Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to pytanie zostało wcześniej zadane ale szukałem i nie znalazłem

Otóż kilka dni temu przysłali mi nową konsolę a że PSN od tygodnia nie działa nie zdążyłem się wpisać... Czy jak będę grał w nowe gry to te trofea które zdobędę przepiszą mi się na moje konto PSN kiedy się wpiszę ?

Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie co z naszymi kontami na PSN. Po powrocie PSNa będziemy mieli nasze konta wraz z pucharkami ? Są już jakieś prognozy w tej sprawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to TROFEA są na dysku konsoli, a PSN jest potrzebne żeby zaktualizować (wrzucić na rankingi, facebook, czy gamecard's itp.), więc nie powinno być problemów ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te pucharki są przypisane do konkretnego użytkownika. Co w sytuacji gdy nie będziemy mogli zalogować się na swój nick tylko trzeba będzie zakładać nowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale te pucharki są przypisane do konkretnego użytkownika. Co w sytuacji gdy nie będziemy mogli zalogować się na swój nick tylko trzeba będzie zakładać nowy ?

Wówczas zsynchronizujesz trofea z nowym kontem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać bo admin zamknał sobie jedyny temat zwiazany z włamem do PSN. Czy ktoś otrzymał już maila od Sony mówiacego o prawdopodobieństwie wycieku jego danych? Bo ja dostałem dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że ktoś otrzymał już tego maila czy jeszcze nie, jest takie istotne? Ja dostałam go 27.04. i co z tego?

Treśc maila nie różni się niczym od informacji podanej na stronie PlayStation.

BTW:

Zastanawiam się właśnie co z naszymi kontami na PSN. Po powrocie PSNa będziemy mieli nasze konta wraz z pucharkami ? Są już jakieś prognozy w tej sprawie ?

Nasze konta po przywróceniu działania PSN będą takie same, jak przed jego wyłączeniem. Zawartość portfela, lista znajomych oraz trofea będą nienaruszone. Jedyne co będzie od nas wymagane to zalogowanie się i zmiana hasła na nowe.

Wszystko można wyczytać w tym temacie.

O ile się nie mylę to TROFEA są na dysku konsoli, a PSN jest potrzebne żeby zaktualizować (wrzucić na rankingi, facebook, czy gamecard's itp.), więc nie powinno być problemów ;-).

Mylisz się, trofea nie są tylko na dysku konsoli a ich synchronizacja nie wiąże się wyłącznie z zaprezentowaniem ich na Twojej tablicy na Facebooku, tylko z wysłaniem ich na serwery PSN.

Wówczas zsynchronizujesz trofea z nowym kontem.

Nie ma takiej możliwości, pucharki są ściśle przypisane do konta i nie ma możliwości przeniesienia ich na inne.

Nie twórzcie nowych teorii , jak czegoś nie wiecie to nie wprowadzajcie innych w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie napisać bo admin zamknał sobie jedyny temat zwiazany z włamem do PSN. Czy ktoś otrzymał już maila od Sony mówiacego o prawdopodobieństwie wycieku jego danych? Bo ja dostałem dzisiaj...

Ja również to dostałem tego maila ale jest to poprostu kopia tego co jest napisane na stronie PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że ktoś otrzymał już tego maila czy jeszcze nie, jest takie istotne? Ja dostałam go 27.04. i co z tego?

Treśc maila nie różni się niczym od informacji podanej na stronie PlayStation.

moze istotne a moze nie, moze wysyłaja do wszystkich a moze nie, moze tylko do osób potencjalnie zagrozonych... to z tego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze istotne a moze nie, moze wysyłaja do wszystkich a moze nie, moze tylko do osób potencjalnie zagrozonych... to z tego..

Jak nie masz pewności to nie pisz lepiej. Czujesz się potencjalnie zagrożony? Czym? Jak miałeś zakupy kartą robione to sobie ją zablokuj i po zagrożeniu. Poza tym, jakbyś przeczytał uważnie treść tego maila lub identycznie brzmiącej informacji na stronie PlayStation to miałbyś odpowiedź na swoje "domysły".

