Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kill rozj.bal system - przypomniały mi się czasy, kiedy nagrywało się muzę z Diablo (1) i leciało na sesje D&D... To se newrati, ale jest co wspominać :)

 

nerd.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes crap ;p nie bój - większość systemów zaliczyłem plus dwa autorskie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nakręciłem na ten tytuł, tym bardziej po poście killa, który napisał, że fani D2 nie mają tu czego szukać. Dla mnie tym lepiej, bo dwójka zanudziła mnie w połowie drugiego aktu. Mógłby ktoś mi przybliżyć postać szamana, czy gra nim się podobnie jak nekromantą w d2? Mocne słabe strony?

Gra sie dosyc podobnie, ale to jednak inne postacie. Podobienstwa sa: przyzywasz slugi i walisz czarami. Ja mam ta postac dopiero na 31 lvl, ale gra sie calkiem fajnie, nie liczac tego ze exp leci w multi jak szalony, a jeszcze mam +20% wiecej doswiadczenia z klejnotu i +80 expa za zabicie kazdego potwora, to juz w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam późne popołudnie - mniej więcej ten czas, kiedy odświeżają zawartość PSStore we wtorki...

Wg tego co piszą na battlenecie to będzie już można odpalić o 12am 03.09 - nocka z głowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym się ucieszył jakby chociaż była dostępna do pobrania już dzisiaj po północy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam późne popołudnie - mniej więcej ten czas, kiedy odświeżają zawartość PSStore we wtorki...

Wg tego co piszą na battlenecie to będzie już można odpalić o 12am 03.09 - nocka z głowy :biggrin:

Jeśli dzisiaj pozwoli pobrać to będziemy mieć cała zawartość czyli gra + dodatkowe itemy. Moim zdaniem system może wtedy weryfikować datę 03.09 ale tylko z lokalnym zegarem, więc przekręcamy zegar odcinamy sieć i można grać. Chyba ,że będzie wymagać patcha aktywacyjnego w co wątpię. 

 

btw. Jeśli włączą możliwość ściągania gry z pss dajcie znać, wyślę żądanie włączenia konsoli do brata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ludzie już pościągali? Nie było ograniczeń na pss NA/JAP ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już do odebrania w Euro. Żona zabrała samochód i muszę czekać do 16. Fuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że ludzie już pościągali? Nie było ograniczeń na pss NA/JAP ??

 

Kumpel w Niemczech też już pobrał przedwczoraj ale grę i tak odpalicie dopiero jutro

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już do odebrania w Euro. Żona zabrała samochód i muszę czekać do 16. Fuck

na infolinii mowia ze jeszcze jej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dostępność w sklepach przez net. W Wawie gra jest w Arkadii, Galmoku, Real Puławska... Dostałem o 10:00 smsa, że gra czeka do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Arkadii i na półce nie było DIablo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już do odebrania w Euro. Żona zabrała samochód i muszę czekać do 16. Fuck

 

No ja czekam na PSstore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Arkadii i na półce nie było DIablo :)

Bo na polke nie moga,, ale spod lady moze maja, Premiera jutro wiec moze nie chca robic przypalu=]

 

edit: jak bedzie mozna targac z ps store dajcie znac prosze

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1175528_10151804089352381_382175981_n.jp

 

Coś na osłodę. 

Edytowane przez Ak-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba na wkurwienie że inni już mają a ja czekam na ultimę i i paczkę w paczkomacie, podobno dzisiaj wysyłali ale i tak do tej chwili niemam nr przesyłki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis po sms'ie pojechalem do euro po gre, ale Pan Ku*wa Kierownik powiedzial, ze nie da, bo nie moze; premiera jest jutro i koniec rozmowy. Na stronie mam napisane, ze zamowienie zrealizowano. Wystosowalem mejl z zadaniem wyjasniem wraz z informacja o moim rozogryczeniu.

 

PS jestem 3miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis po sms'ie pojechalem do euro po gre, ale Pan Ku*wa Kierownik powiedzial, ze nie da, bo nie moze; premiera jest jutro i koniec rozmowy. Na stronie mam napisane, ze zamowienie zrealizowano. Wystosowalem mejl z zadaniem wyjasniem wraz z informacja o moim rozogryczeniu.

 

PS jestem 3miasta

ja tez w euro ale mi dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis po sms'ie pojechalem do euro po gre, ale Pan Ku*wa Kierownik powiedzial, ze nie da, bo nie moze; premiera jest jutro i koniec rozmowy. Na stronie mam napisane, ze zamowienie zrealizowano. Wystosowalem mejl z zadaniem wyjasniem wraz z informacja o moim rozogryczeniu.

 

PS jestem 3miasta

 

No to musiałeś się nieźle zdenerwować, nikt by nie ucierpiał jakby dał tobie grę dzisiaj, gdyby to bły 2 dni i wiecej to bym zrozumiał ale jeden dzień? nie ogarnuiam tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×