Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Poradziłem sobie z problemem błędu: 80029780 :)

Edytowane przez Maćkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. wiec ja zmienilem sobie haslo po awari na konsoli. ale gry mialem zmienic mojemu bratu wystapil problem, otoz gdy nacisnolem zeby sie zalogowac wyskakuje komunikat ze wyslano majla, wchodze w majla klikam w link i tam strona zamknieta czy cos tam awaria. jak zmienic haslo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka. wiec ja zmienilem sobie haslo po awari na konsoli. ale gry mialem zmienic mojemu bratu wystapil problem, otoz gdy nacisnolem zeby sie zalogowac wyskakuje komunikat ze wyslano majla, wchodze w majla klikam w link i tam strona zamknieta czy cos tam awaria. jak zmienic haslo?

Musisz poczekać aż stronka ponownie ruszy, obecnie jest offline:<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super :D przynajmiej bede mogl se pograc :D bo brachol nie chce nowego konta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie!

Dzisiaj rano dostałem takiego oto maila:

http://cl.ly/2z3B211E1m1R3G2D2H1R

Przyszedł na konto, którego nigdy nie podawałem na stronach Sony, służy mi on do podawania w najmniej odpowiednich miejscach. Wiadomość jest BARDZO podejrzana. Proszę o zweryfikowanie tego i ewentualne ostrzeżenie użytkowników PSN.

Pozdrawiam

Tomasz aka TomZak

(Napisałem tutaj, bo http://www.ps3site.pl/wyslij-newsa/ nie działa)

Edytowane przez TomZak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Nie mogę zmienić hasła drugiego konta( praktycznie tylko go używałam) ponieważ ID jest zarówno moim e-mailem na stronie internetowej Play Station Network...i co tu począć? Gdy wyświetlana jest informacja że moje hasło nie jest już ważne (czy jakoś tak), daje ok. Pisze że w ciągu 24 h zostanie wysłany na podany email lnk i że mam go odebrać z PC. Wchodzę na strone psn, loguje sie i znowu pisze że hasło nie jest już ważne i nalezy je zmienić i że zostanie wysłana wiadomość pod ten sam adres. Czy coś źle zrobiłam na początku rejestracji? Na dodatek wyłączyli stronę w ramach bezpieczeństwa. Bardzo proszę o pomoc.

Jeśli w temacie będą jakieś błędy, to proszę o wybaczenie ;).

Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez Chloe Frazer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy może ktoś będzie mi w stanie pomóc bo już białej gorączki dostaję....

Otóż po awarii PSN zaktualizowałem konsolę i zmieniłem hasło no i od tego czasu nie mogę się zalogować do PSN mam neta w konsoli wyszukiwarka działa ale PSN nie:

"Wystąpił błąd. Użytkownik został wypisany z usługi PSN (80710B23) przed awarią wszystko śmigało mam neta z pendriva z karty sim w laptopie i połączonego kablem z PS3 dotychczas wszystko było dobrze.

Mam na tej konsoli swojego drugiego użytkownika i to samo pojawia sie identyczny błąd. proszę o pomoc spotkamy się na poligonie w BC2 ;) jak tylko się podłączę .... pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przez stronę WWW Sony PSN da się zobaczyć trofea, profil innego użytkownika ? Kiedy klikam na sygnaturę jednak wtedy pojawia się strona w stylu " Zarejestruj się " nie ma nic takiego jak " zaloguj się " a domyślam sie, że tylko po lognieciu da się cośtakiego zobaczyć, czy wogóle przez stronę nie da się zobaczyć informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przez stronę WWW Sony PSN da się zobaczyć trofea, profil innego użytkownika ? Kiedy klikam na sygnaturę jednak wtedy pojawia się strona w stylu " Zarejestruj się " nie ma nic takiego jak " zaloguj się " a domyślam sie, że tylko po lognieciu da się cośtakiego zobaczyć, czy wogóle przez stronę nie da się zobaczyć informacji ?

Kliknij w mój PSNid albo Zibiego powyżej bez problemu widać - jeżeli chcesz porównać trofea - to musisz być zalogowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać osobnego tematu więc zapytam tutaj. Otóż mam problem z aplikacją facebook w psn. Chcę włączyć udostępnianie trofeów, jednak po wpisaniu e-maila i hasła wyskakuje komunikat, że nazwa użytkownika i hasło są nieprawidłowe. Działa Wam ta aplikacja czy też macie taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala mi wszystko.

jestes pewna, ze podajesz dobry adres email i hasło na ktore utworzylas konto na facebooku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala mi wszystko.

jestes pewna, ze podajesz dobry adres email i hasło na ktore utworzylas konto na facebooku?

