Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XIII-2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolalbym summony z X tam to rzeczywiscie byl z nich uzytek, a tak to sa byle tylko byc.....

W dziesiątce były przegięte, jeden z tych powodów, dla których FFX, to najłatwiejsza część serii. Nie chciałbym powtórki w FFXIII-2, dlatego mam nadzieję, że lepsze potworki będą bardzo trudne do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedynie nadzieję, że trochę zmienią system walki i dadzą więcej swobody.

Kolega wyżej pisał o siódemce i sobie przypomniałem ile radości sprawiało kombinowanie z materiami, a w trzynastce dobrze, że przynajmniej można było wciskać jakiś klawisz :P

Czekam z nadzieją na drugą część.

Potwierdzono rozbudowany system rozwoju postaci bez ograniczeń, takich jak w XIII. Słowem, będzie więcej swobody.

A pisząc o wciskaniu jednego klawisza przegiąłeś, oj przegiąłeś. :P No, ale jak ktoś ie potrafił wyłączyć AUTO-BATTLE, to... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskim PSS jest najnowszy angielski trailer "1080p" który potwierdza datę premiery w euro 2 luty. :smile:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Square Enix, wlasnie poinformowal o zawartosci dodatkowej, przy skladaniu preordera w poszczegolnych sklepach

GameStop®

Receive an exclusive in–game item by preordering at GameStop e/retailers

– Alternate costume for Serah, visible throughout the game

Amazon®

Omega Boss Battle

– Unique coliseum battle against boss enemy "Omega," who joins the player's party afterward

Best Buy®

Collectible Hardcover Book

FINAL FANTASY XIII –Episode i– novella, an original story that ties together the events of FINAL FANTASY XIII and FINAL FANTASY XIII–2

These preorder initiatives are for North America exclusively and may not reflect preorder content available in other territories.

FINAL FANTASY XIII–2 will be available at North American retailers for $59.99 on January 31, 2012.

Link do zrodla http://release.squar...1/10/03_01.html

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotadkowy boss Omega w Coloseum czyżby to oznaczało powrót MA z FFX?

Łapanie potworków również mogłoby być z tym związane co mnie niezmiernie cieszy. Mam tylko nadzieję że wyzwania na MA będą "ambitne". XIII-2 podoba mi się coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostaliśmy informacje o tych wszystkich ciekawych zmianach bardzo się cieszyłem, a teraz bombardują nas g....em w postaci info o "mega wypasionych" dlc co miesiąc i to jeszcze płatnych. GTFO Wada wracaj grać do FF XIV a zapomniałem to taki crap, że nawet ty wstydzisz się w niego grać. W dniu premiery kupie sobie Disgaea 4. A terez wracam do Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co SE chce troche kasiory natrzepac :pardon:

Ciekawi informacja dotyczaca ilosci zakonczen...

Kaias, znany nam choćby z loga gry, jest wg Toriyamy najpotężniejszym przeciwnikiem w historii serii FF; Bahamut z ktorym walczy Lightning jest podobno przyzwany przez niego
to tak zabrzmiao jakby Bahamut byl niewiem czym.... w takim razie Fang byla najpotezniejszym Hero ever :blush:

Wracajac do DLC jezeli juz maja je wydawac, to niech zrobia cos bardziej ambitnego niz zwykle bronie czy ciuszki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13-2 zarządzi nie ma bata !

Urokliwe moglesy powrót wyścigów chocobo zwariowana fabuła z elementami przenoszenia się w czasie itd .

Wydaje się że będzie mocno dopakowany względem 13 pod każdym względem .

Ciekawi mnie tylko jakim cudem udało im się w rok czasu zrobić taką olbrzymią grę ?

Niestety potwierdzona została informacja o znacznie mniejszej ilości filmików CGI co mnie jako fana bardzo boli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest to samo co zapodalem wyzej :huh:

Anyway trailer jest swietny. Podoba mi sie moment w ktorym Shiva sisters atakuja Kaias'a.... no i, ze pokazali kilka wczesniej nie widzianych elementow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty zartujesz czy na serio? :blink: Filmik ktory zapodales rzeczywiscie jest dluzszy.... od 7:16 masz czarny ekran....

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się innym tytułem i długością. Nie oglądałem ich, bo nie znoszę psuć sobie zabawy zbyt długimi fragmentami rozgrywki. Skoro jest to ten sam filmik, to zwracam honor. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okładka super

Zastanawiam się nad kolekcjonerką tej gry ale wstrzymam się do pierwszych recenzji.

Co prawda gra zapowiada się świetnie ale mam nadzieję że fabuła nie ucierpi przez większą swobodę w grze.

I ja chcę żeby Lighting była playable character

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powraca odwieczne pytanie- liniowość, czy większa swoboda... Zobaczymy co im z tego wyjdzie. Sama gra zaczyna mi przypominać CHRONO TRIGGERa. :) Okładka jest ok, choć najlepsze były te klasyczne (białe tło i logo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się ta okładka nie podoba .

Jest trochę prosta i tandetna .

FF to jest klasyka, 2 magiczne litery

powinno być tylko logo gry na białym tle .

Pewnie w jap wersji tak będzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod okładką tylko z logo na białym tle. Cała reszta jest tu zupełnie niepotrzebna. Zresztą sama Light średnio pasuje na okładkę już by mogli dać Fang na ten przykład ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod okładką tylko z logo na białym tle. Cała reszta jest tu zupełnie niepotrzebna. Zresztą sama Light średnio pasuje na okładkę już by mogli dać Fang na ten przykład ;)

Starsze byly lepsze, ale moim zdaniem ta jest lepsza od np. 13 :)

Czemu Fang lepiej by sie prezentowala na okladce, skoro nie wiemy jakie znaczenie dla fabuly bedzie ona miala (jezeli w ogole jakies bedzie miec...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 13 Fang była najbardziej interesującą postacią IMHO więc dlaczego by nie? Chociaż w sumie lepiej Light jak ta nowa postać Neon Patafian czy jak mu tam:P

Ostatecznie to tylko okładka, ważniejsza będzie zawartość która jak na razie dobrze się zapowiada. Mam jeszcze nadzieję na FF X do gwiazdki przyszłego roku - tak żeby zrobić platynkę przed końcem świata ;) Natomiast luty - marzec 2013 poproszę o Versusa i będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze okladka zostala zmieniona...

Teraz prezentuje sie tak

XIII-2_EU.jpg

Ta jest jeszcze fajniejsza :yes: :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ma się te kontakty w Square-Enix :D

Logo na białym tle tak jak miało być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×