Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ja mam legendarny class mod dla Syrenki na   61 lvl więc jak byś chciał :)

 

Na stronie www.gearboxsoftware.com co dzień jest class mod  dla każdej postaci (Axton ):

WT5JT-6ZJ9J-SH5WJ-SBWTT-693S6

 

Jak ktoś miał by nieużyte head-y z 3 dlc na każdą classe to chętnie bym je skopiował dla siebie.

Sam mam 2 pearlescent Pistol(Jackobs) i snipe(maliwian) na 61lvl oraz legendarny classmod dla zero Lvl 61

 

Macie jakiś sposób na Hyperiusa bo po rozwaleniu minionów on zaczyna skakać i puszczać nowy i zawsze (prawie) padam w duecie Maya i Axton czy Zero i Salvador ale prubuje dopieścić Gaige i Kreiga na wyższy level aktualnie 38

 

jak maciie telefon z androidem to jest apka gdzie są podane shift cody( pomoc jak chcesz e-techa)

 

 

Dodam Cię do znajomych i jakoś się zgadamy. W przyszły tygodniu będę miał już 61lvl na Mayę to coś się ogarnie. Teraz mam 40,5 lvl i w 4 godziny zrobiłem pół kampanii na TVHM, Potem też sobie Gaige ogarne.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja w ten weekend jestem offline , ale potem czemu nie :)

 

Ja się pytałem o te heady z 3 dlc to pierwszy mecz w bordelu i walka z ostatnim bossem.Mam teraz heady dla Zero, Axtona i Salvadora ;)

 

Podobają wam się bronie i tarcze(Seraph) bo mi tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie dlc ,ale skończyłem tylko  Assault on Dragon Keep i nadgryzłem trochę to pierwsze.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie dlc ale skończyłem tylko  Assault on Dragon Keep i nadgryzłem trochę to pierwsze.

Po pierwszym DLC jest szansa na zgarnięcie troche lootów.

 

Znacie sposób z farmieniem legend z trybu UVHM.

Tak jak farmienie Jimiego Jenkisa z misji Doctor Orders.

Nie zbieramy echo obok klatki bloodwing a otwieramy te cztery paczki.Wychodzą z tamtąd Legendary Loot midgety z których wypadają e-tech relikty, czasem legendarne przedmioty a mi wypadły nawet 2 pearlescent

co sądzicie o dodaniu kolejnego passa do dlc?

Jak podwyższą level to ok ale tak to nie :)

Edytowane przez marcin15_10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym DLC jest szansa na zgarnięcie troche lootów.

 

Znacie sposób z farmieniem legend z trybu UVHM.

Tak jak farmienie Jimiego Jenkisa z misji Doctor Orders.

Nie zbieramy echo obok klatki bloodwing a otwieramy te cztery paczki.Wychodzą z tamtąd Legendary Loot midgety z których wypadają e-tech relikty, czasem legendarne przedmioty a mi wypadły nawet 2 pearlescent

co sądzicie o dodaniu kolejnego passa do dlc?

Jak podwyższą level to ok ale tak to nie :)

 

Mi nic nie wyskoczyło tylko amo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym DLC jest szansa na zgarnięcie troche lootów.

 

Znacie sposób z farmieniem legend z trybu UVHM.

Tak jak farmienie Jimiego Jenkisa z misji Doctor Orders.

Nie zbieramy echo obok klatki bloodwing a otwieramy te cztery paczki.Wychodzą z tamtąd Legendary Loot midgety z których wypadają e-tech relikty, czasem legendarne przedmioty a mi wypadły nawet 2 pearlescent

co sądzicie o dodaniu kolejnego passa do dlc?

Jak podwyższą level to ok ale tak to nie :)

 

 

Zrobiłem to 5 razy i wypadł mi tylko Legendarny SMG Emperor . Gram na TVHM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to 5 razy i wypadł mi tylko Legendarny SMG Emperor . Gram na TVHM.

Na UVHM Loot Midgety zamieniają się na Legendarne Loot Midgety, które mają zwiększoną szansę na wyrzucenie perłowych i pomarańczowych zabawek oraz nowych e-tech reliców - Skin of the Ancients i Bone of the Ancients. Natrzaskałem tam sporo sprzętu osobiście, ale ostatecznie zbyt długo tam się biegnie - postanowiłem, że bardziej opłaca się farmić skrzynie skarbca w DLC1. A w ogóle to najlepiej się wymieniać, jeśli poszukuje się konkretnego rodzaju sprzętu. Właśnie tak zdobyłem najlepsze wersje najlepszych pukawek i COMów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na UVHM Loot Midgety zamieniają się na Legendarne Loot Midgety, które mają zwiększoną szansę na wyrzucenie perłowych i pomarańczowych zabawek oraz nowych e-tech reliców - Skin of the Ancients i Bone of the Ancients. Natrzaskałem tam sporo sprzętu osobiście, ale ostatecznie zbyt długo tam się biegnie - postanowiłem, że bardziej opłaca się farmić skrzynie skarbca w DLC1. A w ogóle to najlepiej się wymieniać, jeśli poszukuje się konkretnego rodzaju sprzętu. Właśnie tak zdobyłem najlepsze wersje najlepszych pukawek i COMów.

