Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda ze ja nie moge pobrac patcha z latka polonizujaca:-(

 

A jak to jest z przełączaniem języka w wersji na płytce ? Bez problemu można wybrać angielski w wersji PL ? Kupiłem taką na Allegro, ale w sumie wolę nie otwierać, bo jeśli okaże się, że nie ma możliwości wyboru języka i można grać TYLKO po polsku (co wdg mnie jest skandaliczną praktyką, na szczęście bardzo rzadką) to odsprzedam nieotwieraną grę jako nówkę i poszukam ENG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gry z zasady grywa jedynie dla przyjemności (czy płynie ona z wyzwania, czy z obcowania z fabułą to kwestia płynna - zależna od tytułu).
AH nigdy mnie nie interesował, podobnie jak aukcje allegro przy DII. 

Grając max 2h - nie tylko w Diablo - gra starczy na satysfakcjonującą ilość czasu, a gdy będę miał już dość zwyczajnie ją porzucę dla innego tytułu.

--------

Na PC też jakoś specjalnie długo na żółty przedmiot nie czekałem.

 

Czy jest łatwiej w stosunku do X360 - nie wiem. W stosunku do PC na pewno mobków jest nieco mniej, a w zamian są  bardziej żywotne.

Zacząłem od poziomu - Normal.


A jak to jest z przełączaniem języka w wersji na płytce ? Bez problemu można wybrać angielski w wersji PL ? Kupiłem taką na Allegro, ale w sumie wolę nie otwierać, bo jeśli okaże się, że nie ma możliwości wyboru języka i można grać TYLKO po polsku (co wdg mnie jest skandaliczną praktyką, na szczęście bardzo rzadką) to odsprzedam nieotwieraną grę jako nówkę i poszukam ENG

 

Z tego co widzę u siebie - w PL jest TYLKO PL. Audio + napisy.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

'Z tego co widzę u siebie - w PL jest TYLKO PL. Audio + napisy.'

 

Uuu, fatalnie :( Na allegro wersji angielskiej nie widzę... A czy pomaga zmiana języka systemu ? Tak czy siak dzięki za info. Nie wiem czemu wydawcy to robią, jest to zupelnie dla mnie niezrozumiałe...jakoś na Blu-rayu ogromnego Mass Effect z tysiącem dialogów zmieściły się różne wersje językowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inny wątek, który być może ktoś zechce pociągnąć.

na wstępie: gra jest super w wydaniu na konsole i tutaj nie chcę rozwodzić nad jej genialnością itd.

 

kwestia jest inna, wczoraj z kolegą zrobiliśmy mały eksperyment.

spędziliśmy dzień nad diablo 3 grając pierwsze pół dnia na xbox360 drugie na ps3.

 

oczywiście nie chcę tutaj porównywać grafiki itd bo nie o wojnę na forum mi chodzi (chociaż na ps3 nie mogłem zdeptać ani szczura, ani węży na pustyni :|)

bardziej martwi mnie jedna rzecz i mam nadzieję, że to tylko moje (nasze, kolega potwierdza) spostrzeżenie że na ps3 było znacznie łatwiej, levele wbijały szybciej i np.

mając maga, pierwsze wyjście z wioski (po tym jak w karczmie wpada level 2), wszystko co napotkaliśmy na drodze w większości padało od jednego strzału, a później pioruna.

W sumie level 10 wbiliśmy i w jakieś 2h. Na x360 w tym czasie nie zbliżyliśmy się nawet do połowy. W obu przypadkach postaci miały hełm z preordera oraz był to mag.

 

ma ktoś jeszcze możliwość porównania tej kwesti ?

Ponoć już jest jazda z save na HC po przeczytaniu na ofiacjalnym forum diablo postać ginie dajesz save i postac ponownie żyje  i dupowanie złota tylko nie wiem poco komuś np 1kkk na ps3 skoro nie ma AH i chyba dla kolekcji nic wiecej.Miałem kupic na ps3 też diablo ale po tym cos ludzie piszą dobrze że tego nie zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

 

co do rynku to zostaje jakże stary sprawdzony portal D2jsp każdy kto grał w d2 na close bn musi go znać

http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=227

 

----

co do samej gry - mi się wersja konsolowa podoba, na padzie gra mi się lepiej niż na myszke+klawie (gram DH)

 

@gra za łatwa?

