Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że bedzie bardzo dobre. Według mnie powinno być tylko na konsole.

Edytowane przez TheRogal24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem (wszystko co tu pisze opieram na wersji pc) tak o D3 - jest to gra dobra, ba bardzo dobra, ale na dłuższą mete bardzo męcząca i zarazem nużąca. W pecetowej wersji całą zabawę zepsuł AH, a konsolach go nie ma, ale nie znaczy to że gra dostanie boosta +100 do miodności. 

 

Boję się zdun, oj boję... że przez pierwsze 30lvli bd zachwycony, ale im dalej tym twoja ocena gry bd spadać. 

Osobiście nie kupiłbym tej gry drugi raz, ale ktoś kto będzie grał pierwszy raz, no cóż powinien się dobrze bawić. Jeżeli jednak kupicie grę z przekonaniem "fuck yea Diablo 2 w nowej grafice" to po tygodniu grę spalicie, a pod adresem blizzarda poleci setki K#!W. 

Edytowane przez Starh
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bedzie bardzo dobre. Według mnie powinno być tylko na konsole.

Lol mowisz ze diablo ktory jest seria gier strickte na pc to trzecia odslona powinna byc tylko na konsole? ... Cool story bro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam panikować ;p  bo pieniądze z konta wczoraj mi ściągnęli, a gra jak śię nie ściągała tak nadal się nie ściąga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie grali na PC - Spoiler w linku!

 

Link do butchera na poziomie kosz poniżej. Wersja na x360, ale to bez znaczenia:

http://www.youtube.com/watch?v=kL4To5PRpPg

 

Poziom trudności bez AH wyraźnie widoczny, jak miło. Zabicie butchera z ah trwa zwykle 5 sekund :) Czekam na pierwsze pełne rzetelne recenzje i komentarze graczy. Recenzje dziennikarskie sobie daruję.

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na forum us jakiś gość się chwali że w 12h znalazl 35 legend. Nawet jakieś zdjęcia powrzucal. Ogólnie dla mnie gra jest miodzio a zmiany co do pc są same na +

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli niektórzy już grają :), jak się jeszcze nikt nie pochwalił to pewnie niespodzianki typu wypór opcji zapisu save lokalnie/serwer nie ma :/ szkoda, po cichu na to liczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem że dużo narzekam :) po prostu muszę się chyba "wygadać" ;p

ale chyba dropami nie ma się zabardzo co podniecać, za parę teygodni, online będą biegali wszyscy w najlepszych przedmiotach.

Jak twój kolega z którym grasz zobaczy u ciebie jakiegoś fajnego legendara i poprosi cię żebyś mu go dupnął, nie zrobisz tego ?, to jesty tylko kwestia ponownego zgrania save z pendrive na dysk konsoli. Z drugiej stroniy nie zdziwię się jak już w dniu premiery będą dostępne jakieś programy do modyfikacji save'ów.

Moim zdaniem Blizzard dał tutaj ciała, w końcu fajny H&S na PS3 ale z zupełnie porzuconym samym sobie online.

Ja jestem przeciwny oszukiwaniu, ale w tej kwstii w D3 nie da się nic zrobić, chciałbym się mylić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W pecetowej wersji całą zabawę zepsuł AH, a konsolach go nie ma, ale nie znaczy to że gra dostanie boosta +100 do miodności. 

 

W pewnym sensie to pomógł, bo gdyby nie AH to by się z takimi dropami grać nie dało. Mam przegrane ponad 80 godzin wizardem i wypadło mi jakieś 15 legend z czego tylko jedna nadawała się do założenia... Cała reszta jest z AH, inaczej nie pograłbym sobie na inferno wizardem z ostrzami. Bez AH fajnie się grało, ale do około 40 lvl, potem zaczęło być bardzo ciężko. Wtedy pierwszy raz kupiłem coś z AH, za mniej niż 100k i dało mi to ok 30k dps... Do tej pory nie wydropiła mi lepsza broń. Oczywiście potem kupiłem coś lepszego z AH. Generalnie jestem przeciwnikiem AH, bo nie powinno go być, jednak wobec dropów jakie są, to jednak dobrze, że jest. Powinno być jednak  tak, że z dropów da się złożyć fajny sprzęt, a AH powinien zniknąć. Jednak blizzardowi AH się po prostu opłaca.

 

Crux, naprawdę świetnie to wygląda. Te dodge wyglądają super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie to pomógł, bo gdyby nie AH to by się z takimi dropami grać nie dało. Mam przegrane ponad 80 godzin wizardem i wypadło mi jakieś 15 legend z czego tylko jedna nadawała się do założenia... Cała reszta jest z AH, inaczej nie pograłbym sobie na inferno wizardem z ostrzami. Bez AH fajnie się grało, ale do około 40 lvl, potem zaczęło być bardzo ciężko. Wtedy pierwszy raz kupiłem coś z AH, za mniej niż 100k i dało mi to ok 30k dps... Do tej pory nie wydropiła mi lepsza broń. Oczywiście potem kupiłem coś lepszego z AH. Generalnie jestem przeciwnikiem AH, bo nie powinno go być, jednak wobec dropów jakie są, to jednak dobrze, że jest. Powinno być jednak  tak, że z dropów da się złożyć fajny sprzęt, a AH powinien zniknąć. Jednak blizzardowi AH się po prostu opłaca.

 

Crux, naprawdę świetnie to wygląda. Te dodge wyglądają super.

