Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat 11 zaczynam ferie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie ! To sa cytuje : ,,Ploty glosza'' . Pamietacie screena z trailera gdy obok PAIN widniala ikonka HOME ? Po ostatnich plotach i nie wypalach teraz to ja w ploty wierze w 15% Ale of corse nice by bylo gdyby wyszlo juz na dniach ;D

nie wierzę. Gdyby tak było na pewno by się tym bardzo chwalili. Nawet o jakiejś bardziej dostępnej becie nie słyszałem. Ale byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat 11 zaczynam ferie ^^

Ja też

Jeśli plota się potwierdzi to u kogo robimy imprę? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to właściwie ma być to home bo nie słyszałem a widzę że podniecenie ostro daje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ploty głoszą (nie podamy źródła ), że HOME dostaniemy już 11 lutego. Informacja nie jest potwierdzona u SONY, jakkolwiek z dość wiarygodnego źródła.

11go mowisz? dobrze by bylo - bo narazie jakies ciekawe dla mnie gierki nie wychodza :/ wiec byloby co robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ploty głoszą (nie podamy źródła ), że HOME dostaniemy już 11 lutego. Informacja nie jest potwierdzona u SONY, jakkolwiek z dość wiarygodnego źródła.

Taaaa...

W 70. urodziny mojej BABCI!!! Byloby super. Babcia mi sie najbardziej kojarzy z HOME. Bez babci to zaden HOME.

Moze na urodziny kupie jej PS3 (to tansze, z 1 padem) i bede do niej w-pad-dal na PS Pierogi... hehe

Wszystkiego najlepszego BABCIU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zachodnio-pomorskie ma ferie z Warszawą?? Znowu tłok na stokach porobią Warszawiacy xD Co do Home to ja powoli przestaję wierzyć w to, że w ogóle wyjdzie xD Home jest jak Duke Nukem Ale byłoby miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ploty głoszą (nie podamy źródła ), że HOME dostaniemy już 11 lutego. Informacja nie jest potwierdzona u SONY, jakkolwiek z dość wiarygodnego źródła.

Jeśli to prawda to będzie miła niespodzianka, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć. Na zagranicznych stronach chodzą plotki o kwietniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też

Jeśli plota się potwierdzi to u kogo robimy imprę? xD

Juz gdzies pisalem ! Oczywiscie zapraszam do mnie ;D

Kazdemu zafunduje wlasna kanape i telewizor A laski sie jakos ... znajdzie ? ;D

Ja ferie wlasnie mam. A 11 lutego mi sie koncza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mowili cos o otwartych beta testach, ktore mialy byc juz w pazdzierniku Mi tez 11 ferie sie zaczynaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro można oglądać filmy z dysku to zapraszam na hity takie jak Beowulf, Transformers, I Am Legend itp

Mam nadzieję że jeśli się puści film to inna osoba go będzie widziała^^ Tak samo z muzyką ;] (Buforowanie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro można oglądać filmy z dysku to zapraszam na hity takie jak Beowulf, Transformers, I Am Legend itp biggrin.gif

Mam nadzieję że jeśli się puści film to inna osoba go będzie widziała^^ Tak samo z muzyką ;] (Buforowanie?)

Wow, o takich opcjach nie słyszałem. Widziałem tylko jak na prezentacji pokazane było jak koleś dodaje sobie obrazy na ścianę w domku z obrazków ze swojego dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że te swoje filmy to tylko na TV w swoim domu można odpalać To samo z muzyką, tylko, że na wieży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro można oglądać filmy z dysku to zapraszam na hity takie jak Beowulf, Transformers, I Am Legend itp

Mam nadzieję że jeśli się puści film to inna osoba go będzie widziała^^ Tak samo z muzyką ;] (Buforowanie?)

Chyba tak, ale nie w formie streamu tylko takiego obrazu w tv w pokoju, co raczej bedzie kiepskiej jakosci. Muzyka to raczej spoko byc powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego BABCIU!!!

Babciu Fayabusa'y!!! Najlepszego ode mnie wszystkiego - zajebistego!!! 70?! Sam chciałbym tyle dożyć z padem w ręce

A wracając do tematu...to wyczytałem gdzieś, że SONY ma wypuścić FW 2.20 w lutym, czyli jakby HOME ujrzało światło dzienne 11.02 to nowy FW byłby jak najbardziej wymagany tym bardziej, że już ludzie zaczynają tworzyć HB pod PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ploty głoszą (nie podamy źródła ), że HOME dostaniemy już 11 lutego. Informacja nie jest potwierdzona u SONY, jakkolwiek z dość wiarygodnego źródła.

"Ploty" mówią o marcu ale z możliwością wcześniejszego ukazania się systemu już w lutym. Bez bety, od razu pełna wersja. "Pełna" w tym momencie oznaczać będzie wersję okrojoną w stosunku do tego co ma docelowo oferować, m. in. bez pomieszczenia ze zdobyczami. Wszystkie te elementy pojawiać się będą w kolejnych aktualizacjach.

O innych sprawach, o których ćwierkają ptaszki później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płatne to to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płatne to to będzie?

Samo pobranie i zainstalowanie - nie. Dodatkowa zawartość i funkcje - ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
płatne to to będzie?

Przeczytaj temat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pokoj z naszymi osiagnieciami jest jedna z postawowych rzeczy, wiec mogli by sie postarac i wrzucic to od razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Babciu Fayabusa'y!!! Najlepszego ode mnie wszystkiego - zajebistego!!! 70?! Sam chciałbym tyle dożyć z padem w ręce

Babcia kazala Cie usciskac hehe i podziekowac

A my cigle jestesmy PS Homeless!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 12.2 i dupa Może w czwartek Update'cik Było by miło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milo by bylo ale za cicho w tym temacie wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać do wiosny ;]

Ale jak znam Sony to poczekamy jeszcze dłużej xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja.. home wyjdzie przy premierze ps4, tak jak killzone 2, lbp, ffxiii itd itp.... czemu my na wszystko musimy tyle czekac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×