Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do was pytanie chciałbym założyć konto PNS żeby grać przez neta, i czy mam je założyć w menu PS3? czy za pomocą komputera?

Za pomocą konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za pomocą konsoli

Aha, tylko za pomocą konsoli, czyli nie da się przez komputer?

A mam jeszcze pytanko a jak się ustawia taki obrazek z PSN?

2.png

Najlepiej to za pomocą konsoli :)

OK.

Edytowane przez Burzum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Posiadam PSP i PS3 - jak wiadomo na obu platformach Sony udostępni dwie gry w ramach rekompensaty. Konto mam wspólne na tych konsolach, czy znaczy to, że będę mógł sobie wybrać gry na PSP i PS3? :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://pl.playstation.com/ wchodzisz i zakładasz konto lub jak już masz to się logujesz. Tam będziesz miał jeśli dobrze pamiętam zakładkę Mój identyfikator i jak wejdziesz wystarczy skopiować kod i wkleić w profilu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.playstation.com/ wchodzisz i zakładasz konto lub jak już masz to się logujesz. Tam będziesz miał jeśli dobrze pamiętam zakładkę Mój identyfikator i jak wejdziesz wystarczy skopiować kod i wkleić w profilu na forum.

Aha ja to sprawdzę, a do czego to konto służy na tej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.in. masz tam wgląd w trofea, możesz zobaczyć kto ze znajomych jest online itp., edytować przenośny identyfikator czy dodać posiadany sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M.in. masz tam wgląd w trofea, możesz zobaczyć kto ze znajomych jest online itp., edytować przenośny identyfikator czy dodać posiadany sprzęt.

Fajna sprawa mieć coś takiego:)

A można mieć więcej niż jedno konto na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kont możesz zakładać ile tylko zechcesz zarówno na europejskim PSN jaki i w USA czy Japonii. Kwestia tylko podawania innego adresu email i znajomości odpowiedniego języka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Posiadam PSP i PS3 - jak wiadomo na obu platformach Sony udostępni dwie gry w ramach rekompensaty. Konto mam wspólne na tych konsolach, czy znaczy to, że będę mógł sobie wybrać gry na PSP i PS3? :thumbsup:

To już jak ruszy Store - możesz dzwonić na infolinię - ale z tego co pisali wychodzi że na obie będziesz miał bonusy - większy znak zapytania dla 2 kont na 1 konsolę.

Ja z bratankami posiadam 3 konsole - będę kombinował by wyhaczyć wszystkie 5 tytułów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie pojawiło mi się OnLine

Jestem ciekaw co jeszcze uruchomili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujący problem. Próbowałem zarejestrować się w PSN ale wyskakiwał mi błąd, że podaje zły identyfikator lub hasło więc zarejestrowałem się przez neta.

Teraz gdy próbuje się zalogować wyświetla mi się " Nie możesz wpisać się używając identyfikatora ( adresu e-mail) kogoś innego"

Konsole kupiona na aukcji używana więc pewnie w tym jest problem, że poprzedni właściciel też się rejestrował ?

Co zrobić, żeby móc się normalnie zalogować?

jestem świeżym posiadaczem konsoli także prosze o wyrozumiałość:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem podobny do wyzszego. Otoz, kiedy wiedzony checia posiadania identyfikatora psn zarejestrowalem sie na stronie na komputerze. Niestety, kiedy chcialem napisac moj nick (ten z konsoli) pokazalo mi ze jest zajety. Wpisalem podobny, i jest kul. znaczy sie bylo, bo oczywiscie nie mam trofeow. Jak to naprawic? Gdzies napisac? (sony, itp.?) Rowniez prosze o wyrozumialosc, w miare mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam następujący problem. Próbowałem zarejestrować się w PSN ale wyskakiwał mi błąd, że podaje zły identyfikator lub hasło więc zarejestrowałem się przez neta.

Teraz gdy próbuje się zalogować wyświetla mi się " Nie możesz wpisać się używając identyfikatora ( adresu e-mail) kogoś innego"

Konsole kupiona na aukcji używana więc pewnie w tym jest problem, że poprzedni właściciel też się rejestrował ?

Co zrobić, żeby móc się normalnie zalogować?

jestem świeżym posiadaczem konsoli także prosze o wyrozumiałość:)

Wejdż w Opcję Zarządzania Kontem i odszukaj pozycje Aktywacja Systemu. Zdezaktywuj.

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/account/accountinfo.html

Następnie sformatuj konsolę.

Ustawienia systemu > Narzędzie do formatowania

A potem przywróć ustawienia domyślne.

Ustawienia systemu > Przywróć wartości domyślne

Po tych operacjach powinieneś mieć konsolę jak ze sklepu i z założeniem nowego konta nie powinno być problemu.

