Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

OJ zdunek, zdunek to ty dostaniesz lanie ;P to nie Street Fighter czy SFxTK :D Widzimy się na ONLINE

@memeczyslaw

ukryte areny wyjdą jako DLC, a ukryte postacie pewnie chodzi ci o te 4 których nie masz. Je się dostaje jak kupiłeś grę przez Pre-order. Będą ogólno dostępne na PS Store za darmo za jakiś czas także spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem TEAM "PS3Site" na wtf.tekken.com http://wtf.tekken.co...m/view/psn/3841

To "WTF" mnie rozwala :biggrin:

Dodawać mnie w psn i klepiemy mordy online ;)

@Leito_PL

Ja zdobyłem czarną Aurę dla Marshalla w Ghost mode, ale rozegrałem nim już około 80 walk.

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedą dostępne nowe postacie i areny do pobrania? jest jakaś opcja żeby pograć sobie normalnie 1 vs 1 bez taga? w trybie offline nie ma takiej opcji to samo w multiplayerze nic takiego nie moge wybrać tylko pojedynki w tagu :/ aha jeszcze jedno czy z powodu taga, ciosy i combo pojedynczych postaci są ograniczone i uboższe w porownaniu z poprzednimi częściami?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bodaj w sobotę pogram sobie w KETENA he he , mam parę pytań .......

1.Czytałem tu że customize jest dużo bogatrze od 6ki (mam taką nadzieję) może mi ktoś powiedzieć czy dużo więcej jest faktycznie ubrań itp i jak je się zdobywa tylko walcząc ?

2Czy są Endingi do każdej postaci.

3.ile jest pozycji offline i mniej więcej oco w nich chodzi.

Z góry Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Tak, customize jest dość rozbudowane, już samo to, że możesz mieć więcej niż 4 zestawy strojów dla jednego zawodnika to spora zmiana. Nowe stylizacje wygrywa się co i rusz w Ghost Battles.

2. Tak :)

3. Pozycji jest dość sporo, od Beginnera do 1 kyu, a później bodajże do 100 Dan (True Tekken God), o ile się nie mylę 30 Dan to Tekken Lord, więc zdobywanie TTG to już czysto szatańskie wyzwanie, mnie osobiście Lord w pełni satysfakcjonuje; samo osiągnięcie 30 Dan wymaga dość dużej ilości czasu i solidnej porcji zabawy :]

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna rozegrać jakis turniej w multiplayerze? bo wogole tam nie widze żadnych opcji, poprostu czekam na przeciwnika i rozgrywam pojedyńczy mecz, żadnych turniejów, wyboru 1 na 1 i tag, czy wyboru przeciwnika albo trybu gry, multiplayer jest bardzo ubogi :/

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak rozegrać walkę z konkretmym graczem? W jakie opcje trzeba po kolei wejść, bo za Chiny Ludowe nie mogę tego rozgryźć...

Jak już się z tym uporam, to zapraszam, Asuka/Nina już czekają :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

player match-create match, po stworzeniu chyba trójkąt i tam masz kilka opcji do wyboru jak license, wybór strony oraz invite player, jesli chcesz grać tylko z jedną osobą przy create match ustawiasz na 2 sloty i dajesz na private slot dzięki czemu nikt losowy ci nie wskoczy na miejsce zapraszanej osoby

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś, jak mam rozumieć zdobycie "pełnej zawartości" FIght Labu? Złoty trofik się kłania, jeden z ostatnich, ale trochę nie ogarniam o co chodzi. Ataki Combota, itemy do customize'a? o.O

I jeśli ktoś już dąży do Tekken Lorda, to chwalcie się rangami albo cuś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurka moja mnie wczoraj zawiodła nie kupiła mi gry ale dzisiaj już nie ma wyjścia przyjdę z pracy to poszpilam już się jaram jak mały kaziu , mam nadzieję że ten tekken jest tak dobry jak Tekken3 i Tekken5 swego czasu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie panowie i panie

czy oplaca sie kupic tego tekkena ?

jest warty swojej ceny ??

Jest to najbardziej dopakowany Tekken w historii, grafika bardzo dobra plus multum postaci i bezproblemowy gameplay po sieci.

Do tego rozbudowany custom postaci plus tryb Challenge.

Ja jako wieloletni fan Tekkena jestem w niebie ;)

Kupuj, a na bank się nie zawiedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najbardziej dopakowany Tekken w historii, grafika bardzo dobra plus multum postaci i bezproblemowy gameplay po sieci.

