Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj 31.08 czy komuś również nie zadziałało to automatyczne pobieranie gry z PSStore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sporo czasu do konca 31-go. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w D3 na PC kilkaset godzin, ale bawiłem się wyłacznie w trybie single. Z pokazanego przez Was filmiku


odnoszę bardzo niepokojące wrażenie, że loot w wersji na konsole wyrzucany jest dla wszystkich graczy jednocześnie, czyli "kto pierwszy, ten lepszy" :sad: Stawiałoby to w niekorzystnej sytuacji postacie walczące z dystansu, gdyż zanim dobiegną do lootu, inni gracze zdążą już go pozbierać dla siebie. Czy ktoś mógłby to potwierdzić tę kwestię?
Mam też pytanie do Killa lub innych osób, które szarpały na pececie w multi - czy tak samo wygląda podnoszenie lootu, czy może każdy gracz otrzymuje przypisaną do siebie pulę wypadających z moba przedmiotów? Edytowane przez klayman85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy gracz w multi ma swój własny drop w wersji na PC

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnoszę bardzo niepokojące wrażenie, że loot w wersji na konsole wyrzucany jest dla wszystkich graczy jednocześnie, czyli "kto pierwszy, ten lepszy" :sad: Stawiałoby to w niekorzystnej sytuacji postacie walczące z dystansu, gdyż zanim dobiegną do lootu, inni gracze zdążą już go pozbierać dla siebie. Czy ktoś mógłby to potwierdzić tę kwestię?

Mam też pytanie do Killa lub innych osób, które szarpały na pececie w multi - czy tak samo wygląda podnoszenie lootu, czy może każdy gracz otrzymuje przypisaną do siebie pulę wypadających z moba przedmiotów?

 

 

Jest jeszcze inaczej. Na PS3 Loot jest wspólny podczas gry lokalnej (kanapowej), online jest bez zmian, czyli tak jak na PC każdy ma swój osobisty drop.

 

Q: How does looting work on the console version?

A: It’s not all that different from PC, with just a few exceptions. For example, loot is shared between local players (so ‘first come, first serve’). It’ll still work the same for online players, though – meaning if you’re being matched into an online game, your loot will be personal. You only share loot with players playing on your same machine. (Source: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9244644870#4 )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie, chyba też zaostrzę żeby na diablo 3 w wersji PS3. Na PC mam już ograne, tutaj zrobię dla trofeów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy grając na kanapie z 4 osobami każdy będzie mógł się zalogować na swoje konto (o ile każdy będzie je posiadał) czy postacie będzie trzeba wybrać z jednego konta. Zastanawiam się również czy grając z kimś na kanapie będziemy mogli dołączyć do innej gry kogoś z "drugiego końca świata"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się łapać na jaraniu grą... 

 

Pytanie - mnich to dobra klasa dla kogos kto w 2ce miał około 400 godzinowego druida/wilkołaka (bardzo lubiłem tego chara)??

 

Jaka klasa jest najpotężniejsza na pve a która pvp??

 

Jedynie barbarian opada (nie lubiłem klas czysto siłowych w d1 i 2 - poza tym klasa ta jakoś średnio mi robi z tymi "trąbkami" przepakowanymi)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy grając na kanapie z 4 osobami każdy będzie mógł się zalogować na swoje konto (o ile każdy będzie je posiadał) czy postacie będzie trzeba wybrać z jednego konta. Zastanawiam się również czy grając z kimś na kanapie będziemy mogli dołączyć do innej gry kogoś z "drugiego końca świata"

nie da rady, każdy kto chce grac swoją postacią musi przytargać do ciebie save na jakimś nosniku

 

Zaczynam się łapać na jaraniu grą... 

 

Pytanie - mnich to dobra klasa dla kogos kto w 2ce miał około 400 godzinowego druida/wilkołaka (bardzo lubiłem ta postać)??

 

Jaka klasa jest najpotężniejsza na pve a która pvp??

 

Jedynie barbarian opada (nie lubiłem klas czysto siłowych w d1 i 2 - poza tym klasa ta jakoś średnio mi robi z tymi "trąbkami" przepakowanymi)

w pve praktycznie wszystkie są równe

pvp w obecnym stanie jest bez sensu, w tej grze liczą się tylko itemy praktycznie 0 skilla. Postacie osiągają DPS rzędu 500k przy życiu na poziomie 50k, czyli kto pierwszy trafi.

Mnich i barb to jedyne melaki, mnich bardziej przypomina paladyna zmiksowanego z zabójczynią na szponie. WD przypomina druida ale elementaliste

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że demon hunter to taka amazonka a jak czytam WD bardziej mi necromancera przypomina....

