Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

hahaha Podchodzisz do barkierki gdzie są samoloty i próbujesz dostać się do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahaha Podchodzisz do barkierki gdzie są samoloty i próbujesz dostać się do gry

Oki Dzieki sprawdze sobie dziś :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wlaśnie wpakowałem w moją czarnulke nowego softa 2,6 i jest też zmiana pojawiły sie 2 nowe miejsca w HOME czyli stacja i jakieś biuro FARCRAY.Sprawdźcie przenosząc sie przez mape.Pozdrowionka :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wlaśnie wpakowałem w moją czarnulke nowego softa 2,6 i jest też zmiana pojawiły sie 2 nowe miejsca w HOME czyli stacja i jakieś biuro FARCRAY.Sprawdźcie przenosząc sie przez mape.Pozdrowionka :scare:

Sprawdzilem... to dopiero jest gowno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzilem... to dopiero jest gowno!

No popieram kolege.Nie wiem w jakim celu to zrobili ale chyba zeby było więcej miejsca do zamulania.Zrobili by tam jakieś fajne miejsca.Nie wiem jak wam ale mnie nie cieszy łażenie bez celu po tych miejscach.Jedna rozrywka jaka zauwazyłem w Office Farcray to wlepianie gał w jakąś tam mape.Jeszcze jak by sie dało przez nią przenieść w jakieś fajne miejsca a tu lipa.No nic zobaczymy może coś wymysla. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są "lokacje" z Far Cry 2, Uncharted, Siren, Hot Shot Golf, salon Namco (czy jakoś tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot Shot Golf, salon Namco co gdzie jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Japońskim HOME.

Osobiście bywam też oprócz PL na US,Hong Kong, Australia.

Ta kawiarenka od dawna jest na jap. HOME (Hong Kong też).

Można sobie pograć w stare gry Namco na JP i HK Home (ale najpierw trzeba pobrać je z PSS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas założyć 3 konto ^^ ale ... nie opłaca się po japońsku będą kitajczyć a to mnie zabije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 kont i jakoś z tym żyję. :smile:

Na Hong Kong jest po angielsku więc spoko a Japonia ... no cóż, po japońsku.

Generalnie Europa, USA i Azja to 3 różne HOME.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pack to coś dawno jest na Jap, nie widzę tam nic specjalnie ciekawego poza wielkim posągiem i telewizorem na którym lecą jakieś wywiady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tu, bo nie wiem czy gdzieś jest wątek gdzie można wpisać swój stworzony/wykupiony club w HOME. (chyba przydało by się takie miejsce)

Raczej skierowany do wąskiej grupy, no ale się zobaczy co z tego bedzie ;)

Zapraszam do klubu "Szachy Polska" tag: S-Pol

Mimo iż możliwości rozgrywek szachowych w home są bardzo prymitywne, to jednak zdecydowałem się na założenie klubu dla Polaków lubiących grę w szachy a jednocześnie błąkających się po świecie Home. Zapraszam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i huk chcę do jakiegoś klubu pełne a gry w szachy nie umiem trzeba się nauczyć bo to się wydaje interesujĄCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napiszę tu, bo nie wiem czy gdzieś jest wątek gdzie można wpisać swój stworzony/wykupiony club w HOME. (chyba przydało by się takie miejsce)

Raczej skierowany do wąskiej grupy, no ale się zobaczy co z tego bedzie ;)

Zapraszam do klubu "Szachy Polska" tag: S-Pol

Mimo iż możliwości rozgrywek szachowych w home są bardzo prymitywne, to jednak zdecydowałem się na założenie klubu dla Polaków lubiących grę w szachy a jednocześnie błąkających się po świecie Home. Zapraszam serdecznie

Rzadko bywam w home ale jeśli już jestem to najczęściej gram w szachy

Nie wiem tylko jak dołączyć do klubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w home zaprosić do swojej chaty kogoś lub wbić do jego chaty kogoś . ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Da się w home zaprosić do swojej chaty kogoś lub wbić do jego chaty kogoś . ?
DA SIE! MOZESZ NAWET KUPIC DOMEK NAD MORZEM HEHE KOSZTUJE CHYBA 3.99f Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DA SIE! MOZESZ NAWET KUPIC DOMEK NAD MORZEM HEHE KOSZTUJE CHYBA 3.99f

18 zl. Puki co w Polsce mamy zlotowki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 zl. Puki co w Polsce mamy zlotowki...

nie ma mnie w Polsce...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmienia update 1.10?

