Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bylo to gdzies w tym temacie ale niestyty nie mam czasu by przegladnac 72 strony.

Bylby ktos tak dobry i napisal mi czy i jak mozna zalozyc konto na psn z us lub jap.wiem ze maja tam inna zawartosc na ktorej mi zalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na temat udostępniania gier w wersji cyfrowej. A mianowicie chcę udostępnić znajomemu nowego "Medal of Honor". I teraz pytania:

1.) Aby mi oddać konto ponownie to wystarczy, że zacznie ściągać czy musi ściągnąć całą grę.

2.) Czy na tej samej wersji gry on też może grać czy musi dokupi jakiegoś online pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby oddać grę musi dezaktywować konto a następnie usunąć je i grę i gry w wersji cyfrowej mają wbudowany on-line pass więc nie musi nic dokupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu muszę dezaktywować konto i usuwać grę? (to kupowanie na 2 osoby) Poza tym jak zdezaktywuje konto to potem jak będę grał w inne gry które posiadam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz robić. Kolega będzie miał online pass i będzie mógł normalnie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to mało związane z tematem ale jednak nie wiem gdzie to zamieścić. Otóż chciałem się dowiedzieć jakie tytuły (darmowe - pełne wersję) otrzymuję po jego zakupieniu i czy darmowa, pełna wersja Crysis 2 będzie dostępna dla posiadaczy PS+ czy był to jedynie shit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. czy cos wiecie na ten temat ze z psn cos jest nie halo nie mozna sie zalogowac wogole. Nawet jak chce wyszukac moja siec i przy moim kodzie zabezp. Wi fi ktorym jest 123456 to wyskakuje info ze nie nieprawidlowa ilosc znakow zostala wpisana....wczesniej kod wi fi normalnie dzialal a dzisiaj bum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, udało zmienić mi się avatar na moim koncie użytkownika, lecz cały czas jest inny avatar kiedy wchodzę w zakładkę znajomi. Czy da się zmienić również swój avatar w tej zakładce na własny zgrany z pendriva na konsolę? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, udało zmienić mi się avatar na moim koncie użytkownika, lecz cały czas jest inny avatar kiedy wchodzę w zakładkę znajomi. Czy da się zmienić również swój avatar w tej zakładce na własny zgrany z pendriva na konsolę? Z góry dzięki za pomoc.

To jest tylko avatar widoczny dla Ciebie na konsoli, a nie dla Twojego PSN ID. Nie da się wgrać własnego avatara dla swojego PSN ID. Pozostaje Ci wybrać coś z domyślnych, ewentualnie kupić nowy na PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie mam swoje konto od roku i na razie co na nim aktywowałem to jakiś Cerberus Pack + BF3 kod online.

Czy to wszystko przepada w momencie założenia nowego konta PSN i trzeba zakupować online kody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś możliwość dezaktywowania konta na zdechłej konsoli?, nie chcę jej naprawiać, a obawiam się , że jak mi padnie druga konsola i nie da się jej naprawić stracę wieloletnie konto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam maly problem.Mianowicie:chcialbym zalożyć drugie konto,jednak do pierwszego konta nie pamiętam hasla.Gdybym zalożyl w tej chwili drugie konto,stracę dostęp do mojego glównego(podstawowego)konta na którym mam wiele drogocennych rzeczy.Czytalem,że haslo można odzyskać dzięki napisaniu do PSN prośby o odzyskanie hasla.Jednak oni przyślą mi odp.na e-mail,którego użylem do zalożenia pierwszego konta,do którego także nie pamiętam hasla.Więc niemam ich chyba o co prosić.Czy zna ktoś może odpowiedz,co mialbym zrobić w takim wypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dalo,by radę tak że podczas logowania na pierwsze konto zaznaczę opcję logowania do zapamiętania i zrobię sobie drugie konto.Jeżeli zrobilbym coś takiego,czy w momencie przechodzenia pomiędzy kontami konsola rzeczywiście będzie pamietala oba hasla i nie będę musial ich wpisywać?Prosilbym o pomoc w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki problem tutaj wcześniej opisywany:

Mam taki jeden problem.

Gdy wreszcie znalazłem czas i ochotę na podpięcie Ps3 do netu, chciałem pobrać kilka zawartosci z PSN. I tu zaczął się problem. Jako że konsola była kupiona od kogoś innego, to jego dane do logowania do PSN są wyświetlane, ja zaś nie znam hasła. Jak mogę założyć własne konto, usunąć dane po poprzednim właścicielu, zarejestrować się na PSN ?

Internet chodzi mi przez WiFI, mogę surfować, ale nie mogę się logować do PSN.

Co mam zrobić w takiej sytuacji ?

Ja mam podobną sytuację. Konsola z drugiej ręki. Po zakupie nie utworzyłem nowego użytkownika, jedynie zmieniłem jego nazwę i myślałem że to wystarczy. Z PSN nie korzystałem. Niestety trwało to tak 2 lata i przez ten czas grałem w wiele gier, przez co mam na koncie użytkownika (tego istniejącego, które przejąłem) wiele save'ów, trofeów.

Dopiero teraz naszła mnie chęć podłączenia się do PSN. Założyłem sobie konto PSN przez stronę www, niestety tutaj jest problem, gdyż chcąć się zalogować na konsoli do PSN wyskakuje mi w nazwie użytkownika adres email poprzedniego właścicela. Oczywiście jego hasła nie znam, a wpisując swoje dane otrzymałem komunikat "nie mozna wpisać sie przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail) innego użytkownika". Rozumiem że aby zalogować sie trzeba utworzyć nowego użytkownika na PS3 i zalogować się do PSN własnym loginem i hasłem. Pytanie: co z savami i trofeami które się nazbierały na poprzednim koncie użytkownika? Czy można je jakoś zaimportować?

Edytowane przez z-paul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofeów na bank nie przeniesiesz/zsynchronizujesz ze swoim nowym kontem, co do save'ów to niektóre pójdą a niektóre nie tutaj musisz sam sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jak kupię drugą konsolę to mogę zalogować się z niej do PSN na istniejące konto przypisane dla pierwszej konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy jakbym odnalazł poprzedniego właściciela po adresie email i on by dezaktywował PS3 przez internet, tak jak jest napisane tutaj http://www.ps3site.p...przez-internet/? Czy wtedy mógłbym aktywować nowe konto PSN na starym użytkowniku?

Nie aktywujesz nowego konta na starym (obecnym użytkowniku), poprzedni musiałby Ci podać swoje hasło do PSN.

Witam,

czy jak kupię drugą konsolę to mogę zalogować się z niej do PSN na istniejące konto przypisane dla pierwszej konsoli?

Tak, możesz.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zablokowano moje konto PSN.Czy istnieje możliwość,aby na nowo utworzonym koncie

były dostępne zakupione w PSS poziomy,kostiumy itp. oraz środki zgromadzone na usuniętym koncie?

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×