Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko

To prawda że w JPN PSN można zmienic PSN ID? I to prawda że ta opcja ma wejść do EU I US jako ficzer PS+?

Co do pierwszego, częściowo jest to prawda. Można zmienić swoja widoczną nazwę, ale oryginalne ID zawsze zostaje, a ponadto tylko japońskie konta widzą różnicę. Co do drugiego, to opcja raczej nie wejdzie. Temat był poruszony z rok czy dwa temu i w sumie ucichł, Sony powiedziało, że brali to pod uwagę, ale im się odwidziało. Na szczęście IMO. Za dużo idiotów na PSN na takie ficzery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak tutaj spamuje ale mam jeszcze jedno pytanko. Otóż chciałem koledze udostępnić grę którą ściągnałem z PS Store, ale wcześniej już innemu koledze udostępniłem moje konto aby miał dosep do Plusa (zakup na pół). I tutaj pojawia się problem bo ten drugi kolega nie może ściągnąć tej gry którą zakupiłem, bowiem wyskakuje komunikat że jedynie dwie osoby mogą mieć dostęp do konta. Czy jest jakiś sprytny sposób na obejście tego? Dodam że ta gra to Top Spin 4 wykupiona ze zniżką dla Plusowiczów jeśli ma to jakieś znaczenie :) oraz nie jestem pewien czy osoba z którą współdziele Plusa jej przy okazji nie ściągnęła ( myślę, że nie ale moge się mylić). Ktoś pomoże :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tak tutaj spamuje ale mam jeszcze jedno pytanko. Otóż chciałem koledze udostępnić grę którą ściągnałem z PS Store, ale wcześniej już innemu koledze udostępniłem moje konto aby miał dosep do Plusa (zakup na pół). I tutaj pojawia się problem bo ten drugi kolega nie może ściągnąć tej gry którą zakupiłem, bowiem wyskakuje komunikat że jedynie dwie osoby mogą mieć dostęp do konta. Czy jest jakiś sprytny sposób na obejście tego? Dodam że ta gra to Top Spin 4 wykupiona ze zniżką dla Plusowiczów jeśli ma to jakieś znaczenie :) oraz nie jestem pewien czy osoba z którą współdziele Plusa jej przy okazji nie ściągnęła ( myślę, że nie ale moge się mylić). Ktoś pomoże :biggrin:?

Nie ma żadnego sprytnego sposobu na obejście tego. Ponadto osoba, z którą dzielisz Plusa, najwyraźniej z przyjemnością zassała sobie grę za darmo, tę za którą Ty zapłaciłeś - drugi slot wykorzystany.

Skoro kombinujesz z jakimś zrzucaniem się na pół, to teraz tak masz. Swoje konto bankowe też udostępniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem odnośnie konta w psn, dopiero dzisiaj zamonotowałem sobie internet w ps3. Do tej pory grałem na offlinie wszystko i nabilem sobie troche trofeów, dzisiaj chciałem na swoim użytkowniku zapisaż swoje konto które zrobiłem a tu kicha ponieważ na moim użytkowniku jest już ktoś zapisany. I tu pytania do was:

1. Jak to możliwe ze ktoś przypisał sie do mojego użytkownika jak do dzisiaj PS3 stało bez podłączonego internetu?

2. Czy da się jakoś usunąć to konto i zapisać moje prawowite?

3. Czy nie znając chasła do tego konta moge przenieść swoje trofea i zapisy z gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem odnośnie konta w psn, dopiero dzisiaj zamonotowałem sobie internet w ps3. Do tej pory grałem na offlinie wszystko i nabilem sobie troche trofeów, dzisiaj chciałem na swoim użytkowniku zapisaż swoje konto które zrobiłem a tu kicha ponieważ na moim użytkowniku jest już ktoś zapisany. I tu pytania do was:

1. Jak to możliwe ze ktoś przypisał sie do mojego użytkownika jak do dzisiaj PS3 stało bez podłączonego internetu?

2. Czy da się jakoś usunąć to konto i zapisać moje prawowite?

3. Czy nie znając chasła do tego konta moge przenieść swoje trofea i zapisy z gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak założyć konto na amerykańskim PSN bo nie wiem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie jestem poza domem i widzac oferte plusa kupilem 2 zdrapki.Aktywowalem plusa u konsoli kolegi na moim koncie i sciagnalem wszystkie gry zeby miec w ''sciagnietych'' i jak wroce do domu ,zeby moc je pobrac.Potem zdezaktywowalem konto z konsoli kolegi zebym mial aktywowane konto tylko na jednej konsoli.Po czym wszedlem na strone SEN Manage Acount.Kiedy chce sie tam zalogowac zeby sprawdzic czy konsola kumpla napewno zostala zdezaktywowana wyskakuje blad ,ze ''twoje konto zostalo zablokowane skontaktuj sie z obsluga klienta''.Kiedy aktywuje moje konto na konsoli kumpla spowrotem konto sie odblokowywuje i moge wejsc na strone SEN Manage Acount.O co chodzi? Co mam zrobic ,zeby moje konto bylo aktywne tylko na jednej konsoli?Moze dezaktywowac wszystkie konsole przez internet i kiedy wroce do domu zalogowac sie na mojej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie: Czy jezeli kupie uzywaną konsole ps3 z zainstalowanymi grami na dysku, to czy jak zaloguje się na swój profil i odzyskam tag, to czy będę mogł bez przeszkód grac w te gry poprzedniego uzytkownika?? Czy bede mogl usunąc jego konto a cala pobrana przez niego zawartosc zostanie??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki jeden problem.