 

Myślę nad monkiem lub demon hunterem (zobaczy się na premierę co się wybierze), ostatecznie wizard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tych różnicach pomiędzy wersjami PC i PS3 i mam wrażenie, że PS3 będzie fajniejsze, ze względu na brak auction housa(przez to może dropy będą lepsze) i ten dodge. Napiszcie coś później jak dropy i ten dodge się sprawdza.

Czy są różnice w skillach czy wszystko to samo?

 

Co do postaci zdun jeśli grałeś druidem to chyba szaman najbliżej go przypomina(do spółki z nekromantą) . Mnich to melee klasa, ciągłe zwarcie. Bardziej przypomina zabójczyni. Łowca demonów to takie nie wiadomo co. Amazonki nie przypomina moim zdaniem. O Wizardzie mogę najwięcej powiedzieć, jak masz pytania to pisz. Barb to wiadomo.

Edytowane przez Mirant
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, generalnie ostatnio przynerdziłem prawie 100 godzin w dragons crown (też gra typu loot i h&s) i grałem tam postacią bardzo zręcznościową (elf)... Chyba muszę odpocząć od zręcznych paluszków więc pytanie.. Czy jeżeli będę grał monkiem znów będę musiał szaleć jak małpa wciskając 1000 przycisków na raz czy bedę mógł się "wychillować" i siekać demony bez spiny?? ;) Wiem że barbarian taki jest aleeee, damn jak ja tej klasy nie lubię.... 

 

Coś czytałem że już drzewek nie ma  :shok:  jest to nadal intuicyjne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki grałem czarodziejką na dystans to miałem lajt. :) Mnichem grałem bardzo mało, ale raczej będzie dużo klikania. Może rozważ czarodziejkę. Możesz grać na dystans, lajtowo, a możesz i w zwarciu(jak ja).

 

Generalnie ten system skilli jest dużo fajniejszy. Fajne jest to, że możesz grać skillami jakie lubisz i jakie Ci się podobają, a nie jednym słusznym buildem jak to było w D2.

Edytowane przez Mirant
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zdun Monk raczej niewiele ma wspólnego z druidem. Najbliżej tej klasy jest witch doctor który też stawia na przywołania. Czy system skilli jest fajniejszy od tego z D2 to bym się kłócił. Na pewno dzięki temu nie da się zepsuć postaci jak to miało miejsce w D2 gdzie normal dawało się ogarnąć byle czym ale wyższe poziomy niekoniecznie. Ja jednak od czasów pierwszego Diablo uwielbiałem to klikanie w statystyki czy później w dwójce także w skille. Co nie zmienia faktu że przy Diablo 3 można się dobrze bawić zwłaszcza po sieci bo w singlu ta gra nie ma podskoku do poprzednich Diablo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o system skilli to dla mnie nie ma porównania. Drzewko jest przestarzałe i łatwo było coś zepsuć. Tutaj mam pełną dowolność, mogę sobie łączyć skille jak chcę i robić ciekawe połączenia. Rozdawanie statystyk powinno być moim zdaniem, dałoby to pewne pole do popisu tak jak w D2 i zrobić sobie np. Czarodziejkę z wysoką zręcznością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem że nie ma za dużo wspólnego ;) ja nie grałem elementalistą jeno druid/wilkołak idący w furie i naprawdę kosiłem tym charem na inferno a była to postać pod walke wręcz - była o tyle fajna że nie szło się jak ten "jełop" na trąbkę tylko w furię i jakieś tam jeszcze akcje (już nie pamiętam dokładnie tyle lat temu to było ale chyba likantropia)... Stąd monk wydawał mi się do mojego buildu druida adekwatny... jakoś WD do mnie nie przemawia - sam nie wiem czemu (może dlatego że necromancera nie do końca)... Cóż mioże mi się wydaje ale klasy są jednak troszkę słabiej przemyslane aniżeli w 2ce - ale obada się jak ogra... 

 

Na ten czas: 

1. monk (trudno się nim na początku gra??)

2. demons hunter (ciekawi mnie ta niewiadoma)

3. wizard (pewnie podobny do 2kowego?? - teleporty i walenie lodem??)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem że nie ma za dużo wspólnego ;) ja nie grałem elementalistą jeno druid/wilkołak idący w furie i naprawdę kosiłem tym charem na inferno a była to postać pod walke wręcz - była o tyle fajna że nie szło się jak ten "jełop" na trąbkę tylko w furię i jakieś tam jeszcze akcje (już nie pamiętam dokładnie tyle lat temu to było ale chyba likantropia)... Stąd monk wydawał mi się do mojego buildu druida adekwatny... jakoś WD do mnie nie przemawia - sam nie wiem czemu (może dlatego że necromancera nie do końca)... Cóż mioże mi się wydaje ale klasy są jednak troszkę słabiej przemyslane aniżeli w 2ce - ale obada się jak ogra... 

