Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakaś opcja zabezpieczenia się przed zmianą hasła z poziomu konsoli? Dziś ktoś włamał mi się na konto mimo że nigdy nikomu nie ujawniałem hasła, nie dzieliłem slotów itd. Widzę że z poziomu konsoli żeby zmienić hasło wystarczy wpisać stare i nowe. Jest jakaś opcja żeby zmiana hasła na konsoli wiązała się z potwierdzeniem np. przez email?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem otóż wpisuję się do psn wszystko gitarka wchodze w zakładkę znajomi a tam nikogo nie ma a miałem 30 znaomych pomóżcie a jak chciałem kumpla dodać to pisze mi jest już maksymalna ilość znajomych -,- mam ps3 fat 40 GB stara ! ale fajna :) po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem działy.

Edytowane przez redo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy jest możliwość sprzedania używanej konsoli PS3 wraz ze wszystkimi grami tak aby komu innemu działały bez potrzeby kupowania nowego keya? Myślałem aby na obecnym koncie zmienić e-mail i hasło i z tym kontem sprzedać konsolę, pytanie czy gry nadal będą działać? A może jest jakiś inny prostszy sposób? Dzięki z góry za pomoc ;)

Ponawiam pytanie, pilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up: tak, ten sposób zadziała i to chyba jedyna sensowna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna dzielic sie grami miedzy  zagranicznymi kontami a polskimi?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica skąd jest użytkownik? ;) Ważne gdzie jest zarejestrowane konto (w którym regionie). Tak, można się dzielić. Znam ludzi którzy mają specjalnie konta Europejskie i konta w US bo są różnice w PS Store ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za różnica skąd jest użytkownik? ;) Ważne gdzie jest zarejestrowane konto (w którym regionie). Tak, można się dzielić. Znam ludzi którzy mają specjalnie konta Europejskie i konta w US bo są różnice w PS Store ;)

Jezyk gry bedzie taki jak z glownego konta, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już zależy od producenta.

Z tego co widziałem do tej pory to mają między innymi wpływ:

- język w XMB

- Język w PS Store

- wersja kupiona (czasem są regionalizacje z góry narzucone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z zawartością DLC i ściągniętymi grami? Czy mając je na końcie w jednym kraju będą dostępne na wszystkich kontach na kosoli/?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z zawartością DLC i ściągniętymi grami? Czy mając je na końcie w jednym kraju będą dostępne na wszystkich kontach na kosoli/?

Tak, będą bez problemu, ale pamiętaj, że jak np. ściągniesz cyfrową grę z konta w jednym regionie, a dodatki do niej z konta w innym regionie, to dodatki nie zadziałają. Poza tą drobnostką wszystko będzie śmigało, możesz mieć nawet trzy DLC do jednej gry kupione na trzech różnych kontach. Jak region się zgadza, wszystko się zgadza.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Otóż grałem dzisiaj sobie na Vicie i zobaczyłem, że brat zalogował się na swoje konto. Chciałem z nim pograć więc wyłączyłem Vitę i włączyłem PS3. Tutaj nie mogłem się wpisać na konto, więc wróciłem na Vitę. Tutaj też nie mogłem się wpisać na swoje konto. Niby błędne hasło lub email. Przywrócić hasła nie mogę z nieznanych mi przyczyn. Wiecie o co chodzi?? Pomijam utratę trofeów, nad którymi godzinami siedziałem, ale mam tam mnóstwo gier przypisanych do konta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się przez komputer? Sprawdź hasło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co fryderyk123, może jakiś błąd psn ?

Edytowane przez massacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się przez komputer? Sprawdź hasło?

 

Nie jestem w stanie. Niepoprawne dane, a zapomniane hasła nie mogę przywrócić. Niby nie pasują dane. mam nadzieję, że to jakiś chwilowy błąd PSNu. Boże... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę. Te same symptomy.

Pewnie jakaś konserwacja PSN jest.

W końcu dzisiaj środa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem email od sony z kluczem na motyw, ściągnołem go i wywaliło z mnie z psn.Zmieniłem hasło i na te nowe udało mi sie zalogować.

Edytowane przez massacer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Pamiętajcie że dzisiaj środa. W środę jest aktualizacja sklepu i zazwyczaj wieczorem konserwacja PSN.

...tak samo. Zmieniłem i działa.

Działa nawet zmiana na to samo.

Ciekawe co znowu dzisiaj zepsuli.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja nie mogę zmienić, bo prawdopodobnie mam jakąś inną datę urodzin wstawioną (z nieznanych mi, cholera, przyczyn). Niech jutro będzie dobrze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie działa. Było jakieś info od Sony?

 

Zmiana hasła pomaga.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było info od Sony, że wybrana część kont będzie wymagała zmiany hasła, od tak profilaktycznie. Żeby nas chronić przed hakerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakimś dziwnym trafem "wybrana część" to wszyscy ci co mają Vitę? Konta które mają tylko PS3 działają normalnie. ;) Sraty pierdaty.Sony jak zwykle robiąc konserwację coś spieprzyła i ubrała to w ładne słowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można wsadzić własny obrazek nie związany z grą do sygnaturki z psnprofiles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że temat był już wielokrotnie wałkowany ale trochę mam już mętlik w głowie, chodzi mi o to że chcę kupić sobie ps4 a co za tym idzie przenieść konto z ps3 na ps4, tylko że na ps3 na moim profilu zakupiłem parę gierek, wiem że aby te gry działały na ps3 to muszę konto pozostawić, ale czy nie będzie żadnego problemu z zalogowaniem sie na nowe ps4 z użyciem mojego profilu z ps3, chyba można ale czy to nie zablokuje tych gier z ps3 po przepisaniu profilu na ps4 ufff troche to jest zagmatwane pozdrawiam

Edytowane przez TOTORpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zablokuje - możesz być jednocześnie zalogowany tym samym kontem i na PS3 i na PS4... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×