 

Dobije 61 i wezmę się za dlc i platynkę bo mam 60% aktualnie,

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Mam Borderlands 2 Premiere Club i chciałem zakupić season passa. Mogę niedrogo kupić slota z cyfrową wersją B2 wraz z season passem a swoją płytę odsprzedać dokładając w sumie niewiele. Czy sejvy będą mi działały i będę mógł kontynuować grę na cyfrowej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Mam Borderlands 2 Premiere Club i chciałem zakupić season passa. Mogę niedrogo kupić slota z cyfrową wersją B2 wraz z season passem a swoją płytę odsprzedać dokładając w sumie niewiele. Czy sejvy będą mi działały i będę mógł kontynuować grę na cyfrowej wersji?

 

 

Myślę, że tak ale nie jestem pewien bo mam season passa + podstawka z płyty

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przeszedłem gre na normalu zrobiłem wszystko oprocz termophilusa. Czy grajac na TVHM robiac tylko jego dostane trofeum za wykonanie wszystkich pobocznych? czy musze od nowa nabijac wszystkie misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przeszedłem gre na normalu zrobiłem wszystko oprocz termophilusa. Czy grajac na TVHM robiac tylko jego dostane trofeum za wykonanie wszystkich pobocznych? czy musze od nowa nabijac wszystkie misje?

Misje muszą być zaliczone na jednym trybie, ale każdy tryb gry zapisuje postęp osobno, możesz przełączać się między nimi w każdej chwili. Jeżeli na normalu przeszedłeś wszystkie misje oprócz Terry, to teraz graj TVHM, aż dobijesz do 50 poziomu, a potem możesz wrócić spokojnie do normala, zabić tam Terramorphousa i trofeum wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff Dzieki myslałem ze bede musiał wszystko cisnac od poczatku w tvhm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba tylko ja nie ubiłem terrapho.... No cóż grę jutro/ pojutrze będę kończył Axtonem a potem tylko Zer0o i Gaige. Jaka postać jest najlepsza na tvhm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba tylko ja nie ubiłem terrapho.... No cóż grę jutro/ pojutrze będę kończył Axtonem a potem tylko Zer0o i Gaige. Jaka postać jest najlepsza na tvhm?

Nie tylko Ty. Jestem pod koniec pierwszego przejścia. (Maya 37). Wszyscy tu 50 - 61 lvl, aż strach się odezwać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Grubego 33lvl maya 32 lvl i Axton 21lvl ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Grubego 33lvl maya 32 lvl i Axton 21lvl ;d

 

Wbij 50 to spróbujemy go razem ubić. Dodam cię to coś ogarniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gaige na 44 lvlu do jutro powinno byc 50 i na Trmo ide ale sam chyba nie zdołam :P Narazie mam tylko Mechomancerke inne postacie czekaja i gram w tvhm i powiem ze postac mocna tylko trzeba dobrze staty rozdac :) ale najwazniejsza jest bron i tarcza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Gaige na 44 lvlu do jutro powinno byc 50 i na Trmo ide ale sam chyba nie zdołam :P Narazie mam tylko Mechomancerke inne postacie czekaja i gram w tvhm i powiem ze postac mocna tylko trzeba dobrze staty rozdac :) ale najwazniejsza jest bron i tarcza :)

 

Ja mam Mayę na 46 też jutro albo jeszcze dzisiaj wbija 50. Jak będę przy konsoli to wyśle zapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem grę i zacząłem na TVHM. Levele o wiele szybciej lecą (na razie 40 - Maya). Jak dobije do 50 to Was zawołam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do ubicia terry na tvhm? Ja mam zero i z chęcią go ubieje jeszcze raz;)

Ja dopiero od poniedziałku.

 

Już 47 i pół. Maya. Dodaj mnie to ogarniemy go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem ostatni dodatek, jak dla mnie lepszy niż podstawowa gra, zabawniejszy, ładniejszy, ciekawszy i mniej głupiego łażenia. Cały zestaw nowych przeciwników itp itd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw nowych przeciwników itp itd

Myślałem, że w kategorii wku*wiania człowieka nic nie przebije Rabid Skagów i Rabid Stalkerów, ale zmieniłem zdanie, gdy napotkałem szkieletów-magów i te zasrane latające czaszki w tym dodatku. Mam ochotę rzucić padem w TV za każdym razem, gdy taki mnie położy. Design i pomysł na przeciwników fajny, ale jak często w tej grze - wykonanie nieudaczne. Nie podoba mi się, że każdy typ kościotrupa jest podatny na inny rodzaj ataku, nie podobają mi się zbyt duże fale wrogów, nie wiem co za idiota wśród devów wymyślił, że fajnie będzie w każdym pokoju zatrzymywać się na pieprzone 10 minut, żeby wytłuc kolejne nieskończone fale. Robi się męczące. To dla mnie jedyne poważne wady tego DLC, reszta okej. Najlepsze są dla mnie nawiązania do memów i kultury masowej oraz "czary" w formie modów dla granatów.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma jakiś fajny class mod do Siren na 50lvl pod Catclysm/Harmony???

 

Mnie najbardziej irytują Stalkery, Rabid Skagi i Constructory.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×