też widziałem screeny z itemami mega wypas które na pc kosztowały by kilka bilionów ale ale....

odpaliłem grę normal i ustawiłem Monster Level na Hard (na starcie są 3 poziomy Łatwy/normalny/trudny później dochodzi dodatkowe 5 tj. Mistrz 1 -5)

na normal(hard) żona kowala jak mnie klepła to mi 1/2 życia została... a zabijanie mobów szło strasznie wolno miały okropnie dużo HP i co jest dziwne expo szło wolniej niż na easy (pewnie przez szybkość zabijania a pojedynczy mob dawał strasznie mało expa na pc przy mp10 1 mob daje 1bar tutaj nie), więc zmieniłem MP na easy.

Zabiłem SK wbiłem w okolice 13poziomu postaci, postanowiłem jeszcze raz pokombinować z MonsterPower. Ku mojemu zdziwieniu pojawiły się już dodatkowe MP tj. Master 1-5. Ustawiłem oczywiście Master5 i poszedłem farmić :) spore było zdziwienie na mojej twarzy jak biały mob mnie 1-shotował... (ten sam mob na MP easy zadawał mi 10% obrażeń).

 

Wynika z tego nic inne jak to ,że wersja na konsole jest sporo trudniejsza?

Na PC spokojnie przechodzę normal-koszmar-piekło na MP10 ( MP10 = 4x wiecej hp i 2x wiecej dps od mobów)

Na konsoli z tego co widzę MP - Master5 moby biją 10x mocniej i maja co najmniej 10x wiecej hp

 

Więc jak ktoś będzie chciał farmić inferno Master5 to trochę pobiega.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio drop na PS3 jest taki duży. Ja przechodząc na normalu na PC nawet nie powąchałem legendarnego przedmiotu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć już jest jazda z save na HC po przeczytaniu na ofiacjalnym forum diablo postać ginie dajesz save i postac ponownie żyje  i dupowanie złota tylko nie wiem poco komuś np 1kkk na ps3 skoro nie ma AH i chyba dla kolekcji nic wiecej.Miałem kupic na ps3 też diablo ale po tym cos ludzie piszą dobrze że tego nie zrobiłem

 

I w czym to niby psuje grę? Tylko od użytkownika zależy czy psuje sobie rozgrywkę oszustwem czy nie - wolna wola.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się teraz przypomniało. Ustawcie sobie w opcjach ELECTIVE MODE po polsku to będzie coś w stylu TRYB WYBORU? Inaczej nie będzie można ustawić sobie skilli w dowolnych slotach/klawiszach. Pamiętam, że na początku gracze PC mieli z tym olbrzymie problemy. Tej opcji w ogóle nie powinno być :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się na szybko wrażeniami podzielę:
Miłe zaskoczenie, że tak dobrze udało się przenieść sterowanie. Największe obawy w związku z tym miałem. Dali radę - nawet jakoś wygodniej się gra niż na PC (albo takie wrażenie tylko odniosłem).
Co-op jest rewelacyjny. Płynnie wszystko działa, komunikacja śmiga (po przygodach z BF3 zwracam na to uwagę). No i radocha jest z dobrej sieczki :).

Nastawiałem się, że D3 będzie grą na przeczekanie do ACIV i PS4, ale zapowiada się kilka długich dni i nocy przed konsolą. Jak przy D2 na PC :).

Co do poziomu trudności i tempa levelowania (gram na średnim[normalu]) to nie jest to jakoś przesadnie szybko, ale też nie było jeszcze momentu, żeby ktoś mi mocniej zagroził.
Gram Demon Hunterem. Oczywiście ucieczka non stop i spam pociskami, ale nawet ze słabym armorem można szaleć, bo mało kto daje radę zaatakować z bliska.
Partner co-opowy gra Barbem i zdarzyło mu się zginać 2 razy w sporym tłoku a ja bez problemu ściągam duże grupy - co jest dość dziwne.

Jak wrażenia z gry Monkiem i Witch Doctorem?

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry Monkiem i Witch Doctorem?

 

Gram Monkiem i jest bardzo dobrze. Na razie nie zginałem, ale to normal więc w 1 akcie jest to dość trudne.

Sterowanie intuicyjne, umiejętności porządnie przełożone na konsolę.

 

Itemki specialne dla PS3 dość mocne jak na początek (amulet, naramienniki, pierścień i hełm). Co się dziwić, ze ludzie tak prują skoro dają coś 25% do PD, 25% do MF i 30% do złota.