 

Na ten czas: 

1. monk (trudno się nim na początku gra??)

2. demons hunter (ciekawi mnie ta niewiadoma)

3. wizard (pewnie podobny do 2kowego?? - teleporty i walenie lodem??)

Na początku wszystkim postaciami gra się łatwo. Gra prowadzi za rączkę przez całą grę aż do końca pierwszego poziomu trudności. Masz okazję poznać fabułę :) Osobiście polecam barbarzyńcę (czuć u niego siłę, której używa do walenia potworków), szamana (niby nekro, ale przywołańców nie ma za wiele) oraz wizarda (trafiłeś, walenie lodem, ale i są lasery, a jak :))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt monka i demons huntera nie polecił = znaczy się że słabi?? Oj ta rozmowa sprawia że już się gry doczekać nie mogę... W takim razie chyba wizzard ...

 

ps. już wiadomo ile na dysku wersja z psnu bedzie zajmowała??

 

ps. fabuła w diablo?? PLIZZ :D

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie klasy są w miarę wyrównane jak już zresztą pisałem, zabawa zaczyna się na inferno i łatwiej będą mieć klasy bijące z dystansu bo mogą kajtować elity przez co płynniej będą szły do przodu. Bądź co bądź bez farmy się nie obejdzie a samo D3 przypomina D2 classic pod względem lootu czyli masa żółtych losowych itemów (w D3 unikatowe itemy też mają losowe statystyki więc czarodziej z 2h toporem +int to nic dziwnego)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż mioże mi się wydaje ale klasy są jednak troszkę słabiej przemyslane aniżeli w 2ce - ale obada się jak ogra... 

 

Nie da się ukryć ale ciężko było wymyślić coś sensownego a jednocześnie nie powielać postaci z Diablo2. Barbarzyńca to podobny tank do tego z dwójki. Wizard też nie różni się od tego co znamy z Diablo 2 pod postacią czarodziejki. Reszta klas to takie jakby trochę hybrydy. Demon Hunter to takie połączenie amazonki i zabójczyni. Witch Doctor nieco z druida i nekromanty. Monkiem nie grałem więc się nie wypowiem ale wiem że do uwielbianego przeze mnie paladyna mu daleko. Może krzyżowiec z dodatku będzie miał więcej wspólnego z moją ulubioną klasą z Diablo 2. Wersji na Ps3 raczej nie kupię bo posiadam PCtową. Poczekam aż wyjdzie dodatek i wtedy zadecyduję czy dokupić go na PC czy razem z podstawką na PS3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się mocno nad kupnem Diablo 3 na PS3. Gra jest chyba pisana pod gre coopowoa i tu rodzi się moja wątpliwość. Czy Ja gracz solowy będzie się dobrze bawił? 169zl piechotą nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich postach widzę, że dużo z was spodziewa się Diablo 2.5 :) Wiem, że to i tak nic nie da i za kilka dni będzie lament i płacz, ale chociaż będę miał czyste sumienie. Ta gra nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami oprócz nazwy :) Poważnie. Doszukiwanie się jakiś podobieństw to tylko oszukiwanie samego siebie. Wszystko jest inne. Wszystko. I jeśli z takim nastawieniem podejdziecie do gry to zapewniam was, że spędzicie przy niej setki godzin. Ale jak tylko zaczniecie wspominki i sentymentalne wycieczki do poprzednich części, cóż... wtedy dalsze granie w D3 może być straszną udręką.

 

Pozdrawiam i zazdroszczę. Chciałbym tak znowu wystartować od zera. No, ale ja to ja, urodziłem się w Sanctuary :D


Zastanawiam się mocno nad kupnem Diablo 3 na PS3. Gra jest chyba pisana pod gre coopowoa i tu rodzi się moja wątpliwość. Czy Ja gracz solowy będzie się dobrze bawił? 169zl piechotą nie chodzi

 

Jeśli lubisz w nieskończoność ulepszać postać i godzinami farmić jedno miejsce to tak.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Pozdrawiam i zazdroszczę. Chciałbym tak znowu wystartować od zera. No, ale ja to ja, urodziłem się w Sanctuary :D

Facet, tym tekstem wyjebales w kosmos moja ocene Twojej osoby (ta, wiem ze kto, jak kto ale kill ma to w dupie). No nie da sie "lajkowac" wiecej niz raz :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×