Bo ja nie zauważyłem zmian na plus. Tylko ludziki dziwnie się telepią, jak są za blisko mnie. Wcześniej tego nie było.

A macie możliwość wejścia do Events? Bo ja jak próbuje, to konsola się zawiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zmienia update 1.10?

Bo ja nie zauważyłem zmian na plus. Tylko ludziki dziwnie się telepią, jak są za blisko mnie. Wcześniej tego nie było.

A macie możliwość wejścia do Events? Bo ja jak próbuje, to konsola się zawiesza.

Ja nie zauważyłem żadnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co zmienia update 1.10?

Bo ja nie zauważyłem zmian na plus. Tylko ludziki dziwnie się telepią, jak są za blisko mnie. Wcześniej tego nie było.

New features

  • We have added a new "Remove Player" function that allows the creator to remove people from a Game Launching session. This is complemented by the Block Player function, accessible via the Safe Screen, which can be used to stop people rejoining.

Changes and Improvements

  • The speed of the initial log-on process has been improved and a progress bar has been added to provide you with more information about what is happening.

  • Items that you have already purchased will now be loaded when you first log-in, reducing the loading time when you enter stores in the Mall.

  • Other players' avatars will now load faster when you enter a space.

  • The names of Home reward items will now be shown when you obtain them.

  • Download priorities have been changed so that certain graphics and images (like thumbnail images and World Map chips) will download more quickly.

  • The inventory system (that stores Home Reward items) has been reworked and made more robust. We have also implemented additional safeguards to help ensure that you cannot inadvertently lose any of your items.

  • The Chat log window will now always be displayed on top of any other on-screen graphics, except when zoomed in to a video or poster. When zoomed in, the chat window will no longer display.

  • The size of the text box has been improved on message boards in Clubhouses.

  • The option to "Block voice chat" has been changed to "Block chat," which will allow you to block both voice chat and text chat at the same time. Players blocked with this feature will not be automatically added to the block list on your Friends list.

  • The game camera will now go into attract mode once you have been idle for more than 3 minutes.

  • The "Resign sub leader" command has been removed from the Menu Pad. Club leaders will now have to downgrade sub leaders if they wish.

  • We have further improved the UI for a variety of systems including Game Launching, Clubhouses and the Store.

  • We have made several memory optimizations to improve client stability.

  • We have made graphical improvements to particle systems and water effects.

Bug fixes

  • Furniture in Personal Spaces will no longer occasionally vanish when you leave lights or lamps turned on.
  • Single-seat chairs and sofas can no longer be occupied by more than one person at a time.
  • You can now turn lighting objects on/off in your Personal Space.
  • Furniture layout issues in Clubhouses have been resolved.
  • The "Refresh Club Menus" option in the Menu Pad should now work as intended.
  • Dates will now be displayed on Clubhouse bulletin board messages.
  • A fix has been applied to the Home Safe Screen reporting process.
  • Your screen will no longer freeze if you leave a game session with the game disc ejected.
  • Item names and prices will now display correctly in the Mall.
  • Wallpapers will now be displayed properly when you invite friends to your Harbour Studio.
  • You will no longer be able to make a phone call to players who have deactivated voice chat.
  • You should now be able to use two-seater sofas properly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wejdźcie sobie zobaczyć na mapę.Doszła jakaś nowa miejscówka.Poświęcona psp 3000.

PS.Wie ktoś jak się dostać do tych samolotów bo nie udało mi się jeszcze ani raz polatać. :pardon:

Edytowane przez cartman03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wejdźcie sobie zobaczyć na mapę.Doszła jakaś nowa miejscówka.Poświęcona psp 3000.

PS.Wie ktoś jak się dostać do tych samolotów bo nie udało mi się jeszcze ani raz polatać. :pardon:

Też się długo nad tym zastanawiałem. Jak wchodzisz do tego świata Red bulla musisz skręcić w prawo i tam jak są samoloty powinieneś mieć opcję taką żeby polatać, tylko zwykle ludzie zasłaniają i zamiast ją wyświetlać wyświetla ci nick jakiegoś gościa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też się długo nad tym zastanawiałem. Jak wchodzisz do tego świata Red bulla musisz skręcić w prawo i tam jak są samoloty powinieneś mieć opcję taką żeby polatać, tylko zwykle ludzie zasłaniają i zamiast ją wyświetlać wyświetla ci nick jakiegoś gościa...

A da się w ogóle tam latać? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×