Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna jasniej? Chodzi ci o 'tapete' ? Nie sprawdzalem. Potem sprawdze. Damn... I caly plan posprzatania mieszkania legl w gruzach:-) :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudełko w plecaku, za 40min koncze prace.. nie wiem po co to pisze, poprostu chyba żegnam się ze światem rzeczywistym ;D ! Będzie szał ! Jak ktoś chce Ciupać we 3-4 (ja gram z bratem na kanapie) to dodawać: iluvcycki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich filmów jakie widziałem w sieci z konsolowej wersji, zawsze wybierali normalny poziom trudności a dostępny jest jeszcze trudny. Gra ktoś na tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich filmów jakie widziałem w sieci z konsolowej wersji, zawsze wybierali normalny poziom trudności a dostępny jest jeszcze trudny. Gra ktoś na tym?

Aby odblokować inne poziomy trudności (koszmar, piekło, inferno), najpierw musisz przejść niższy a wiec na samym początku Normalny. Daj ludziom czas, jutro pewnie będzie masa filmików z inferno :)

 

Zazdroszczę wam, ale zawziąłem się i nie kupię tej gry drugi raz na premierę. Nie wybaczę im możliwości grzebania w postaciach oraz braku battlenetu. Kupię na pewno używkę za kilka miesięcy, ale już taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli jest trochę inaczej. Od początku są dostępne 3 poziomy, łatwy, normal i trudny, oraz 3 ukryte. Podobno łatwy to normal z pc.

Edytowane przez fenixPeEl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie chce przejsc gre na spokojnie na normalu zeby jarac sie fabula. I tak .... Co do nowego inventory - myslalem ze to kijowy pomysl z tym kolkiem - jest jednak intuicyjne, szybkie i mile w uzyciu. Gra na padzie jest bardzo przyjemna. Co do unikow myslalem tez ze to pomylenie siusiaka z palcem - ale jest na prawde fajnie wpasowane w gre - nie wiem czemu ale podoba mi sie ten pomysl.

I teraz co do samej gry - mam dopiero 8 lvl ale... Widac ze w trojce faktycznie postawiono bardziej na historie i fabule - oczywiscie dla mnie plus.

Grafika jest bardzo przyjemna (szkoda ze nie full hd tylko hd rdy ale i tak jest ladnie). Muzyka..... Bosko:-) zaraz po rozpoczeciu gry uslyszymy ten przyjemny, lekko mroczny klimat zagrany na gitarze( mila dla ucha odswiezona wersja). Sterowanie - gra na padzie jest na prawde przyjemna. Siedze/leze wygodnie rozwalony na fotelu i dalej moge grac efektywnie bo to co mi potrzeba trzymam w rekach.

Jestem cholernie zadowolony z gry i to chyba bedzie moja pierwsza platyna ( jakos nie jara mnie wbijanie tego ale ... No Panowie:-) to jest DIABLO:-) )

JAKIES PYTANIA WALCIE. co jakis czas robie sobie przerwe na papierosa to odpowiem najlepiej jak potrafie:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tworzysz nową postać to może nią grać drugi gracz czy dla drugiego gracza trzeba założyć osobny profil ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat dodawany do preordera nawet fajny i wielce klimatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tworzysz nową postać to może nią grać drugi gracz czy dla drugiego gracza trzeba założyć osobny profil ?

Tak można,

już dawno o tym mówiono ,że na 1 konsoli gracze mogą wybierać postacie zapisane lokalnie czyli jak ktoś do ciebie ma wpaść to musi targać save'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem do posiadłośći leoryka, ze skrzyni wydropilo mi legendarny przedmiot, a mam dopiero poziom 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kim Panowie gracie? Ja jednak gram monkiem. Z paladaynem az tak duzo wspolnego nie ma ale jest git:-) :-) 10 lvl. Dzis nie gotuje zamawiac cos z pizzerii:-) gierka wciaga:-) dobrze ze moja panna dzis do kina z przyjaciolkami jedzie:-) :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem do posiadłośći leoryka, ze skrzyni wydropilo mi legendarny przedmiot, a mam dopiero poziom 14.

To chyba dobrze ;) Legendarne itemki pod poziom postaci ;) Bo niechcial bym dostawać low endowych legendarnych itemkow na 59 lvl:P

Ja planuje Witchdoctora Barba lub Wizarda :D Barbem ograłem d2 do 89 lvlu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC, dopiero dropnełem legendarny przedmiot na inferno... Ale tak czy inaczej mój iteam ma 8 lvl :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC, dopiero dropnełem legendarny przedmiot na inferno... Ale tak czy inaczej mój iteam ma 8 lvl :biggrin:

Na początku myślałem ,że pierwszy raz grasz w diablo i wypadła ci kość Leoryka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przednio;) Lvl itemków będzie wzrastał wraz z wzrostem lvl postaci ;) Ciekawe jak się mają do tego itemki z zestawów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co chodzi z tym 'tematem'? Po wpisaniu kodu mozna go ustawic czy jak bo nie mam na konsoli. Moglby ktos opisac co i jak bo nakrecilem sie:-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ściągał już tą wersje z PSN i może potwierdzić czy jest po polsku czy też nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ściągał już tą wersje z PSN i może potwierdzić czy jest po polsku czy też nie?

Zostalo mi 8% jak tylko zainstaluje to edytuje post i CI napisze.

 

Edit : tak jest pelna lokalizacja

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem do posiadłośći leoryka, ze skrzyni wydropilo mi legendarny przedmiot, a mam dopiero poziom 14.

To chyba jakieś szczęśliwe miejsce. Ja też tam trafiłem legendarny przedmiot ( korona Leoryka ) 2 godziny temu. Ale dalej noszę Infernalny Hełm, bo +25% doświadczenia to nie w kij dmuchał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli przedmioty legendarne skalują statystyki do levelu postaci ? np jak znajdę przedmiot legendarny na 10lvlu to mogę nim grać do 60 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli przedmioty legendarne skalują statystyki do levelu postaci ? np jak znajdę przedmiot legendarny na 10lvlu to mogę nim grać do 60 ?

Nie, nie ma czegos takiego. Dany item jest na dany lvl  i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×