Skocz do zawartości
ONE

Final Fantasy XIII-2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie mówcie, że 99 % gry to Noel + S. To jakieś oficjalne info ?. Bo ja tak to cancel pre-order. Tym razem nie dam się wkręcić w FF prze SE choćby nie wiem co szczególnie, że w lutym wychodzi amalur.

Muzyka WTF ?:) To chyba nie ta gra.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanale gościa który udostępnił ten kawałek jest chyba cały soundtrack. Niektóre kawałki są naprawdę żenujące. Ciekawe czy to Masashi Hamauzu coś odbiło czy może mają nowych kompozytorów.

Kilka tygodni temu ściągnąłem sobie cały OST ze wszystkich dotychczasowych Finali ( 10 gb muzyki ;o ). Po przesłuchaniu i skatalogowaniu wszystkiego oraz pomimo tego, że FF7-9 uznaję za moje ulubione gry to chyba nawet sumując wszystkie najlepsze z najlepszych utworów z FF1-12 będzie ich mniej niż w FF13( Fakt, że mam trochę inny gust od wszystkich :P w całym FF8 znalazłem jedynie 3 utwory godne miana najlepszy z najlepszych ). Oby OST w tym 'dodatku' był równie dobry, a te kilka przypadków to nieszczęśliwy traf.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kanale gościa który udostępnił ten kawałek jest chyba cały soundtrack. Niektóre kawałki są naprawdę żenujące. Ciekawe czy to Masashi Hamauzu coś odbiło czy może mają nowych kompozytorów.

Kilka tygodni temu ściągnąłem sobie cały OST ze wszystkich dotychczasowych Finali ( 10 gb muzyki ;o ). Po przesłuchaniu i skatalogowaniu wszystkiego oraz pomimo tego, że FF7-9 uznaję za moje ulubione gry to chyba nawet sumując wszystkie najlepsze z najlepszych utworów z FF1-12 będzie ich mniej niż w FF13( Fakt, że mam trochę inny gust od wszystkich :P w całym FF8 znalazłem jedynie 3 utwory godne miana najlepszy z najlepszych ). Oby OST w tym 'dodatku' był równie dobry, a te kilka przypadków to nieszczęśliwy traf.

Prawda jest, ze OST FF XIII jest swietny. Malo w nim slabych utworow, jest calkiem sporo naprawde swietnych, a wiekszosc poprostu podtrzymuje klimat tego, co widzimy na ekranie.

Wiekszosc zapewne ciagnie ta gadke, ze "stare lepsze", po czesci z sentymentu, i nie chca sobie psuc wizerunku prawdziwego fana FF....

Edit: Material filmowy poswiecony monsterom ;)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była premiera i już krążą plotki, że gra kończy się frazą "TBC"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była premiera i już krążą plotki, że gra kończy się frazą "TBC"...

Urwali ostatnie 5-7 godzin gry z ostatecznym bosem i czekamy na ubi soft style dlc. Nic dziwnego, że podpisali umowę z Ubi, SE uczy się od najlepszych w prowadzeniu biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a ogladal ktos te zakonczenia? Bo mnie kurcze strasznie korci, i ledwo sie powstrzymuje ;/

Obejzalem kilka odcinkow z poczatku gry, i mam nadzieje, ze dalej nie zabrne..

DLC z strojami i omega

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wiedzieć tylko jedno czy w ostatecznym stadium przygody gdzie będą najtrudniejsze sub questy itp będę miał możliwość grania lighting i hope-m. Albo czy będzie możliwość ich odblokowania na tej arenie czy czymś tam.

Czytam trochę zagraniczne fora i jest już spory hate na zakończenia XIII-2. Ludzie piszą, że albo będzie duże dlc albo XIII-3 (omg). Ewentualnie jest ukryte zakończenia po uzyskaniu 100% gry. X-2 się kłania.

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak lighting jako squad member, nawet jakby miała dojść pod koniec gry to duży minus. Przecież ta postać była lepsza niż cała reszta kompanów z FF13 razem wziętych. Otwarta furtka pod część trzecią to tez jakieś nieporozumienie, ewidentnie chcą nabijać kasę wykorzystując popularność serii. Nie zdziwi mnie kiedy już mieli nakreslony scenariusz drugiej "Trzynastki" po prostu podzielili go na pół. stwierdzili że napchają questów pobocznych ludzie przecież tego chcieli, i nikt si nie zorientuje że to tak naprawdę połowa gry a za rok wydadzą FF13-3.

Eh jeszcze poczekam ale cos mi mówi że może anuluje preordera. W tym okresie wychodzi wiele ciekawych tytułów. Zresztą gram prawie non-stop obecnie w Star Wars TOR i już widzę że jestem "kupiony" na kilka miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fajnal to powinna być osobna historia z mocarnym ENDingiem a nie jakieś TBC ......

Mam nadzieje że nie wyjdą z tego jakieś popłuczyny z dodatkiem questów i minigierek .

Najważniejsza jest esencja czyli w przypadku FF jak dla mnie fabuła postacie i dialogi + ciekawy system walki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fajnal to powinna być osobna historia z mocarnym ENDingiem a nie jakieś TBC ......

Mam nadzieje że nie wyjdą z tego jakieś popłuczyny z dodatkiem questów i minigierek .