Proszę nie poruszać już tego typu spraw w tym temacie , wszelkie sprawy związane z awarią i ewentualnymi "zagrożeniami" zostały już wyjaśnione w innym temacie. Proszę nie siać znów paniki i nie robić bałaganu na Forum.

Zbędne posty będą kasowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony potwierdziło, że Trophy, lista znajomych i lista pobrań z PSN są nienaruszone, więc spokojnie. Teraz widzę, na drugiej karcie, że PS3 Site też o tym napisał (a wiadomo to od rana).

Mail'a do tej pory żadnego nie dostałem od Sony.

Na wszelki wypadek lepiej nie odpisywać, nie wysyłać danych itd. Klasyka kradzieży danych przez e-mail'a - jak w przypadku banków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mowiąc, TROFEA są zapisane na dysku, a PSN jest potrzebne do ich synchronizacji z serwerem, więc jeśli utracimy konto (zapomnimy hasło, czy coś innego) i zrobimy nowe to TROFEA wystarczy zsychnronizować z serwerami PSN i wszystko będzie OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież możecie sobie utworzyć nowe konto na ps3 i zobaczycie , że w kolekcji trofeów będzie pusto , a kopiować od innego użytkownika też się nie da...

Edit

Chociaż teraz tak myślę , że jeżeli usuneliby konto i trzeba zrobić nowe , to trofea są przypisane do danego użytkownika , więc gdyby pucharki zsynchronizować z nowym kontem , to może by zostały ?

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Dość dawno temu ściągnąłem sobie z ps store europejskiego, parę dlc do lbp, które w tamtym momencie były dostępne za darmo. Jednak kompletnie za żadne skarby nie mogłem ich odpalić, co wydawało mi się dość dziwne.

Ostatnio wręcz przypadkiem zobaczyłem, że moja wersja lbp goty, jest z regionu US, no a dlc z ps store eu chodzą na grach eu. Planowałem kupno następnych dlc, ale w tym momencie nie wiem co zrobić. Postarać się o nowe lbp

tylko tym razem z regionu EU, czy może pokombinować coś z kontem na psn? Jakbym włożył płytkę z grą z regionu EU to czy działałyby wszystkie te moje achievementy, stany gry, czy ogólnie jakieś tam pierdoły zdobyte jak grałem na wersji US ?

Nie wiedziałem za bardzo w którym miejscu zawrzeć moje pytanie, jeśli zły dział to proszę przenieść.

Pozdr.

Edytowane przez scp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe = od nowa trzeba zdobywac trofea.

na przyszlosc. gry i dodatki kupuj z jednego regionu. czasem wyjdzie pare zloty taniej brac z roznych, a pozniej jest zdziwienie, ze cos nie dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe = od nowa trzeba zdobywac trofea.

na przyszlosc. gry i dodatki kupuj z jednego regionu. czasem wyjdzie pare zloty taniej brac z roznych, a pozniej jest zdziwienie, ze cos nie dziala

No muszę przyznać że czynnikiem decydującym przy kupnie była właśnie cena. Tylko że wtedy niestety nie wiedziałem że pojawią się takie problemy.

Czyli jeśli kupię wersję EU to w katalogu trofeów będę miał dwa razy Little Big Planet? Bo szczerze mówiąc to naprawdę sporo tych achievmentów naprodukowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnio na allegro zakupiłem ps3 slim 250gb za bardzo rozsądną cene. Wcześniejszy posiadacz grał jak widziałem często (sądząc po trofeach i ilością znajomych). Także założył własne konto PSN. Teraz pytanie czy mogę zrobić nowe konto na PSN, aby mieć trofea i wszystkie save'y jakie pozostały po nim? Za odpowiedź z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam.smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z hasłem proszę postępować według Tutoriala zamieszczonego w tym temacie. Innej rady nikt tu nie udzieli, bo nie ma innych możliwości. Proste.

Również jeśli na kogoś wypnie się PSN w najbliższym czasie proszę nas o tym nie informować, tylko czytać ten temat, tam będzie w miarę potrzeb wszystko na bieżąco wyjaśniane.

Dziękujemy za współpracę :)

Thank you for your cooperation :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do was pytanie chciałbym założyć konto PNS żeby grać przez neta, i czy mam je założyć w menu PS3? czy za pomocą komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×