Tak, jestem pewna. Nawet zmieniłam hasło na fb, z nadzieją, że to może przez ten "napad" na psn coś się pokręciło, ale nie, na nowym haśle też wyskakuje, że niby wpisuję coś źle...

To ja już nie wiem co mi się stało z tą aplikacją:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przez stronę WWW Sony PSN da się zobaczyć trofea, profil innego użytkownika ? Kiedy klikam na sygnaturę jednak wtedy pojawia się strona w stylu " Zarejestruj się " nie ma nic takiego jak " zaloguj się " a domyślam sie, że tylko po lognieciu da się cośtakiego zobaczyć, czy wogóle przez stronę nie da się zobaczyć informacji ?

http://www.lusogamer.com/gamercards/psn

tu mozesz podglądać trofea kogo chcesz, tuska czy kaczynskiego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbuje zalogować się na nowej plejce na stare konto psn korzystam z opcji użyj istniejącego konta, podaje email, hasło, datę urodzenia daję dalej i pojawia się komunikat

ze muszę zmienić hasło, żebym postępował zgodnie z instrukcjami w mailu itp. po zmianie hasła dalej pojawia się ten sam komunikat i mogę tak

zmieniać i zmieniać bez skutku, co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Próbuje zalogować się na nowej plejce na stare konto psn korzystam z opcji użyj istniejącego konta, podaje email, hasło, datę urodzenia daję dalej i pojawia się komunikat

ze muszę zmienić hasło, żebym postępował zgodnie z instrukcjami w mailu itp. po zmianie hasła dalej pojawia się ten sam komunikat i mogę tak

zmieniać i zmieniać bez skutku, co zrobić ?

napisać do supportu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. wszyscy piszą, że PSN działa..niestety nie u wszystkich. mam problem z zalogowaniem Ps3. dziwna sprawa zmieniłem hasło, zmieniłem mail na kompie, chce się zalogować na PSN przez konsole i wywala mi że nieprawidłowy mail, wogóle widnieje stary adres mailowy , nie mam pojęcia co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przez infolinie próbowałeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przez infolinie próbowałeś ??

ostatnia deska rarunku, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomozcie!!!

mam ten sam problem co wyzej !niemoge sie zalogowac po zmianie hasla.caly czas wyskakuje ze albo zle haslo albo email.nawet nowe konto zalozylem to wyskakuje ze niemoge za pomoca innego ID sie logowac.CO SIE DZIEJE????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie pomozcie!!!

mam ten sam problem co wyzej !niemoge sie zalogowac po zmianie hasla.caly czas wyskakuje ze albo zle haslo albo email.nawet nowe konto zalozylem to wyskakuje ze niemoge za pomoca innego ID sie logowac.CO SIE DZIEJE????

Musisz zrobić nowy profil do konsoli, aby przypisać nowe konto PSN do niego.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić nowy profil do konsoli, aby przypisać nowe konto PSN do niego.

czy już tak ktoś robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi:)

GRAM:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę założyć nowe konto na PSN?

Witam mam dosyć delikatny problem.Otóż założyłem konto 2 dni temu.Oczywiście dane podałem prawdziwe i wszystko tak jak być powinno.Pograłem sobie już w kilka gier w sieci i wszystko gra.Przed chwilą zobaczyłem na moim przenośnym identyfikatorze,że mam flagę Irlandii.To znaczy,że podałem kraj Irlandii przy logowaniu? Jak mogłem to przeoczyć?Druga sprawa jest taka,że chciałbym zmienić ID bo te docelowe w ogóle mnie się nie podoba ;/ Jeżeli można stworzyć nowe konto to czy można uwzględnić w nim wszystko to co miałem na docelowym koncie? tzn prawdziwe dane zmieniając przy tym tylko e-mail z wiadomych przyczyn.I czy będę mógł grac po sieci na tym nowym koncie? Bo grałem na tym co mam obecnie.

Ps.Dotyczy playstation store.W FAQ jest to troche dla mnie nie zrozumiałe.Czy żebym miał bogatszą ofertę dem i innych programów muszę zakładać pierwsze prawdziwe konto Polskie z prawdziwymi danymi czy odrazu mogę np z UK czy USA? i w,którym państwie jest większy wybór?

Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×