Problem podobny do wyzszego. Otoz, kiedy wiedzony checia posiadania identyfikatora psn zarejestrowalem sie na stronie na komputerze. Niestety, kiedy chcialem napisac moj nick (ten z konsoli) pokazalo mi ze jest zajety. Wpisalem podobny, i jest kul. znaczy sie bylo, bo oczywiscie nie mam trofeow. Jak to naprawic? Gdzies napisac? (sony, itp.?) Rowniez prosze o wyrozumialosc, w miare mozliwosci.

Nic nie rozumiem. Gdzie chciałeś napisać nick? W miejscu loginu na konsoli wpisuje się mail, na który zakładało się konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdaje mi sie ze na stronie playstation napisalem w miejscu nicku (wolalo o niego) chcialem napisac ten z konsoli, napisalo ze zajety, wiec...

Chyba zdupiłem sprawe, wiec jakie sa jeszcze dobre identyfikatory gracza?

EDIT: Dammit, chyba mam dwa konta psn, z czego jedno martwe. Hyh. Tak czy inaczej, UDALO SIE :D

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam taki problem, 2 lata temu kupiłem Ps3 (fat, chyba to nie jest ważne) i sprzedałem ją po roku, teraz 2 tyg temu kupiłem znów (slim) no ale PSN nie działało... No z faktu iż teraz działa, chciałem się zalogować na swoje stare konto ... Tylko nie pamiętam daty urodzenia, którą podałem przy rejestracji do PSN, istnieje jakaś możliwość, by tę datę jakoś zobaczyć, nie wiem może przy rejestracji na e-mail list przychodzi i tam jest podana ta data? Albo napisać jakoś do Sony, czy coś ? Pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Napotkałam sie na tematy (nie tu akurat) dotyczące starych haseł, które naelży zmienić. Przy okazji dowiedziałam sie, że w sony biją za nie prawdziwe dane (WTF????). Na szczęście padałam wszystko dobrze, tylko dziwi mnie to. Bany na konto czy kosnole za jakieś nie podanie danych ? Myślę, że więcej osób postapi tak bo jest możliwość, że dane znów wyciekną ..... :verymad: Jest to w regulaminie o danych, bo jakos w to nie wierzę.... ???

http://community.eu....SN/td-p/8670914 - wypowiedź Cluodwoj

http://community.eu.playstation.com/t5/Techniczna-Pomoc/Jak-usun%C4%85%C4%87-konto-psn-i-wszystko-co-w-nim-by%C5%82o-wpisane/td-p/12839543 - tuataj przy okazji forumowicz pisze o zmienieniu danych, ale chyba ich nie można edytować ?

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma taki problem ze zmianą hasła ,że jak wchodzę przez stronkę playstation.com i tam daje żeby przypomniał hasło to po podaniu danych i wciśnięciu "Reset Using E-mail" wyskakuje błąd "An error has occurred." ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i mam takie pytanie. Czy opłaca się robić konto na PSN zarejestrowane na Polskę? Chodzi mi o to czy jest dużo graczy i czy bd miał dostęp do wszystkiego. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy założyłem konto dosłownie 5 minut po wznowieniu PSN to jest szansa ze dostane te 2z5 gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy założyłem konto dosłownie 5 minut po wznowieniu PSN to jest szansa ze dostane te 2z5 gier ?

Nie.

Witam jestem nowy i mam takie pytanie. Czy opłaca się robić konto na PSN zarejestrowane na Polskę? Chodzi mi o to czy jest dużo graczy i czy bd miał dostęp do wszystkiego. Z góry dzięki.

Tak opłaca, tak będziesz miał dostęp do wszystkiego: przyjaźni, honoru, skromności, pomocy. (a jeżeli chodzi o materialną kwestię - gry, dema to nie)

Co z tą Polską będzie w przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam pytanie, otóż mam YLOD`a w konsoli(fat i to drugi raz), i czy jak zmienię hasło poprzez stronę playstation.com, to na konsoli już nie będę musiał tego robić, i mogę ją sprzedać, aby kupić nową slimkę, pytam dla pewności, że nie będę musiał jej znów naprawiać? oczywiście chodzi tu o awarie PSN, że podobno zmiana hasła może się odbyć tylko na tej PS3 na której się zakładało konto, i nie wiem czy na nowej konsoli lub przez neta też to mogę zrobić?

Edytowane przez kratos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poradziłem sobie z problemem błędu: 80029780 :)

Edytowane przez Maćkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może opisz konkretnie problem jaki masz ? Kiedy wyskakuje Ci ten błąd ? Masz nowe konto , czy logujesz się na to , które założyłeś na psp (z tym nie wiem jak jest , bo nie mam psp...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×