Gdyby nie było AH to drop byłby inny - lepszy. Gdyby ten lepszy drop (jaki prawdopodobnie jest na konsolach) byłby na PC z AH, to kazdy miał by najlepszy sprzęt jeszcze taniej i i jeszcze szybciej. Grę wg mnie zepsuł AH, boty (!!!) oraz ciągłe zmniejszanie poziomu trudności. Skończyłem inferno (poza samym diablo, nikt nie chciał mi pomóc :)) na początku czerwca 2012 jeszcze przed pierwszym patchem zmniejszającym poziom trudności i taki poziom powinien pozostać do teraz. W tamtym czasie zabicie w akcie 3 jakiejkolwiek elity to było duże wyzwanie nie jednokrotnie trwające 20 minut. Przypominam, ze wtedy nie było wyboru mp0-10. Myślę, że teraz mp10 jest łatwiejsze niż wtedy inferno bez żadnego wyboru siły potwórów. Na konsoli grę zepsuje edytor postaci oraz boję się, że również być może obniżenie poziomu trudności w kolejnych patchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich itemach nie koniecznie będą zmniejszać poziom trudności

 

http://s1283.photobucket.com/user/roomail9/slideshow/

No, no, czyżby ktoś już dorwał się do edytora save? :D To są "endgame'owe" przedmioty więc innej możliwości nie widzę zwłaszcza, że od zera bez AH przejście inferno i skuteczne jego farmowanie zajęło by więcej czasu niż 1-2 doby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wieści. Specjalnie założyłem konto, żeby podzielić się z wami tym, co dzisiaj znalazłem. Tak jak się spodziewałem, nie było jeszcze oficjalnej premiery konsolowej wersji Diablo 3, a już pojawiły się save hacki. Co prawda na X360, ale na PS3 też już pewnie są (a jak nie, to wkrótce się pojawią).

 

http://www.xpgamesaves.com/topic/81572-diablo-iii-modded-starter-save-updated/

http://www.xpgamesaves.com/topic/81600-xpghax-diablo-3-save-editing-service/

 

Nie mam wątpliwości, że mimo tak zachwalanego braku RMAH, gra online i jej ekonomia zostaną jeszcze bardziej zniszczone przez różnego rodzaju oszustów. Nie mogę uwierzyć, że Blizzard popełnił tak kolosalny błąd i nie wprowadził chociażby czegoś na wzór Open i Closed Battle.netu z Diablo 2. Osobiście zamówiłem D3 na PS3 tylko ze względu na kanapowy coop - nie liczę na sensowną grę online.

Edytowane przez MindReaper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było AH to drop byłby inny - lepszy. 

O tym pisałem. :) AH się po prostu blizzardowi opłaca. Moim zdaniem w diablo najfajniej się gra tak od 15lvl do inferno. Poza tym co do zmniejszania poziomu trudności to wcześniej tego nie zauważyłem(grałem ciągle postacią na 60), ale dziś w 3 godziny zrobiłem szamanem z 16 do 31 lvl... Nawet nie miałem czasu poznać wszystkich skilli i run, bo gra tak szybko leci. To upraszczanie gry widać w wielu innych grach np. Wow, wbijanie lvlu jest x razy szybsze. Twórcom gier chodzi o to by jak najwięcej osób grało i zmniejszają poziom trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie martwie dzieciaki pościągaja, gre przejdą w 3 gdziny i będą mówić że to crap :P ja mam nadziej że tu na forum znajde osoby do wspólnej gry bez konbinowanie przy sejvach :P, zreszta niech wyjdzie gra i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrych wieści. Specjalnie założyłem konto, żeby podzielić się z wami tym, co dzisiaj znalazłem. Tak jak się spodziewałem, nie było jeszcze oficjalnej premiery konsolowej wersji Diablo 3, a już pojawiły się save hacki. Co prawda na X360, ale na PS3 też już pewnie są (a jak nie, to wkrótce się pojawią).

 

http://www.xpgamesaves.com/topic/81572-diablo-iii-modded-starter-save-updated/

http://www.xpgamesaves.com/topic/81600-xpghax-diablo-3-save-editing-service/

 

Nie mam wątpliwości, że mimo tak zachwalanego braku RMAH, gra online i jej ekonomia zostaną jeszcze bardziej zniszczone przez różnego rodzaju oszustów. Nie mogę uwierzyć, że Blizzard popełnił tak kolosalny błąd i nie wprowadził chociażby czegoś na wzór Open i Closed Battle.netu z Diablo 2. Osobiście zamówiłem D3 na PS3 tylko ze względu na kanapowy coop - nie liczę na sensowną grę online.

Widzieliście komentarze na dole na tych stronkach z linku? Ludzie dają za grę (nowość) 50€ czy coś takiego a później świadomie sobie psują grę. W taki sposób to przejdą normal i jak ktoś wyżej napisał w świat opinia pójdzie "crap" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drop na konsolach jest bardzo wysoki, koleś na twitch'u od startu do 2aktu inferno znalazł 27 legendarnych itemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam się nie martwie dzieciaki pościągaja, gre przejdą w 3 gdziny i będą mówić że to crap :P ja mam nadziej że tu na forum znajde osoby do wspólnej gry bez konbinowanie przy sejvach :P, zreszta niech wyjdzie gra i zobaczymy

Ja podobnie jak kolega. Za stary jestem żeby bawiły mnie takie cyrki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedzic ile zajmuje D3 w wesji elektronicznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nakręciłem na ten tytuł, tym bardziej po poście killa, który napisał, że fani D2 nie mają tu czego szukać. Dla mnie tym lepiej, bo dwójka zanudziła mnie w połowie drugiego aktu. Mógłby ktoś mi przybliżyć postać szamana, czy gra nim się podobnie jak nekromantą w d2? Mocne słabe strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×