Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrywałem się w Diablo 1 i 2 w Diablo 3 nie mialem okazji pograć.

 

Nasuwa się wieć jedno pytanie. Kupować na Ps3 czy poczekać i kupić już na Ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Diablo 3 warto brać dla singla??? Jest na tyle miodny by wytrwać do końca gry?

Zastanawiam się czy kupić D3 do coopa z drógą połówką zamiast Ratchet&Clanka 4 za 1 ;D

W razie gdyby jej nie podszedł Diablo to chciałbym przynajmniej sam go skończyć;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy diablo 3 z ps3 będzie się czymś różnić od ps4 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 mają wykorzystać nowe funkcje nowego pada. Na razie wiadomo tylko tyle.

 

POdejrzewam że coś tam jeszcze pozmieniają, lepiej zoptymalizują pewnie aby zachęcić ludzi do ponownego zakupu tego samego produktu.

Ciekawe czy będzie możliwość przeniesienia postaci itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 1 legendar mi wydropił ale pech omg :D

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie 1 legendar mi wydropił ale pech omg :biggrin:

Badz wytrwaly ja dobilem do 38 lvl i polecialo mi z 15 legend jak nie wiecej, z czego poand 80% to aktualnie byly upgrady wiec jest mega=]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie leciały wcale, tutaj lecą często. Aby się nie okazało że poszli ze skrajności w skrajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie leciały wcale, tutaj lecą często. Aby się nie okazało że poszli ze skrajności w skrajność.

Na pc leca i to sporo ...z tym ze same brimstony. Co do samego drop ratu ja nie mam zastrzezen w wersji na pc, ale co do jakosci tych dropow...

Tu na ps3 jak narazie leci DUZO wiecej i 95% jest dobrych. Mowie tylko i wylaczenie o low lvl bo dopiero 38. Zobaczymy jak sie bedzie farmilo na inferno, ale zeby nie bylo tak jak mowisz w skrajnosci w skrajnosc bo to tez bedzie przypal i kto wie czy nie wiekszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że prędzej czy później wyjdzie patch, który zmniejszy szansę na zdobycie legend, bo teraz leci ich przesadnie dużo. I mam wrażenie, że zawsze wypada to czego najbardziej potrzebuje. Miałem słabe buty. Łup! I legendarne buty wypadły. Miałem kiepską kuszę. Łup! Wypadła legendarna kusza. A wszystkie legendy miały bonusy do zręczności czyli idealnie dla mojej klasy (łowca demonów).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pograłem dziś w co-opie, gra chodzi, jak żyleta, sterowanie na padzie bardzo przyjemne, ale brakuje mi jednej rzeczy, klimatu! Nigdy nie byłem fanem diablo, ale dwójce nie można było odmówić ponurej atmosfery, a tutaj - żywo, kolorowo, nie trawię takiej stylistyki pokroju high-fantasy, za dużo tu WoWa/torchlighta; W immersji nie pomaga też wątpliwej jakości PL dubbing. Poza tym gameplayowo daje radę, i chyba całkiem nieźle się zapowiada jeśli chodzi o długość, bo po jakichś hmm 4 godzinach gry jeszcze pierwszego aktu nie skończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę pograłem dziś w co-opie, gra chodzi, jak żyleta, sterowanie na padzie bardzo przyjemne, ale brakuje mi jednej rzeczy, klimatu! Nigdy nie byłem fanem diablo, ale dwójce nie można było odmówić ponurej atmosfery, a tutaj - żywo, kolorowo, nie trawię takiej stylistyki pokroju high-fantasy, za dużo tu WoWa/torchlighta; W immersji nie pomaga też wątpliwej jakości PL dubbing. Poza tym gameplayowo daje radę, i chyba całkiem nieźle się zapowiada jeśli chodzi o długość, bo po jakichś hmm 4 godzinach gry jeszcze pierwszego aktu nie skończyłem.

To samo napisałem strone temu :P Mimo wszystko wczoraj pykalem z kumplem z 7h i dopiero ukonczylismy 1Akt.

 

Nie umiem albo nie da sie normalnie zapisac stanu gry. Wkurza to troche, bo z 2x musielismy czyscic ta sama lokacje. Zdobyte przedmioty i lvl zostaja, ale np. jak przeteleportujemy sie do miasta ze srodka jakiejs lokacji, sprzedamy pierdoly i wylaczymy gre to przy kolejnym odpaleniu na nowo musimy je sprzedac, a gdy przejdziemy przez nasz portal czyscimy lokacje od poczatku... Pomijam fakt, ze za kazdym razem kiedy czyscilismy od nowa trafialy sie inne eveny za co nalezy sie Blizzardowi +. Teraz jak trzeba isc po piwo to zostawiamy konsole wlaczona albo staramy sie ukonczyc jakis quest do konca, ale czasami sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko to jest chyba tak że jak zmienisz postać główną (Gracz 1) to pozostałe postacie jeżeli miały wyższy stan ukończenia questów i dołączą się do coopa to od nowa muszą wykonywać te same Questy co Gracz1. I później jak chcesz zagrać sam innymi postaciami to zaczynasz na tym etapie z Questami na którym zakończyliście grać w coopie . Trochę zawiłe :) ale ci którzy grają coop kanapowy to chyba wiedzą o co chodzi

 

