>http://www.youtube.com/watch?v=LDAd-VUy2t0?version=3"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=LDAd-VUy2t0?version=3" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="390"></object>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatka 1.12 była w marcu 2011. Grałem parę dni temu i było ok. Żadnych cziterów nie zauważyłem. Latania czy teleportacji też nie. Jedyne co psuje rozgrywkę to wymiatacze, którzy mają staty na poziomie K/D 15:1. Tylko czy robią to uczciwie bo mają mega skilla czy korzystają z jakiś alternatywnych kontrolerów to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz to sa tez maniacy mw2, ktorzy w to graja od premiery pewnie codziennie. takze znaja mapy na wylot. a ty wlaczysz sobie gierkie powiedzmy po 2 tygodniach przerwy to automatycznie tobie nie idze ;) zreszta te osoby uzywaja tub i jedno osobowe armi i sie kampia, czesto na takich potykam siedza w jednym miejscu tuba, i zmieniaja na ta sama klase i tak caly czas az nabija atomowke :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheaterzy w mw2 znowu powrócili dzisiaj np natrafiłem na mapkę gdzie się lata a dokładniej lewituje i się "chodzi w powietrzu" , a parę dni wcześniej jak coś tam się wczytuje było wyświetlane pod mapka. ehh szkoda confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cheaterzy w mw2 znowu powrócili dzisiaj np natrafiłem na mapkę gdzie się lata a dokładniej lewituje i się "chodzi w powietrzu" , a parę dni wcześniej jak coś tam się wczytuje było wyświetlane pod mapka. ehh szkoda confused.gif

Gram od sierpnia co jakiś czas i jeszcze ani razu nie trafiłem na "latanie na mapce", raz jedyny dziwnie mapka przeskoczyła i się zmienił tryb, ale możliwe, że to był tylko jakiś błąd samej gry. Jedyne co to mi brakuje jednego patcha, na quickscoping, wystarczy opóźnić skupienie celowania do czasu pełnego obrazu w okularze. (lub wydłużyć same celowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z mw1 (oczywiscie na ps3) miałem swój 19lv, chciałem wbić 20 (juz nie moglem sie doczekac 24 na ktorym sa claymory) daje find game, deathmatch. WBijam na server i patrze a tutaj wbija mi sie SAM 55lv, all chalenge itp... Załamałem sie! teraz ta gra już nie ma dla mnie sensu ;/ czy moge jakos wrocic do poprzedniego stanu? Nadmienie też że np. jak odblokowalo mi sie p90 co celowniki do niego nie, a chalenge na te celowniki mam ukonczone ;/. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie poradzisz na to - po prostu kup sobie prestiż i wbijaj od nowa. Level 20 bardzo szybko wpadnie. Chyba że całkiem straciłeś ochotę to gry, co jest zrozumiałe. Ja ją też powoli tracę, mimo że ostatnio grało się super. Od tego tygodnia jednak znowu same cyrki są.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić prestiż? Jak? O co chodzi? : D z tego co wiem w mw1 nie ma czegoś takiego jak prestiż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MW3 to nie najlepszy FPS ja już nie gram w cod'y i wam też radzę :) skoro narzekacie na masy bugów itd ...

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PONAWIAM

Witam. Mam problem z mw1 (oczywiscie na ps3) miałem swój 19lv, chciałem wbić 20 (juz nie moglem sie doczekac 24 na ktorym sa claymory) daje find game, deathmatch. WBijam na server i patrze a tutaj wbija mi sie SAM 55lv, all chalenge itp... Załamałem sie! teraz ta gra już nie ma dla mnie sensu ;/ czy moge jakos wrocic do poprzedniego stanu? Nadmienie też że np. jak odblokowalo mi sie p90 co celowniki do niego nie, a chalenge na te celowniki mam ukonczone ;/. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, przecież parę godzin temu odpisałem na tego samego posta, na poprzedniej stronie.

A napisałem, że NIE DA się nic zrobić i żebyś wykupił sobie prestiż (Call of Duty 4 ma ich dziesięć - nie wiem skąd pomysł, że czwórka prestiży nie ma). No ale nie raczyłeś nawet odpalić grę, by sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, przecież parę godzin temu odpisałem na tego samego posta, na poprzedniej stronie.

A napisałem, że NIE DA się nic zrobić i żebyś wykupił sobie prestiż (Call of Duty 4 ma ich dziesięć - nie wiem skąd pomysł, że czwórka prestiży nie ma). No ale nie raczyłeś nawet odpalić grę, by sprawdzić.

pomysł wziął się z tego że na pc ich nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? :P Kolega napisał, że gra na PS3 - wykupienie kolejnego prestiżu to kwestia 30 sekund. Wystarczyło odpalić grę i sprawdzić, a nie pisać drugi raz to samo, do tego ignorując czyjąś radę. Nie odpisywałbym, gdybym nie miał pewności że doradzam źle.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale zbytnio nie wiem jak to zrobić ... ;/ nie mam żadnej opcji wykupienia prestiżu w grze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie żaden problem ;-) Prestiż można odblokować w Player Card - tam gdzie masz podgląd statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×