Do tego rozbudowany custom postaci plus tryb Challenge.

Ja jako wieloletni fan Tekkena jestem w niebie ;)

Kupuj, a na bank się nie zawiedziesz :)

dzieki takiej odpowiedzi sie spodziewalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny dylemat jako że spełnienie moich mokrych snów już wcześniej się ziściło (street fighter x tekken) poszukuję alternatywy i rozmyślam nad:

ttt2 (system walki) vs DoA5 (prostota i cycki/ w pozytywnym tych słów znaczeniu) :biggrin: no i mam dylemat :P

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci rozwieje ten dylemat widziałem grę w akcji czytałem mnóstwo recenzji i opini tych co grali i nie zastanawiałbym się i brał tekkena ja będę go miał za 30min ale pogram jak wrócę z roboty , a co do DOA to gra jest fajna ale jednak tekken tag tournament wydaje mi się lepszą alternatywą niż Doa że nie wspomnę o ilości postaci nie ma porównania.

Zawsze jak ci się potem teken znudzi możesz wymienić za małą (lub żadnej) dopłaty i bierzesz DOA.

Ps. I żona ci łba nie upierniczy jak byś się przy DOA ślinił na cycki he he.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tyle że ostatnio oj mało czasu na granie, a bijatyką mainową pozostaje sfxt... ttt2 nie wiem czy w moim wypadku nie ma zbyt rozbudowanego systemu walki (a nie mam czasu na zabawę w "prosowanie" 2 złożonych bijatyk) stądpomysł na doa jako ta efektowna i prostrza w obsłudze ;) i do tego tekken nie ma Christie :P

ps. żona nie pomaga gdyż lubi ze mną grać w obie serie (tekken i doa).

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super

ile wogole jest zawodnikow ?

Grubo ponad 50, a jeszcze będzie darmowe DLC i nowe miejscówki do oklepywania :P

@zdun1983 TTT2 też potrafi być na swój sposób łatwy, o czym świadczy fakt, że kumpel który wymiata Henkiem i Lawem dostał po pupie on noobka, który maszował tylko podstawowe ciosy itp :)

Tekken to pewniejszy produkt, a zakup DOA5 odłóż na kiedy indziej :)

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozegrać jakis turniej w multiplayerze a nie tylko pojedyńcze walki?

jaką parą walczycie? którzy zawodnicy najlepiej ze sobą współpracują waszym zdaniem?

Edytowane przez memeczyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up: na przykład Mishima + Mishima

oprócz tego pewnie wieeeele innych.

A jest dobrze zbalansowany Tekken? W szóstce np. jak walczyłem z Heńkiem to zawsze wygrywałem. Jak jest tutaj?

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła platynka, jeeest radość :) Chociaż brak mi tu jakiegoś dodatku w postaci kręgli, siatkówki, czy chociażby Scenario Campaign, platyna cieszy, zwłaszcza po zdobyciu Tekken Lorda :P I męczeniu Combotów w Fight Labie... Tak czy siak, płytka jeszcze przez pewien czas na pewno pozostanie w konsoli, innym jak najbardziej polecam!

PS i dziękuję Ixionowi za pomoc przy Low Parries i Special Tag Throws :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już też ograłem tytuł Rangą się nie pochwalę bo niewiem jak się ją wymawia-pisze Genbu,gendu jakoś tak , mam 2 pytanka.

1.W labie jestem w chapter 5 tam gdzie robi się comba tagowe i niewiem jak pszejść to dzie wykonać trzeba w tagu szczałka przód+trójkąt co wybija wroga w powietrze i zrobić kombo robie to i jak wybijam go w górę robię combo 6hit i mi nie zalicza oco kaman??

2.Jak się odblokować w customize opcję Z tą szminką-makeup i te parę innych z prawej strony bo mam już wszystkie włosy ale tam po prawej jest jeszcze trochę zablokowane a mam Lee dość wysoką rangę to znaczy że co muszę napierdzielać w ghost battle i mi się wszystko odblokuje jak powiedzmy zdobędę tekken lorda??

Gra wymiata najlepszy tekken jaki grałem tylko szybko życie zchodzi ale to pikuś.

Ok na pierwsze już znam odp.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głównie chodzi mi oto jak zmienić się w Devil kazuya i jak zrobić strój devil jinowi ten z tej bajki Tekken blood vengeance!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×