Mojej żonie gra się podoba, denerwuje trochę celowanie, gramy czarodziej/łowca demonów.  Trochę słabe jest celowanie, przed oddaniem pierwszego strzału powinna być możliwość wybrania mobka do którego chcemy strzelić bo jak chcę zacząć z grubej rury i skilla który zabiera pół energii to się okazuje że dwa pierwsze strzały to pudło :) ale tak czy siak gra się bardzo przyjemnie

Edytowane przez AdamRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest pod L2 lokowanie, które działa dobrze przynajmniej z moim monkiem, którego ataki średniodystansowe zawsze trafiają. Jeśli chcesz zmienić cel to puszczasz L2 i wciskasz ponownie. Nie narzekam na problemy z trafieniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo napisałem strone temu :P Mimo wszystko wczoraj pykalem z kumplem z 7h i dopiero ukonczylismy 1Akt.

 

Nie umiem albo nie da sie normalnie zapisac stanu gry. Wkurza to troche, bo z 2x musielismy czyscic ta sama lokacje. Zdobyte przedmioty i lvl zostaja, ale np. jak przeteleportujemy sie do miasta ze srodka jakiejs lokacji, sprzedamy pierdoly i wylaczymy gre to przy kolejnym odpaleniu na nowo musimy je sprzedac, a gdy przejdziemy przez nasz portal czyscimy lokacje od poczatku... Pomijam fakt, ze za kazdym razem kiedy czyscilismy od nowa trafialy sie inne eveny za co nalezy sie Blizzardowi +. Teraz jak trzeba isc po piwo to zostawiamy konsole wlaczona albo staramy sie ukonczyc jakis quest do konca, ale czasami sie nie da...

To nie problem z save'owaniem. Tak jest po prostu w D3. Po każdym wyjściu z gry mapa, mobki itd. pojawiają się nowe. Tak samo było w D2 online.

Z innej beczki:

wczoraj napisałem, że voip bez problemu śmiga, ale jednak problemy są.

Przy grze na 2 jest wszystko ok, ale jak wbija trzeci to raz działa a raz nie. Wieczorem na 4 godziny grania połowa czasu bez komunikacji.

Czy ktoś miał podobnie?

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos cialby pograc online? Mam monka 36-37 l bodajrze. Wyslijcie na pw nick z dopiskiem d3 - najlepiej osoby z headsetem. Bo granie z kimsmobcym ... Coz jakos wole z rodakami:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przed chwilą wydropiło trzeci raz ten sam przedmiot, tylko że na innym poziomie (legendarny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie drop legendów = 3 sztuki. 2 przydatne i używam.
19 lvl Demon Hunter, I akt cały czas.
Faktycznie nie jest źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem shamanem, ale mi nie podeszła ta klasa, zmieniłem na monka i od razu czuję się jak u siebie. Coś ewidentnie dla nie, mogę się poczuć jak Chuck robiąc półobrót ;)

 

A granie z 2 osoba na 1 ekranie = mega zabawa i tony miodu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytankio, żeby dołączyć od kogoś nieznajomego do gry to rozumiem, że jedynie przez opcję: "Szybka gra" ?

nie wiem jednak, jak to się ma do postępu w grze dla mojej postaci. ogólnie nie do końca ogarniam zasadę multiplay - wcześniej nie miałem styczności z Diablo.

raz wybrałem opcję Szybka gra i dołączyłem do 3 innych osób i akurat trafiło się że zabijaliśmy Skeleton King'a. Później jak wróciłem do singla już nie miałem tego questa.

Od czasu do czasu ktoś dołączy do mnie ale nie ogarniam wg. jakich zasad ? - jak daję Szybka gra to szuka po kryteriach typu język, region i co tam mam ustawione + lvl czy coś jeszcze.

może ktoś mi w kilku punktach to podać - w pudełku był tylko kod na hełm i licencja, zero instrukcji w necie też nie mogę znaleźć nic na temat multi dla konsol poza filmikami jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wybierasz quest i poziomy trudności, naciskasz 'szybka gra' i system będzie szukał gry spełniającej te kryteria

Jeśli grasz i robisz grę publiczną to dołączy ci graczy którzy wybrali quest i poziomy trudności odpowiadające twojej aktualnej rozgrywce

 

czyli:

[dołączasz]

wybierasz quest zabicie Sk Normal (Easy) 

-- gra wyszukuje listę graczy robiących SK na poziomie Normalnym przy trudności Easy jeśli znajdzie to cie dołączy

 

[hostujesz]

tu grasz co ci się podoba, otwierasz grę na wszystkich z PSN

w zależności od poziomu trudności i zadania (które aktualnie robisz) dokłada ci graczy z sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super. dzięki wielkie za wyjaśnienie. o to mi właśnie chodziło.

tak swoją drogą to mogli gdzieś te kilka zdań napisać :)

to jeszcze prośba o jakieś info o co chodzi z tą kłótnią o unikalne przedmioty ? - gdzie nie czytam o wersj konsolowej, to wszyscy się czepiają że unikalne przedmioty można znaleźć na konsoli ? a na pc prawie nie dało rady :)

 

i chyba jeszcze nie do końca czuję zasadę działania poziomu trudności - mam normal ale medium, ktoś wcześniej pisał o jakimś Monster Level i to ustawienie w opcjach dowolnych skill'i - tutaj też jakby ktoś mógł słówko.

Edytowane przez mariusz_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×