Gdy wreszcie znalazłem czas i ochotę na podpięcie Ps3 do netu, chciałem pobrać kilka zawartosci z PSN.

I tu zaczął się problem. Jako że konsola była kupiona od kogoś innego, to jego dane do logowania do PSN są wyświetlane, ja zaś nie znam hasła.

Jak mogę założyć własne konto, usunąć dane po poprzednim właścicielu, zarejestrować się na PSN ?

Internet chodzi mi przez WiFI, mogę surfować, ale nie mogę się logować do PSN.

Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz utworzyć nowe konto na konsoli i później na psn.

Po lewej stronie w menu (Użytkownicy) załóż nowego użytkownika - "Utwórz nowego użytkownika". Później przejdź do zakładki psn i tam również załóż konto. Aby usunąć dane po poprzednim gościu na jego ikonce (w zakładce użytkownicy) naciśnij :triangle: i "Usuń"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne pytanie co kolega wcześniej, aczkolwiek nie dotyczy ono samego tworzenia konta. Chodzi mi o to, że człowiek od którego kupiłem konsole zakupił wcześniej na PSS parę tytułów, stąd moje pytanie: Czy są one przypisane do jego konta, czy też do konsoli? Czy na nowo stworzone przeze mnie konto będzie miało możliwość z ich korzystania nawet kiedy jego konto usunę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry są przypisane do konta. Jeżeli to konto (tego człowieka) jest aktywowane to będziesz mógł grać w te gry na nowo stworzonym przez Ciebie użytkowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można bezproblemowo założyć konto PSN na Polskę, czy będę mógł bezproblemowo grać w multi i czy opłaca się robić konto "pełnoletnie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemow z polskim kontem

a to ty nie jestes pelnoletni ? z tego co pamietam to forum ma jakies ograniczenie co do wieku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można bezproblemowo założyć konto PSN na Polskę, czy będę mógł bezproblemowo grać w multi i czy opłaca się robić konto "pełnoletnie"?

nie wiem czy są ograniczenia, radzę dla spokoju wpisać wiek powyżej 18l...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ze 4 lata temu sprzedałem swoje PS3, ale dzisiaj znów wróciłem do szczęśliwych posiadaczy czarnulki ;) Mam problem z zalogowaniem się do PSN, gdyż gdy podaje dobry login i hasło to każe mi zaaktualizować jakieś dane wysyłając informacje na maila. Niestety nie mogę się zalogować na tego starego maila (problem z odzyskaniem hasła na o2 - miał ktoś tak?) i nie wiem jak teraz odzyskać dostęp do konta na PSN? Macie jakieś pomysły? Dziękuję z góry za każdą pomoc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewne pytanko na temat rejestracji: czy konieczne jest podanie prawdziwych danych (nazwisko i adres)

podczas rejestracji PSN jeśli nie mamy zamiaru korzystać z PS Store?

nie, nie jestem pełnoletni ale bezproblemowo konto może być założone na mojego tatę tylko że mnie ten adres zamieszkania i nazwisko trochę zastanawia

ps. chodzi mi o to czy podanie takich danych jest bezpieczne

Edytowane przez MumiakPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi konto już założone, teraz tylko wyskakuje błąd 80710B23, sprawdzałem w internecie oraz szukałem na forum i teraz pytanie do was: Jak poradzić sobie z tym błędem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up restart routera pomaga na ten błąd...

Jak szukałeś skoro wpisałem twój błąd w google i dostałem od razu na pierwszej stronie linki do porad?

jeśli wyłączenie routera z gniazdka i włączenie ponowne nie pomoże logujesz się do panelu routera przez przeglądarkę i szukasz opcji reboot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz wyskakuje błąd 80710723 przy próbie aktualizacji LBP 2. Jakieś pomysły? Otwarcie portów nic nie dało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie. Mam ps3 i konto psn, teraz od brata pożyczyłem psp i zastanawiam się, czy mogę korzystając z innego konta psn połączyć konsole za pomocą remote play?

Czy utworzyć identyczne konto na psp i wtedy sparować konsole?

Z góry dziękuję za wyjaśnienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna edytować konto PSN? chciałbym do swojego nicku dodać PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×