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kiedyś pytałem o matchmaking w wersji na konsole

 

Teraz sam odpowiadam, jest i działa tak samo jak na PC ustawiamy jaki quest i naciskamy 'Quick Match', wtedy dołącza nas do graczy którzy w ustawieniach multi włączyli otwarte dla graczy z PSN ([select] - opcje sieciowe przy wyborze questu). Poziom trudności gry się zwiększa z każdym graczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś może D3 z Amazona z opcją darmowej wysyłki? Doszła już paczka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie blizz nie traktuje zbyt poważnie wersji na PS3 zatem nie zdziwiłbym się jakby za jakiś czas z chęci dodatkowego zysku pojawią się jakieś DLC  typu  jakiś tam pełny set dla wybranej klasy itp ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co blizz pokazał mam wrażenie, że jest wręcz przeciwni i bardzo poważnie traktują wersje konsolowe.

Gdyby nie traktowali tego na serio to nadal pierwszy i ostatnim Diablo na konsole byłaby pierwsza część.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hymm...zauważyliście że wersja z PSN 239zł a wersja pudełkowa 169zł...ahh ta cyfrowa dystrybucja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak opcji zapisu postaci na serwerze gdzie nikt nie będzie miał dostępu do sejwów to raczej nie jest poważne podejście do tematu :)

w obecnej sytuacji to wygląda tak "chcieliście to macie, D3 na konsole, nara"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak opcji zapisu postaci na serwerze gdzie nikt nie będzie miał dostępu do sejwów to raczej nie jest poważne podejście do tematu :)

w obecnej sytuacji to wygląda tak "chcieliście to macie, D3 na konsole, nara"

 

A kto poza tobą ma dostęp do zapisów na twojej konsoli? Co w tym niepoważnego.

Konsolowa edycja nie jest i nie była zapowiadana jako element Battlenetu, stąd też chore zabezpieczania są w tym wypadku zbędne.

Nie ma rankingu - nie ma AH.

 

Za trofea nikt nikomu laurów ze złota nie przyznaje ;)

Edytowane przez pan_satyros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do zapisanej postaci zły? W każdym momencie idę do kumpla grać swoją postacią, to chyba dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostęp do zapisanej postaci zły? W każdym momencie idę do kumpla grać swoją postacią, to chyba dobrze?

 

Pewnie chodzi o to, że z natury chora psychika graczy gdy tylko zauważy możliwość popsucia sobie gry (edycja postaci), od razu to wykorzysta w celu szybszego zdobycia kilku "bardzo istotnych" odznak ;p Ewentualnie tzw. "wbicia platyny" i przerzucenia się na inną grę.

 

W czym innym potencjalny dostęp do savea miałby wadzić - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się martwić psychiką innych graczy, niech sobie psują grę. Ja odpalam grę, śle zaproszenia do znajomych i jedziemy. Nikt się nie zastanawia czy są gdzieś tam jacyś ludzie, którzy oszukują.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co się martwić psychiką innych graczy, niech sobie psują grę. Ja odpalam grę, śle zaproszenia do znajomych i jedziemy. Nikt się nie zastanawia czy są gdzieś tam jacyś ludzie, którzy oszukują.

 

To mam na myśli. Stąd nie wiem czego dotyczą głosy twierdzące, jakoby edycja konsolowa jest przez to  "popsuta" lub gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że gra się świetnie. Odpalenie wysokiego poziomu trudności od poczatku i full skład to jest to... Jakieś wyzwanie, nawet król kości stawiał opór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w edycji konsolowej poprawiono to wszystko co mi osobiście nie pasowało w grze.

Akurat always online to był dla mnie najmniejszy problem i nie narzekałbym jakby na konsolach też było always online.

Brak serów wynika to z innego podejścia do tematu, a nie 'olewactwa' bo blizzowi na konsole nie chciało się serwerów przygotowywać.

Mówienie, że jest to niepoważne jest niepoważne :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że gra się świetnie. Odpalenie wysokiego poziomu trudności od poczatku i full skład to jest to... Jakieś wyzwanie, nawet król kości stawiał opór :)

 

To mi się podoba. Każdy może grać tak jak mu to odpowiada: łatwo - trudno, sam - z ekipą, offline - online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×