Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwosci, niedlugo bedziecie mogli siedziec 24/7. Watpie by premiera jeszcze jakos znaczaco sie obsunela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za mieszania w okół tego HOME,mnie jakoś cały projekt w ogóle nie rusza.Może dlatego że czas na rozrywkę jest mocno ograniczony szkołą i pracą,wolę pograć w jakiegoś szpila niż biegać po domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem super rzecz, jak chce sie posiedziec przed konsola ale nie ma fazy na zadna posiadana gre. Juz mialem tak wiele razy, ze nie wlaczam konsoli jak nie mam nic nowego, a gier w ktore juz gralem nie chce mi sie odgrzewac. Jest jeszcze np. cod4 online ale to tez mi sie cos ostatnio znudzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem super rzecz, jak chce sie posiedziec przed konsola ale nie ma fazy na zadna posiadana gre. Juz mialem tak wiele razy, ze nie wlaczam konsoli jak nie mam nic nowego, a gier w ktore juz gralem nie chce mi sie odgrzewac. Jest jeszcze np. cod4 online ale to tez mi sie cos ostatnio znudzilo.

Dokladnie, sam tak mam czasami.. nie chodzi tu o znudzenie sie gra, tylko czasami po prostu przychodze do domu, siadam do konsoli i.. "w co by tu zagrac?!" Brakuje chwilowo fazy, czy weny.. i w tym miejscu bardzo fajna odskocznia bedzie home 8) I rowniez lacze sie z wami w nadzieji, ze ten zegarek bedzie oznaczal nadejscie home..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wie ktoś co oznacza te odliczanie co za 8 godzin się skonczy

z tego co znalazłem w sieci, jest to fake. Domena colorize jest zarejestrowana nie na Sony, a na osobę prywatną ze studia projektowego Colorize. Po prostu ktoś wstawił licznik w nadziei, że zrobi zamieszanie. Tak sądzę, ale nie miałbym nic przeciwko wydaniu publicznej bety dzisiaj wieczorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to propaganda ze strony Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale się zdziwie jak na końcu odliczania pojawi się ekran z wielkim napisem JOKE

Wystarczy, ze se przestawisz zegar w kompie. To jest jeden wielki FAKE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pozostało jeszcze 364 dni ^^ fake :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i od nowa liczy 365 dni... ech :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamiast odliczania pojawia się napis "FAIL". Dziwię się jedynie, że nie dali na tej stronie reklam google. W końcu masa osób odwiedziła tą stronę i przynajmniej byłby jakiś cel jej tworzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie mamy po tym odliczaniu ani home, ani zadnego oficjalnego komunikatu z zadnego w miare wiarygodnego zrodla?! ekstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3/4 postów zawartych w tym temacie dotyczy Home, więc sądzę, że warto zmienic nazwę tematu na PlayStation Home. Czyli traktujmy ten temat jako oficjalny wątek o Home.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: Wie/czytał ktoś jak będzie wyglądać sprawa serwerów?? Bo na jednym raczej wszyscy się nie zmieszczą, i tu sie nasuwa pytanie... będzie jeden serw na polskę inny na niemcy itp., czy jeden na kontynent, czy jak??

Z góry dzięki za opowiedź, o ile ktoś wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ;p czlowieku wiesz jaki serwer moga walnac? tylko dla HOME i bedzie sobie stal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, to jest podzial na kontynenty i tu kolejny podzial na poszczegolne serwery iu tu moja pamiec szwankuje bo max na kazdym serwie bedzie chyba ok. 50 osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troszke mało 50 osób... ciekawe czy będzie możliwość podłączenie się mnie (polaka) na serwer amerykański(tam będzie mój kumpel)... no nic, nie ma co gdybać, pożyjemy, zobaczymy...

Póki co, wie ktoś kiedy, będzie publiczna beta? Czytałem, że na wiosne, ale tu zaraz nam lato strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sllyszalem od beat testerow to koniec kwietnia/poczatek maja ma byc open beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak 50 osób na serwerze...

Zakładając że konsol PS3 jest około 10mln to z prostego rachunku wychodzi że serwerów musiało by być 200 000.

Zakładam, że nie chodziło o serwer tylko "pokój" na serwerze. Pokoi pewnie będzie kilkadziesiąt/set.

Nie wydaje mi się że w Resistance jest 32 graczy na jednym serwerze. Przy obecnej technologii to marnotrawstwo by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chodzi wlasnie o pokoje Ale nie sugerujcie sie liczba 50 osob, bo naprawde nie pamietam moze chodzilo o 200 (co teraz wydaje mi sie bardziej prawdopodobne), wiem, ze bedzie mozna zapraszac znajomych do tych "pokoi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to też wiem, ciekawe, czy jak zaprosisz kumpla i zapuścisz z twardziela jakiś filmik na bravii to on też go będzie widział/oglądał?

Już nie moge się doczekać ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wlasny "apratament" a o "swiat" gdzie bedziesz mogl pojsc np. na kregle, bo do swojego "domku" z tego co mi wiadomo bedzie moglo wejsc i tutaj znowu blackout 5/8 osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×