Najważniejsza jest esencja czyli w przypadku FF jak dla mnie fabuła postacie i dialogi + ciekawy system walki .

Prawie kazda gra moglaby taka byc. Niestety mamy takie czasy a nie inne. Sadzilem, ze to moze byc ciekawy final, ale jest coraz wiecej rzeczy, ktore mi sie nie podobaja. Oby tylko do lutego, i wtedy sie okaze jak jest naprawde....

Material poswiecony postacia

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy Fajnal w którego nie chce mi się zagrać. Smutne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam dziwne odczucie ze ten fajnal to takie DLC do XIII. Na kazdego FF'a czeka sie z utesknieniem. A ten po prostu... jakos tak szybko i nijak wpadl na "arene". Czekam na FFXIII Versus. Wg mnie ostatnia nadzieja SE na odzyskanie zaufania graczy "duzej konsoli". Bo FF na PSP ponoc bardzo udane ale duzo mi na ten temat nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha fani FF w Japonii pokazują SE czerwoną kartkę, za sequel którego tak naprawdę nikt nie chciał. Sprzedało się zaledwie coś ponad 500 tysięcy kopii kiedy XIII sprzedała ponad 1 milion w pierwszym tygodniu. Japońce albo czekają na info i recenzje od innych graczy ( w #@$! mają famitsu) albo po XIII naprawdę się wkurzyli i nie będą kupować na premierę.

I bardzo dobrze dawać versusa.

http://www.gaminguni...apan--7324.html podobne info jest na innych stronach gdyby ktoś nie był pewny wiarygodności źródła.

A tutaj potwierdziły się moje najgorsze przeczucia. Mój pre order anulowany. Poczekam na kompletną wersję.

http://thesilentchief.com/2011/12/20/the-ending-to-final-fantasy-xiii-2-will-surprise-you/#

Edytowane przez Natsu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie czytałem jedynie w miarę pochlebne opinie. Na temat zakończenia gry nie czytam ani słowa, ale ocenianie gry na podstawie prawdopodobnie wyrwanego z kontekstu opisu zakończenia jest niemądre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja gry jako DLC :fool:

S-E przekracza pewną niebezpieczną granice. Jeśli to wypali, czyli kontynuacja/prawdziwe zakończenie jako DLC się sprzeda to zaczną tak robić inni wydawcy i nie minie zbyt długo kiedy będziemy kupowac gry w częściach. A to dopiero początek, za kilka lat będziemy mieli gry które formą będą przypominały 10-12 odcinkowe seriale.

Dla mnie wielki Fail i straciłem ochote na tego Finala.

preorder anulowany

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.c...h?v=CDi7E-lP8Xk

co to ma być? Dalej bezsensowna klikanka? Zero jakich kolwiek strategii :( Niby wyglada to ciekawie ,świetna muzyka ale jak taki ma być własnie gameplay to ja dziekuje.Już XIII mnie bardzo zawiodl i go sprzedałem.

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy nie będzie zakończenia?Trzeba będzie dokupić DLC?Jaja sobie robią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu dema mam wrażenie, że gra cofnęła się graficznie względem poprzedniczki. Strasznie ziarnista i niemiła dla oka. Przynajmniej w moim odczuciu.

Dobrze chociaż, że grywalnością zaczęło to przypominać dawne Finale. Widać, że twórcy wzięli sobie krytykę do serca.Mimo wszystko to nadal nie jest to co misie lubią najbardziej. Niestety QTE w walce, Kupo, i jeszcze bardziej zapaćkany ekran podczas walki to nie dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo samo w sobie nie nastraja dobrze do gry. Gdybym już z opinii osób które przeszły grę nie wiedział, że gra jest do dupy to nawet po demie nie miałbym wielkich nadziei.

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to

Wszyscy ( którzy przeszli grę) zgodnie twierdzą, że fabuła jest niewiarygodnie do kitu

. Dla mnie jest to naprawdę przykre bo FF w moich oczach był zawszę grą która miała do opowiedzenia niesamowitą historię. Nigdy priorytetem dla mnie nie była mechanika gry tylko właśnie historia, zaś w przypadku FF13-2 niby dużym plusem jest całkiem dobra mechanika.

Jeżeli ktoś uwielbia niesamowite historie to polecam grę TO THE MOON na PC. Samo przejście gry zajmuje około 5 godzin.

Edytowane przez Myron
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zagrania w XIII-2 nie zdawalem sobie sprawy jak nowy system walki jest skopany.

Silnik gry dobrze sie prezentuje pod wzgledem graficznym(moze poza zarnistym wykonczeniem wlosow), ale gameplayowo i technicznie jest fatalnie. Jak zobaczylem jak biega glowna postac to parsknalem smiechem, o walce nie bede nawet sie wypowiadal, bo zwyczajnie nie ma o czym. Chyba jedyny sluszny zakup z serii to bedzie remasterowana X'tka.

Seria wrecz sie domaga powrotu do korzeni(przywrocenia turowej walki).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest super!!!Ale tu minusujecie Panowie,chyba odpuszczę tą stronę.Mam nadzieję że ktoś nowy post utworzy bo na tym to nie ma co pisać.A od 3 lutego się zacznie.

Edytowane przez ognik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×